17 Eylül 2006 Pazar Günü Haberleri

17 Eylül 2006 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Ankara: Sezer'in "İlköğretim Haftası" Mesajı Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, Eğitimin, Kesinlikle Devlet Denetiminde ve Gözetiminde, Atatürkçü Düşünceden ve Laiklik Temelinden Ödün Verilmed..
İstanbul: Anıt Mezar'da Anma Töreni Eski Demokrat Parti (Dp) Genel Başkanı Adnan Menderes, Fatih Rüştü Zorlu ve Hasan Polatkan İçin Ölümlerinin 45. Yıldönümünde Anıt Mezar'da Bir Tören Düzenl..
Tartışmalar Sürüyor Modellerin Giderek Zayıflayıp Bir Deri Bir Kemik Kalmasına En Güzel Tepkiyi, İspanyol Tasarımcı Salvador Mateu Verdi.
Belgesel Yarışmasında Büyük Ödül Şenol Çöm'ün 'Göç'ünün Karabük - Karabük'ün Safranbolu İlçesinde Düzenlenen "7. Uluslararası Altın Safran Belgesel Film Yarışması"nda Dereceye Girenlere Ödüll..
Ulusal Kalite Kongresi, 21-22 Kasım'da İstanbul'da Yapılacak İstanbul - Türkiye Kalite Derneği (Kalder) Tarafından, Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneğinin (Tüsiad) Katkılarıyla Düzenlenen..
Akbank, Yabancıya 'En Fazla Yüzde 20' Hisse Verecek Antalya - Akbank Genel Müdürü Zafer Kurtul, Akbank'ın Yabancı Ortaklık Stratejisini "Azami Yüzde 20 Azınlık Hissesi" Olarak Belirlediğini B..
Takva'ya Toronto'dan Ödül Toronto Uluslararası Film Festivalinde, Meksikalı Yönetmen Alejandro Gomez Monteverde'nin Romantik Drama Filmi "Bella" Büyük Ödülü Alırken, Türk-Alman Yapımı "Takva-..
Titanik'in Batışında Yeni İddia: Perçin Çivileri Buzdağına Çarptıktan Sonra 25 Nisan 1912'de Okyanusun Sularına Gömülen Titanik Yolcu Gemisinin Batma Nedeni Uzmanların Kafasını Hala Meşgul E..
Ankara: 2006-2007 Eğitim-öğretim Yılının Başlaması Anavatan Partisi Genel Başkanı Erkan Mumcu, Bu Yıl da Yaklaşık 14 Milyon Öğrencinin Akıl Dışı ve Çağ Dışılığın Biriktirdiği Sorunların Ağırl..
Castel Gandolfo: Papa'nın İslam'a Hakareti Papa 16. Benedict, Almanya'da Yaptığı Konuşmanın Müslümanlar'ın Öfkesini Çekmesine Üzüldüğünü İfade Etti.
17 Eylül Dış Haber Bülteni - 1 İsveç'te Genel Seçimler Yapılıyor
Irak'ta 26 Ceset Daha Bulundu Irak'ta 26 Cesedin Daha Bulunduğu Bildirildi. Güvenlik Kaynakları, Başkent Bağdat ve Civarında Dün 15, Bugün de 9 Ceset Bulunduğunu, Kimliği Belirsiz Bu Ki..
İsrail"de 4 Büyüklüğünde Deprem İsrail"de Öğle Saatlerine Doğru, Richter Ölçeğine Göre 4 Büyüklüğünde Bir Deprem Meydana Geldi. Depremde Yaralanan Olmadı, Herhangi Bir Hasar da Meydana Gelmed..
Kerkük"te İntihar Saldırıları: 23 Ölü Irak Polisi, Ülkenin Kuzeyindeki Kerkük Kentinde 4 İntihar Saldırısı Düzenlendiğini, Saldırılarda 23 Kişinin Öldüğünü, 71 Kişinin Yaralandığını Açıkladı...
Meclis, 'AB ile Uyum' için Salı Günü Olağanüstü Toplanacak Ankara - TBMM Genel Kurulu, 9. Uyum Paketi Kapsamında Çıkarılması Gereken 9 Yasa Tasarısı ve Teklifini Görüşmek Üzere 19 Eylül Salı ..
İskenderun'da Yolcu Otobüsünde 6 Kilo Esrar Ele Geçirildi İskenderun - Hatay'ın İskenderun İlçesinde Bir Yolcu Otobüsünde Yapılan Aramada 6 Kilo Esrar Ele Geçirildi. alınan Bilgiye Göre, Bir..
İstanbul'da PKK Adına Tehditle Para Toplayan 4 Kişi Yakalandı İstanbul - Fatih, Esenler, Eminönü ve Gaziosmanpaşa'da Düzenlenen Operasyonlarda, Terör Örgütü PKK Adına Tehdit Mektuplarıyla Par..
Türkiye IMF Toplantılarına Ev Sahipliği Yapacak Uluslararası Para Fonunun (IMF) Türkiye"nin de Aralarında Bulunduğu Ülkeler Grubundan Sorumlu İcra Direktörü Belçikalı Willy Kiekens, IMF ve Dü..
AB'nin 4 Yeni Üyesinin Ziraat Odaları, Tzob'u Davet Ederek Tam Üyelik Sonrası Tarım Sektörünü Değerlendirdi Ankara - Türkiye Ziraat Odaları Birliği (Tzob) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, Avrup..
Gölcük"te Trafik Kazası: 3 Ölü Kocaeli"nin Gölcük İlçesindeki Trafik Kazasında 3 Kişi Öldü, 1 Kişi Yaralandı. Gölcük"ten Kocaeli Yönüne Giden Abdullah Albayrak Yönetimindeki 34 Ef 3476 Plakal..
İsrail'de Lübnan Savaşı Soruşturulacak İsrail Bakanlar Kurulu, Güney Lübnan'daki Savaş Sırasındaki Aksaklıklarla İlgili Soruşturma Komisyonu Kurulmasını Onayladı.
Mumcu:"eğitim Sancılı Bir Ortamda Başlıyor" Anavatan Partisi Genel Başkanı Erkan Mumcu, 2006 – 2007 Eğitim Öğretim Yılının, Bilindik Sorunların Öğrenci ve Velilere Dayattığı "Sancılı" Bir Ort..
Kudüs: Lübnan Savaşının Ardından İsrail Hükümeti Bugün Lübnan'daki Savaşla İlgili Soruşturmanın Genişletilmesi Kararını Aldı.
Şenay'ın Kasları Yırtıldı Manken Şenay Akay, Osman Güney'den Ayrıldıktan Sonra Üzüntüsünden 9 Kilo Verdi. Bu Nedenle Silikonları da Mankene Ağır Geldi ve Kasları Yırtıldı.
Yeni Eğitim-öğretim Yılına Baykal'dan Zehir Zemberek Mesaj CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Cumhuriyet'in Temel Felsefelerinden "Okula, Kışlaya ve Camiye Siyaset Sokulmaz' Anlayışının Kabuk D..
Ankara: Erdoğan'ın "İlköğretim Haftası" Mesajı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Eğitimin, Ekonomik ve Sosyal Kalkınmanın Temeli Olduğunu Belirterek, "Ülkemizin, Cumhuriyetimizin Geleceğini Eman..
Babacan, IMF Başkanı de Rato ile Görüştü Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Ali Babacan, Uluslararası Para Fonu (IMF)-dünya Bankası Yıllık Toplantıları Çerçevesinde Geldiği Singapur'da IMF Başka..
Erdoğan:"eğitimde Haksız Rekabeti Önlemek İçin İmkanlar Seferber Edildi" Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Öğrencilerin Haksız Rekabete Uğramaması İçin Tüm İmkanların Seferber Edildiğini Belirte..
Lefkoşa: Türk Devlet ve Toplulukları Dostluk, Kardeşlik ve İşbirliği Kurultayı Türk Devlet ve Toplulukları Arasındaki Dostluk, Kardeşlik ve İşbirliğinin Geliştirilmesi Amacıyla, 1993'ten Beri..
Nablus: Batı Şeria'da Kiliselere Saldırılar Batı Şeria'da Bugün 2 Kiliseye Kimliği Belirsiz Kişiler Tarafından Molotof Kokteyli Atıldı.
İngiltere'de Tesettürlü Kadınlara Zorunluluk İngiltere'de Yeni Kurallar Gereği, Sürücü Testine Girmek İsteyen Tesettürlü Müslüman Kadınlar Sınav Öncesinde Kimlik Tespiti Yapılabilmesi İçin Y..
Meclis Salı Günü Olağanüstü Toplanacak TBMM Genel Kurulu, 9. Uyum Paketi Kapsamında Çıkarılması Gereken 9 Yasa Tasarısı ve Teklifini Görüşmek Üzere 19 Eylül Salı Günü Olağanüstü Toplanacak. G..
Ankara: Bakan Gül ABD'ye Gitti Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül, İslam Dinini Hedef Alan Açıklamalar Yapan Papa 16. Benedict'in Ziyaretiyle İlgili Türkiye Açısından Herhan..
Babası da Sekreterle! Evindeki Bulgar Hizmetçi Güler Abdullah'a Âşık Olup 35 Yıllık Eşini Terk Eden Eşref Cerrahoğlu'nun Babasının da Benzer Bir İlişki Yaşadığı Ortaya Çıktı.
ATO"dan Halk Bankası"na "Özelleştirme" Davası Ankara Ticaret Odası (ATO), Hissedarı Olduğu Halk Bankası"nın Özelleştirilmesine Karşı Danıştayda Dava Açtı. ATO Başkanı Sinan Aygün, Yaptığı Yaz..
Bardakoğlu: "Dini Liderler, Yanlışlarını Kabul Etmeli" Diyanet İşleri Başkanı Ali Bardakoğlu, Dini Liderlerin Gerektiğinde Yanlışlarını Kabul Etmeleri Gerektiğini Söyledi.
Psikolog Yakmaz: -"çocuklar, Aileden Uzak Kalma Duygusuyla Okul Korkusu Yaşayabilir" Psikolog Filiz Yakmaz, Yeni Okula Başlayacak Çocukların Aileden Uzak Kalma Duygusuyla Okul Korkusu Yaşayab..
Kerkük"te İntihar Saldırıları: 20 Ölü Irak Polisi, Ülkenin Kuzeyindeki Kerkük Kentinde 3 İntihar Saldırısı Düzenlendiğini, Saldırılarda 20 Kişinin Öldüğünü, 65 Kişinin Yaralandığını Açıkladı...
16 Eylül 2006 Pazar Spor Servisi Gündemi Turkcell Süper Ligi 21.45 Galatasaray-beşiktaş (Ali Sami Yen)
ATO, Hissedarı Olduğu Halk Bankası'nın Özelleştirilmesine Karşı Danıştayda Dava Açtı Ankara - Ankara Ticaret Odası (ATO), Hissedarı Olduğu Halk Bankasının Özelleştirilmesine Karşı Danıştayda ..
Irak'taki Avustralya Askerlerine Soruşturma Irak'taki Avustralya Askerlerinin Çekerek Popüler Bir İnternet Sitesine Gönderdikleri, Aralarında Bombalı Saldırı Kurbanlarının Cesetlerinin Görün..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10