14 Eylül 2006 Perşembe Günü Haberleri

14 Eylül 2006 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Eylem Başladı Uzun Kuyruklar Oluştu Kesk'e Bağlı Yol, Yapı, Altyapı, Tapu ve Kadastro Emekçileri Sendikası (Yapı-Yol Sen) Üyelerinin "İnsanca Yaşanacak Ücret" ve Toplu Sözleşme Talebiyle İş Y..
Gül"den Fransa"ya "Ermeni" Uyarısı Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül"ün Fransa Dışişleri Bakanı Philippe Douste-Blazy ile Dün Akşam Yaptığı Çalışma Yemeğinde, Sözde Ermeni ..
Canon'dan Arıza Uyarısı Canon 1987 ve 1998 Seneleri Arasında İmal Ettiği ve Sattığı Pc6, Pc7, Pc7re, Pc11, Np1010, Np1020, Np6010 Model Fotokopi Makineleri için Bir Uyarı Yazısı Yayınladı.
El Kaide'nin Üst Düzey Sorumlusu Bir Kişi Tutuklandı Irak'ta El Kaide Terör Örgütünün Üst Düzey Sorumlusu Bir Kişinin Tutuklandığı Bildirildi.
Ankara: Karayalçın, Solda İttifak ve Seçim Barajının Düşürülmesini İstedi SHP Genel Başkanı Murat Karayalçın, Sosyal Demokrat Partilerin Yapacağı İttifakın Solu İktidara Taşıyacağını Belirter..
Divaniye: Divaniye'de Sokağa Çıkma Yasağı Divaniye'de ABD'li Askerler ve Irak Güvenlik Güçleri ile Militanlar Arasında Bugün Çıkan Çatışmada 13 Kişinin Yaralanmasının Ardından, Şehirde Sokağa..
Tgsd Başkanı Bektaş: Anadolu'da Yatırım Yapan Kazanır K.maraş - Türkiye Giyim Sanayicileri Derneği (Tgsd) Başkanı Aynur Bektaş, Anadolu'da Yatırım Yapanın Kazanacağını Belirterek, "Ben de Ana..
Marianne'dan Kötü Haber Başka "Broken English" Olmak Üzere Birçok Şarkısının Yanısıra Oynadığı Filmler ve İnişli Çıkışlı Özel Yaşamıyla da Gündemden Hiç Düşmeyen Marianne Faithfull'dan Hayran..
Beytüllahim: İsrail'den Yeni Tutuklamalar İsrail Askerleri Bu Sabah 7 Hamas Yetkilisini Daha Tutukladı.
Bakü: Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Başesgioğlu'nun Azerbaycan Temasları Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Murat Başesgioğlu, Azerbaycan Temasları Çerçevesinde Azeri Meslektaşı Fuzuli Ele..
Lefkoşa: KKTC Hükümet Kurma Çalışmaları Yeni Hükümeti Kurma Görevini Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat'tan Dün Alan Cumhuriyetçi Türk Partisi (CTP)/birleşik Güçler (Bg) Genel Başkanı, Başbakan F..
Münih: Papa, 6 Günlük Almanya Ziyaretini Tamamladı Almanya'nın Güneyindeki Bavyera Eyaletine 6 Günlük Ziyaret Düzenleyen Papa 16. Benedict, Almanya Ziyaretini Tamamlayarak, Bugün İtalya'nın R..
Bakan Aksu: Diyarbakır'daki Acı Tüm Milletimizin Acısıdır Diyarbakir -Diyarbakır'da Meydana Gelen, 10 Vatandaşın Hayatını Kaybettiği, 16 Kişinin de Yaralandığı Saldırıyı Nefretle Kınadıkları..
O da İnternet Aşkı Yaşıyor Tony'de Kendisini İnternet Sitesinden Tanıştığı Can Tezat'la Aldattığı İddia Edilen Pınar Altuğ Gibi Kendisine İnternetten Sevgili Bulmuş. Bir Haftadır Burcu Adlı G..
Diyarbakır'daki Patlamada Ölenlerin9 'Unun Kimliği Belirlendi Diyarbakir - Diyarbakır'da, Önceki Gün Meydana Gelen Patlamada Hayatını Kaydeden 10 Kişiden 9'unun Kimliği Belirlendi. diyarbakı..
Euroleague'de Efes Pilsen ve Fenerbahçe Ülker'in Grupları Belli Oldu Atina - Ülkemizi Euroleague'de Temsil Edecek Efes Pilsen ve Fenerbahçe Ülker'in Grupları Atina'da Mageron Konser Salonu'nd..
Borsacılar Ağır Cezada Yargılanacak Borsada Manipülasyon Yapıldığı İddiaları Üzerine Gerçekleştirilen "Keriz Silkeleme" Operasyonuyla İlgili Soruşturma Tamamlandı.
Kanser İlacına da Ödeme Yok Maliye Bakanlığı, Geri Ödeme Listesinden Çıkardığı 116 Kalem İlaca, Yeni Bir Genelgeyle 35 İlaç Daha Ekledi. Ödeme Yapılmayacaklar Arasında Kanserli Hastaların Kem..
Türksat'taki TMSF Haczi Durduruldu Ankara Bölge İdare Mahkemesi, Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu"nun (TMSF), Erol Aksoy"a Ait Kablonet ve İnteraktif Şirketlerine Koyduğu Haczi Durdurdu. Mahkem..
Borçlar Gelirin Yüzde 26'sını Geçti Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu, Hane Halkının (Ailelerin) Finansal Kesime Olan Borçlarının Bu Yılın İlk Altı Ayında Yüzde 43 Artarak 56 Milyar YT..
ABD'nin Dört Tanrısı Var ABD"de Yapılan Bir Araştırma, Amerikan Vatandaşlarının Yüzde 92"sinin Tanrı"ya İnandığını ve Sadece Yüzde 5"inin "Ateistim" Dediğini Gösterdi. Buna Göre, Halkın Siyas..
İKÖ: Medyaya Yatırım Yapın Suudi Arabistan"ın Cidde Kentinde Düzenlenen İslam Konferansı Örgütü (İKÖ) 7. İletişim Bakanları Toplantısı"nda, İslam"ın Doğru Olarak Tanıtılması için Uluslararası..
Sarkozy ile Royal'in Farkı Fransa"da 2007"de Yapılacak Cumhurbaşkanlığı Seçiminde Aday Olması Beklenen İçişleri Bakanı Nicolas Sarkozy, Türkiye"yle Müzakerelerin Askıya Alınmasını İsterken, S..
'1.2 Milyon Misket Attık' Lübnan"a Saldırılar Sırasında İsrail"in Füze Birimi Sorumlusu Bir Subay, Haaretz Gazetesine, Lübnan Kentlerine Çok Atışlı Bir Roket Sistemiyle 1.2 Milyondan Fazla Mi..
Türk Askerine Görev Yeri Aranıyor Lübnan"a 15 Bin Askerle Konuşlanacak Çokuluslu Güce (Unifil) 1100 Askerle Katılacak Türkiye"nin İncelemelerde Bulunmak Üzere Gönderdiği Askeri Heyet, Dün Nak..
Erdoğan'ın 'Edepsiz' Sözüne Anında Yanıt "büyüme Rakamına İlişkin Eleştiriler Edep Çizgisinden Uzak" Diyen Başbakan Tayyip Erdoğan"a Eleştiri Yönelten Ankara Ticarat Odası (..
Otoyol ve Köprüde İş Yavaşlatma Eylemi Kesk"e Bağlı Yol, Yapı, Altyapı, Tapu ve Kadastro Emekçileri Sendikası (Yapı-Yol-Sen) Üyeleri, Bugün "İnsanca Yaşanacak Ücret" ve Toplusözleşme Talebiyl..
Dört İlin Emniyet Müdürü Değişti İçişleri Bakanlığı"nın Dört İli Kapsayan İl Emniyet Müdürleri Kararnamesi Dün Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer Tarafından Onaylanarak Yürürlüğe Girdi. Kararna..
K. Irak'ta Tutuklanan Gulpi Serbest Türkiye"nin, Terör Örgütü PKK"nın Kuzey Irak"taki Yasal Partisi Olduğu Gerekçesiyle Kapatılması için Defalarca Girişimde Bulunduğu Demokratik Çözüm Partisi..
Döviz Rezervi 57,3 Milyar Dolar Merkez Bankası'nın Döviz Rezervi Geçen Hafta 83 Milyon Dolar Daha Artarak 57 Milyar 260 Milyon Dolara Çıktı. Döviz Rezervinde Geçen Yılın Sonundaki 50 Milyar 5..
En Yaşlı Galaksi Bulundu Japon Astronomlar, Şimdiye Kadar Bulunan En Uzak, En Yaşlı Galaksiyi Keşfetti. Galaksi Dünya"dan 12,7 Milyar Işık Yılı Uzakta. Tokyo"daki Ulusal Astronomi Gözlemevind..
Bakan Gül'den Ermeni Yasa Teklifine İlişkin Uyarı Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül'ün Fransa Dışişleri Bakanı Philippe Douste-blazy ile Dün Akşam Yaptığı Çalışma Yemeğind..
Erdoğan Hakkında "Takipsizlik" Kararı Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, Danıştay Saldırısının "Azmettiricisi" Olduğu İddiasıyla Suç Duyurusunda Bulunulan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Hakkında..
Lazaroni : Beşiktaş Galibiyeti Benim Eserim Trabzonspor'da Geçtiğimiz Hafta Görevine Son Verilen Brezilyalı Teknik Adam Sebastiao Lazaroni, Beşiktaş Galibiyetinin Kendi Eseri Olduğunu Belirte..
Uleb"te Rakipler Belli Oldu Basketbolda Uleb Erkekler Avrupa Ligi"nde 2006-2007 Sezonu Grup Maçlarının Kuraları Çekildi. Yunanistan"ın Başkenti Atina"da Gerçekleştirilen Kura Çekimiyle, Ligde..
Alex: Yıldırım İsterse 103. Yılında da Fenerbahçe"de Oynarım Fenerbahçe"nin Brezilyalı Futbolcusu Alex de Souza, ""başkan Aziz Yıldırım İsterse, 101, 102, 103. Yılında da Fenerbahçe"de Forma ..
Tüketici Kredileri Toplamda 42.9 Milyar YTL'yi Aştı Ankara - Mevduat Bankalarının Verdiği Tüketici Kredilerinin Toplamı, Bir Haftada Yaklaşık 158 Milyon 309 Bin YTL Artarak 8 Eylül İtibariyle..
Rowling de Terör Önlemlerine Takıldı İngiliz Roman Yazarı J. K. Rowling, Geçen Ay New York'tan Londra'a Gidecek Uçağa Binerken, Alınan Sıkı Önlemlerine Takıldığını Açıkladı. Rowling, 10 Ağust..
Tüketici Bilincini Geliştirme Derneği, Zamları Protesto için Köprüde 'Araç Yavaşlatma Eylemi' Yaptı İstanbul - Tüketici Bilincini Geliştirme Derneği Üyesi Bir Grup, Köprü ve Otoyol Zamlarını ..
Üç Boyutlu Zeugma İnternette Gaziantep'in Nizip İlçesinde Bulunan Zeugma Antik Kenti'nin Renkli ve Üç Boyutlu Görüntüleri Bilgisayar Ortamına Aktarılıyor. Zeugma Kazı Başkanı Doç. Dr. Kutalmı..
'Bayan Madonna Sizi Uzaya Gönderelim' Rus Milletvekili Alexey Mitrofanov, Ortodoks Kilisesi Tarafından Rusya'da Konser Vermesi Eleştirilen Amerikalı Şarkıcı Madonna'yı 2008'de Uluslararası Uz..
Teb Başkanı Domaç: Türkiye'nin 2030 Yılına Kadar Eczacıya İhtiyacı Yok Ankara - Türk Eczacıları Birliği (Teb) Genel Başkanı Mehmet Domaç, Türkiye'nin 2030 Yılına Kadar Eczacı İhtiyacı Olmadığ..
Orman Bakanı: 2006'da Geçen Yıla Göre İki Kat Fazla Orman Yangını Çıktı Kemalpaşa - Çevre ve Orman Bakanı Osman Pepe, 2006 Yılında Bugün İtibarıyla, Geçen Yılın Aynı Dönemine Göre 2 Kat Daha ..
Hamaslı Bakanların Serbest Bırakılmasına İtiraz İsrail Askeri Savcısı, Geçen Salı Günü Askeri Mahkemenin Serbest Bırakılmasını Kararlaştırdığı, Aralarında 3 Bakanın da Bulunduğu Hamaslı 18 P..
Tigana'nın İlk 11'i Belli Oldu İstanbul-(dha)- Trabzonspor Maçında Eleştiri Alan Baki Mercimek, Sol Bekten Stoper Mevkiine Çekilirken, Formsuz Olan Ricardinho'nun Yerine Mehmet Sedef Görev Ya..
'Eve Dönüş'e İki Afiş Başrollerini Sibel Kekilli ve M.ali Alabora'nın Paylaştığı 'Eve Dönüş'ün Afişleri Yarışmayla Belli Oldu. Halk Oylamasına Sunulan Yarışmada, İki Afiş İpi Göğüsledi.
Şebnem'e Çok Güvenmiştim Kendisini Aldatan Nişanlısı Şebnem Scheffer'i Terk Eden İşadamı İlhan Doğan, "Şebnem Beni Çok Şaşırttı. Ben Bunu Hiç Hak Etmedim" Dedi
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10