17 Eylül 2006 Pazar Günü Haberleri

17 Eylül 2006 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Manisa: Sarıgöl'de Model Uçak Gösterisi Manisa'nın Sarıgöl İlçesi'nde Bu Yıl 2.'si Düzenlenen Sultaniye Üzüm Festivali Kapsamında Gerçekleştirilen Model Uçak ve Helikopter Uçuş Gösterisi, Büy..
Tahran: İran, Papa'dan Özür Bekliyor Katolik Dünyasının Lideri Papa 16. Benedict'in İslam Dini ve Hz. Muhammed Aleyhindeki Sözlerine Tepkiler Artarak Devam Ediyor. İslam Dünyasının Muhtelif B..
İp Başkanı Perinçek: Millet ABD'den Vazgeçme, AB'nin Ne Olduğunu Anlama Noktasına Geldi Giresun - İşçi Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, "Artık Millet ABD'den Vazgeçme, AB'nin İse Ne Olduğ..
İtalyan Hıristiyan Demokrat Lider: AB, Erdoğan'ın Sözleri Nedeniyle Türkiye'nin Üyelik Sürecini Dondurmalı Roma - Roma Katolik Kilisesi'nin Ruhani Lideri Papa 16. Benediktus'a Hz. Muhammed Ha..
Baykal, 8 Aylık Yurt Gezilerinde 46 Bin 400 Kilometre Yol Katetti Ankara - CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'ın, 8 Ay İçinde Çıktığı Yurt Gezilerinde 46 Bin 400 Kilometre Yol Katettiği Bildirild..
IMF-Dünya Bankası'nın 2009 Yılı Toplantıları Türkiye'de Yapılacak Singapur - IMF ve Dünya Bankası'nın 2009 Yılındaki Toplantılarının Ev Sahipliğini Türkiye Yapacak. uluslararası Para Fonu'nun..
Papa: Konuşmamın Müslümanlar'ın Öfkesini Çekmesinden Derin Üzüntü Duydum Castel Gandolfo - Papa 16. Benedict, Almanya'da Yaptığı Konuşmanın Müslümanlar'ın Öfkesini Çekmesine Üzüldüğünü Söyled..
Uzay Mekiği Atlantis Uui'den Ayrıldı Amerikan Uzay Mekiği Atlantis, Uluslararası Uzay İstasyonundan (Uui) Ayrıldı.
Erdoğan: "Önümüz Açık, Geleceğimiz Aydınlıktır" Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Ekonominin Tahminlerin Ötesinde Büyüme Gösterdiğini Belirterek, "Önümüz Açık, Geleceğimiz Aydınlıktır" Dedi.
Uzay Mekiği Atlantis Uui'den Ayrıldı Amerikan Uzay Mekiği Atlantis'in Uluslararası Uzay İstasyonundan (Uui) Tsi 15.50'de Ayrıldığı Bildirildi.
-Müslüman Kardeşler: "Özür Dileme Yolunda Atılmış İyi Bir Adım" Papanın Tepki Çeken Sözlerinin Ardından Vatikan'ın Dün Açıklama Yapmasını Yeterli Görmeyen ve Papanın Şahsen Özür Dilemesini İ..
Real Madrid, Beckham'ın Reklam Çekimine İzin Vermedi İspanyol Spor Gazetesi Marca, Real Madrid Kulübü'nün, İngiliz Futbolcusu David Beckham'ın Reklam Çekimlerine Katılmak için Barcelona'ya Gi..
Yıldıray, Schalke 04'ü Yenmeyi Çok Seviyor Almanya Birinci Futbol Ligi (Bundesliga) Takımlarından Hertha Bsc Berlin'de Forma Giyen Milli Futbolcu Yıldıray Baştürk, Yenmekten En Çok Zevk Aldığ..
Gazze: Papa'nın İslam'a Hakareti Filistin Başbakanı İsmail Haniye, Papa 16. Benedict'in İslam'a Hakaret Konuşmasından Sonra Filistin Topraklarında Kiliselere Yapılan Saldırıları Kınadı.
Irak'ta Sünni Milli Diyalog Cephesi Federalizm Teklifini Reddetti Irak'ın İkinci Büyük Sünni Arap Partisi Olan Milli Diyalog Cephesi, Irak'ta Federalizmin Yolunu Açacak Teklifi Reddetti.
Vatikan: "Rahibenin Öldürülmesi Korkunç Bir Eylem" Vatikan, Somali'nin Başkenti Mogadişu'da Bugün Bir İtalyan Rahibenin Öldürülmesini "Korkunç Bir Eylem" Olarak Nitelendirdi.
Vatikan, Papanın Türkiye Seyahatini Yapacağı İnancında İslam Dünyasıyla Son Günlerde Yaşanan Gerilime Karşın, Roma Katolik Kilisesinin Ruhani Lideri Papa 16. Benediktus'un Önümüzdeki Kasım A..
Brüksel'de AB Kulisi Türkiye Büyük Millet Meclisinin (TBMM) Görevlendirdiği Bir Grup Milletvekili Avrupa Parlamentosu (AP) Türkiye Raportörü Camiel Eurlings'in Hazırladığı Türkiye Raporu'na ..
Aydın: "Papa'nın Sözleri Talihsiz Bir Beyandır" Devlet Bakanı Mehmet Aydın, Papa 16. Benediktus'un, Hz. Muhammed ve İslam'a Yönelik Kullandığı İfadeleri "Talihsiz Bir Beyan" Olarak Niteleyer..
Vatikan, Papanın Türkiye Seyahatini Yapacağı İnancında Vatikan, İslam Dünyasıyla Son Günlerde Yaşanan Gerilime Karşın, Roma Katolik Kilisesinin Ruhani Lideri Papa 16. Benediktus'un Önümüzdek..
Vatikan: "Korkunç Bir Eylem" Vatikan, Somali'nin Başkenti Mogadişu'da Bugün Bir İtalyan Rahibenin Öldürülmesini "Korkunç Bir Eylem" Olarak Nitelendirdi.
Erdoğan: "Ekonomimiz, Tahminlerin Ötesinde Büyüme, Gösteriyor" Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Ekonominin Tahminlerin Ötesinde Büyüme Gösterdiğini Belirterek, "Önümüz Açık, Geleceğimiz Aydınl..
Bazı Sanatçılar Sahnede Değil, Evinde Ölmeli Kültür Bakanı Atilla Koç, "65 Yaşında veya Daha Yaşlı Bir Kişi Nasıl Arya Söyleyecek, Nasıl Bale Yapacak? Bazı Sanatçılarımız Sahnede Değil, Evler..
Kocaeli"nde Zincirleme Trafik Kazası: 3 Ölü Kocaeli"nde Meydana Gelen Zincirleme Trafik Kazasında 3 Kişi Öldü, 6 Kişi Yaralandı. Alınan Bilgiye Göre, Sakarya"dan İstanbul Yönüne Giden Yasin B..
Menderes, Zorlu ve Polatkan Mezarları Başında Anıldı Eski Başbakan Adnan Menderes ile Bakanlar Fatin Rüştü Zorlu ve Hasan Polatkan, Mezarları Başında Anıldı. DYP İstanbul İl Başkanlığınca Top..
Vatikan: Papa'nın İslam'a Hakareti Vatikan Dışişleri Bakanı Tarcisio Bertone, Papa 16. Benedict'in Türkiye'ye Yapacağı Ziyaretin İptali İçin Şimdilik Herhangi Bir Sebep Olmadığını Söyledi.
Bağdat: Bağdat'taki Uzlaşma Toplantısı Kavgayla Bitti Dün Irak Başbakanı Nuri El Maliki'nin Başkanlığında Aşiret Liderleri, Sivil Toplum ve Siyasi Örgüt Temsilcilerinin Katılımıyla Başlayan v..
Titanik "Perçin Çivileri" Sağlam Olmadığından Batmış Buzdağına Çarptıktan Sonra 25 Nisan 1912"de Okyanusun Sularına Gömülen Titanik Yolcu Gemisinin Batma Nedeni Uzmanların Kafasını Hala Meşgu..
Japonya"daki Şanşan Tayfunu 7 Can Aldı Japonya"yı Vuran Şanşan Tayfununda 7 Kişinin Öldüğü, Yüz Dolayında Kişinin Yaralandığı Bildirildi. Japonya"nın Güneybatısındaki Kyuşu Adasını Şiddetli Y..
Papa Yine Özür Dilemedi Roma Katolik Kilisesinin Ruhani Lideri Papa 16. Benediktus, Almanya Seyahati Sırasında İslam ve Hz. Muhammed Hakkında Kullandığı İfadeler Nedeniyle Müslümanlardan Özür..
Atlantis, Uui'den Ayrılmaya Hazırlanıyor Amerikan Uzay Mekiği Atlantis ile Uluslararası Uzay İstasyonu (Uui) Arasındaki Geçirimsiz Bölümün Kapatılmaya Başlandığı, Mekiğin Dünya'ya Dönmeye Ha..
Real Madrid Beckham"a Reklam İzni Vermedi İspanyol Spor Gazetesi Marca, Real Madrid Kulübünün İngiliz Futbolcusu David Beckham"ın Reklam Çekimlerine Katılmak için Barcelona"ya Gitme Talebini ..
Ankara: Eğitim-bir-sen'den Papa'ya "Türkiye'ye Gelme" Faksı Memur-sen Ankara İl Başkanı ve Eğitimciler Birliği Sendikası (Eğitim-bir-sen) Ankara 1 No'lu Şube Başkanı Mustafa Kır, Papa'nın Akl..
Çiçek: "Artık Af Yok" Adalet Bakanı Cemil Çiçek, Adliyelerdeki Dava ve Tutuklu Sayısının Her Geçen Gün Arttığını, Türkiye'de 66 Bin Hükümlü ve Tutuklu Bulunduğunu İfade Ederek, "Bir Suç İşl..
İtalya'da Alarm Düzeyi Artırıldı İtalya, Papa 16. Benediktus'a Yönelik Tepkilerde Tırmanışı Göz Önüne Alarak, Vatikan ve Kiliseler Çerçevesindeki Alarm Düzeyinin Artırılmasını Kararlaştırdı.
İsrail'deki Deprem Filistin ve Ürdün'de de Hissedildi Ürdün Doğal Kaynaklar Enstitüsü, İsrail'de Meydana Geldiği Açıklanan Depremin, Ürdün ve Filistin Topraklarında da Hissedildiğini Açıklad..
Babacan: "Serbest Kur Rejiminin Devam Edecek" Devlet Bakanı Ali Babacan, Uluslararası Para Fonu (IMF) Başkanı Rodrigo de Rato ile Görüşmesinde, Enflasyon Hedeflemesi ve Serbest Kur Rejiminin..
Erdoğan: "Kalkınma Seferberliği Hız Kesmeden Sürüyor" Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'de Kalkınma Seferberliğinin 4 Yıldır Hız Kesmeden Devam Ettiğini Belirterek, "Türkiye Bir Uçtan D..
Papa: "Ortaçağa Ait Bir Metinden Alıntı Yapmıştım" Roma Katolik Kilisesinin Ruhani Lideri Papa 16. Benediktus, Almanya Seyahati Sırasında İslam ve Hz. Muhammed Hakkında Kullandığı İfadeler N..
Şanşan Tayfunu Japonya'yı Vurdu: 7 Ölü Japonya'yı Vuran Şanşan Tayfununda 7 Kişinin Öldüğü, Yüz Dolayında Kişinin Yaralandığı Bildirildi.
Sahnede Ağladı Bir Süredir Sezen Aksu'yla Barışmak İçin Her Yolu Deneyen ve Hangi Kulisini Gül Bahçesine Çeviren İşadamı Önder Fırat'ın Sonunda Amacına Ulaştığı Söyleniyor.
İstanbul: Fenerbahçe Kulübü'nden 'Alex ve Önder Turacı' Açıklaması Fenerbahçe Kulübü, Basında Yer Alan Beşiktaş Kulübü'nün Sarı-lacivertli Oyuncular Alex ve Önder Turacı'yı Transfer Etmek İç..
Ankara: Baykal'ın, "2006-2007 Eğitim Öğretim Yılı" Mesajı CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, 1950'li Yıllardan Sonra İktidara Gelen Siyasi Akımların İlk Olarak Eğitim Sistemine El Attıklarını Be..
İstanbul: Aziz Yıldırım'dan Açıklama Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Randers Maçı Öncesi veya Sonrası Oyuncularla Görüştüğü Şeklinde Basında Yer Alan Haberlerin Gerçekleri Yansıtmadı..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10