2 Eylül 2006 Cumartesi Günü Haberleri

2 Eylül 2006 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İstanbul: Dubaı Emiri'nin Kızı Maitha El Maktum Karate Turnuvasına Katıldı Dubai Emiri Şeyh Muhammed bin Raşit el Maktum'un kızı Maitha El Maktum İstanbul'da düzenlenen uluslararası Açık Kara..
İstanbul: Rock'n Coke Festivali Başladı Rock'n Coke Festivali olumsuz hava koşullarına rağmen Hazerfen Havaalanı'nda start aldı. Festivala katılan binlerce genç konser ve çeşitli etkinliklerl..
Kandahar: Afganistan'da Nato Operasyonu Afganistan'ın güneyinde bugün bir NATO uçağının düştüğü açıklanırken, kayıplar hakkında herhangi bir bilgi verilmedi.
Ekmeğe %10-15 zam bekleniyor Türkiye Fırıncılar Odası Başkanı Halil İbrahim Balcı, ''Türkiye genelinde ekmek fiyat artışı yüzde 10-15 aralığında olacaktır'' dedi. Balcı yaptığı yazılı açıklam..
Macar Şair Gyorgy Faludy Öldü Macaristan'da geçen yüzyılın en büyük edebiyatçılarından sayılan şair ve çevirmen Gyorgy Faludy, 95 yaşında öldü.
Hakyemez: ''Bu Derece, Başarılarımızın Son Halkası Oldu'' Japonya'da düzenlenen 15. Dünya Basketbol Şampiyonası'nda 6. olarak tarihinin en büyük başarısını elde eden (A) Milli Basketbol Takı..
Erdoğan: ''Silahsızlandırılma İstenirse Askerimizi Geri Çekeriz'' Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, ''Türk askerinden Hizbullah'ın silahsızlandırılmasına yönelik talep geldiği anda Hükümet olar..
Başbakanlık Alevilerin İsteğini Reddetti: "Hacıbektaş Devredilemez" Başbakanlık, Hacıbektaş Müzesi’nin Aleviler’e Devredilmesini İsteyen Alevi-bektaşi Federasyonu’nun Talebini "vakıf Hayrat T..
ABD dünya üçüncüsü oldu Japonya'nın Saitama kentinde devam eden 15. Dünya Basketbol Şampiyonası'nda, Arjantin'i 96-81 yenen ABD, dünya üçüncüsü oldu. NBA'li oyuncularıyla şampiyonanın favori ..
Altın Portakal'da Yarışacak Memet Ali Alabora Ve Sibel Kekilli'nin Rol Aldığı 12 Eylül Darbesi Döneminde Sıradan Bir İşçi Ailesinin Yaşadığı Trajik Olayların Anlatıldığı "Eve Dönüş" Bu Yıl An..
Beyinde "Tanrı noktası" yokmuş Kanada'da yapılan bir araştırmaya göre, dini meditasyon sırasında, bazı bilim adamlarının savunduğu gibi beynin sadece bir kısmının değil, birçok bölgesinin har..
Yurtlara kayıtlar pazartesi başlıyor Yükseköğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumuna (YURTKUR) bağlı öğrenci yurtlarına kayıtlar 4 Eylül Pazartesi günü başlıyor. Yedek listeden yurt hakkı kazanan ada..
Toplumdaki Yozlaşma Önlensin Diye Deve Kurban Ediyor! Serdar Doğan İsimli Ankaralı Bir İşadamı, Türk Toplumunda Yozlaşmanın Önlenmesi Temennisiyle Şanlıurfa’dan Getirdiği Bir Deveyi Yarın Ank..
İstanbul: Türkiye Basketbol Ligi Türkiye Basketbol Ligi (TBL) takımlarından Fenerbahçe Ülker, daha önce anlaşmaya vardığı Willie Solomon ve Ira Clark ile 1 yılı opsiyonlu 2 yıllık sözleşme im..
Ağar İktidarı "İnönü" Gibi Uyardı Dyp Genel Başkanı Mehmet Ağar, İsmet İnönü'nün Adnan Menderes'e Yönelik"Sizi Ben Bile Kurtaramam" Sözlerini Çağrıştırır Şekilde Uyardı. Ağar, Başbakan Recep ..
Ankara: Dyp Lideri Ağar, Lübnan'a Asker Tezkeresini Değerlendirdi DYP Genel Başkanı Mehmet Ağar, TBMM Genel Kurulu'nda 5 Eylül Salı günü görüşülecek olan Lübnan'a Türk askeri gönderilmesine i..
Pantolon, ağustos ayı zam şampiyonu İstanbul'da geçen ayın zam şampiyonu, fiyatı yüzde 15,16 artan pantolon oldu.İstanbul Ticaret Odası (İTO), Ağustos ayında ve yıllık bazda fiyatları en fazl..
Kurşunsuz benzin fiyatlarında indirim TÜPRAŞ'ın kurşunsuz benzinin rafineri çıkış fiyatında bugünden geçerli olmak üzere yaptığı ayarlamanın ardından dağıtım firmaları da pompa satış fiyatlar..
Kocaeli: Bakan Gönül İzmit'te Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül, Hintliler'in olduğu Lübnan'da Türkiye'nin de olması gerektiğini söyledi.
'' Ankara Barış Yürüyüşü'' Gerçekleştirildi DİSK Ankara Temsilciliği, KESK Ankara Şubeler Platformu ve Ankara Tabip Odası öncülüğünde, Lübnan'a asker gönderme tezkeresine karşı ''Ankara Barı..
Bahçeli: Lübnan'a gidilmesi büyük bir gaflet MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, ''Henüz ateşkesin bile sağlanamadığı, çatışmaların yer yer sürdüğü ve tarafların mevzilerini daha da güçlendirdi..
"Onları vicdanlarıyla başbaşa bırakıyoruz" CHP'li vekil Anadol, TBMM'de 5 Eylül 2006 tarihinde ele alınacak tezkere ve yapılacak oylama konusunda ise CHP olarak bu konudaki tavırlarının net o..
Bağdat: Kuzey Irak'ta, Irak Bayrağının İndirilmesine Tepkiler Iraklı Sünni milletvekili ve Irak Milli Diyalog Komitesi Başkanı Salih El Mutlak, ülkenin kuzeyinde Irak bayraklarına izin vermey..
Londra geniş çaplı terör operasyonu İngiltere'nin başkenti Londra'da polis, dün gece geniş çaplı bir terörle mücadele operasyonu düzenledi ve 14 kişiyi tutukladı. Polis, bu sabah da devam ett..
"Irak'a hakarettir" Iraklı Sünni milletvekili Salih El Mutlak, Irak'ın kuzeyinde Irak bayraklarının indirilerek Kürt bayraklarının çekilmesi talimatını veren Kürt liderlerini sert bir dille e..
Afganistan'da büyük operasyon NATO ve Afgan güvenlik güçleri, Afganistan'ın güneyinde Taliban militanlarına karşı geniş çaplı bir operasyon başlattılar. Afganistan'da NATO komutası altındaki ..
Kofi Annan İran'da BM Genel Sekreteri Kofi Annan, Orta Doğu ziyareti çerçevesinde İran'ın başkenti Tahran'a geldi. Havalimanında Dışişleri Bakan Yardımcısı Muhammed Arakçı tarafından karşılan..
İlhan Yanında Yoktu Bir Haftadır İlhan Mansız İle Hızlı Bir Aşk Yaşayan Seray Sever, Bu Kez Tek Başına Eğlendi Ses Tellerinden Ameliyat Olacağı İçin Kısa Bir Gecce Turuna Çıktığını Belirten S..
'Sınıf Atladılar' Ebru Basın Toplantısı Sırasında Özcan Deniz'i Kızdıracak Türden Açıklamalar Yaptı. Gündeş, Kendisiyle Çalışanlar İçin 'Sınıf Atladılar' Yorumunu Yaptı.
Arjantin'i 96-81 Yenen Abd Dünya Üçüncüsü Oldu Japonya'nın Saitama kentinde devam eden 15. Dünya Basketbol Şampiyonası'nda, Arjantin'i 96-81 yenen ABD, dünya üçüncüsü oldu.
Erdoğan'dan, Orgeneral Büyükanıt'a Başsağlığı Telgrafı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Van'ın Saray ilçesine bağlı Sırımlı Köyünde devriye görevini yerine getiren askerlere karşı düzenlenen s..
Basketbol... - Pamukspor Yaz Ligi Turnuvası İstanbul'da Sürüyor Pamukspor Yaz Basketbol Ligi 2006 Turnuvası, İstanbul'da grup maçlarıyla sürüyor.
Erdoğan'dan Büyükanıt'a Başsağlığı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Şırnak Ve Van’da Şehit Olan Askerler İçin Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Büyüktanıt’a Başsağlığı Telgrafı Gönderdi.
İstanbul: Erdoğan "İstanbul'a Göçün Yönetimi" Seminerine Katıldı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, insanların İstanbul'a göçü bir çıkış yolu olarak gördüğünü, ancak hayal kırıklığına uğrayan ve ..
Nato'dan Afganistan'da Büyük Operasyon NATO ve Afgan güvenlik güçleri, Afganistan'ın güneyinde Taliban militanlarına karşı geniş çaplı bir operasyon başlattılar.
Antalya: Türkiye Erkekler 1. Voleybol Ligi Türkiye Erkekler 1. Voleybol Ligi takımlarından Manavgatspor, Maliyespor'dan Hakan Kurtuluş ve Adem Mert ile Arçelik'ten Ersin Soysal'ı renklerine b..
Hakkari: Hakkari Valiliği'nden Terörist Saldırısıyla İlgili Açıklama Hakkari Valiliği, dün gece Çukurca İlçesi'nde teröristler tarafından düzenlenen ve 2 askerin şehit olduğu saldırıyla ilgil..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10