19 Eylül 2006 Salı Günü Haberleri

19 Eylül 2006 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Borsa 38.345,10 Puandan Kapandı İstanbul Menkul Kıymetler Borsası Ulusal 100 Endeksi, İkinci Seansta 312,28 Puan Artarak 38.345,10 Puandan Kapandı.
Boliç Futbolu Bırakıyor Bosna-Hersek Milli Takımının Golcü Futbolcusu Elvir Bolic Futbolu Bırakacağını Açıkladı. Hırvatistan 1. Ligi Takımlarından Rijek ile Yollarını Ayıran 34 Yaşındaki Oyun..
Anne ve 5 Yaşındaki Oğlu Öldürüldü Bahçelievler"de Bir Anne ile 5 Yaşındaki Oğlu, Bıçakla Öldürülmüş Olarak Bulundu. Kocasinan Mahallesi Gül Sokak Demir Apartmanı"nda Oturan Suphi Veske, Tele..
Ankara: Bakan Şahin, Fıa'nın Kararını Değerlendirdi Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, Uluslararası Otomobil Sporları Federasyonu'nun (Fıa) İstanbul'daki Formula-1 Yarışla..
Ft: Türkiye'nin AB'ye Başvurusunun Başarısının da Başarısızlığının da Garantisi Yok Londra - "Boğaz'ın Kıyısında Medeniyetler Çatışması" Başlıklı Bir Yazı Yayınlayan İngiliz Ekonomi ve Siyase..
TBMM Genel Kurulu Olağanüstü Toplandı/ Dokuzuncu Uyum Paketi Görüşülecek Ankara - Dokuzuncu Uyum Paketi Olarak Bilinen 9 Yasa Tasarısı ve Teklifi Görüşecek Olan TBMM Genel Kurulu'nun Olağanüs..
Baykal: Koordinatör Atanması Siyasi Müzakere Anlamına Gelir Ankara - CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, PKK ile Mücadelenin Koordinatörler Aracılığıyla Yürütülmesinin, Siyasi Müzakereyi Kabul Et..
Profesör Kalaycı'nın Katiline Ağırlaştırılmış Müebbet Hapis İstanbul - İstanbul Üniversitesi (İü) İstanbul Tıp Fakültesi Göğüs Cerrahisi Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Necip Göksel Kalaycı'n..
Motorola, Yeni Ürünleriyle Kullanıcıların Kişiliklerini İfade Etmelerine Yardım Edecek İstanbul - Motorola'nın Kişiden Kişiye Değişen Farklı Beklentileri Karşılamaya Yönelik Tasarladığı Yeni ..
AK Parti Kulisine Zorla Girmek İsteyen Kişiye Gözaltı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile Görüşmek İstediğini Söyleyerek, TBMM Kulisine Zorla Girmeye Çalışan Bir Kişi Gözaltına Alındı.
Saddam Hüseyin'in Duruşması Yarına Ertelendi Devrik Irak Lideri Saddam Hüseyin ve Beraberindeki 6 Kişinin, Kürtlere Yönelik Soykırımla Suçlandığı Enfal Operasyonu Davasında, Duruşma Yarına E..
Irak da Terörle Mücadele Özel Temsilcisi Atadı Türkiye ve ABD'nin Ardından Irak da Terörle Mücadele Özel Temsilcisi Atadı.
TBMM Olağanüstü Toplandı TBMM Genel Kurulu, Olağanüstü Toplandı.tbmm Başkanvekili Sadık Yakut Başkanlığında Toplanan Genel Kurul, Toplantı Yeter Sayısı Bulunarak Çalışmalarına Başladı.ab 9. U..
Elif Şafak Davası Öncesi Kerinçsiz Uyarısı Türkiye Barış Girişimi ve Yurttaş Girişimi, Elif Şafak Davası Öncesinde "Milli Çağrı" Yapan Kemal Kerinçsiz ve Arkadaşları Hakkında "Yasadışı Örgüt ..
Atletico Madrid"li Torres Sözleşmesini 2009"a Kadar Uzattı İspanya"nın Atletico Madrid Takımında Oynayan Yıldız Futbolcu Fernando Torres, Kulübüyle Olan Sözleşmesini 2009 Yılına Dek Uzattı. T..
'Nasıl Profesör Olmuş' Seda Sayan Estetik Doktoru Nazım Durak'ın Kendisi İçin Yaptığı, "Yüzünü Gerdirmiş Ama Yakışmamış" Sözlerine Sert Tepki Gösterdi. Ünlü Sanatçı, Profesör Nazım Durak'a Ce..
Şahin: "Oldukça Ağır Bir Ceza" Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, F1 İçin Verilen Para Cezasının Ağır Olduğunu Söyledi.
Kuveyt Türk'ten Yeni Şube, Yeni Konsept İstanbul - Kuveyt Türk Katılım Bankası, Beyazıt'ta Yeni Bir Şube Açarken, Fatih Şubesini de Yeni Konseptiyle Müşterilerinin Hizmetine Sundu. kuveyt Tür..
Enka Pazarlama, Otoyol Sanayi'nin Bayiliğini Yapacak İstanbul - Otoyol Sanayi A.ş., Enka Pazarlama İhracat İthalat A.ş. ile Bayilik Anlaşması İmzaladı. enka Tarafından Yapılan Açıklamaya Göre..
ABD'de Üfe Verileri Beklentinin Altında Geldi New York - ABD'de Üretici Fiyatları Ağustos Ayında Beklentilerin Altında Artış Gösterdi. abd Çalışma Bakanlığı Verilerine Göre, Üretici Fiyatları..
Loto ve Şans Topu"nda Devir Heyecanı Sayısal Loto ve Şans Topu"nda Geçen Hafta Yapılan Çekilişler Devirle Sonuçlandı. Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü"nden Yapılan Açıklamaya Göre, Sayıs..
Zıco : "Benim Menajerim Yok. Bütün İşlerimi Avukatım Yapıyor" Fenerbahçe Teknik Direktörü Zico, Gaziantepspor Başkanı Tarafından Söylendiği İddia Edilen ve Bazı Basın Yayın Organlarında Yer A..
Bahçeli: "Ülkücüler Kardeş Kavgasının Tarafı Olmayacak" MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Hükümetin AB Politikasından, Terör Politikasına Kadar Bir Çok Konuda Eleştirdi. Bahçeli, Hükümetin "S..
Sayısal Loto ve Şans Topu'nda Devir Heyacanı Ankara - Sayısal Loto ve Şans Topu'nun Geçen Hafta Yapılan Çekilişleri Sonuçlandı. Milli Piyango İdaresi'nden Yapılan Açıklamaya Göre, Sayısa..
Bursa'da Yarın 15 Yeni Yatırım Hizmete Açılacak Bursa - Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Yarın Bursa'da Büyükşehir Belediyesi'nin Acemler, Polis Okulu, Esentepe Kavşakları ile Batı ve Doğu Arıt..
Youtube'a Microsoft'tan Rakip: Soapbox Seattle - Yazılım Firması Microsoft, Video Görüntülerinin Paylaşıldığı "Youtube" İnternet Sitesine Rakip Çıkardığı "Soapbox" için Test Yayınlarına Bugün..
Babacan Wolfowitz ile Görüştü Devlet Bakanı ve AB Başmüzakerecisi Ali Babacan, Dünya Bankası Başkanı Paul Wolfowitz ile Görüştü. Paul Wolfowitz"in, IMF-Dünya Bankası Toplantılarının Yapıldığı..
Baykal"dan "Koordinatör" Eleştirisi CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Türkiye"nin En Önemli Sorunu Olan Terör Konusunda Hükümeti Suçlarken, Terörle Mücadelede Koordinatör Atanmasını Eleştirdi. ..
Güler Eski Bakanları Suçladı Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Hilmi Güler, Selefleri Cumhur Ersümer ve Zeki Çakan Hakkında Yüce Divan"da Yaptığı Tanıklıkta, Ersümer"i Suçladı. Duruşmada Ersüm..
Sezer: Şehit ve Gazilik Onurdur Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, "Askerlik Yan Gelip Yatma Yeri Değildir" Sözleriyle Şehit Ailelerinin Tepkisine Neden Olan Başbakan Erdoğan"a Mesaj Yoluyla Y..
Wada, Fifa'yı Doping için Göreve Çağırdı Dünya Anti-Doping Ajansı (Wada) Başkanı Dick Pound Sporda Doping Kullanımına Karşı Verilen Mücadelede İlerleme Kaydedildiğini Ancak Futbol ve Bisiklet..
Zico'dan G.antepspor'a Transfer Heberine Yalanlama F.bahçe Teknik Direktörü Zico, Gaziantepspor Kulübü Başkanı İbrahim Kızıl'ın Bir Televizyon Programında "Zico'yu 600 Bin Euro'ya Almadık" Ş..
Kupanın Faturası 5 Milyon Dolar Uluslararası Otomobil Sporları Federasyonu(fia), Formula 1 Petrol Ofisi Türkiye Grand Prix'sinde Ferrari Pilotu Felipe Massa'ya Birincilik Kupasını KKTC Cumhur..
Zico: Türkiye"de F.bahçe Dışında Hiçbir Takımla Görüşmedim Fenerbahçe Teknik Direktörü Zico, Gaziantepspor Kulübü Başkanı İbrahim Kızıl"ın Bir Televizyon Programında ""zico"yu 600 Bin Avroya ..
Ankara: AB Uyum Şartlarının TBMM'de Görüşülmesi DSP Genel Başkanı Zeki Sezer, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin Bugün Olağanüstü Toplanarak AB Uyum Şartlarını Görüşmesini Değerlendirerek, "İlk..
Ankara: 19 Eylül Gaziler Günü Doğru Yol Partisi (DYP) Genel Başkanı Mehmet Ağar, "Şehitlik ve Gazilik, Medeniyetimizin En Temel Değerleri Arasındadır. Şehitlerimiz ve Gazilerimiz Medeniyetimi..
Red Hot Chili Peppers 4 Dalda Mtv Avrupa'ya Aday 2006 Mtv Avrupa Müzik Ödüllerinde, Rock Grubu Red Hot Chili Peppers 4 Dalda Aday Gösterildi. Mtv'den Yapılan Açıklamaya Göre, 2 Kasım'da Kop..
Ankara: Bakan Koç, Türk Kurultayı'nı Değerlendirdi Kültür ve Turizm Bakanı Atilla Koç, Hükümetleri Döneminde Türkiye ile Türk Cumhuriyetler'i Arasındaki İlişkilerin Yeni Bir İvme Kazandığını ..
Petrol Fiyatları 64 Dolara Yükseldi Uluslararası Borsalarda Petrol Fiyatları, Hafif Artışla Varili 64 Dolar Seviyesine Yükseldi.
TBMM Genel Kurulu Olağanüstü Toplandı TBMM Genel Kurulu, Olağanüstü Toplandı. TBMM Başkanvekili Sadık Yakut Başkanlığında Toplanan Genel Kurul, Toplantı Yeter Sayısı Bulunarak Çalaşmala..
Sezer: "Gazilerin Beklentileri Karşılanmalı" Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, "Gaziler Günü" Dolayısıyla Yayımladığı Mesajda, Gazilerin, Seçkin Kişiliklerine Yaraşır Koşul ve Olanaklara Kav..
Aleyhine Çalışıyor! Genç Oyuncu Scarlett Johansson, ABD Başkanı George Bush Aleyhine Düzenlenen Kampanyalara Destek Vermeye Devam Ediyor.
Bulgar Gümrüklerinde Rüşvet Operasyonu Kapıkule Gümrük Kapısı'ndaki Rüşvet Operasyonundan Sonra Bulgaristan'da da Gümrük Kapılarındaki Memurlara Yönelik Büyük Bir Rüşvet Operasyonu Başlatıldı..
İmamlardan Papa'ya: Vaftiz Olmadan Gelme Türkiye Diyanet ve Vakıf Hizmetleri Kolu Kamu Görevlileri Sendikası (Diva-Sen) Genel Başkanı Hüseyin Demirci, Hz. Muhammed ve İslam ile İlgili Sözleri..
CHP, Bakan Çelik Hakkında Gensoru Önergesi Verecek CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik Hakkında Gensoru Önergesi Vereceklerini Bildirdi.
Ankara: Bahçeli, TBMM'nin Olağanüstü Toplantısını Değerlendirdi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Papa'nın Türkiye'nin AB Üyeliğine Din ve Medeniyet Farklılığı Te..
Ankara: KKTC'li Kadın Mücahitlerden Ecevit'i Ziyaret Genelkurmay Başkanlığı'nın Konuğu Olarak Türkiye'de İnceleme ve Ziyaretlerde Bulunan KKTC'li Kadın Mücahitler, Gülhane Askeri Tıp Akademis..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10