19 Eylül 2006 Salı Günü Haberleri

19 Eylül 2006 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Türk Askeri Ekimde Lübnan'a Gidecek Ankara - Lübnan'a Konuşlanacak BM Barış Gücü'ne Katkı Çerçevesinde Lübnan'a Gönderilecek Türk Askerlerinin Bölgeye Ekim Ayı Sonlarında Gitmesi Bekleniyor. ..
MHP: Savcılık, Ücretsiz Ders Kitapları Yolsuzluğuna El Koymalı Ankara - MHP Genel Başkan Yardımcısı Murat Şefkatli, Milli Eğitim Bakanlığı'nın Özel Yayınevlerinden Yarı Fiyatına Alabileceği K..
AK Parti: 301. Madde Gündemimizde Yok Ankara- AK Parti Grup Başkanvekili İrfan Gündüz, AB 9. Uyum Paketi'nde Yer Alan 9 Yasanın 1 Ekim 2006 Tarihine Kadar Çıkarılacağını Belirterek, "301. Mad..
Diyanet İşleri Başkanı Bardakoğlu: Papa'dan Görüşme Talebi Gelirse Değerlendiririz Ankara - Diyanet İşleri Başkanı Ali Bardakoğlu, Papa 16. Benedict'in Devlet Başkanı Olarak Türkiye'ye Geldiğ..
Tisk, Zorunlu İstihdamda Ceza Yerine Teşvik Önerdi Ankara - Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu (Tisk), Sadece Ankara, İstanbul ve İzmir'de Zorunlu İstihdam Yapmak Zorunda Olan 9 Bin 2..
Dolar 1,4650 YTL"den Güne Başladı İstanbul Serbest Piyasada Dolar 1,4650, Avro 1,8640 YTL"den Güne Başladı. Kapalıçarşı"da 1,4600 YTL"den Alınan Dolar 1,4650 YTL"den Satılıyor. 1,8580 YTL"den..
Madrid: Valencıa'lı Marchena, 4 Ay Sahalardan Uzak Kalacak İspanya Birinci Futbol Ligi La Liga Takımlarından Valencia'da Defans Oyuncusu Carlos Marchena'nın Yaklaşık 4 Ay Sahalardan Uzak Kala..
Londra: İngiliz Basınında Bugün İngiliz Basınında Bugün, İsveç'te Yapılan Genel Seçimler, Papa 16. Benedikt'in İslam Dünyasında Tepki Çeken Konuşmasının Ardından Yaşanan Gelişmeler ve Yazar E..
Faiz ve Dolar Gevşedi Ne Oldu borsa: Avrupa Borsalarındaki Satışlar İMKB'de Yükselişi Engelledi. Cuma Günkü ABD Enflasyon Verilerinin Verdiği Moral ve Akbank'ın Stratejik Yabancı Ortaklık Bek..
Emlakta, Kanun Düzeltin Dedi Belediyeler Artırın Anladı Ankara - Emlak Vergisine Tabi Değerlerin Düşürülmesi için Temmuz Ayında Kanun Çıkarılmasına Karşılık Belediyelerin Büyük Bölümü, Mevcut..
Doğan Telekom'un "Nalo"suyla Bilgisayarsız Ucuza Görüşme İstanbul - Doğan Telekom'un "Nalo" Adlı Yeni Ses Hizmeti, Adsl Üzerinden Mevcut Telefon Cihazıyla Bilgisayarsız Görüşme İmkanının Yanı..
12 Milyar Dolarlık Hes Atağı Ankara - Devlet Su İşleri (DSI) Portföyünde Bulunan "5 Atatürk Barajı Büyüklüğündeki" 808 Adet Hidro Elektrik Santralın (Hes) Özel Sektör Tarafından Yapılmasını Ö..
Petrol Ofisi Dava Açtı Petrol Ofisi Aş, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (Epdk) Tarafından Verilen İdari Para Cezalarına İlişkin Kararların İptali ve Yürütmenin Durdurulması Talebi ile Dün Da..
İslami Tahvillere Olan İlgi Artıyor Petrol Zengini Körfez Ülkelerinin Ekonomilerinde Kaydedilen Gelişmeyle Birlikte Amerikalı ve Avrupalı Yatırımcılar Arasında Bu Ülkelere Ait ve İslami Esasl..
Hp, Dizüstünde Yüzde 40 Büyüdü İstanbul - Hp Türkiye Kişisel Sistemler Grubu Ülke Müdürü Serdar Urçar, Dizüstü Bilgisayar Pazarındaki Satış Rakamlarında da Şirketin Yüzde 40'ın Üzerinde Büyüd..
Poaş İştiraki Erk Petrol'e Verilen Para Cazasının İptali için Dava Açtı İstanbul - Poaş İştiraki Erk Petrol'e Verilen Para Cazasının İptali için Dava Açtı. petrol Ofisi A.ş. Tarafından Borsa..
Yapı Kredi Yatırım'da Yönetim Kuruluna Yeni İsim İstanbul - Yapı Kredi Yatırım Ortaklığı'nda Boş Bulunan Yönetim Kurulu Üyeliğine Ahmet Celalettin Yıldırım Atandı. yapı Kredi Yatırım Ortaklı..
Şeker Finansal'dan Yüzde 32.8 Oranında Bedelli Artırım İstanbul - Şeker Finansal Kiralama, Sermayesini Yüzde 32.8 Oranında Bedelli Artırma Kararı Aldı. şeker Finansal Kiralama A.ş. Tarafında..
Hp'den Kobi'lere Yönelik "Ofisimi Baştan Yarat!" Kampanyası İstanbul- Hp, Kobi'lere Yönelik "Ofisimi Baştan Yarat!" Kampanyası Başlattı. Hp, Kampanya ile İşletmelerin Teknoloji Ortamını İncel..
Babacan: IMF Heyeti Ekim Ayının İlk Yarısında Türkiye'ye Gelebilir Singapur - Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Ali Babacan, IMF Heyetinin Ekim Ayının İlk Yarısında Türkiye'ye Gelebileceğini Söy..
İşte Gerçek Dedikodular Pınar Altuğ ile Gündeme Gelen Yonja Sitesinde Ünlüler Aşk Yaşamaya Devam Ediyor. İşte Yonca'da Aşk ve Arkadaşlık Kuran Ünlüler;
Evden Ayrıldım Boşanmadım Bulgar Hizmetçi İçin 35 Yıllık Eşini Terk Edip Eşref Cerrahoğlu "Eşimle Aramda Sıkıntı Yok. Ancak Bu Ayrılığın Kökeninde Evlilikten Sıkılmam Yatıyor" Dedi.
Bebek Umudu Doğdu Siren-gökhan Çarmıklı Çifti Anne-baba Olmaya Hazırlanıyor. Gökhan Bey'in, 18 Yıl Önce Kemoterapi Tedavisi Öncesi Donduralan Spermleri Londra'da Siren Hanım'a Aşılandı.
Enfal Davası Başladı Irak'ın Devrik Lideri Saddam Hüseyin ve 6 Yardımcısının Yargılandığı Enfal Davasının Bugünkü Duruşması Başladı.
Borsa Güne 38.268,26 Puandan Başladı 19.09.2006 İMKB Ulusal 100 Endeksi İkinci Seansa, Önceki Kapanışa Göre 22,39 Puan Artarak 38.268,26 Puandan Başladı.
Dolar 1,4650 YTL'den Güne Başladı İstanbul Serbest Piyasada Dolar 1,4650, Avro 1,8640 YTL'den Güne Başladı.
Dışişleri Bakanı Gül New York'ta BM'nin 61. Genel Kurul Toplantılarına Katılmak Üzere New York'ta Bulunan Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül, Bugün Bir Dizi İkili Görüşmede..
Türk Telekom Lig (A) -İstanbul Büyükşehir Belediyesi: 5 - Uşakspor: 1 Türk Telekom Lig (A)'da İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Uşakspor'u 5-1 Yenerek Liderliğini Sürdürdü.
Emisyon Hacmi Dün 351.1 Milyon YTL Azaldı Ankara - Emisyon Hacmi 18 Eylül Pazartesi Günü 351.1 Milyon YTL Azalarak, 23 Milyar 871 Milyon 396.7 Bin YTL Olarak Gerçekleşti. Böylece Emisyon Hacm..
Abbas ve Livni Bir Araya Geldi Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas ile İsrail Dışişleri Bakanı Tzipi Livni, New York"ta Bir Araya Geldiler. Yetkililer, Görüşmede, Orta Doğu"da Barışı Amaçlay..
Afganistan"da 11 Militan Öldürüldü Afganistan"ın Güneyinde Polis ve Taliban Militanları Arasında Meydana Gelen İki Ayrı Çatışmada 11 Militan Öldü. Yetkililer, Çatışmalardan Birinin Helmand Ey..
Konya"da Bir Öğrenci Bıçaklandı Konya"da Bir Lise Öğrencisi Okul Binası Önünde Bıçaklandı. Edinilen Bilgiye Göre Olay, Merkez Selçuklu İlçesi Fatih Işıklar Mahallesi Selçuklu Lisesi Önünde Ya..
Meclis, AB Uyum Paketi için Bugün Olağanüstü Toplanıyor Ankara - TBMM Genel Kurulu, AK Parti'nin Çağrısı Üzerine Bugün Saat 15.00'te Olağanüstü Toplanacak. Olağanüstü Toplantıda 9. Uyum Pake..
ABD'nin PKK Koordinatörü Görüşmelere Başladı/ Ralston, Barzani ile Biraraya Geldi Washington - ABD'nin Terörle Mücadele Özel Temsilcisi Olarak Atadığı Emekli Orgeneral Joseph Ralston, Kuzey I..
Bakan Gül: Irak'ın Yeniden Yapılanmasında BM'nin Rolünü Destekliyoruz Newyork - Birleşmiş Milletlerde Irak'ın İsteğiyle Gerçekleştirilen 'Iraq Compact Dışişleri Bakanları Toplantısı'na Katıla..
Didem de Gecce'ye Konuştu Galatasaray'ın Şampiyonluk Kutlamaları Sırasında Murat Aslan'ın Yaktığı Meşale Sonucu Vücudunda Yanıklar Oluşan ve Aslan'a Dava Açan Didem Erol Sitemize Çarpıcı Açı..
Abbas, Livni ile Bir Araya Geldi Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas ile İsrail Dışişleri Bakanı Tzipi Livni, New York'ta Bir Araya Geldiler.
ABD, 3 İranlı Yetkiliye Vize Vermedi BM'den Bir Diplomat, ABD'nin İran Cumhurbaşkanı Mahmud Ahmedinejad'ın Bir Danışmanı ve İki Dışişleri Bakan Yardımcısına Vize Vermediğini Belirtti.
Gamze'yi Kurtarırken Ailece Boğuldular Elazığ'ın Karakoçan İlçesi'nde Peri Çayı'na Düşen Kızlarını Kurtarmak için Suya Giren Baba, Anne ve Kurtarmak İstedikleri Kızları Boğularak Hayatını Kay..
Kaya Dj'lik Yaptı Kaya Çilingiroğlu Katıldığı Golf Turnuvasının Movenpıck'te Düzenlenen Ödül Töreninde Dj'lik Yaptı. Çilingiroğlu Oğluyla İlgili Sorulan Sorulara Sadece "Ben Çok İyi Bir Babay..
Meslektaşlarını İğneledi Mankenlikten Müzik Piyasasına Transfer Olan ve Kısa Sürede Bu Piyasada Kendine Yer Edinen Demet Akalın, Kendini Takip Eden Meslektaşlarına Karşı Pek de Hoşgörülü Deği..
New York: İran'ın Nükleer Programı İran'ın Nükleer Programı, BM Genel Meclisi Sırasında Ele Alınacak. AB Dışpolitika Şefi Javier Solana, İran'ın Nükleer Başmüzakerecisi Ali Laricani ile Bu Ha..
Tuğba Maymunla Poz Verdi Carrefoursa Maltepe Park Alışveriş Merkezi'nde Düzenlenen Defilede Ünlü Mankenler Şenay Akay, Tuğba Özay, Ece Gürsel, İpek Tanrıyar, Deniz Pulaş Görev Aldı. Geccenin ..
Casey: "Ralston PKK Terörüne Karşı İşbirliği Arayışında" ABD Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Tom Casey, ABD'nin Terörle Mücadele Özel Temsilcisi Olarak Atadığı Emekli Orgeneral Joseph Ralston'ın..
Endonezya'da 3 Hristiyan Militan İdam Edilecek Endonezya'da, 2000 Yılında Ülkenin İç Kesiminde Ölümle Sonuçlanan Saldırılarda Bulunmaktan Suçlu Bulunan 3 Hristiyan Militanın, 21 Eylül Perşem..
Gül, Bakoyanni ile Görüştü Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül, New York'ta, Yunanistan Dışişleri Bakanı Dora Bakoyanni ile Yeni Güven Artırıcı Önlemler Paketini Görüştü.
'Asla Uzaya Gitmem' "Uluslararası Uzay İstasyonu Tarafından Uzaya Gönderilecek" Haberleriyle Gündeme Gelen Madonna, Konuya Açıklık Getirdi.
New York: Kaçırılan İsrail Askerlerinin Ardından Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas, İsrail Dışişleri Bakanı Tzipi Livni ile New York'taki BM Karargahında Biraraya Geldi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10