18 Eylül 2006 Pazartesi Günü Haberleri

18 Eylül 2006 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Terör Örgütü Elebaşının Sağlık Durumu Bursa Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Er, Terör Örgütü Elebaşı Abdullah Öcalan'ın Sağlık Durumuyla İlgili Olarak, "Sağlığı Yerinde. Bir Sıkıntı, Problem Yok..
Annan'dan Irak'ta İçsavaş Uyarısı BM Genel Sekreteri Kofi Annan, Şiddet Ortamının Sürmesi Durumunda, Irak'ın Büyük Bir İçsavaş ve Bölünme Tehlikesiyle Karşı Karşıya Olduğunu Bildirdi.
10 Bin Dolarlık Çek Amerika?ya İade ABD Büyükelçisi Ross Wilson?un Verdiği 10 Bin Dolarlık Bursu Kabul Eden Emsad (Emniyet Teşkilatı Vazife Malulü ve Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma D..
Roma: İtalya'da Bina Çöktü: 2 Ölü İtalya'nın Milan Şehri'nde, Gaz Sızıntısı Nedeniyle Gerçekleşen Patlama Sonucu 4 Katlı Bir Binanın Çöktüğü, Enkaz Altında Kalan 2 Kişinin Hayatını Kaybettiği..
Milano'da Bina Yıkıldı: 2 Ölü, 50 Yaralı İtalya'nın Milano Kentinin Doğusunda Bir Binanın Yıkılması Sonucunda 2 Kişi Öldü, 50 Dolayında Kişi Yaralandı.
Parlak ve Bakımlı Saçlar Brezilyalı Top Model ve Oyuncu Gısele Bundchen, Hollywood'un "En Güzel Saçlı Yıldızı" Seçildi. Çıktığı Defilelerde Bir Numara Olmayı Başaran Güzel Manken, Her Zaman B..
Kiliseye Kurusıkıyla Giren Şahıs Gözaltına Alındı Balgat'taki Protestan Kilisesine Kurusıkı Tabancayla Giren Bir Kişi Gözaltına Alındı.
Moskova: Papa'nın İslam'a Hakaret Etmesi Tüm Dünyada Müslümanlar'ın Büyük Tepkisine Neden Olan Papa 16. Benedict'in Hz. Muhammed ve İslam'a Yönelik Kullandığı İfadeler, Rusya Müftülüğü Tarafı..
Gül: "Irak Bölünürse, İç Savaş Çıkar" Dışişleri Bakaanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül, "Eğer Irak Bölünürse Orada Ağır Bir İç Savaş Çıkar" Dedi.
Irak'ta "PKK'nın Faaliyetlerinin Durdurulması" Talimatı Irak'ta Nuri El Maliki Başkanlığındaki Hükümetin, Terör Örgüt PKK'nın Irak'taki Faaliyetlerinin Durdurulması ve Bürolarının Kapatılmas..
Bursa'da Altılı Ganyan, 263,33 YTL İkramiye Verdi Bursa'da Bugün Koşulan At Yarışları Sonucunda Altılı Ganyan, 263,33 YTL İkramiye Verdi.
Erdoğan: "Diğer Bakanlıklar Bir Tarafa, Milli Eğitim Bir Tarafa" Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Diğer Bakanlıklar Bir Tarafa, Milli Eğitim Bakanlığı Bir Tarafa. Bu Kadar Önem Veriyoruz Bu İ..
Somali'deki Patlamalarda En Az 11 Ölü Somali'de Devlet Başkanı Abdullah Yusuf Ahmet'i Hedef Alan Suikast Girişiminde En Az 11 Kişinin Öldüğü Bildirildi.
YÖK'ten MEB'e Dava YÖK, Milli Eğitim Bakanlığınca (MEB), Yurt Dışına Gönderilecek Öğrencilerin Seçimi ile İlgili Olarak Çıkarılan Kılavuzun, "Savunma Alınmaksızın" Yürütmesinin Durdurulması ..
İsrail Savunma Bakanı Peretz: "İstifa Etmeyeceğim" Güney Lübnan'da İsrail Ordusu'nun Hizbullah Militanları ile Savaşında, İsrail Kamuoyunun ve Yedek Askerlerin Büyük Tepkisini Çeken İsimlerd..
Orgeneral Başbuğ: "Terörle Mücadele Hukuk İçerisinde Devam Edecek" Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral İlker Başbuğ, Terör Örgütü Yok Oluncaya Kadar Bu Mücadelenin Hukuk İçerisinde Devam Edece..
Gazyağı, Jet Yakıtı ve Kalorifer Yakıtında İndirim Gazyağı, Jet Yakıtı ve Fueloil-4'ün (Kalorifer Yakıtı) Rafineri Çıkış Fiyatlarında İndirim Yapıldı.
Ankara: Libya Büyükelçiliği'nin 1 Eylül Devrimi'nin 37. Yıldönümü Resepsiyonu Libya Arap Halk Sosyalist Büyük Cemahiriyesi Büyükelçisi Mohamed A. Mangush, 1 Eylül Devrimi'nin 37. Yıldönümü Ne..
Taşkent: Özbekistan'da Bir Gazeteci, Rüşvet Aldığı İddiasıyla Gözaltına Alındı Özbekistan'da, İnternette Makaleleri Yayımlanan Bağımsız Bir Gazetecinin Rüşvet Aldığı İddiasıyla Gözaltına Alın..
Konserde Sunuculuk Yaptı Göğüs Kanserine Karşı Verdiği Mücadeleden Başarıyla Çıkan Ünlü Şarkıcı Kylıe Mınogue, Giderek Eski Sağlığına Kavuşuyor.
Eski Eşini Tebrik Etti Hande Ataizi, 2004 Yılında Evlendiği Avukat Fethi Pekin ile 24 Saat Sonra Boşanmıştı. Pekin İki Hafta Önce Zeynep Dereli ile Evlendi. Hande Geçenlerde Bir Davette Karşı..
Antalya: Başbakan Erdoğan'ın Antalya Ziyareti Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Kepez İşitme Engelliler Derneği'ni Ziyaret Etti.
Ankara: Ecevit'in Sağlık Durumu Eski Başbakan Bülent Ecevit'e, Beyin İçinde Giderek Artan Sıvı Toplanması Nedeniyle Tedavi Gördüğü Gülhane Askeri Tıp Akademisi'nde (GATA) Ameliyatla Beyinden ..
Siirt: PKK'ya Yardım ve Yataklık Eden 4 Kişi Tutuklandı Siirt'te, Terör Örgütü PKK'ya Yardım ve Yataklık Yaptıkları İddiasıyla Gözaltına Alınan 4 Kişi Tutuklandı.
Almatı: Papa'nın İslama Hakaret Etmesi Papa 16. Benedict'in Geçen Hafta Söylediği İslam Dini ve Hazreti Muhammed Hakkındaki Sözleri, Tepkiler Almaya Devam Ediyor. Kazakistan Baş Müftüsü Abdül..
Dışişleri: Bakan Gül'ün Papa'ya Mektup Gönderdiği Haberleri Gerçek Dışı Ankara - Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül'ün Papa 16. Benediktus'a Mektup Gönderdiği Yönündeki Hab..
Avrupa Komisyonu'ndan Almunia: Türkiye'nin AB Üyeliği Bütün Tarafların Yararına Olacak Singapur - Avrupa Birliği (AB) Komisyonu'nun Ekonomi ve Parasal İşlerden Sorumlu Üyesi Joaquin Almunia, ..
YÖK, Yurt Dışına Gönderilecek Öğrencilerin Seçim Yöntemine Karşı Danıştay'da Dava Açtı Ankara - YÖK, Milli Eğitim Bakanlığınca (MEB), Yurt Dışına Gönderilecek Öğrencilerin Seçimi ile İlgili O..
Fırıncıların Milli Takım Seçmeleri Çarşamba Günü Ankara'da Yapılacak Ankara - Türkiye Fırıncılar Milli Takımı Seçmeleri, 20 Eylül Çarşamba Günü Ankara'da Yapılacak. türkiye Fırıncılar Federa..
TMSF, Yarın 34 Araç Satacak/ Toplam Muhammen Bedel 205.3 Bin YTL İstanbul - TMSF, Yarın Gerçekleştireceği İhalede Muhammen Bedelleri Toplamı 205 Bin 250 YTL Olan 34 Kalem Aracın Satışını Gerç..
Fiskobirlik: Düşük Fiyattan Fındık Satılması Söz Konusu Değil Trabzon - Fiskobirlik Yönetim Kurulu, Her Ne Suretle Olursa Olsun, Düşük Fiyatlardan Fındık Satarak Borç Ödemesinin Söz Konusu Ol..
Dolar 1,4710 YTL Seviyesinde Ankara"da Cuma Günü Akşam Saatlerinde 1,4700 YTL"den Satılan ABD Doları, Bugün Akşam Saatlerinde 1,4710 YTL"den Satıldı. Avro, 1,8630 YTL"den İşlem Gördü. Avro, C..
Vob, Günü 62.1 Milyon YTL'lik İşlem Hacmiyle Tamamladı İzmir - İzmir'deki Vadeli İşlem ve Opsiyon Borsası (Vob), Günü 62 Milyon 109 Bin 168 YTL'lik İşlem Hacmiyle Kapadı. Açık Pozisyon (Alın..
Alman Focus'un 'En İyi Oteller Listesi'nde Türkiye'den 11 Tesis Var Berlin - Alman Focus Dergisi, Dünyanın En İyi 550 Otelini Seçti. Dergide Yayımlanan Listede Türkiye'den de 11 Otel Yer Aldı..
Gazyağı, Jet Yakıtı ve Kalorifer Yakıtının Rafineri Çıkışında İndirim Ankara - Gazyağı, Jet Yakıtı ve Fueloil-4'ün (Kalorifer Yakıtı) Rafineri Çıkış Fiyatlarında İndirim Yapıldı. yarından Ge..
Emekli Sandığı, Durdurulan Sağlık Ödemelerine Bugün Yeniden Başladı Ankara - Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı Emekli Sandığı Genel Müdürlüğü, Nakit Sıkıntısı Nedeniyle Geçici Olarak Durdurul..
Cartier, İstanbul'daki İlk Butiğini 2007 Başında Açacak İstanbul - Mücevher Tasarımı ve Üretimi Alanında Faaliyet Gösteren Cartier, İstanbul'daki İlk Butiğini Parisli İç Mimar Bruno Moinard'ı..
Hatay: 2006-2007 Eğitim-öğretim Yılının Başlaması Hatay Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Ali Ezelsoy, Türkiye'de İlk Kez Sarı-lacivertli Kulübün Adını ve Renklerini Simgeleyen 8 Derslikli İlkö..
Muazafferabad: Papa'nın İslam'a Hakareti İslam'a Hakaret Eden Konuşmasından Dolayı Azad Keşmir'de Papa 16. Benedict'in Kuklası Yakıldı.
Almatı: Kazak Türkolog Bazılkanulın, 10. Türk Dünyası Kurultayı'nı Değerlendirdi Kazak Türkolog Napil Bazılkanulın, "Türk Dünyası, Avrupa Birliği (AB) Gibi Bir Yapıda Birleşmelidir" Dedi.
Hartum: Sudan Devlet Başkanı El Beşir New York'ta Sudan Devlet Başkanı Ömer El Beşir, Afrika Birliği'nin Darfur'daki Barış Gücü Misyonu İçin Bugün Yapılacak Oylama Nedeniyle New York'a Geldi.
Londra: Ebay Açık Artırma Sitesi Okullu Oldu İngiliz Tasarımı Ebay Açık Artırma Sitesine Gösterilen Yoğun İlgi, Sonunda Bazı Okulları Harekete Geçirdi.
Nairobi: Somali'de Devlet Başkanına Suikast Girişimi Somali Devlet Başkanı Abdullah Yusuf Ahmed'e Bugün Yapılan Suikast Girişiminde En Az 11 Kişinin Öldüğü Bildirildi.
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10