12 Eylül 2006 Salı Günü Haberleri

12 Eylül 2006 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Türk ve Kürt Aydınlardan PKK'ya "Silah Bırak" Çağrısı Türkiye'de Giderek Tırmanan Çatışmalar ve Linç Girişimlerine "Artık Yeter!" Diyen Türk ve Kürt Aydınları, Yayınladıkları Bildiriyle PKK'y..
İran, Kuzey Irak'taki Operasyonu Bitirdi Tahran-(dha)- İran'da PKK'nın Uzantısı Kürdistan Özgür Yaşam Partisi'ne (Pjak) Üye Terörist Gruplara Karşı Kuzey Irak Topraklarında Geçen Ağustos Ayı ..
Şehit Aileleri ve Gaziler İçin Genelge İçişleri Bakanlığı Bir Genelge Yayınlayarak, Bazı İllerde Bulunan Kamu Kurum ve Kuruluşlarında Çalışan Şehit Dul ve Yakınları ile Gazilerin 18 Mart Şehi..
18 Eylülde İstanbul'da Trafik Önlemleri İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, 2006-2007 Eğitim-öğretim Yılının Başlayacağı 18 Eylül Pazartesi Günü İstanbul'da Trafik Sıkışıklığı..
Ankara: Erdoğan'ın Böhmer'i Kabulü Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Almanya'da Türkler'e Yönelik Hak ve Özgürlüklerde Gerileme Olmaması Gerektiğini Belirterek, "Entegrasyon İstiyorsak, Yabancı ..
İstanbul Altın Borsası, "Tam Elektronik Seans Sistemine" Geçti İstanbul - İstanbul Altın Borsası (İab), "Tam Elektronik Seans Sistemine" Geçti. Sistemin Açılışını Devlet Bakanı ve Başbakan Ya..
Armada Bilgisayar, Satış veya Ortaklık için M&a International"a Yetki Verdi İstanbul - Armada Bilgisayar Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.ş., Satış ve Ortaklık Gibi Çeşitli Alternatiflerin Değe..
Vob, Günü 76.1 Milyon Ylt"lik İşlem Hacmiyle Tamamladı İzmir - İzmir"deki Vadeli İşlem ve Opsiyon Borsası (Vob), Günü 76 Milyon 146 Bin 58 YTL"lik İşlem Hacmiyle Kapadı. Açık Pozisyon (Alını..
Migros ve Tansaş"tan Ramazan Ayı için Özel Ürün Paketi/ Koliler, 15.90 YTL"den Başlıyor İstanbul - Migros ve Tansaş, Ramazan Ayı için Özel Ürün Paketleri Hazırladı. migros"tan Yapılan Açıklam..
Ankara: Be-sen'den Bakan Çelik'e Tepki Be-sen Genel Başkanı Gürkan Avcı, Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik'in Yaptığı Her Reform ve Değişikliği Anlamlandırmak, Meşrulaştırmak İçin AB Yasaları..
Borsa % 1.22 Yükseldi İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İmkb) 2. Seansında Bileşik Endeks Dünkü Kapanışa Göre 451.91 Puan Artışla 37624.54 Puandan Kapandı. Hisse Senetleri Ortalama Yüzde 1.2..
Yılmaz: Enflasyon İnerken Rekor Büyüme Yaşadık Enflasyon Düşerken Yüksek Büyüme Oranlarına Ulaşıldığının Altını Çizen Yılmaz, "Türk Ekonomisi, 18 Çeyrektir Aralıksız Büyüme ile Rekor Büyüme Y..
Hakkari Polisinin Sitesine "12 Eylül" Hacki Hakkari Polis Teşkilatının İnternet Sitesi "Www.hakkari.pol.tr", 12 Eylül'ün Yıl Dönümünde Hacklendi. Siteye 12 Eylül Askeri Darbesi'ni Protesto Ed..
Türkçe Tv"ye En Yüksek Teklif 5.6 Milyon YTL"yle Ciner Grubu"ndan Geldi TMSF, Bugün "Türkçe Tv Uydu Yayın Lisansı ve Kablolu Yayın Lisansı" İhalesini Gerçekleştirdi. İhalede, En Yüksek Teklif..
Yılmaz: "2001 Yılında Yapılan Bir Reform" Merkez Bankası Başkanı Durmuş Yılmaz, Merkez Bankası'nın, 2001 Yılında, Fiyat İstikrarı Konusunda, Para Politikasını Oluşturma ve Kendi Aracını Seçm..
AK Parti, TBMM Genel Kurulu"nu 19 Eylül Tarihinde Olağanüstü Toplantıya Çağırdı Ankara - AK Parti Grubu, 148 Milletvekilinin İmzasıyla TBMM Genel Kurulu"nu 19 Eylül Tarihinde Olağanüstü Topla..
Bakan Eker, Yarın ABD"ye Gidiyor Ankara - Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehmet Mehdi Eker, Çeşitli Temaslarda Bulunmak Üzere Yarın ABD"ye Gidiyor. tarım ve Köyişleri Bakanlığı"ndan Yapılan Açıkl..
Kenan'ı İzlemeye Gittiler Hande Demir ile Erdinç Acar Geçtiğimiz Şubat Ayında Aile Arasında Yapılan Bir Törenle Nişanlanmışlardı. Amerika'dan Dönen Yeni Evli Çift Soluğu Çok Özledikleri İstan..
Demet Kutluay'ın Fikri Bebeğine Kavuşacağı Günü İple Çeken Ünlü Sanatçı Gülben Ergen, Hamileliğinde Yoga ile Rahatlıyor.
Başbakanlıkta "Memur Maaşı" Toplantısı Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin ile Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, Memur Maaşlarına Gelecek Yıl Yapılacak Zam Konusunu Değerlendir..
Tihv: "Savaş Karşıtlığını Dile Getirmek En Temel Haklardandır" Türkiye İnsan Hakları Vakfı Başkanı Önen, Şehit Ailelerinin Cenaze Törenlerinde Gösterdiği Tepkiye Karşı Hem Başbakan Hem de Gen..
İstanbul Okulların Açılmasına Hazırlanıyor İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Okulların Açılacağı 18 Eylül'de Trafik Sıkışıklığı Yaşanmaması İçin, İlk Gün Yollarda Çalışma Yapmayacak, ..
Doğuş Otomotiv-Porsche, İlk 8 Ayda 2005 Satışlarını Geride Bıraktı/ Yeni Modeller Yolda İstanbul - Doğuş Otomotiv-Porsche, Yılın 8 Aylık Döneminde 155 Adet Otomobil Satarak, 2005 Yılı Satışla..
Topbaş: Pazartesi İtibariyle Kent İçinde Ulaşımı Etkileyen Noktalardaki Şantiyeleri Durduruyoruz İstanbul - İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Eğitim Öğretim Yılının Başlaması..
İstanbul: Olağanüstü Toplantı Gündeminde, AB'ye İlişkin 9. Uyum Kanunu Tasarısı Yer Alıyor AK Parti Grubu, 148 Milletvekilinin İmzasıyla TBMM Genel Kurulu'nu 19 Eylül Tarihinde Olağanüstü Top..
İMKB 37.624,54 Puandan Günü Tamamladı İMKB Ulusal 100 Endeksi, İkinci Seansta 424,69 Puan Artarak 37.624,54 Puandan Kapandı.
Ankara: Bakan Eker ABD'ye Gidiyor Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehmet Mehdi Eker, Çeşitli Temaslarda Bulunmak Üzere Yarın ABD'ye Gidiyor.
Ralston Ankara"da Bush Yönetimi"nce PKK ile Mücadelede Koordinatör Olarak Atadığı NATO Eski Başkomutanı Emekli Orgeneral Joseph Ralston, Temaslarda Bulunmak Üzere Öğleden Sonra Ankara"ya Geld..
Türkiye"de 8 Ayda 155 Porsche Satıldı 2006 Yılında Türkiye"de Kuruluşunun 10. Yılını Kutlayan Doğuş Otomotiv-Porsche, Ağustos Ayında Gerçekleştirdiği Satış Başarısıyla Rekor Kırdı. Yılın 8 Ay..
AKP Meclis"i 19 Eylül"de Olağanüstü Toplantıya Çağırdı AK Parti Grubu, Meclisin 19 Eylül Salı Günü Saat 15.00"te Olağanüstü Toplanması İstemli 148 İmzalı Dilekçeyi, TBMM Başkanlığına Sundu. B..
Gül:başer Konusunda Genelkurmay ile Hemfikiriz Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Gül, PKK Koordinatörü Olarak Emekli Orgeneral Başer"in Görevlendirilmesine İlişkin Hukuki Prosedürün Bit..
Gazze: Filistinli Memurlar Mahmud Abbas'ın Karargahının Önünde Gösteri Yaptı Filistinli Kamu Görevlileri, Filistin Başkanlığı'nın Gazze Şeridi'ndeki Karargahının Önünde Bir Protesto Gösterisi..
Osasuna Teknik Direktörü İddialı Konuştu UEFA Kupası 1. Tur İlk Maçında, Perşambe Günü Trabzonspor ile Karşılaşacak Olan Osasuna"da, Teknik Direktör Jose Angel Ziganda, Trabzonspor"un Kontrat..
Benim Gibi Manken Olsun Geçen Yıl Evlendiği Mehmet Özer'le Çok Mutlu Olduğunu Belirten Manken Tülin Şahin 'Tek Eksiğimiz Bir Çocuk ' Dedi.
Ülkesine Dönmeye Niyeti Yok Brezilyalı Manken Raphaella Ferraro, 'Evlenip Türkiye'de Kalacağım' Dedi. Bir Mayo Defilesi İçin Geçtiğimiz Yıl Türkiye'ye Gelen Raphaella Ferraro, Ülkesine Dönmey..
İmkb"de Alımlar Ağır Bastı, Endeks Günü 452 Puan Artıda Tamamladı: 37625/ Döviz ve Faiz Gevşedi İstanbul - Borsa, Kararsız İlk Yarının Ardından İkinci Seansta Toparlanarak 37500 Direncini Kır..
AK Parti Grubu, TBMM'nin 19 Eylülde Toplanmasını İstedi AK Parti Grubu, Meclisin 19 Eylül Salı Günü Saat 15.00'te Olağanüstü Toplanması İstemli 148 İmzalı Dilekçeyi, TBMM Başkanlığına Sundu.
Halıfax: Şam'da ABD Büyükelçiliği'ne Yapılan Saldırı ABD Dışişleri Bakanı Condoleezza Rice, ABD'nin, Şam'daki Büyükelçiliği'ne Yapılan Saldırıya Suriye'nin Verdiği Karşılık Nedeniyle Minnetta..
Talat, Serdar Denktaş ile Görüştü KKTC Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat, Hükümetin İstifasının Ardından Başlayan Yeni Süreçte Siyasi Parti Genel Başkanlarıyla Yaptığı Görüşmeler Çerçevesinde, ..
Ankara"da Kablolu Yayın Kesildi Kablo Tv Şirketleri ile Türksat Arasındaki Altyapı Mülkiyeti Anlaşmazlığının Faturası Ankaralılara Çıktı. TMSF El Koyduğu Şirket Üzerinden Ankara"ya Yayın Vere..
Ankara: Bakan Gül Fransa'ya Gitti...(2) Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül, PKK ile Mücadelenin Hiçbir Ülkeye ya da Kişiye Havale Edilemeyecek Ölçüde Hükümetin Birincil Mese..
Ankara: AK Parti, TBMM'yi 19 Eylül Tarihinde Olağanüstü Toplantıya Çağırdı AK Parti Grubu, TBMM Başkanlığı'na Başvurarak, Genel Kurul'un 19 Eylül Tarihinde Olağanüstü Toplantı Talebine İlişki..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10