20 Eylül 2006 Çarşamba Günü Haberleri

20 Eylül 2006 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
AB ile İlişkilerde Hamaset ile Yaklaşılmaz Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, AB ile İlişkilerde Hamaset ile Yaklaşılamayacağını Söyledi. İhracatımızın Yüzde 60-65'ini Gerçekleştirdiğimiz AB Üyes..
'İletişim Fakültelerinin Çalışmaları Değerlendirilecek' Radyo Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Zahid Akman, Televizyonlarda Program Durdurma Cezasına Karşılık Olarak Yapılan İkame Yayınla..
Tahran: İran'dan Papa'ya Davet İslam Dini ve Hz. Muhammed ile İlgili Açıklamalarıyla İslam Aleminin Tepkisini Çeken Papa 16. Benedict'e Tepkiler Artarak Devam Ediyor. Tepkiler Karşısında Papa..
Tahran: İran'ın Dini Lideri Ali Hamaney'in Açıklamaları İran'ın Dini Lideri Ali Hamaney, İran Silahlı Kuvvetlerine, Her Türlü "Düşman Tehdidine" Karşı Hazırlıklı Olmaları Çağrısında Bulundu.
Letonya"nın Eski Başbakanı Yayaya Çarparak Ölümüne Yol Açtı Letonya"nın Eski Başbakanı Einars Repse, Bir Yayaya Çarparak Ölümüne Yol Açtı. Repse, Gelecek Ay Yapılacak Genel Seçimler için Kamp..
Afganistan"da 34 Taliban Militanı Öldürüldü Afganistan"ın Orta ve Güney Bölgelerinde Meydana Gelen 5 Ayrı Olayda, 34 Taliban Militanıyla 1 Polisin Öldüğü Bildirildi. Afgan ve NATO Yetkilileri..
Garanti'den Kadın Girişimcilere "Özel Destek Paketi" İstanbul - Garanti Bankası ile Kadın Girişimciler Derneği (Kagider) Arasında Yapılan İşbirliği ile Garanti Bankası, Kadın Girişimciler içi..
Türk?arap İşadamları Derneği, İzmir'de Şube Açtı İzmir - Türk-Arap İşadamları (Türab) Derneği İzmir Şubesi'nin Tanıtım Toplantısına Katılan Arap Ülkeleri Temsilcileri, Türk İşadamlarını Yatır..
Einstein'ı Canlandıracak Oscar Ödüllü Sean Penn'in, Bir Amerikan-İtalyan Ortak Televizyon Filmi Yapımında Efsanevi Fizikçi Einstein Rolünü Canlandırması Planlanıyor. İtalyan Ajansı Ansa'nın H..
Gelsenkırchen: Schalke'de, Larsen Altı Hafta Sahalardan Uzak Kalacak Almanya Birinci Futbol Ligi'nde Şampiyonluk Hedefleyen Schalke 04'te Danimarkalı Golcü Soren Larsen'in Altı Hafta Sahalard..
Ankara: Sezer'den "KKTC" Tepkisi DSP Genel Başkanı Zeki Sezer, Türk Ulusunun, Kıbrıs Davasından Dönülmesine İzin Vermeyeceğini Söyledi.
Ankara: Eyüp Fatsa'ya Yapılan Saldırı TBMM Başkanı Bülent Arınç, AK Parti Ordu Milletvekili ve AK Parti Grup Başkanvekili Eyüp Fatsa'nın, Ordu'nun Gürgentepe İlçesi Direkli Beldesi'nde Uğradı..
Korolev: Dünyanın İlk Kadın Uzay Turisti, Uluslararası Uzay İstasyonu'nda Dünyanın İlk Kadın Uzay Turisti İranlı Anousheh Ansari, Uluslararası Uzay İstasyonu'na Girişini Gerçekleştirdi.
Gazze: Haniye Uluslararası Toplumun Şartlarını Reddetti Filistin Başbakanı İsmail Haniye, Filistin Yönetimi'ne Doğrudan Yardımlara Başlanması İçin Uluslaararsı Tıoplum Tarafından Kendilerine ..
BM Kıbrıs'ta Taraflardan "Esneklik" İstedi Lefkoşa (A.a) ? 20.09.2006 ? Birleşmiş Milletler Genel Sekreteri Kofi Annan'ın, Kıbrıs Rum Yönetimi Lideri Tasos Papadopulos'a "Kıbrıs Sorununda ..
Almatı: Kazakistan Maden Faciası Kazakistan'da Çelik Yapımcısı Mittal Şirketine Ait Bir Kömür Madeninde Bugün Meydana Gelen Patlamada Ölenlerin Sayısı 32'ye Yükseldi.
Bağdat: Irak'ta Yeni Eğitim-öğretim Dönemi Başladı Hala Şiddetin Hüküm Sürdüğü Irak'ta, 2006-2007 Eğitim ve Öğretim Yılı Bugün Başladı. Eğitmenler, Mezhep Çatışmalarının Gölgesindeki Iraklı Ö..
Balamir Olay Çıkardı Şarkıcı Esra Balamir, Bursa'da Sevgilisi Olduğu Öğrenilen Bir Gençle Gittiği Eğlence Merkezinde Olay Çıkardı. Balamir, Kendisini Görüntülemek İsteyen Kadın Gazeteciye Sal..
Sezer ODTÜ'den Seslendi: "Üniversiteler İçin Yol Haritası Gerekli" Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, Üniversitelerin Ekonomik, Siyasal ve Yönetimsel Sorunları Olduğunu İfade Ederek, Bu Sorunl..
100 Dhl Express Tir'ı Türkiye'yi Tanıtmak için Avrupa'ya Gidiyor İstanbul - Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Dhl Express İşbirliğin de Gerçekleştirilen Projeyle İlgili Açıklama Yapan Kültür ve ..
Fildişi"ne Zehirli Atıkları Hollanda Göndermiş Batı Afrika Ülkelerinden Fildişi Sahili"nde Başkent Abidjan Civarında Geçen Ağustos Ayında Gizlice Bırakılan ve Şu Ana Kadar 7 Kişinin Ölümüne Y..
Erdoğan 5 Bin YTL Kazandı Ankara 25. Asliye Hukuk Mahkemesi, Bir Yazısında Başbakan Recep Tayyip Erdoğan"ın Kişilik Haklarına Hakaret Ettiği Gerekçesiyle Birgün Gazetesi Yazarı Erbil Tuşalp"i..
Calderon: Beckham Real Madrid"de Kalacak Real Madrid Başkanı Ramon Calderon, David Beckham"ın Yakında Kulüple Sözleşmesini Yenileyeceğini Açıkladı. İspanya"nın City Fm Adlı Radyo Kanalına Açı..
Başbakan Erdoğan, Irak Başbakanı Maliki'ye Terör Mektubu Gönderdi Ankara - Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Irak Cumhuriyeti Başbakanı Nuri El Maliki"den Irak Sınırından Türkiye'ye Terörist Sız..
Sağanak Yağış Geliyor Yurdun Çeşitli Kesimlerinden Bugün Başlayacak ve Hafta Sonunda da Görülecek Sağanak Yağışlarla Birlikte Hava Sıcaklıklarının 6-8 Derece Azalmasının Beklendiği Bildirildi..
Erdoğan'dan Maliki'ye Mektup Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın, Irak Cumhuriyeti Başbakanı Nuri El Maliki'ye Bir Mektup Gönderdiği Bildirildi.
Century 21, 43 Temsilcisiyle Türkiye'de Toplandı Century 21 Türkiye Genel Müdürü Ahmet Rauf Saatçi, "Mortgage Geldiğinde Fiyatlar Düşmeyecek. Dünyanın Hiçbir Yerinde Bu Yaşanmadı. Onun İçin ..
Alman Meclisi Lübnan'a Asker Gönderilmesini Kabul Etti Alman Federal Meclisi, Lübnan'da Kurulacak Yeni Barış Gücüne Asker Gönderilmesini Kabul Etti.
Sınıfta 104 Öğrenci Öğrenciler İse Kalabalık Sınıflarda Dersleri Anlayamadıklarını Belirterek, 'Sıralarda Dörder Kişi Oturuyoruz
Başkan Calderon'dan Beckham'a Jest İspanya'nın City Fm Adlı Radyo Kanalına Açıklama Yapan Calderon, "Beckham ile Sözleşmenin Yenilenmesi Meselesi Önümüzdeki 15-20 Gün İçinde Çözülecek, Çünkü ..
Sezer: Üniversiteleri Eleştirmek Yerine, Önlerindeki Engelleri Kaldırmalıyız Ankara - Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, Üniversitelerin İdari ve Mali Açıdan Pek Çok Sorunla Karşı Karşıya Old..
'Getirin Delilleri Canlarını Yakalım' yeni Türkiye Futbol Adamları Derneği ve Futbol Federasyonu Şike Tahkik Komisyonu Başkanı Yılmaz Tokatlı, Futbol İçindeki Yasadışı Fiillerin Ortada..
İbrahim Yattara'ya Kibar Konuş Uyarısı Trabzonspor'un Gineli Yıldızı İbrahim Yattara, Yardımcı Antrenöre "Ne Yapaysun" Dedi; Kibar Konuş Uyarısı Aldı.
Şahin: Spordaki Şiddetin Temeli, Bireysel ve Toplumsal Ortamda Yaşananlara Dayanıyor İstanbul - Spordan Sorumlu Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, Bireysel ve Toplumsal O..
Savunma Sanayiinde Geliştirme Projelerine Ayrılan Pay Artıyor/ Son 5 Yılda 2 Milyar Dolar Ayrıldı Ankara - Savunma Sanayi Müsteşarı Murad Bayar, Son 5 Yılda Geliştirme Projelerine 2 Milyar Do..
Arkas, Anadolu Yatırımlarına Bursa ile Devam Ediyor Bursa - Uluslararası Taşımacılık ve Liman İşletmeciliği Yapan Arkas, Anadolu Yatırımlarına Bursa ile Devam Ediyor. Türkiye Genelinde 13 İl..
"Neupogen" 1 Hafta Ücretsiz Dağıtılacak SSK ve Sağlık Bakanlığı ile Sorunlar Yaşan İlaç Firması Roche, İmaj Düzeltmek için Kolları Sıvadı. Sağlık Bakanlığı"nın Kanser İlacı Neupogen"i Geri Öd..
Koç Holding Ceo'su Özaydınlı: Şirketlerin Başarısı Artık Kurumsal İstanbul - Koç Holding Üst Yöneticisi (Ceo) Bülend Özaydınlı, Şirketlerin Başarısının Artık Kurumsal, Sosyal Sorumluluk Etkin..
Merkez Bankası"nda Sıkı Denetim Dönemi Merkez Bankası"nda İç Denetim Dönemi Başlıyor. Yeni Sistemde, Banka"nın Varlıklarının Korunmasından Bilgilerin Gizliliğinin Korunmasına Kadar İç Denetim..
Barsan Global, İstanbul Kurtköy'de Lojistik Terminali Açtı İstanbul - Gümrükleme, Nakliye, Proje Taşımacılığı, Antrepoculuk, Stok Yönetimi Gibi Lojistik Alanlarda Hizmet Veren Barsan Global L..
Otokar'ın 2006 Yılı İhracat Hedefi 120 Milyon Dolar İstanbul - Otokar Genel Müdürü Serdar Görgüç, Hedeflerinin 2006 Yılı Sonunda 120 Milyon Dolarlık İhracat Rakamına Ulaşmak Olduğunu Söyledi...
Sosyal Güvenlikte Toplam Prim Boçlarının 2.8 Milyar YTL'si Tahsil Edildi Ankara - Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Murat Başesgioğlu, Son Yapılan SSK ve Bağ-Kur Pirim Borcu Yapılandırması So..
Tan: Kerkük Sorunu Çözümlenmeli Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Namık Tan, Kerkük Sorununun Çözümlenmemesi Durumunda Irak Sorununun İçinden Çıkılmaz Bir Hal Alacağını Belirtti. Tan, Dışişleri Bak..
Gazilerden Erdoğan"a Tazminat Davası Adana"da Bir Grup Gazi, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Aleyhine 1 YTL"lik Tazminat Davası Açmak için Avukatları Aracılığıyla Bu Sabah Nöbetçi Mahkemeye Baş..
Teknolojiye Uzağım İngiliz Futbolcu Davıd Beckham, Bilgisayar Kullanmayı Bilmediğini ve İhtiyaç Duyduğunda Bu Konuda Başkalarından Yardım Aldığını İtiraf Etti.
Ankara: Türkiye, AB'nin 6. Büyük Ekonomisi Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu (Tisk), Türkiye'nin Satınalma Gücü Paritesine Göre 569 Milyar Dolarlık Gayrı Safi Yurtiçi Hasılası (Gsyh)..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10