16 Eylül 2006 Cumartesi Günü Haberleri

16 Eylül 2006 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Düşünce Gücüyle Kolunu Kaldırıyor ABD"de Kaza Sonucu Kolunu Kaybeden Claudia Mitchell"a Beyin Sinyalleriyle Yönlendirebildiği, Sıcak ve Soğuğu Hissedebilen Mekanik Bir Kol Takıldı. Dünyanın İ..
"İsveç Sandıkta "Sağ"a Kayar" Avrupa"da Sol İktidarın En Uzun İktidar Olduğu İsveç Sağa Kayıyor... 1932"den Beri Sadece 9 Yıl Sağcılar Tarafından Yönetilen Ülkede Yarınki Seçimler İsveç"in Ye..
BM, Harita Hatasıyla Vurulmuş! İsrail Ordusu Güney Lübnan"daki Birleşmiş Milletler (BM) Gözlem Kulesi Yalnışlıkla Vurmasıyla İlgili Soruşturmada Sonuca Vardı: Askeri Harita Hatası... Dışişler..
Npd Seçimlerde Atakta Almanya"daki Neo Naziler, Başbakan Merkel"i Kendi Seçim Bölgesinde Avlamaya Hazırlanıyor. Yarınki Yerel Seçimlerde, Muhafazakârların Etkili Olduğu Mecklenburg Bölgesinde..
Hz. İsa Bira Bardağında Amerika"daki Kiliseler, Halkı Hıristiyanlığa Bira Bardaklarıyla Çağırıyor Kiliseler Reklam Derneği"nin Son Kampanyasında, Bira Bardaklarının Üzerine Hz. İsa"nın Yüzünü..
Harry Potter Güvenliğe Takıldı 11 Eylül ve Uçak Kaçırma Planları Yüzünden Her Ülke Güvenlik Sistemlerini Sıkılaştırdı. Ama Önlemler Ünlüleri de Köşeye Sıkıştırmıyor Değil... Son Olarak En Çok..
"Cari Açık ve Enflasyonu İzleyin" Tüsiad Başkanı Ömer Sabancı, Cari Açık ve Enflasyonun Yakından Takip Edilmesi Gerektiğini Belirterek, Yıl Sonunda Cari Açığın 32 Milyon Doları Geçebileceğini..
Mutluluğun Resmi Çizilmedi Ama "Endeksi" Çıkarıldı! Yedi Büyük Şehirde Yapılan Araştırmaya Göre İnsanların Yüzde 62"si Kendini Mutlu Hissediyor. En Mutlu İl İzmir. Mutluluğun Resmi Çizilemese..
Kendini Sudan Sorununa Adadı O Dünyanın En Yakışıklı Oyuncularından Biri... Kadınların Hayran Olduğu Amerikalı George Clooney, Sudan Halkının da Gönlünü Fethetti. Kendini Ülkenin Şiddetle Çal..
Kablo Tv"de Herkes Hakkına Razı Olacak Ulaştırma Bakanı Yıldırım, "Görüşmeler Sonuçsuz Kaldı Artık Hukuki Sürecin Sonu Beklenecek" Dedi. Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Kablo Tv ile TMSF Ar..
"Madonna Uzaya Gitsin" Şarkıları Olduğu Kadar Sansasyonlarıyla da Dikkat Çeken Madonna"ya Rusya"dan İlginç Teklif: "Gel Seni Uzaya Götürelim..." Meclis Üyesi Alexei Mitrofanov, Amerikalı Şark..
"Değerinizi Anladık Haklı Çıktık ve Biz Kazandık" Aksaray Fabrikasında 20"nci Yılını Tamamlayan Mercedes Benz Kamyonları Avrupa Başkanı Troska, Üreticilerin Türkiye"nin Değerini Henüz Anlayam..
Boyner Yüzde 50 "Güzel"leşecek İlk Güzellik Ürünleri Mağazasını Açan ve Spor ve Ev Ürünleri Mağazaları Açmaya Hazırlanan Boyner, Normal Mağazalarında 6 Bin 500 Dolar Olan Metrekare Cirosunu B..
İspanyol Bakan: CIA Havaalanımıza Uğradı Amerikan Merkezi Haberalma Teşkilatı"nın (CIA) Terör Şüphelilerini Tutuklama ve Sorgulamaya Yönelik Yürüttüğü Gizli Faaliyetlerle İlgili İlk "Avrupalı..
Off-Shore"da "Pişmanlık Beyannamesi" Çözümü İmar Bankası"nın Bankacılık Faaliyetleri Durdurulmadan Önceki Bir Ay İçinde Off-Shore Hesaplardan Güvenceli Mevduat Hesabına Geçenlerle İlgili Ödem..
Benzine Nihayet İşaret Geliyor Ulusal Marker 2007 Yılı Başından İtibaren Devreye Giriyor. Tübitak"ın Ürettiği Marker Formülünü Bilen Sadece 4-5 Kişi. Kaçak Akaryakıtın Kayıt Altına Alınmasınd..
"ABD Gerçeği Saptırıyor" Uluslararası Atom Enerjisi Kurumu"ndan (Uaea), "İran Lazer Kullanarak Nükleer Silah Geliştiriyor" Diyen ABD İstihbarat Raporuna Sert Tepki. Kurumun ABD İstihbarat Kom..
Havada Kış Rekabeti 35 YTL"den Açıldı Pegasus, Yeni Kış Tarifesinde İki Ay Önce Almak Şartıyla En Ucuz Bileti 35 YTL Olarak Belirledi. Atlasjet ve Onur Air Gelecek Hafta Yeni Dönemi İndirim İ..
Telafi Zammını Nereden Çıkardınız Maliye Bakanı Unakıtan "Telafi Zammını Nereden Çıkardınız" Sözlerine Başbakan Yardımcısı Şahin "Bakanlar Kurulu"nda Konuştuk, Siz de Vardınız" Yanıtını Verdi..
NATO Asker Göndermeme Krizinde... Kuzey Atlantik İttifakı (NATO) Irak Savaşı"ndan Sonra Afganistan"a da Asker Göndermek Konusunda Krize Girdi. Taliban Direnişinin Giderek Artması, İngiliz Gen..
İtalyan Yönetmen: İslam Batı"yı Yutacak Yönetmen Martinelli İslam"la İlgili Ağır Eleştirileri Olan Filmini Vizyona Soktuktan Sonra Kendine Yönelik Eleştirileri Bu Sözlerle Cevapladı. Katolik ..
Elektrik Kesintileri Devam Ediyor Sefaköy ve Avcılar"daki Bakımonarım Çalışmaları Nedeniyle Bazı Semtlerde Elektrik Kesintisi Uygulanacak. Sefaköy (Yarın: 01.00-06.00) Halkalı Toplu Konut 1. ..
Mizah Dergisi "Fermuar" Piyasada Mizah Dergisi Fermuar Piyasaya Çıktı. Her Hafta 24 Sayfa Olarak Yayınlanacak Olan Fermuar"da, Ender Yıldızhan, Vedat Özdemiroğlu, Sadece Kaan, Nuri Çetin, Mem..
Başkan Yıldız Tahliye Edildi Büyükçekmece Cumhuriyet Savcılığı"nca Rüşvet İstediği Gerekçesiyle Önceki Gün Tutuklanarak Metris Cezaevi"ne Gönderilen Tepecik Belediye Başkanı Rafet Yıldız, Avu..
Gecekonduların Üzerine Yol Çöktü İhmal Nedeniyle Bir Kez Daha Facianın Eşiğinden Dönüldü... Sarıyer Kocataş Mahallesi Kazım Karabekir Sokak"ta İGDAŞ Ekiplerinin İki Gün Önce Yaptığı Kazı Sıra..
"Dünyanın En Büyük Projesi" Başbakanlık Toplu Konut İdaresi, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı ve Küçükçekmece Belediye Başkanlığı İşbirliği ile Çarpık Kentleşmenin Yoğun Yaşandığı Küçü..
Teravih Namazını Hızlandırana Ceza Van Müftüsü Osman Artan, Ramazan Ayında Cemaate Hızlı Teravih Namazı Kıldıran İmamlara Ceza Verileceğini Söyledi. İl Müftülüğü"nde, Ramazan Ayı Öncesi Yapıl..
Ankara Dickinson için Formül Arıyor Avrupa Birliği (AB) ile İkinci Karikatür Krizi Kapıda. İngiliz Kolaj Sanatçısı Michael Dickinson"ın, Başbakan Erdoğan"ı "Bush"un Köpeği" Şeklinde Gösteren ..
SSK"lıların Organ Nakline Özel Uçak Sosyal Sigortalar Başkanlığı, Organ Nakli Yapılacak Sigortalıların, Organa En Kısa Sürede Ulaşması Gerektiği Durumlarda Özel Uçak, Helikopter Gibi Araçları..
Vizontele Merakı Sinema Kapattırdı Hakkâri"de Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü Tarafından 2 Yıl Önce Açılan Kentin Tek Sineması, Hakkarili Sanatçı Yılmaz Erdoğan"ın Vizontele, Vizontele Tuuba ve..
Best Havayolları"nda Dokuz Pilot İstifa Etti Mng Havayolları"ndan 3.2 Milyon Dolara Satın Aldıkları Md-82 Tipi Uçakla Mayısta Sefere Başlayan Best Havayolları"ndaki Pilotların Toplu İstifası ..
Azeriler "Ermenilerle Aynı Otelde Kalmayız" Deyip, Kars"ı Terk Etti Kars"ta Dün Başlayan Uluslararası Kafkas Kültürleri Festivali için Gelen Azerbaycan Dans Topluluğu ile Ermenistan Dans Topl..
Çocuğum Benim Gibi Evlilik Dışı Olsun Tolgahan Tarafından Açılan "Tolgahan Dance Club"ta Dans Öğretmenliğine Başlayan Asena, Gazetecilerin "İlişkilerinizi Aileniz Onaylıyor Mu" Sorusunu "Beni..
Ağır Hakaretlerin Ardından Uzlaştılar Petek Dinçöz ile Kaya Çilingiroğlu Arasında Dolandırıcılık Suçlamasıyla Başlayıp Karşılıklı Hakaret Davasına Varan Anlaşmazlık Tatlıya Bağlandı. Mahkemel..
"Yengeçbüs"ler Sürücüsüz Bile Gidiyor İstanbul"da Durağına Yengeç Gibi Yan Yanaşabilen ve Sürücüsüz Hareket Edebilen Metrobüsler Geliyor. Bir Yıl İçinde Topkapı-K.çekmece Seferleriyle Start A..
Öğretmen Hakareti İntihara İtti İntihar Girişiminde Bulunan 15 Yaşındaki B.s."nin Ailesi "Kızımız Sınava Kısa Kollu Elbiseyle Gittigi için Öğretmeni Ona E-5"e Git Diye Hakaret Etmiş" Dedi. Ad..
Prens Çocuk Kaçırmakla Suçlanıyor Prens Maktum için Deve Yarışında Kullanmak Üzere Binlerce Çocuğu Kaçırmaktan ABD"de Dava Açıldı. Türkiye"de, İstanbul"da Yapacağı Dubai Kuleleri ile Adını Du..
"Tecavüzcü Olacak Kadar Çirkin Değilim" Duruşmada Kendisine Tecavüzcü Dendiğini Söyleyen Sedat Peker,"bugüne Kadar Tecavüzden Yargılanmadım. Yakışıklı Değilim Ama Tecavüzcü Olacak Kadar da Çi..
"Beni Huysuz Gösteriyor" Deyip Diziye Dava Açtı Mağden, Çapkın Dizisindeki İfadelerde Kendisinin "Gıcık, Huysuz, Sinir, Geçimsiz" Gösterildiğini Öne Sürerek 30 Bin YTL"lik Manevi Tazminat Dav..
Lisede Kalanlara Sürgün Sınıfları Milli Eğitim Bakanlığı, Liselerin Üç Yıl Olduğu Dönemde Hazırlık Okuyup Bu Yıl 9"uncu Sınıfta Kalan Öğrenciler için "Sınıfta Kalanlar Sınıfları" Oluşturacak...
"Grup Seks Potansiyeli Yüksek Ama Yapan Az" Antalya"da İşlenen "Grup Seks" Cinayeti, Farklı Cinsel Yaşamları Tartışmaya Açtı. Psikolog Dr. Haydar Dümen "Türkiye"de Grup Seksi Potansiyeli Fazl..
Defilesi 1 Milyon Dolara Patladı Çırağan"daki Defilesine Bir Milyon Dolar Harcadığı İddia Edilen Eski Manken Yeni Modacı Emel Acar Rakam Vermiyor Ama "İhtişamlı ve Güzel Olması için Kesenin A..
Avrupa"da Büyük Oynayacağız Fenerbahçe Ülker"in Milli Basketbolcusu İbrahim Kutluay, Avrupa Ligi"nde C Grubu"nda Eşleştikleri Rakipleri Arasından Sıyrılacak Güçte Olduklarını Söyledi. İbrahim..
Tokat"ta Deniz Yok Diye Gelmedi Brezilyalı Voleybolcu Lamb, Önce "Evet" Dediği Tokat"a "Kent Denize Uzak ve Küçük" Diye Gelmekten Vazgeçti. Genelde Transfer Dönemlerinde Çok Duyduğumuz Bir Aç..
Helal Sana Sağlam Kayserispor, Az Alkmaar Önünde Yenilmesine Rağmen Alkışlandı Başarının Mimarı Ertuğrul Sağlam "Turu Geçecek Kalitedeyiz" Dedi. Kayserispor"un UEFA Kupası"nda Hollanda"nın Az..
Vestel Uzay Çağında: 5-0 V.manisa, G.birliği"ni Deplasmanda 5-0 Yenerek Maç Fazlasıyla Lider Oldu. Golleri Rafael (3), Metin ve Caner Attı. G.birliği Maçı 9 Kişi Bitirdi. Vestel Manisa, Depla..
Cska"yı Unutun Beşiktaş Teknik Direktörü Tigana, Takımını G.saray Maçına Motive Ediyor Fransız Teknik Adam Futbolcularından Cska Maçındaki Disiplini Bekliyor. Beşiktaş"ta Cska Sofya Galibiyet..
Alex: UEFA Kupası Bizim için Hayal F.bahçe"nin Yıldızı Alex, Oynadıkları Futbolla UEFA Kupası"nın Hayalden Öteye Geçemeyeceğini Söyledi. Randers Maçının Oynandığı Gün 26. Yaş Gününü Kutlayan ..
Zico 82"de Kalmış İspanya 82"de "Savunma Bilmediğinden Elenen" Brezilya"nın 10 Numarası Zico, F.bahçe"nin Başında Çağdışı Kalmış Bu Sisteme Sarılıyor. Sarı-Lacivertliler, Dünyanın Gerisinde
Ümit Karan Dalya Peşinde! Galatasaray"ın Etkili İsmi, Beşiktaş Ağlarını İki Kez Sarsarsa Birinci Lig Kariyerindeki 100. Golünü Atmış Olacak. Galatasaray"ın Golcü Oyuncusu Ümit Karan, Beşiktaş..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10