18 Eylül 2006 Pazartesi Günü Haberleri

18 Eylül 2006 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Berlin: Kapkaççılar Sert Kayaya Çattı Almanya'nın Hamburg Kentinde Hepside 17 Yaşında Olan Üç Tinerci, Kick-box Şampiyonunu Gasp Etmek İsteyince Sert Kayaya Çattıklarını Anladı.
Trablus: Kaddafi, Coca-cola'dan Pay İstiyor Libya Lideri Muammer Kaddafi, Coca-cola'nın Şişe Başına Kazandığı Paranın Belli Bir Miktarını Afrika'daki Ülkelere Ödemesi Gerektiğini İddia Etti.
Londra: Koyun Dışkısından Kağıt Üretildi İngiltere'nin Galler Bölgesinde Bulunan Snowdonia Kentinde İki Girişimci, Davarlar Artığını İşleyerek İmal Ettikleri Tebrik Kartı ve Hediyelik Eşyalar..
Birleşmiş Milletler: New York'taki Afrika Birliği Toplantısı Çarşamba Gününe Ertelendi Afrika Birliği Barış ve Güvenlik Konseyi'nin Bugün Yapacağı Üst Seviye Toplantının, Çarşamba Gününe Erte..
Berlin: Bundesliga'daki Irkçı Olaylarla İlgili Federasyon Soruşturma Açtı Almanya Futbol Federasyonu (Dfb), Bundesliga'da Son Dönemde Yaşanan Irkçı Olaylarla İlgili Soruşturma Başlattı.
Atina: Batı Trakya Türkleri Derneği Dayanışma Kurultayı Yunan Basınında Batı Trakya Türkleri Derneği Dayanışma Kurultayı'nda Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Yaptığı Konuşma Yunan Basınında "..
Belgrad: Sırp Aşıktan İlginç Evlenme Teklifi Sırbistan'ın Arandjelovac Kentinde Yaşayan Sırp Genç, Sevgilisine Evlenme Teklifini Alışılmışın Dışında Bir Yöntemle Yaptı.
Ece'yi İşten Çıkarttırdı Şebnem Schaeffer, 'Sevgilime Çengel Attı!' Diyen Manken Elif Ece Uzun'u Defile Kadrosundan Çıkarttırdı.
İran, Nükleer Çalışmalarını Askıya Almayı Düşünmüyor Gözler İran'ın Nükleer Çalışmaları Konusunda New York'ta Yapılması Beklenen Görüşmelere Çevrilmişken, İran Hükümet Sözcüsü Golam Hüseyn El..
Bursa: Yunus Balığına Benzeyen Taş Buldu Bursa'nın Mustafakemalpaşa İlçesi'ne Bağlı Kurşunlu Köyü'nde, Bir Esnafın Ormanda Bulduğu Yunus Balığına Benzeyen Taş Görenleri Şaşırtıyor.
Ankara: 'Bakan Gül'den Papa'ya Mektup' Haberine Dışişleri'nden Yalanlama Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Namık Tan, Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül'ün Papa 16. Benedikt'e Mek..
Lefkoşa: Papa'nın İslam'a Hakaret Etmesi Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Din Görevlileri Sendikası (Din-gör-sen), Papa 16. Benedikt'i İslam Dini ve Hz. Muhammed ile İlgili Açıklamalarınd..
Lefkoşa: KKTC Dış Basın Birliği, Meclis'te Görüntü Alma Yasağını Protesto Etti Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde (KKTC) Hükümetin İstifasının Meydana Getirdiği Siyasi Karışıklık, Muhalefet Pa..
Bardakoğlu: "Papa Dini Lider Olarak Benimle Görüşmek İsterse Talebi O Zaman Değerlendiririm" Diyanet İşleri Başkanı Ali Bardakoğlu, Papa'nın Türkiye'ye Devlet Başkanı Olarak Geleceğini Belirt..
Lukoil: Türkiye'ye En Modern ve En Büyük Rafineriyi Kuracağız Samsun - Karadeniz'de Petrol Rafinerisi Kurmak için Arazi Tespit Çalışmalarını Sürdüren Rus Petrol Şirketi Lukoil'den Bir Heyet,..
Türk Dünyasına Üç Öneri Erdoğan, 10. Türk Devlet ve Toplulukları Dostluk Kardeşlik ve İşbirliği Kurultayında Yaptığı Konuşmada, Türklerin Tarihte Derinliği Olan, Tarihe İstikamet Veren Bir Mi..
Roma: İtalyan Hükümetinden 2012 Avrupa Şampiyonası Atağı İtalyan Hükümeti, 2012 Avrupa Futbol Şampiyonası Finalleri'ne Ev Sahipliği Yapmak İçin Ülkedeki İlgili Kurumlara Her Türlü Desteği Ver..
Trakya'da Doğalgaz Sevinci Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı'nın (Tpao) Trakya'da Açtığı 12 Kuyudan 9'unda Doğalgaz Bulundu
PKK Kuryesi Tutuklandı Oto Alarmını Bomba Düzeneği Olarak Kullanacaklardı
Papa'nın Sözlerine Tepkiler Sürüyor Papa 16. Benediktus'un İslamiyet'le İlgili Sözlerine Müslümanlardan Tepkiler Gelmeye Devam Ediyor.
Tahran: İran Doğumlu Dünyanın İlk Kadın Uzay Turisti, İran Basınında İran Medyası, ABD Vatandaşı İran Doğumlu Anousheh Ansari'nin Dünyanın İlk Kadın Uzay Turisti Olmasını, "Gurur Kaynağı" Diy..
Rabat: Fas Kralı, Papa'dan İslam'a Saygı Duymasını İstedi Papa 16. Benedict'in İslam Dünyasında İnfial Uyandıran Sözlerinden Sonra Vatikan'daki Büyükelçisini Geri Çağıran Fas Kralı 6. Muhamme..
Viyana: Uaea Genel Kurulu Toplandı Uluslararası Atom Enerjisi Ajansı'nın (Uaea) 5. Genel Kurul Toplantısı Viyana'da Başladı.
İMKB, Haftanın İlk Gününde Dalgalı Seyretti/ Endeks, 102 Puan Artıda Kapandı: 38246/ Döviz Sakin, Faiz Gevşiyor İstanbul - Borsa, Alıcılı Başladığı Günde Temkinli Bir Seyir İzledi. Alımların ..
Hastanede Bomba Paniği Adana Numune Araştırma ve Uygulama Hastanesi Bahçesinde Unutulan Kadın Çantası, Bomba Paniğine Neden Oldu
Şam: Filistin'de Ulusal Birlik Hükümetinin Kurulması Filistin Yönetimi Başkanı Mahmut Abbas'ın Özel Temsilcisi Ahmet Kurey, "Filistinli Tüm Örgütler, Filistin'de Ulusal Birlik Hükümetinin Olu..
Eruh'ta 4 PKK'lı Tutuklandı Siirt'in Eruh İlçesi'nde Terör Örgütü PKK Üyesi Olduğu İddiasıyla Gözaltına Alınan 4 Kişi Tutuklandı
Moskova: Rusya, Sakhalın-2'nin Çevre Ruhsatını İptal Etti Rusya Doğal Kaynaklar Bakanlığı, Shell Şirketinin Liderliğindeki Enerji Konsorsiyumunun, Büyük Çapta Bir Petrol ve Gaz Projesi Olan S..
Erdoğan : Türkçe Konuşan Devletler Topluluğu Kuralım" Antalya'da Yapılan 10'uncu Türk Kurultayı'nda Konuşan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Türk Devlet ve Topluluklarıyla İlişkileri, Her Türlü..
Artrium'da Meczup Paniği Ankara'nın Ünlü İş Merkezi Artrium Önünde Papa'nın Sözlerini Protesto Eden Bir Kişi, Polis Tarafından Gözaltına Alındı.
Tan: "Gül Papa'ya Mektup Göndermedi" Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Namık Tan, Dışişleri Bakanı Abdullah Gül'ün Papa Onaltıncı Benedikt'e Bir Mektup Göndermediğini Söyledi.
Borsa 38.245,87 Puandan Kapandı İMKB Ulusal 100 Endeksi, İkinci Seansta 222,74 Puan Düşerek 38.245,87 Puandan Kapandı. Hisse Senetleri İkinci Seansta Ortalama Yüzde 0,58 Değer Yitirdi.
Fitch, Tekstilbank'ın Notunu Teyit Etti Londra - Uluslararası Kredi Derecelendirme Kuruluşu Fitch, Tekstilbank'ın B Olan Yabancı ve Yerel Para Cinsinden Kredi Notunu Teyit Etti. Fitch Ayrıca,..
En İyi Listesinde 11 Türk Otel Alman Focus Dergisi, Dünyanın En İyi 550 Otelini Seçti. Dergide Yayımlanan Listede Türkiye"den de 11 Otel Yer Aldı. Dergi, En İyi Otelleri, Dizayn, Konfor ve Fi..
İlk Osmanlı Parası Satışa Çıkarılıyor Dünyanın En Değerli Paraları Arasında Gösterilen Abdülmecit Dönemine Ait El Yazması Kaime, 29 Eylülde İngiltere"nin Başkenti Londra"da Açık Artırmayla Sa..
Nablus: Papa'nın İslam'a Hakaret Etmesi Roma Katolik Kilisesi'nin Ruhani Lideri Papa 16. Benedikt'in İslam Dini ve Hz. Muhammed Aleyhindeki Sözlerinin Ardından Tansiyonun Yükseldiği Filistin'..
Petrol Ofisi Dava Açtı Petrol Ofisi A.ş, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (Epdk) Tarafından Verilen İdari Para Cezalarına İlişkin Kararların İptali ve Yürütmenin Durdurulması Talebi ile Bugün..
Babacan"dan AB"ye Uyarı Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Ali Babacan, Haftalık Yayınlanan European Voice Gazetesine Verdiği Mülakatta AB"yi, "(Türkiye"nin Üyelik Sürecinde Yaşanabilecek) Herhan..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10