16 Eylül 2006 Cumartesi Günü Haberleri

16 Eylül 2006 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.



Tarih:  Kategori: 
Hizbullah: "Unıfıl, Yalnızca Koruma Görevi Yapsın" Hizbullah'ın Üst Düzey Siyasi Yetkilisi Nebil Kavuk, BM'nin Lübnan'daki Barış Gücü Unıfıl İsrail Karşısında Lübnan'ın Egemenliğini Korumakt..
Diyarbakır: Diyarbakır'daki Bombalı Saldırının Ardından Diyarbakır'daki Saldırıyı Protesto Etmek İçin Vatandaşlar Saldırının Yapıldığı Yere Doğru Sessiz Yürüyüşe Başladı.
Kahire: Mısır Koptik Kilisesi Papa'nın İslam Hakkındaki Sözlerini Reddetti Mısır'daki Koptik Kilise, Papa 16. Benedict'in Dolaylı Olarak İslam ile Şiddet Arasında Bir Bağlantı Kuran Sözlerini..
Yarın Son Kez Ekranda Deniz Akkaya, Uğurkan Erez ve Cengiz Abazoğlu'nun Jüriliğini Yaptığı Deniz Akkaya ile Top Model Yarışması, Yarın Gecce Ekranlara Veda Ediyor.
Bakan Eker ABD'de: Pirinç Sorunu Çözüldü Washington - Resmi Temaslarda Bulunmak Üzere ABD'ye Gelen Tarım Bakanı Mehdi Eker, Washington'da Düzenlediği Basın Toplantısında ABD'nin, Türkiye'nin..
Mercedes-Benz Aksaray 20. Yılını Kutluyor/ Fabrika 75 Bin Kamyon Üretti Aksaray - Mercedes-Benz Aksaray Kamyon Fabrikası 20. Kuruluş Yıldönümünü Kutluyor. 1986 Yılında Üretime Başlayan Fabrik..
Kırmızı Ete Ramazan Zammı Tüketimin Arttığı Ramazan Ayına Yaklaşılması ve Düşük Seyreden Et Fiyatları Nedeniyle Üreticinin Elinde Yeterli Miktarda Besi Hayvanı Bulunmaması Sonucu Kırmızı Et F..
Londra: Beckham, 'Şoke Olduğunu' İtiraf Etti İngiltere Milli Takımı'nın Eski Kaptanı David Beckham, Milli Takıma Çağrılmamasının Kendisini Tam Anlamıyla 'Şoke Ettiğini' Söyledi.
Castro, Annan ile Görüştü Sağlık Durumu Nedeniyle 31 Temmuzda Görevi Vekaleten Kardeşi Raul Castro"ya Devreden ve Doktorların Tavsiyesi Üzerine Dün Açılışı Yapılan Bağlantısızlar Hareketi Zir..
İett: İşçilerin 6.4 Milyon YTL'lik Maaş Tutarı Bankaya Yatırıldı İstanbul - İett Genel Müdürlüğü, İett İşçilerinin Yaklaşık 6.4 Milyon YTL Tutarındaki Maaşlarının Bankaya Yatırıldığını Bildi..
Batı Şeria"da İki Kiliseye Saldırı Papa 16. Benediktus"un İslamiyet"i Şiddet Yanlısı Gösteren Yorumunun Ardından Başlayan Tepki ve Şiddet Olaylarına, Batı Şeria"da Bu Sabah İki Kiliseye Molot..
Ankara: AK Parti'den "AB" Atağı AK Parti, Türkiye'nin Avrupa Birliği'ne (AB) Üyelik Sürecinde Oluşan Soru İşaretlerini Yok Etmek ve Toplumu Bilinçlendirmek İçin Harekete Geçti. Bu Doğrultuda ..
Tahran: İran, Papa'dan "Büyük Yanlışı" Düzeltmesini İstedi İran, Papa 16. Benedict'ten İslam ve Şiddet Arasında Bağlantı Kuran Sözlerinden Özür Dilemesini İsterken Papa'nın "Büyük Bir Yanlış"..
Bağdat: Irak Hükümetinden Hac İbadetine Yaş Sınırlaması Irak Hükümeti, Bu Yıl Hac İbadetini Yerine Getirmek İsteyen Iraklılar'a Yaş Sınırlaması Getirdi. Alınan Karara Göre, 80 Yaşının Üzerind..
Yeni Delhi: Papa'nın İslam'a Hakareti Hindistanlı Müslüman Liderler ve Siyasi Partiler, İslam'a Yönelik Sözlerinden Dolayı Papa 16. Benedict'ten Özür Bekliyor.
Düşüşk Kükürtlü Motorinin Rafineri Çıkış Fiyatında İndirim Yapıldı İzmit - Euro Diesel Olarak da Bilinen Düşük Kükürtlü (50 Ppm) Motorinin Rafineri Çıkış Fiyatında, Bugünden Geçerli Olmak Üze..
Okullar Pazartesi Günü Açılıyor 2006-2007 Eğitim-Öğretim Yılı 18 Eylül Pazartesi Günü Başlayacak. İlköğretim ve Ortaöğretimde Okuyan Yaklaşık 14 Milyon Öğrenci ve 595 Bin Öğretmen Ders Başı Y..
Antakya"da Trafik Kazası: 5 Ölü Antakya"da Meydana Gelen Trafik Kazasında, 5 Kişi Öldü, 5 Kişi Yaralandı. Alınan Bilgiye Göre, Sürücülerinin Kimlikleri Henüz Belirlenemeyen 31 Rn 414 Plakalı ..
KPSS-2 Yarın Yapılacak Ortaöğretim ve Ön Lisans Düzeyindeki Adaylara Yönelik Kamu Personeli Seçme Sınavı-2 (KPSS-2) 17 Eylül Pazar Günü Gerçekleştirilecek. Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkez..
Asean, BM Genel Sekreterliği Adayını Havana'da Açıkladı Güneydoğu Asya Ülkelerinin Oluşturduğu Asean, Bağlantısızlar Hareketinin Devlet ve Hükümet Başkanları Düzeyindeki 14. Zirvesi Dolayısı..
ABD, İran İçişleri Bakanına Vize Vermedi Tahran (A.a) ? 16.09.2006 ? ABD'nin, Birleşmiş Milletlerde Düzenlenen Uluslararası Bir Toplantıya Katılmak İsteyen İran İçişleri Bakanı Mustafa Purm..
Nyt de Papa'nın İslam ile İlgili Sözlerini Kınadı ABD'nin Saygın Gazetelerinden New York Times, Papa'nın İslam ile İlgili Sözlerini Kınadı ve Papa'ya Özür Dileme Çağrısında Bulundu.
Hükümet ile Memur Sendikaları, Perşembe Günü Bir Araya Gelecek/ Anlaşmazlık Halinde Son Söz Bakanlar Kurulu'nun Ankara - Hükümet ile Yetkili Memur Sendikaları Konfederasyonları, Uzlaştırma Ku..
Rahatsız Olmadım Ayvalık'taki Yazlığında Üstsüz Yüzerken Çekilen Hülya Avşar, "Her Sabah Böyle Sporumu Yaparım, Yüzerim. Ama Bu Kadar da Özelim Girilmez Ki! Gecce Yatarken Bile Korkudan Yatağ..
Derbi Maça Doğru... -Galatasaray-beşiktaş Maçı Öncesi Bahis Şirketlerinin Favorisi Galatasaray Galatasaray ile Beşiktaş Futbol Takımları Arasında Yarın Yapılacak Turkcell Süper Ligi Maçında, ..
Derbi Maça Doğru... -Galatasaray-beşiktaş Maçı İçin Tsyd'ye 250 Gazeteci Akredite Oldu Galatasaray ile Beşiktaş Futbol Takımları Arasında Yarın Yapılacak Turkcell Süper Ligi'nde Sezonun İlk D..
Alkol İçenler Daha Çok Para Kazanıyor Alkol İçenler ve İçmeyenler Arasında Yapılan Bir Araştırma, İlginç Bir Gerçeği Gözler Önüne Serdi. Bu Kez Araştırmayı Gerçekleştirenler Doktor veya Bilim..
Tuborg, Carlsberg'den Ücret İadesi İsteyecek Ankara - Sermaye Piyasası Kurulu (SPK), Türk Tuborg'un, 2002-2003 Dönemlerinde Carlsberg'e Lisans Bedeli Olarak Yaklaşık 20 Milyon Danimarka Kronu..
Altınyıldız 50 Milyon YTL'lik Tahvil Satacak Ankara - Altınyıldız Aş, 50 Milyon YTL'lik Tahvil İhraç Edecek. Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) Bülteni'nde Yer Alan Bilgilere Göre, Altınyıldız'ın ..
Kuala Lumpur: Malezya Başbakanı Bedevi, Papa'dan Özür İstedi Malezya Başbakanı Abdullah Ahmed Bedevi, Papa 16. Benedict'e Çağrıda Bulunarak "İslam ve Şiddet Arasında Bağlantı Kuran" Sözleri İ..
Bağdat: Bağda'ta 1 ABD Askeri Öldü Bağdat'ın Güneyinde Gerçekleşen Bombalı Saldırıda 1 ABD Askeri Öldü.
Erdoğan: Diyarbakır Halkı Daha Önce Yaptığı Gibi Sukünetle Gereken Cevabı Verecektir Siirt - Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Siirt'te Gazetecilerin Sorularını Cevaplandırdı. Diyarbakır'da Düze..
KPSS-2 Yarın Yapılacak Ortaöğretim ve Ön Lisans Düzeyindeki Adaylara Yönelik Kamu Personeli Seçme Sınavı-2 (KPSS-2) 17 Eylül Pazar Günü Gerçekleştirilecek.
Ankara'nın Bazı Semtlerine 18-19 Eylül'de Elektrik Verilmeyecek Ankara - Ankara'nın Bazı Semtlerine, Bakım Onarım Çalışmaları Nedeniyle 18-19 Eylül 2006 Tarihlerinde Elektrik Verilmeyecek. be..
Hsyk Üyeliği için Seçim Yapıldı/ 3 İsim Belirlendi Ankara - Yargıtay'da, Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (Hsyk) Üyeliği için Seçim Yapıldı. hsyk'nın Yargıtay Kontenjanından Üyesi Selim En..
İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile Rotterdam Belediyesi Arasında İşbirliği İstanbul - İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile Rotterdam Belediyesi Arasında Kentsel Planlama Konusunda İşbirliği Yap..
Kalder, Kalite Ödüllerini Yarın Açıklayacak İstanbul - Bu Yıl, 21-22 Kasım 2006 Tarihlerinde Düzenlenecek 15'inci Ulusal Kalite Kongresi Kapsamında Dağıtılacak 14'üncü Ulusal Kalite Ödülü Ada..
Kanyon Alışveriş Merkezini, 100 Günde 2 Milyonu Aşkın Kişi Ziyaret Etti İstanbul - Geçtiğimiz Günlerde Açılan Kanyon Alışveriş Merkezini, 100 Günde 2 Milyonu Aşkın Kişinin Ziyaret Ettiği Bild..
Fenerbahçe, Net Yüzde 151.9 Oranında Kar Payı Dağıtacak İstanbul - Fenerbahçe Spor Kulübünün Halka Açık ve Hisse Senetleri Borsada İşlem Gören Şirketi Fenerbahçe Sportif A.ş'nin Yıllık Olağan..
Antalya Auto Show 2006 Fuarı Açıldı Antalya - Antalya Auto Show 2006 Fuarı, 36 Otomotiv Markası ve 25 Yan Sanayi Firmasıyla Birlikte Toplam 80 Markanın Katılımıyla Açıldı. antalya Expo Cente..
Epdk Başkanı Günay, Akaryakıt Sektörüne Verilen Cezayı Değerlendirdi: 1.5 Milyon Adet Fatura Tek Tek İncelendi Kocaeli - Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu Başkanı Yusuf Günay, Kurul'un Akaryak..
Pagev Başkanı Aksoy: Ek Vergi Kararından Bir An Önce Dönülmeli İstanbul - Türk Plastik Sanayicileri Araştırma ve Geliştirme Vakfı (Pagev) Başkanı Selçuk Aksoy, Üretim Maliyetlerini Artırarak ..
Hazine, Önümüzdeki Hafta 105.6 Milyon Dolar Dış Borç Ödemesi Yapacak Ankara - Hazine, Önümüzdeki Hafta 105,6 Milyon Dolar Tutarında Dış Borç Servisi Yapacak. hazine Müsteşarlığı Tarafından H..
Washington Post: "PKK, Orta Doğu'yu Tehdit Ediyor" Washington Post Gazetesi, Terör Örgütü PKK'nın, Ortadoğu'da İstikrar Sağlanmasına Tehdit İçeren Unsurlardan Biri Olduğunu Yazdı.
Van'ın Erciş İçesi'nde PKK ile Çatışma: 2 Güvenlik Görevlisi Şehit Oldu, 6 Terörist Ölü Ele Geçirildi Van - Van Valiliği, Erciş İlçesi Kırsalında Meydana Gelen ve 1'i Köy Korucusu 2 Güvenlik ..
Türkiye, İlk 6 Ayda AB'nin 7'inci Büyük Ticari Ortağı Oldu/ AB'ye İhracat Yüzde 17 Arttı Brüksel - Türkiye, Yılın İlk 6 Ayında 42,1 Milyar Euroluk Hacmiyle AB'nin 7'nci Büyük Ticaret Ortağı O..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10