12 Eylül 2006 Salı Günü Haberleri

12 Eylül 2006 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.



Tarih:  Kategori: 
Anavatan Lideri Mumcu: Türkiye"de Büyüyen Tek Şey İthalat Yozgat - Türkiye"de Büyümenin Yüzde 7.5 Civarında Gerçekleştiği Yönündeki Haberleri Değerlendiren Anavatan Partisi Genel Başkanı Erk..
Ses Dalgalarını Kafatasından İç Kulağa İleten Cep Telefonu Japonlar, Cep Telefonu İçin Ses Dalgalarını Kafatası Yoluyla İç Kulağa İleten Mikro-kulaklık Geliştirdi.
O Bizim Duayenimizdir Hülya Avşar, Eski Eşi Kaya Çilingiroğlu'nun Açıklamalarına Katılarak, "Evet, Kaya Bey Çok Doğru Söylemiş. Bence de Tatlıses Adam Gibi Adamdır. O Bizim Duayenimizdir, Büy..
Kozanoğlu Eşlik Edecek Ani Bir Kararla Geçen Ay Evlenen Şarkıcı Doğuş; Yaşadığı Acıların Filmini Çekmeye Hazırlanıyor. Doğuş7a Filmde Yasemin Kozanoğlu Eşlik Edecek.
Ankara: Bakan Gül Fransa'ya Gitti...(1) Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül, Fransa Cumhurbaşkanı Jacques Chirac'ın Davetlisi Olarak, "Halkların ve Kültürlerin Diyalogu" Başl..
Hazine, Net 6,5 Milyar YTL Borçlandı Hazine Bugün, Net 6 Milyar 452,9 Milyon YTL Borçlandı.hazinenin Bugün Düzenlediği 672 Gün Vadeli Iskontolu Tahvil İhalesinde Bileşik Faiz Yüzde 20,14, 5 Y..
"Işık" Operasyonunda 12 Gözaltı 4 Kilo Esrar ve 2500 Ecstasy Hap Ele Geçirildi
Irak"a Giden Şoförden 20 Gündür Haber Yok Irak"a Akaryakıt Götürdükten Sonra 22 Ağustos"ta Musul Yakınlarında ABD Askerlerince Gözaltına Alındığı İleri Sürülen Şoför 24 Yaşındaki Burhan Şakar..
Bolu"da Kuş Ölümleri Korkuttu Bolu"da, Kalıcı Konutlar Camii ile Yanındaki Kılıçarslan Mezarlığı"nda Kuş Ölüleri Bulunması Paniğe Neden Oldu. Kuş Gribinden Endişelenen Vatandaşların Araması Ü..
Şam: Şam'da ABD Büyükelçiliği'ne Yapılan Saldırı Suriye'nin Başşehri Şam'da Silahlı Kişiler Tarafından ABD Büuükelçiliği'ne Yapılan Saldırıda Bir Suriye İstihbarat Görevlisinin de Öldüğü Bild..
Talabani-Barzani Görüştü Irak Cumhurbaşkanı Celal Talabani ve Kürdistan Demokrat Partisi (Kdp) Lideri Mesud Barzani, Irak"ın Kuzeyindeki Süleymaniye"de Bir Araya Geldi. Süleymaniye"de Bulunan..
Baykal:kamplaşmaya Gidiliyor CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Türkiye"nin AKP İktidarının Faturası Altında Ezilmeye Başladığını, Bunun Türkiye"yi Çatışmalara Sürükleyecek Bir Durum Olduğunu Di..
Lefkoşa: KKTC'de Hükümet Kurma Çalışmaları Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde (KKTC) Koalisyon Hükümetinin Dün İstifa Etmesinin Ardından Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat Nabız Yoklamak İçin Mecl..
12 Eylül'ü Yaşayanlar Geçmişini Arıyor 12 Eylül Askeri Darbesi'ni Yaşayan Öğrenci, İşçi, Köylü, Gazeteci, Avukat, Müzisyen ve Sinemacılar 26 Yıl Sonra Bir Araya Gelerek, Yaşadıklarını Tartışm..
Seçime Bir Yıl Kala Yarışta Son Durum: "AKP Yine Açık Ara Birinci Parti" Türk Bilgi Danışmanlık Araştırma'nın 4-6 Eylül Arasında 40 İlde 11 Bin 380 Denekle Yaptığı Anketten AKP Yine Açık Ara ..
Süreyya Ayhan'a Futbol Camiasından Destek Sözü Milli Atlet Süreyya Ayhan'a Futbol Camiasından Destek Sözü Geldi.
RTÜK Medya Etiğini Masaya Yatıracak Radyo ve Televizyon Üst Kurulu, İzmir'de Medya Etiğini Masaya Yatıracak.
Armada, Ortaklık veya Hisse Satışı için M&a"ya Yetki Verdi İstanbul - Armada Bilgisayar Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.ş, Ortaklık veya Payların Satışı da Dahil Olmak Üzere Çeşitli Alternatif..
Köprü ve Otoyollarda Perşembe Günü İş Yavaşlatma Var / Eylem, Fatih Köprüsü"nde Saat 15:00"de Başlayacak Ankara - Kesk"e Bağlı Yol, Yapı, Altyapı, Tapu ve Kadastro Emekçileri Sendikası (Yapı..
DSP, Hükümetin Politikalarını Eleştirmek için Meydanlara İniyor Ankara - Demokratik Sol Parti (DSP), Hükümetin Politikalarını Eleştirmek için Meydanlara İnmeye Hazırlanıyor. DSP Genel Baş..
İslamabad: Şam'da ABD Büyükelçiliği'ne Yapılan Saldırı Suriye'de ABD Büyükelçiliği'ne Yönelik Gerçekleştirilen Saldırıdan Sonra, Pakistan, Ülkede Batılı Kuruluşlarda Güvenliği Arttırdı.
Ofer Askeri Üssü: İsrail Mahkemesi 18 Hamas Yetkilisinin Gözaltı Sürelerini Uzattı İsrail Mahkemesi, Bugün Filistin'de İktidarda Bulunan Hamas Grubundan 18 Yetkilinin Gözaltı Sürelerinin En A..
F 16'nın Enkazı Bulundu Çanakkale'nin Bayramiç İlçesi'nde Dün Kazdağları'na Düşen F- 16 Savaş Uçağının Enkazını Arama Çalışmalarına Bu Sabah Yeniden Başlandı.
Uyuşturucuyu Kabul Etti! Ankara'nın Polatlı İlçesi'nde Gözaltına Alınan Arabesk Müziğin Temsilcilerinden Hakan Taşıyan Gecce Yarısı Serbest Bırakıldı. Taşıyan'ın Polise Uyuşturucu Temin Ettiğ..
Anna Nıcole Şokta Eski Playboy Güzeli Anna Nıcole Smıth, Bir Kız Çocuğu Dünyaya Getirmesinden 3 Gün Sonra, 20 Yaşındaki Oğlu Danıel Smıth'in Bahamalar'da Öldüğü Haberiyle Yıkıldı.
Güvenç Kurtar: Rıza Kuyumu Kazdı Çaykur Rizespor Başkanı Ekrem Cengiz"le Tartıştıktan Sonra Teknik Direktörlük Görevine Son Verilen Güvenç Kurtar, "Sezon Başından Bu Yana Takımın Başına Gelme..
Grip Aşısı Olma Zamanı Bolu Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi Klinik Mikrobiyoloji ve Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı Dr. Pınar Turan, Grip Aşısı Olmak için En Uygun Zamanın Eylül ve Ekim Ayları ..
Şanlıurfa"da 6 Kilo Esrar Ele Geçirildi Şanlıurfa"da Okul Önlerinde Öğrencilere Satılmak Üzere Hazırlandığı Önü Sürülen 6 Kilo 721 Gram Esrar Ele Geçirildi, 1 Kişi Gözaltına Alındı
İstanbul Konferansı 2006 -Konferansın İkinci Gününün İlk Panelinde "Barış İçin Refah" Konusu Ele Alındı Eisenhower Fellowships Tarafından Düzenlenen "İstanbul Konferansı 2006"nın İkinci Günün..
Otoyol ve Köprülerde İş Yavaşlatma Eylemi... Kesk'e Bağlı Yol, Yapı, Altyapı, Tapu ve Kadastro Emekçileri Sendikası (Yapı-yol Sen) Üyeleri, "İnsanca Yaşanacak Ücret" ve Toplusözleşme Talebi..
DYP'den AKP ve MHP'ye "Söğüt" Nasihatı DYP, Söğüt Arbedesi İçin Hem AKP'yi Hem de MHP'yi Eleştirdi. DYP Genel Başkan Yardımcısı Saffet Arıkan Bedük, "Bindirilmiş Kıtalar Oraya Çatışmak İçin D..
UEFA"dan Hakem Dereli"ye Görev UEFA Hakem Komitesi, Fifa Kokartlı Türk Hakem Selçuk Dereli"yi UEFA Kupası 1. Tur Maçında Görevlendirdi.
Ikea, 3"üncü Mağazasını Forum İstanbul Alışveriş ve Eğlence Merkezi"nde Açacak İstanbul - 2006 Yılı Mayıs Ayında Temeli Atılan Forum İstanbul Alışveriş ve Eğlence Merkezi İçerisinde Dünyaca Ü..
Emniyet"ten Yalanlama / "Bomba Uzmanları Görevlerinin Başında" Ankara - Emniyet Genel Müdürlüğü, "Bomba Uzmanlarının İstifa Talebinde Bulundukları" Yönündeki Haberleri Yalanladı. emniyet..
2. Büyük Anadolu Matbaa ve Kağıt Teknolojileri Fuarı, 15 Eylül"de Kayseri"de Açılacak Kayseri - İhlas Fuar Hizmetleri Tarafından Düzenlenen 2. Büyük Anadolu Matbaa ve Kağıt Teknolojileri Fuar..
İett"den Galatasaray"ın Şampiyonlar Ligi Maçına Ulaşım için 110 Ek Sefer İstanbul - İett, Galatasaray"ın Atatürk Olimpiyat Stadı"nda Oynayacağı Şampiyonlar Ligi Maçı Öncesinde Seyircilerin Ul..
Dolar 1,4780 YTL Seviyesinde İstanbul Serbest Piyasada Dolar 1,4780, Avro 1,8810 YTL"den Güne Başladı. Kapalıçarşı"da 1,4760 YTL"den Alınan Dolar, 1,4780 YTL"den Satılıyor. 1,8790 YTL"den Alı..
Deveci Demir Madeni"ne En Yüksek Teklif 21.5 Milyon Dolarla Kolin İnşaat"tan Ankara - Özelleştirme İdaresi Başkanlığı"nda Bugün Gerçekleştirilen Malatya Hekimhan"daki Deveci Demir Madeni Saha..
Tepav"a Göre Sağlık Harcamaları İlk Yedi Ayda Yüzde 92.3 Arttı Ankara ? Sağlık Harcamaları Yılın İlk Yedi Aylık Döneminde Geçen Yılın Aynı Dönemine Göre Yüzde 92.3 Oranın da Artarak 3,5 Mil..
Tüzmen: ABD"ye İhracatta En Büyük Sıkıntı Döviz Kurları Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen, ABD"ye Yönelik İhracatın Artırılmasında En Büyük Sıkıntının ""döviz Kurları"" Olduğunu Söyledi. İhracat He..
Çanakkale"de Dün Düşen F-16"nın Enkazı Bulundu/ Vali Kırlı: Uçakta Büyük Bir Parçalanma Yok Çanakkale - Çanakkale"nin Bayramiç İlçesindeki Kazdağları"nda Dün Düşen Askeri Uçağın Enkazı Bulund..
IMF: ""küresel Ekonominin Yavaşlama Riski Artıyor"" Uluslararası Para Fonu (IMF), Küresel Ekonominin Pozitif Görünümünü Sürdürdüğünü, Ancak Yavaşlama Riskinin Arttığını Bildirdi. IMF"nin ""gl..
Liseliler Bakan Çelik"ten Af İstiyor İzmir"de, 2006/2007 Öğretim Yılının Başlamasına Sayılı Günler Kala, Bazı Derslerden Başarısız Olan Öğrencilerin Nerede Okuyacağı Netlik Kazanmadı, Gençler..
Tüpraş Gm Erkut: Petrol Fiyatlarındaki Artışın Türkiye"ye Maliyeti 5.5 Milyar Dolar İstanbul - Tüpraş, Yılın İlk 6 Aylık Döneminde 322 Milyon YTL Net Kar Elde Etti. Tüpraş Genel Müdürü Yavuz ..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10