19 Eylül 2006 Salı Günü Haberleri

19 Eylül 2006 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Algida Türkiye'nin Genel Müdürlüğü'ne Ahmet Coşar Atandı İstanbul - Unilever Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi ve Satış Direktörü Ahmet Coşar, Eylül 2006 İtibarıyla Algida Türkiye'nin Genel Müdürl..
Kudüs: İsrail Birkaç Gün İçinde Lübnan'dan Çekilecek İsrail Genelkurmay Başkanı Dan Halutz, İsrail Kuvvetlerinin Cuma Gününe Kadar Lübnan'ın Güneyinden Ayrılacaklarını Söyledi.
CHP, Milli Eğitim Bakanı Çelik Hakkında Gensoru Verecek Ankara - CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Meclis'in Olağanüstü Toplanmasını Fırsat Bilerek Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik Hakkında Ge..
Prof. Dr. Kalaycı'nın Öldürülmesi Davasında Müebbet Hapis İstanbul Üniversitesi (İü) İstanbul Tıp Fakültesi Göğüs Cerrahisi Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Necip Göksel Kalaycı'nın Öldürülme..
Performansı Müthişti! Yönetmenliğini Ümit Olcay'ın Üstlendiği "Retro Aşklar Bahanesi" İsimli Kısa Filmde Uzun Zamandır Ortalarda Görünmeyen Yasemin Kozanoğlu Başrolde.
Almatı: Kalp Krizi Nedeniyle Bir Futbolcu da, Kazakistan'da Öldü Kazakistan Birinci Futbol Ligi'nde Shakhtyor Karaganda Forması Giyen Brezilyalı Bir Futbolcunun Takımının Antrenmanı Sırasında..
Ankara: Suudi Arabistan Milli Günü Resepsiyonu Suudi Arabistan'ın Milli Günü Nedeniyle Düzenlenen Resepsiyona, Adalet Bakanı Cemil Çiçek, Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, Milli Savunma Bakanı Ve..
Taliban Bir Türk'ü Daha Öldürdü Afganistan'da Taliban, Geçen Ay Kaçırılan Türk Vatandaşı Mustafa Semih Tufal'ı Öldürdüğünü İddia Etti.
Eşcinsel Başkanın Zafer Sevinci Almanya'nın Mecklenburg Vorpommern Eyaletinde Yapılan Seçimde İktidardaki Merkel'in Partisi Cdu Oy Kaybına Uğrarken, Neo-Nazi Eğilimli Milliyetçi Demokrat Part..
Ankara: TBMM'nin AB Uyum Yasaları İçin Olağanüstü Toplanması Türkiye Kamu-sen Genel Başkanı Akyıldız, TBMM'nin, AB Uyum Yasaları'nı Görüşmek Üzere Olağanüstü Toplanmasını Değerlendirerek, Mec..
Gazilerden Başbakan'a 1 YTL'lik Tazminat Davası 'Askerlik Yan Gelip Yatma Yeri Değildir' Sözü Mahkemelik Oldu
Peşmergeler Resmiyet Kazanıyor Irak"ın Kuzeyinde Yer Alan Sözde Kürt Bölgesinde Güvenliğin "Peşmergelere" Devredilebileceği Bildirildi. Devir İşleminin Gerçekleşmesi Halinde, Şimdiye Kadar Mi..
PKK ile Mücadeleye Sunni-Arap General Irak"ta PKK ile Mücadele Koordinatörlüğüne Sunni-Arap Bir General Atandı.
Yusuf Cevahir'e Ağırlaştırılmış Müebbet Hapis Cezası İstanbul Üniversitesi (İü) İstanbul Tıp Fakültesi Göğüs Cerrahisi Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Necip Göksel Kalaycı'nın Öldürülmesine İ..
Antrenördü Çöpçü Oldu Samsun Amatör Küme Takımlarından Canik Belediyespor'un Antrenörü Ergün Ocak, Belediye İşçilerinin İş Bırakma Eylemine Destek Verdiği için Görevinden Alınarak Temizlik İş..
Wada: Futbol ve Bisiklette Doping Önlemleri Yetersiz Dünya Anti-Doping Ajansı (Wada) Başkanı Dick Pound Sporda Doping Kullanımına Karşı Verilen Mücadelede İlerleme Kaydedildiğini Ancak Futbol..
Beckham"ı Yedek Kalma Korkusu Sardı İspanya"nın Real Madrid Takımında Oynayan Ünlü İngiliz Futbolcu David Beckham"ı, İlk Kez Yedek Kulübesinde Kalma Korkusunun Sardığı Bildirildi. İspanya Bas..
Ümit Özat Yabancıları Korudu Fenerbahçe Futbol Takımı Kaptanı Ümit Özat, Ortaya Koydukları Performansla Eleştirileri Üzerine Çeken Takımdaki Yeni Transferlere Sahip Çıktı. Samandıra Tesisleri..
Babacan: "Şeffaf Formül Gerekiyor" Devlet Bakanı Ali Babacan, Kota Artırımında Ülkelerin Küresel Arenadaki Ekonomik Ağırlık ve Değişen Rollerini Daha İyi Yansıtacak Bir Şeffaf Formül Gerekti..
Prof. Dr. Kalaycı"nın Katiline Müebbet İstanbul Üniversitesi (İü) İstanbul Tıp Fakültesi Göğüs Cerrahisi Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Necip Göksel Kalaycı"nın Öldürülmesine İlişkin Yargıla..
Londra: Ferdınand, İtiraflarına Devam Ediyor Manchester United'ın İngiliz Defans Oyuncusu Rio Ferdinand, Geçtiğimiz Yıl Bir Gazetede Chelsea'li Yetkililerle Fotoğrafı Çıkınca Manchester'dan K..
Ankara: Murat Hacıoğlu ve Jaba'nın Basın Toplantısı Ankaraspor'un Tecrübeli Oyuncusu Murat Hacıoğlu, Fenerbahçe'nin Yeni Transferleri Mateja Kezman ve Deivid de Souza'yı Eleştirmek İçin Erken..
Kopenhag: Danimarka'da Üzerine Yıldırım Düşen Futbolcu Öldü Danimarka'nın Ulfborg Şehrinde Oynanan Bir Futbol Karşılaşmasında Üzerine Yıldırım Düşen Bir Futbolcunun Hayatını Kaybettiği Bildir..
Ankara: Özel Okullara Teşvik Kalkıyor Özel Okulları Teşvik Amacıyla Özel Öğretim Kurumları Yasa Tasarısı'na Konulan Düzenlemeler, TBMM'nin Olağanüstü Toplantısında Ele Alınarak Geri Çekilecek..
Ankara: Başbakan Erdoğan'ın "19 Eylül Gaziler Günü" Mesajı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Şehitlik ve Gazilik Mertebelerine Yükselen Kahramanların Gösterdikleri Fedakarlıklarla Bugüne Kadar V..
Güler: "Dönemimde 'Al ya da Öde' Şartı Olmayan Anlaşma Yok" Eski Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanları Cumhur Ersümer ve Zeki Çakan'ın, Yüce Divanda Yargılandıkları Davada Tanıklık Yapan Enerj..
Aşkabat: Türkmenistan'da Uluslararası Petrol ve Gaz Fuarı Türkmenistan'da Bu Yıl 11.'si Düzenlenen Uluslararası Petrol ve Gaz Fuarı, Başkent Aşkabat'taki Sergi Köşkü'nde Açıldı. Fuar, Petrol ..
Oslo: Norveç Vatandaşlığına Geçmek Zorlaştı Norveç'te Çıkarılan Yeni Yasayla Vatandaşlığa Geçiş Zorlaştı. Vatandaşlık İçin Müracaat Edenlerin Yaş Sınırı 18'den 12'ye Düşürülürken, 18 Altında ..
Roma: Papa'nın İslam'a Hakaret Etmesi Roma'daki En Üst Düzey Müslüman Dini Yetkilisi Olan Roma'daki Ulu Cami İmamı Sami Salem, Papa 16. Benedict'in "Özrünün", Dinler Arası Diyalog İçin Yeni B..
Bağdat: Irak Ulusal Güvenlik Danışmanı'ndan Güvenlik Değerlendirmesi Irak Ulusal Güvenlik Danışmanı Muvaffak El Rubai, Yerel Güçlerin Ülkedeki Emniyeti ve Kendi Sınırlarını Koruma Yeterliliği..
5 Milyon Dolar Ceza! Fıa Bugün Yaptığı Toplantıda Formula 1 Türkiye Grand Prix'sinin Devam Edilmesine Karar Verirken, Türkiye'ye 5 Milyon Dolar Ceza Verdi.
Büyük Tören Kasım'da 2006 Mtv Avrupa Müzik Ödüllerinde, Rock Grubu Red Hot Chili Peppers 4 Dalda Aday Gösterildi. Madonna İse 3 Dalda Aday.
DSP: "Seçim Sistemi Demokratikleştirilsin" DSP Genel Başkanı Zeki Sezer, TBMM'nin Seçim Sistemiyle İlgili Düzenlemeleri Ele Alması Gerektiğini Belirtirken, "İlk Seçimde Demokratik Bir Seçim S..
Abdullah Öcalan, Yeni Yatak ve Radyo İstedi İmralı Adası'nda Ömür Boyu Hapse Hükümlü PKK'nın Elebaşı Abdullah Öcalan, Yeni Bir Radyo ve Yatak ile Gazetelerin Kendisine Günlük Ulaştırılmasını ..
W Hotels Worldwide, Avrupa'daki İlk Otelini İstanbul'da Açacak/ Yatırım Tutarı 50 Milyon Dolar İstanbul - W Hotels Worldwide, Avrupa'daki İlk Otelini İstanbul Akaretler Sıraevlerinde Açacak. ..
Bursa: Ama Hafızın Büyük Başarısı Bursa'da, Kur'an-ı Kerimi Kasetten Dinleyerek Ezberleyen ve Yarışmalarda 3 Defa Türkiye Birincisi Olan Doğuştan Görme Özürlü İbrahim Altuntaş, Azmi ve Başarı..
Ankara: Ersümer ve Çakan'ın Yüce Divan'da Yargılanması...(2) Enerji ve Tabi Kaynaklar Eski Bakanları Cumhur Ersümer ve Zeki Çakan'ın Yüce Divan'da Yargılanmalarına Devam Edildi .
W Hotels Worldwıde, Avrupa'daki İlk Otelini İstanbul'da Açacak W Hotels Worldwide, Avrupa'daki İlk Otelini İstanbul Akaretler Sıraevlerinde Açacak.
Hisarcıklıoğlu: AB'ye İhracatta Uygulanan Taşıma Kotalarındaki Artış Yüzde 30 Düzeyinde Kaldı Ankara - TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, "Gümrük Birliği'nin de Katkısıyla Türkiye'nin İhraca..
Suzan Sabancı Dinçer: Lüksenburg'la Ticari İlişkilerimiz Daha da Gelişecek İstanbul - Lüksemburg Fahri Konsolosu Suzan Sabancı Dinçer, Lüksemburg'dan Türkiye'ye Gelen Ticaret Heyeti'ni Konsol..
Garanti, İnternet Bankacılığında Güvenlik için Vasco ile Anlaştı İstanbul - Garanti Bankası, İnternet Üzerinden Bankacılık Hizmetlerini Geliştirmek için Elektronik İmza ve Kullanıcı Güvenliği..
Ankara'ya Yeni Bir Alışveriş Merkezi /panora Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Eylül 2007'de Açılıyor Ankara - Ankara Yeni Bir Alışveriş Merkezi ile Buluşuyor Panora Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nin ..
Arap İşadamları Federasyonu ile Deik Arasında İşbirliği Anlaşması İmzalandı İstanbul - Arap İşadamları Federasyonu ile Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (Deik) Arasında İşbirliği Anlaşması İmzala..
Bakan Güler Anayasa Mahkemesi'nde İfade Verdi/ "Ağır Bir Yükle Karşılaştık" Ankara- Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Hilmi Güler, Türkiye'nin Doğalgaza Bağımlılığı ve Elektrik Üretimindeki Te..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10