14 Eylül 2006 Perşembe Günü Haberleri

14 Eylül 2006 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Babacan: Türkiye Ekonomisi için Artık Korkacak Bir Şey Yok Ekonomide Yeni Bir Kriz Olasılığını Değerlendiren Babacan, 'Dalga Gelecek' Diye Kesin Konuşanların Çok Büyük Hata Yaptığını İleri Sü..
Türkiye, Yılbaşından Bugüne 12.9 Milyar Dolar Dış Borç Ödedi Ankara - Türkiye 2006 Yılının Başından Bugüne 12 Milyar 921.07 Milyon Dolar Dış Borç Ödemesi Yaptı. merkez Bankası Haftalık Bülten..
Erdoğan: Fildişi Kulede Olanlar, Yapılan Hizmetleri Görmüyor İstanbul - Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Fildişi Kulede Olanlar, Yapılan Hizmetleri Görmüyor, Görmek İstemiyor" Dedi. zeytinb..
MB Döviz Rezervi Arttı, Uluslararası Rezervler Geriledi Ankara - Merkez Bankası'nın Döviz Rezervi 83 Milyon Dolarlık Artışla 57 Milyar 260 Milyon Dolara Çıkarken, Uluslararası Döviz Rezervi,..
Bağdat'ta 20 Ceset Bulundu Irak'ın Başkenti Bağdat'ta Kimliği Belirlenemeyen 20 Kişinin Cesedi Bulundu.
Roma: Irak'ta İnsan Hakları İhlalleri 3 İtalyan Asker, Roma'daki Bir Askeri Mahkemede, Irak'ta 2004 Senesinde Bir Ambülansta 4 Sivili Öldürmekle Suçlandı.
Londra: George Best'in Forması 36 Bin Euroya Satıldı Kuzey İrlanda ve İngiliz Futbolunun Efsane Futbolcularından George Best'in 36 Yıl Önce Giydiği Bir Manchester United Forması Açık Arttırma..
İstanbul: Başbakan Erdoğan Bağcılar'da Halka Seslendi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Fildişi Kulede Olanlar, Yapılan Hizmetleri Görmüyor, Görmek İstemiyor" Dedi.
F.bahçe'nin Sambacısı Alex: Başkan İsterse 3 Yıl Daha Kalırım F.bahçe'nin Sambacısı Alex, 3 Yıl Daha Sarı Lacivertli Formayı Giyebileceğini Söyledi. Alex, Duran Toplardaki Başarısının da Topu..
Dışişleri'nden "Bakan Gül Fenalaştı" Haberine Yalanlama Ankara - Dışişleri Bakanlığı, Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül'ün Fransa Ziyareti Sırasında Fenalaştığı Yönündeki H..
Basının Gücü Podyumda Basının Gündem Oluşturma Gücü Şimdi de Bir Defileye Konu Oldu.tasarı Eğitim Kurumları'nın Öner Evez Model Ajansı İşbirliği ile Düzenlediği "Basının Gücü" Başlıklı Defile..
Ordulu Fındık Üreticisi Hayati Bölükbaş Zararının Karşılanması için AİHM'ne Başvurdu Ankara - Ordulu Fındık Üreticisi Hayati Bölükbaş, Hükümet Tarafından Maddi ve Manevi Olarak Zarara Uğratıl..
Zeytinburnu-Güngören-Bağcılar Tramvay Hattı Açıldı / Erdoğan: İstanbul, Türkiye'nin Dünyaya Açılan Penceresi İstanbul - Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul'un Adeta Türkiye'nin Dünyaya Aç..
Who'dan Yalova Belediyesi'ne "Avrupa'nın En İyi Projesi" Ödülü Yalova - Yalova Belediyesi Tarafından Yürütülen "Benim Mahallem" Projesi, Dünya Sağlık Örgütü'nün (Who) Bir Alt Kuruluşu Olan Sa..
Garanti'den 5 Bin Re/max Müşterisine Özel Faiz Oranlı Kredi İstanbul - Garanti Bankası, Re/max Müşterilerine Özel Faiz Oranlı Konut Kredisi Kullandırıyor. konuya İlişkin Yapılan Açıklamaya G..
Yapı 2006 Ankara Fuarı Açıldı Ankara - Yapı 2006 Ankara Fuarı Açıldı. Sanayi ve Ticaret Bakanı Ali Coşkun, Eski Cumhurbaşkanı Turgut Özal'ın Başbakanlığı Döneminde 2.8 Milyon Dolar Olan İhrac..
Kelebek Mobilya, Almanya'daki Şirketini Tasfiye Ediyor İstanbul - Kelebek Mobilya, Almanya'daki Şirketini Tasfiye Ediyor. Kelebek Mobilya Sanayi ve Ticaret A.ş. Tarafından Borsa'ya Gönderil..
Borsa İlk Seansta %0.28 Yükseldi İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İmkb) Ulusal 100 Endeksi, Dünkü İkinci Seans Kapanışına Göre 105,45 Puan Artarak, Günün İlk Yarısını 37.880,04 Puandan Tama..
Babacan: Korkulacak Bir Şey Yok Devlet Bakanı Ali Babacan, Ekonomide Yeni Bir Kriz Olasılığını Değerlendirirken, "Artık Türkiye Ekonomisi için Korkacak Bir Şey Yok" Dedi. Babacan Ntv"nin Canl..
Bank Asya, Manisa'da Şube Açıyor İstanbul - Bank Asya, Manisa'da Şube Açıyor. asya Katılım Bankası A.ş. Tarafından Borsa'ya Gönderilen Açıklamada, Manisa Şubesinin 1. Anafartalar Mah. Gaziosm..
Fiskobirlik Fındık Alım Fiyatı 5 YTL Fiskobirlik, 2006 Ürünü Giresun Kalite Kabuklu Tombul Fındığın Alım Fiyatını Kiloda Brüt 5 YTL Olarak Açıkladı. Fiskobirlik Basın Müşavirliğinden Alınan B..
Babacan: Enflasyonun Yıl Sonunda Tek Haneli Çıkma İhtimali Var/ "Son Dalgalanma Cari Açığı Olumlu Etkiledi" Ankara - Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Ali Babacan, Enflasyon Konusunda Dalgalanma..
Darfur'un Yardımına Koşuyorlar Nobel Barış Ödülü Sahibi Yazar Elie Wiesel ve Amerikalı Oyuncu George Clooney, Sudan'ın Sorunlu Bölgesi Darfur'daki Halkın Yardımına Koşuyor.bm Kaynakları, Wies..
Fiskobirlik'ten Fındığa 5 YTL Fiskobirlik, Fındık Alım Fiyatını 50 Randıman Giresun Fındık için 5 YTL Olarak Açıkladı. Bu Fiyat Üzerinden Yüzde 5 Kesinti Yapılacak ve Üreticinin Eline 50 Ran..
Deutsche Bank Türkiye'ye Geliyor Deutche Bank Yönetim Kurulu Başkanı Joseph Ackermann, Gelişmekte Olan Pazarların Geleceğine Güvendiklerini Belirterek, "Türkiye ile İlgileniyoruz. Çünkü Türki..
'Oyunculuğu Çok Sevdim' Ah Polis Olsam Dizisinin Seksi Tuğba'sı Fatoş Seğmen, Tazyikli Suyla Yıkandığı Sahnede Yine Çaylak Polislerin Yüreğini Hoplattı.
Hatırlarını Sordular İki Yıllık Evliliğini Yalın'a Aşık Olunca Bitiren Tuba Ünsal, Eski Eşi Cem Cantaş ile Bir Davette Karşılaştı, Medenice Öpüşüp Hal Hatır Sordu. İşte O Kere:
Sinyora: "İsrail ile Temas Mümkün Değil" Lübnan Başbakanı Fuad Sinyora, Lübnan ile İsrail Arasında Hiçbir Temasın Mümkün Olmadığını Söyledi.
İran: "Uranyum Zenginleştirmeyi Askıya Almayacağız" Uluslararası Atom Enerjisi Kurumu (Uaek) Yönetim Kurulu Olağan Toplantısındaki İran Heyetinin Başkanı Büyükelçi Ali Askar Sultaniye, Bazı ..
Abbas, Suriye'ye Özel Elçi Gönderiyor Filistin Lideri Mahmud Abbas, Eski Başbakan Ahmed Kurey'i Suriye'ye Özel Elçi Olarak Gönderiyor.
Ankara: Dışişleri'nden "Bakan Gül Fenalaştı" Haberine Yalanlama Dışişleri Bakanlığı, Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül'ün Fransa Ziyareti Sırasında Fenalaştığı Yönündeki Ha..
Kahire: Sinyora, Lübnan ve İsrail Arasında Görüşme Olmadığını Bildirdi Lübnan Başbakanı Fuad Sinyora Lübnan ve İsrail Arasında Bir İletişim Olmadığını Söyledi. Lübnan ve İsrail Arasında İsrai..
Tiflis: Kuveyt'ten Gürcistan'a Yardım Kuveyt, Gürcistan'da Otoyolların Onarılması İçin 17 Milyon Dolar Yardımda Bulunacak.
Srinagar: Papa'nın İslam'ı Eleştirmesi Keşmir'in Hindistan Kontrolündeki Bölümünde Polis, Papa 16. Benedict'in İslam'ı Eleştiren İfadelerinin Bulunduğu Gazeteleri Topladı.
Danimarka, Uluslararası Deniz Gücüne Katkıda Bulunacak Danimarka Meclisi, Lübnan Sahillerinde Devriye Görevi Yapacak Deniz Gücüne Katkıda Bulunmak Üzere Bu Ülkeye Gemi Göndermeyi Kabul Etti.
Trabzon: Lazaronı'den Çarpıcı Açıklamalar Trabzonspor'un Sözleşmesini Feshettiği Brezilyalı Teknik Direktör Sebastiao Lazaroni, Bordo-mavili Takımı Beşiktaş Maçına Kendisinin Hazırladığını Sa..
Babacan: "Türkiye Ekonomisi İçin Korkulacak Bir Şey Yoktur" Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Ali Babacan, Piyasalarda İkinci Bir Dalgalanma Olasılığına İlişkin Olarak, "Artık Türkiye Ekonomisi..
Nasa: "Kuzey Kutbu'ndaki Buzullar Hızla Eriyor" Amerikan Havacılık ve Uzay Dairesi'nin (Nasa) Araştırmalarına Göre, Kuzey Kutbu'ndaki Buzullar Eskisinden Daha Hızlı Eriyor.
Baş Hakimden Saddam'a: "Sen Diktatör Değilsin" Irak'ın Devrik Lideri Saddam Hüseyin ve 6 Yardımcısının Yargılandığı Enfal Davasının Baş Hakimi Abdullah El Amiri, Saddam'a "Sen Diktatör Değil..
İstanbul: Galatasaray Kulübü'nden Açıklama Galatasaray Kulübü, Teknik Direktörlüğe Graham Souness ve Mircea Lucescu'nun Getirilmesi İçin Çeşitli Görüşmeler Yapıldığı Şeklinde Basında Yer Alan..
Bursa: Çelik'ten Cumhurbaşkanlığı Seçimi Değerlendirmesi AK Parti Grup Başkanvekili ve Bursa Milletvekili Faruk Çelik, 2007 Yılında Seçilecek Cumhurbaşkanının AK Parti Hükümetiyle Uyumlu Olac..
Ankara: CHP'lilerden Diyarbakır Saldırısında Ölenlerin Ailelerine Taziye Ziyareti CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, CHP Merkez Yönetim Kurulu (Myk) Üyesi ve Diyarbakır Milletvekili Mesut Değer ..
Diyarbakır: Diyarbakır'daki Patlamaya Tüketici Hakları Derneği'nden Kınama Diyarbakır'da 10 Kişinin Öldüğü Bombalı Saldırıya Bir Kınama da Tüketici Hakları Derneği'nden Geldi.
Ankara: Yapı 2006 Ankara Fuarı Açıldı Sanayi ve Ticaret Bakanı Ali Coşkun, Eski Cumhurbaşkanı Turgut Özal'ın Başbakanlığı Döneminde 2.8 Milyon Dolar Olan İhracat Oranının Bugün 85 Milyar Dola..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10