15 Eylül 2006 Cuma Günü Haberleri

15 Eylül 2006 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
SSK'lılara Özel Uçak Sosyal Sigortalar Başkanlığı, Organ Nakli Yapılacak Sigortalıların, Organın Bulunduğu Yere En Kısa Sürede Ulaşması Gerektiği Durumlarda Özel Uçak, Helikopter Gibi Araçlar..
Tl Banknot 2009'da Geri Dönüyor, YTL Tarih Oluyor Türkiye"de Bir Dönemi Sona Erdiren Banknotlardan Altı Sıfır Atma Operasyonunun İsmi YTL, Yani Yeni Türk Lirası"nın Tarihi Görevi 1 Ocak 2009"..
THY, F1'in Yemek Servisçisi Atilla Doğudan'la El Sıkıştı Türk Hava Yolları (THY) İkram Hizmeti Vermek için Formula 1"in (F1) Yemek Servisi İşini Yürüten Atilla Doğudan"ın Kurucusu ve Büyük Or..
Singapur: Dünya Bankası Başkanı Wolfowıtz, Singapur'u Eleştirdi Dünya Bankası Başkanı Paul Wolfowitz, Dünya Bankası ve IMF İçin Atanan 27 Aktivisti Kabul Etmedeki Gönülsüzlüğü Nedeniyle Singa..
Bağdat: Bağdat'ta En Az 51 Ceset Bulundu Irak'ın Başşehri Bağdat'ta En Az 51 Ceset Bulundu. Cesetlerde İşkence İzlerine Rastlandığı ve Kurşunlarla Delik Deşik Edildiği Bildirildi.
Moskova: Vecdi Gönül Moskova'da Rusya ile Türkiye Arasında Son Yıllarda İyice Artan Üst Düzey Temaslara Bir Yenisi Daha Eklendi. Kısa Süre Önce Cumhurbaşkanı Sezer ve TBMM Başkanı Arınç'ın Ya..
Oriana Fallaci Öldü İtalyan Gazeteci Yazar Oriana Fallaci, Kansere Yenik Düşerek 76 Yaşında Öldü. İtalyan Haber Ajansı Ansa, Muhalif Görüşleriyle Tanınan ve Yaptığı Röportajlarla Ününü Pekişt..
Organik Gübre İthalatı İçeriğinde Değişik Yapıldı Ankara - Organik Gübre İthalatı İçeriğinde Değişikliğe Gidildi. tarım ve Köyişleri Bakanlığının, İlgili Yönetmeliğin Ekindeki Tabloda Yaptığ..
AB'nin Dış Ticaretten Sorumlu Komisyon Üyesi Mandelson Tüsiad'ı Ziyaret Edecek İstanbul - Avrupa Birliği Dış Ticaretten Sorumlu Komisyon Üyesi Peter Mandelson, 15 Eylül 2006 Tarihinde (Bugün)..
Masak Uzmanlarının Çalışma Yönteminde Değişikliğe Gidildi Ankara - Mali Suçları Araştırma Kurulunda (Masak) Görevli Mali Suçları Araştırma Uzmanlarının Çalışma Yönteminde Değişikliğe Gidildi...
SPK'da Lisans Almak için Tanınan Süre 1 Yıl Uzatıldı Ankara - Sermaye Piyasasında Lisansa Konu Alanlarda Çalışan Kişilere Lisans Almaları için Tanınan Süre, 2007 Eylül Sınav Sonuçları Açıklan..
Bürokrat Atamaları Devam Ediyor/ Tcdd Genel Müdürlüğü Yönetim Kurulu Üyeliklerine 2 Atama Ankara - Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğü Yönetim Kurulu Üyeliklerine Şükrü Kutlu ve Tal..
Gama'nın İş Hacmi 2.2 Milyar Dolara Yükseldi İstanbul- Yemen'de 120 Milyon Dolar Bedelli Lng Tesisi Elektro-Mekanik Montaj İşlerini Üstlenen Gama, Enerji Santralları Yapımında Dünyanın En Büy..
İtalyan Yazar Fallaci Öldü İtalyan Gazeteci Yazar Oriana Fallaci, Kansere Yenik Düşerek 76 Yaşında Öldü.italyan Haber Ajansı Ansa, Muhalif Görüşleriyle Tanınan ve Yaptığı Röportajlarla Ününü ..
Adana"da İlaçlama Uçağı Düştü Adana Kent Merkezine Tek Motorlu Zirai İlaçlama Uçağı Düştü. Fabrika Duvarına Çarparak Parçalanan Uçağın Pilotu Ağır Yaralandı. Özel Kartal Havacılık Firmasına A..
Diyarbakır'da Patlamanın Düzeneği Belirlendi Diyarbakır'da 7'si Çocuk 10 Kişinin Ölümüne Neden Olan Koşuyolu Bombasına İlişkin Bilgi Veren Emniyet Genel Müdürlüğü Sözcüsü İsmail Çalışkan, Uza..
Ankara: SSK'lılara Organ Naklinde Özel Uçak İmkanı Sosyal Sigortalar Kurumu (SSK) Başkanlığı, Sağlık Yardımlarından Yararlanan Vatandaşların Organ Naklinin Yapılacağı Ülkeye En Kısa Sürede Gi..
IMF-dünya Bankası Yıllık Toplantıları Başladı Singapur'da Bugün Başlayıp 23 Eylül'e Kadar Sürecek Uluslararası Para Fonu (IMF)- Dünya Bankası Yıllık Guvernörler Toplantılarında Türkiye'yi Te..
İslamabad: Papa'nın İslam'a Hakareti Pakistan Parlamentosu, Almanya'da Yaptığı Konuşmada İslam'a Hakaret Eden Papa 16. Benedict'in Sözlerini Geri Alması Çağrısında Bulundu.
Topkapı-Küçükçekmece Arasındaki Minibüs ve Otobüsler Kaldırılıyor İstanbul - İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Topkapı-Küçükçekmece Arasındaki Minibüs ve Otobüslerin Kaldırı..
Dolar 1,4740 YTL"den Güne Başladı İstanbul Serbest Piyasada Dolar 1,4740, Avro 1,8780 YTL"den Güne Başladı. Kapalıçarşı"da 1,4690 YTL"den Alınan Dolar, 1,4740 YTL"den Satılıyor. 1,872 YTL"den..
Vatikan'dan Papa'nın Sözlerine Açıklama Vatikan, Roma Katolik Kilisesinin Ruhani Lideri Papa 16. Benediktus'un Diğer Dinler ve Kültürlere Saygı Duyulmasından Yana Olduğunu, Bunun İslam Dini i..
SSK"lılara Organ Nakli için Özel Uçak İmkanı Sosyal Sigortalar Başkanlığı, Organ Nakli Yapılacak Sigortalıların, Organın Bulunduğu Yere En Kısa Sürede Ulaşması Gerektiği Durumlarda Özel Uçak,..
Petrov Sayesinde Haşmet Babaoğlu (Spor) - Ska Gibi Kapalı ve Sert Savunma Yapan Takımlara Karşı Özel Silahların Olmadan Oynamak İşkenceden Beter Bir Eziyet
Sokak Köpeklerini Canlı Canlı Preslediler İddiası Belediye Ekipleri, Kentte Yapılacak Uluslararası Kafkas Kültürleri Festivali?ne Hazırlık Diye, Önceki Akşam Karanlık Çöktükten Sonra Sokaklar..
Türkiye Kişibaşına Gelirde Küme Düştü Milli Gelir Büyüklüğü Açısından Yeniden 20'nci Sıraya Gerileyen Türkiye Kişi Başına Düşen Gelirde de Bu Yıl Beş Sıra Birden Gerileyerek 69'unculuğa Düştü..
Türkiye Oecd'nin Yabancıya En Ucuz Beşinci Ülkesi Türkiye, Döviz Kurundaki Gelişmelere Bağlı Olarak 30 Oecd Ülkesi İçinde Macaristan, Slovakya, Polonya ve Çek Cumhuriyeti'nin Ardından Yabancı..
Serdengeçti: Merkez'in Bağımsızlığı Sindirilemiyor TOBB Etü İstikrar Enstitüsü Direktörü ve Merkez Bankası Eski Başkanı Süreyya Serdengeçti, Türkiye'de Toplumda Büyük Kabul Gören Merkez Banka..
Türkiye'nin 2006 Yılı İhracatı 57.2 Milyar Dolara Ulaştı Ankara - Türkiye'nin 2006 Yılı İhracatı 57.2 Milyar Dolara Ulaştı. dış Ticaret Müsteşarlığı'nın Web Sitesinde(ihracat.dtm.gov.tr) Açı..
Metem Enerji'nin Ünvanı Değişiyor İstanbul - Metemteks Tekstil Sanayi ve Ticaret A.ş, Metem Enerji Elektrik Üretim A.ş'nin Ünvanının, Global Enerji Elektrik Üretimi A.ş Olarak Değiştirilmesin..
SSK'lılara Organ Nakli İçin Özel Uçak İmkanı Sosyal Sigortalar Başkanlığı, Organ Nakli Yapılacak Sigortalıların, Organın Bulunduğu Yere En Kısa Sürede Ulaşması Gerektiği Durumlarda Özel Uçak..
Roma: Lıppı'den, 'Denetleyici' Rolüne Ret Almanya'daki Dünya Kupası Finalleri'nin Ardından İtalya'daki Görevinden Ayrılan Teknik Direktör Marcello Lippi, Milli Takımın Başına Gözlemci ve Dene..
Otomotivde Satışlar Ağustosta Yüzde 31 Azaldı/ "Dövizde Dalgalı Seyir Satışları Etkiliyor" İstanbul - Döviz Kurlarının Düşük Seyretmesi Sonucunda Aşırı Değerlenen Ytl?nin Etkisi ve Tüketici K..
Jp Morgan Başekonomisti Yarkın Cebeci: Piyasa Siyasi Tablo Netleşince Rahatlar Jp Morgan Türkiye Başekonomisti Yarkın Cebeci, Eylül ve Ekim Aylarındaki Enflasyon Rakamlarının Çok Önemli Olduğ..
Ankara: "Kesk Yüzünden Memurlara Grev Hakkı Verilmedi" İddiası Türkiye Kamu-sen Eski Genel Başkanı Ali Işıklar, Kesk Yüzünden Memurlara Grev ve Toplu Sözleşme Hakkı Verilmediğini İleri Sürdü.
Kapasite Kullanım Oranı Ağustosta Yüzde 79.7'ye Geriledi / "Talep Yetersizliği Tam Kapasite Çalışmayı Engelliyor" Ankara - İmalat Sanayiinde Kapasite Kullanım Oranı, Ağustos Ayında Geçen Yılı..
İMKB, Haftanın Son Gününde Toparlanma Çabasında/ Endeks, 37600-37800 Bandında Bulunuyor/ Döviz Sakin, Faiz Artışta İstanbul - Borsa, Dün 2. Yarıda Gelen Sert Satışların Ardından, Yurtdışı Piy..
Muğla'da Jandarma Aracına El Bombası Atıldı/ 1 Asker Yaralandı Muğla - Muğla'nın Ula İlçesi Akçapınar Köyü'nde, Jandarma Aracına El Bombası Atıldı. Olayda 1 Asker Yaralandı. Edinilen Bilg..
Hava Sıcaklığı, Yurdun Doğu Kesimlerinde 2-4 Derece Azalacak İstanbul - Yurdun Kuzeydoğu Kesimlerinde Beklenen Sağanak ve Gökgürültülü Sağanak Yağışların Trabzon, Rize ve Artvin Çevrelerinde ..
"Yazılım Zirvesi 2006" ile Ibm Yeni Çözümlerini Anlatıyor Bu Yıl 20 Eylül'de İstanbul Swissotel'de Gerçekleştirilecek Ibm Yazılım Zirvesi, İş Dünyası ve Bilişim Sektöründen Yöneticileri Bir A..
Topkapı-Küçükçekmece Arasındaki Minibüs ve Otobüsleri Kaldırılıyor İstanbul - İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Topkapı-Küçükçekmece Arasındaki Minibüs ve Otobüslerin Kaldır..
Emlakta Büyük Vergi Kaçağı Var Gayrimenkul Sektöründe Satışlarla Beraber, Vergi Kayıp ve Kaçağı da Patladı. Sadece Ankara"da Gerçekleştirilen Vergi Denetimlerinde, Müteahhitlerin 2 Bin 880 İn..
Paris'e Ermeni Tasarısı Uyarısı Dışişleri Bakanı Abdullah Gül, Fransa Ziyaretinde Meslektaşı Philippe Douste-Blazy ile "Ermeni Soykırımı", İran"la Nükleer Kriz ve Afganistan"daki Uluslararası..
Hollanda'nın Gündemi Şeriat Hollanda"da Halkın Üçte İkisinin İstemesi Halinde Ülkesinde Şeriat Düzeninin Kurulabileceğini Söyleyen Adalet Bakanı Piet Hein Donner, Dün Parlamentoda Sözlerine A..
Afganistan'da Etik Rekabeti Afganistan"daki ABD Komutanlığı, Temmuzda 100 Kişilik Bir Taliban Grubu Saptadığını, Ama Vurmadığını Açıkladı. ABD, "uydu Görüntüsünden Mezarlıkta Ölüleri..
Uaek: ABD Raporu Yalan Uluslararası Atom Enerjisi Kurumu (Uaek) ile Washington, İran"ın Nükleer Programı Yüzünden Kavgada.
Beyaz Saray Annan'a Kızdı BM Genel Sekreteri Kofi Annan, Ortadoğu Turunu Değerlendirirken, Irak"la İlgili Sözleriyle Bush Yönetimini Kızdırdı. Annan, "bölge Liderleri...
Komünist Lider Emekli Olmaz Komünist Liderlerin İlerleyen Yaşlarına Rağmen Bir Türlü Emekli Olmaması Geleneği Hindistan"da da Bozulmadı.
'Fransa'yı Yıkın' Mesajı Kaide"nin İki Numarası Eyman Zevahiri, 11 Eylül Tarihli Son Kasedinde Irak Savaşının En Büyük Muhaliflerinden Fransa"yı da Hedef Göstermiş.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10