14 Eylül 2006 Perşembe Günü Haberleri

14 Eylül 2006 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
6 Şirket İMKB 100 Endeksi'ne Giriyor İstanbul - İMKB'de Dördüncü 3 Aylık Dönem için Bazı Hisse Senetlerinde Değişikliğe Gidilecek. İMKB 100 Endeksi'nde İşlem Görmekte Olan 6 Şirket, Ulusal 50..
Erdoğan: Şehitler Birer İstismar Aracı Değil / " Şehitlerimiz Şüphesiz Ki Yüreklerimizi Dağlıyor" İstanbul - Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Şehitlerin Birer İstismar Aracı Olmadığını Belirter..
Lefkoşa: KKTC'de Hükümet Kurma Çalışmaları Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde (KKTC) Hükümeti Kurma Görevini Dün Alan Cumhuriyetçi Türk Partisi (CTP)/ Birleşik Güçler (Bg) Genel Başkanı ve Baş..
"Sömürü Hortumlarını Biz Kestik" Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, ""türkiye"deki Sömürü Hortumlarını Biz Büyük Ölçüde Kestik. Bundan Dolayı Bu Kıyamet Kopuyor, Daha Henüz Bitmedi, Daha Kopartıl..
Eylem Hayatı Felç Etti Kesk'e Bağlı Yol, Yapı, Altyapı, Tapu ve Kadastro Emekçileri Sendikası (Yapı-Yol Sen) Üyelerinin "İnsanca Yaşanacak Ücret" ve Toplu Sözleşme Talebiyle İş Yavaşlatma Eyl..
Tansel Çölaşan: "Bu Bir Görev Taksimi Değil" Danıştay Başsavcılığına Seçilen Tansel Çölaşan, "Bu Bir Görev Taksimi, Kötü Bir Yarışma Değil" Dedi.
Zonguldak: Çaycumalılar Derneği'nden Okullara Yardım Zonguldak'ta Faaliyet Gösteren Çaycuma ve Çevre Köylerini Kalkındırma Güzelleştirme ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Savaş Çiloğlu, Yardıma ..
Amerika'da İçki İçenler Daha Çok Kazanıyor ABD'de İçki İçenlerin İçmeyenlerden Daha Fazla Para Kazandığı Ortaya Çıktı. "Journal Of Labor Research"te Yayınlanan Araştırmaya Göre, Alkol Tüketi..
Hülya G. Saraylı Oldu Hülya Avşar'la Menajer Ali Ekber Güven Arasında Üç Ay Önce Başlayan Aşk Tüm Hızıyla Sürüyor. Antalya'da Birlikte Tatil Yapıp Dönen İki Sevgili Bu Kez İstanbul'daki Olimp..
Manchester: Manchester'da Park Jı-sung Şoku Yaşanıyor İngiltere Premier Lig Ekiplerinden Manchester United'ta Güney Koreli Orta Saha Oyuncusu Park Ji-sung'un En Az 3 Ay Sahalardan Uzak Kalaca..
İstanbul: Köprü ve Otoyollarda Eylem Kamu Emekçileri Sendikaları Konfederasyonu'na (Kesk) Bağlı Yapı-yol-sen'e Üye, Köprü ve Otoyollarda Çalışan Gişe Görevlilerinin Çalışma Şartlarının İyileş..
Avrupa'nın En Büyük Fuarı Avrupa'nın En Büyük Sağlık Turizm Fuarı Healthex, 16-17 Eylül Tarihleri Arasında Hilton Oteli'nde.. Fuar Boyunca Tam Bir Görsel Şölen Yaşanacak.
Çocuklarının Geleceği İçin Brad Pıtt Artık Seks Sahnelerinde Oynamayacağını Açıkladı. Çocuklarının Kendisini Çıplak Görmesini İstemediğini Söyleyen Pıtt, "Büyüdükleri Zaman Onların Utanacağı ..
İçişleri Bakanı: Diyarbakır'daki Patlama ile İlgili Soruşturma Gizlilik İçinde Yürütülüyor Diyarbakir - Türkiye Cumhuriyeti'nde Yaşayan Herkesin Geleceği ve Yaşamasının Tek Güvencesi ve Ortak..
THY, İkram Hizmeti Konusunda Avusturyalı Do&co'yla Ortak Girişim Kuracak İstanbul - Türk Hava Yolları A.o, İkram Hizmeti Vermek Üzere Avusturyalı Do&co Restaurants Catering Ag Firması ile Ort..
Roma: Papa 16. Benedıct İtalya'da Papa 16. Benedict, Doğum Yeri Olan Almanya'ya Yaptığı 6 Günl-ük Ziyareti Tamamlayarak İtalya'ya Döndü.
Köprü ve Otoyollardaki Eylem Bayındırlık Bakanlığı'nın Devreye Girmesiyle Sona Erdi İstanbul - Kamu Emekçileri Sendikası Konfederasyonu'na (Kesk) Bağlı Yol, Yapı, Altyapı, Bayındırlık ve Tapu..
Dolar 1,4770, Avro 1,8770 YTL Oldu İstanbul Serbest Piyasada Kapanış Saatlerinde Doların Satış Fiyatı 1,4770 YTL, Avronun Satış Fiyatı 1,8770 YTL Oldu.
Vob, Günü 98.5 Milyon YTL'lik İşlem Hacmiyle Tamamladı İzmir - İzmir'deki Vadeli İşlem ve Opsiyon Borsası (Vob), Günü 98 Milyon 538 Bin 312 YTL'lik İşlem Hacmiyle Kapadı. Açık Pozisyon (Alın..
Eleştirmenlerden Tam Not Latin Şarkıcı Jennıfer Lopez Eşi Marc Anthony'le Başrolü Paylaştığı "El Cantante" Filminin Tanıtımı İçin Uluslararası Toronto Film Festivali'nde Boy Gösterdi.
Uzunlar'ın 23 Aracı Sattıldı Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) Uzanlardan Haczederek Satışa Çıkardığı 27 Araçtan 23'ünü Toplam 122.2 Bin YTL Fiyatla Sattı.
Danıştay Başsavcılığı'na Tansel Çölaşan Seçildi Ankara - Danıştay Başsavcılığına, Danıştay Başkanvekili Tansel Çölaşan Seçildi. zafer Kantarcıoğlu'nun Yaş Haddinden Emekliye Ayrılmasıyla Boş..
Atina: Uleb Erkekler Avrupa Ligi Kura Çekiminin Ardından Basketbolda Uleb Erkekler Avrupa Ligi'nde 2006-2007 Sezonu Grup Maçlarının Kuraları Yunanistan'ın Başkenti Atina'da Çekildi.
İslamabad: Papa'nın İslam Hakkındaki Yorumuna Tepkiler Papa 16. Benedict'in Almanya Gezisi Sırasında İslam'a Yönelik Olarak Gerçekleştirdiği Eleştirelere Dünyanın Her Yerinden Tepkiler Geliyo..
TMSF, Uzan Grubu'ndan Haczedilen 23 Aracı 122.2 Bin YTL'ye Sattı İstanbul - Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) Tarafından Uzan Grubu'ndan Haczedilen Araçlar, Bugün Saat 11:00'de TMSF Binas..
TMSF, Satamadığı 47 Kalem Atın Takı ve Gümüş Eşyayı Yarın İhale Edecek İstanbul - TMSF, Muhammen Bedelleri Toplamı 17 Bin YTL'yi Aşan 47 Kalem Altın Takı ve Gümüş Eşyaları Yarın 2. Kez Açık A..
Borsa, 2. Seansta Gelen Sert Satışlarla Eksiden Kapandı/ Endeks, 296 Puan Değer Yitirdi: 37479/ Döviz ve Faiz Arttı İstanbul - İMKB, Yurtdışı Piyasalara ve Yurtdışından Gelecek Datalara Endek..
Borsa Günlük %0.78 Düştü İMKB Ulusal 100 Endeksi, İkinci Seansta 401,39 Puan Azalarak 37.478,65 Puandan Kapandı. Hisse Senetleri İkinci Seansta Ortalama Yüzde 1,06 Değer Kaybetti. İlk Seansta..
Mumcu: "Mesele Terör Odaklarını Kurutmaktır" Anavatan Partisi Genel Başkanı Erkan Mumcu, "Mesele Terörü Durdurmak Değildir. Mesele, Terör Odaklarını Kurutmaktır, Bölücü İdeolojiyi Yenmek, Bö..
Ankara: Bardakoğlu, Kocatepe Camii'ndeki Tadilata Açıklık Getirdi Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Bardakoğlu, Hükümet Üyelerine Yönelik Protestoların Ardından Kocatepe Camii'ne "Vıp" Düz..
Alanya'da Caz Başlıyor Alanya Yarın Dördüncü Kez Caz Günleri"ne Ev Sahipliği Yapacak. Üç Gün Sürecek Alanya Caz Günleri"nin Açılışını Kübalı Davulcu William Richard Cardosa"nın Kurduğu Pluma ..
Potada Avrupa Kuraları Bugün Basketbolda Uleb Erkekler Avrupa Ligi (Eurolig) ve Uleb Kupası"nda 2006-2007 Sezonu Kura Çekimleri Bugün Atina"da Yapılacak.
Amokachi'nin Önemli Başarısı Beşiktaş"ın Eski Oyuncusu Daniel Amokachi, Nijerya Liginde Teknik Direktörlüğünü Yürüttüğü Nasawara United"ın Ligi İkinci Tamamlayarak Önümüzdeki Sezon Afrika Şam..
Amatör Maçta Bıçaklı Saldırı Elazığ"da, Amatör Küme Takımlarından Yolspor ile Köy Hizmetleri Arasında Oynanan Hazırlık Maçında Hakem Kararına İtiraz Eden Futbolcuların Tartışmasına Eli Bıçakl..
'Forvete Top Gelmiyor Ki' Villarreal"e Transfer Olduktan Sonra İstenilen Formu Yakalayamayan Nihat Kahveci, Bir Basın Toplantısı Düzenleyerek Kendini Savundu.
'İdman Maçı'nın Galibi Yok Lig B 2. Grup"ta Dün Oynanan Maçta Mersin İdman Yurdu ile Tarsus İdman Yurdu 2-2 Berabere Kaldı.
Özdemir'e 15 Gün Ceza Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu, Fenerbahçe İkinci Başkanı Nihat Özdemir"i "aldığımız Duyumlara...
Rize'de Saffet Susiç Dönemi Süper Lig"in İlk Beş Haftasında Sadece İki Puan Alabilmesinden Sonra Teknik Direktörü Güvenç Kurtar"ın Görevine Son Veren Çaykur Rizespor Yönetimi, Boşnak Çalıştır..
Londra: Asırlık İşçi Yorulmamış Hiç İzin Kullanmadan Çalışan İngiliz İşçiye Patronu, 100. Doğum Günü Sebebiyle Bir Gün İzin Verdi.
'Seyredilmeyecek Kadar Kötü Bir Maç' Galatasaray"ın, Bordeaux ile Golsüz Berabere Kalması İtalyan Spor Basınının Sayfalarına da Yansıdı. İtalyan Spor Gazeteleri, Maçın Zevksiz Geçtiği Görüşün..
Kerkük: Terör Örgütü PKK'nın Irak'taki Ofisleri Hala Kapatılmadı Irak Devlet Yetkililerinin Terör Örgütü PKK'nın ve Bağlı Örgüt ya da Partilerin Ülkedeki Ofislerini Kapatacaklarına Dair Söz V..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10