10 Eylül 2006 Pazar Günü Haberleri

10 Eylül 2006 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
DSP lideri Sezer: Türkiye yeni eğitim dönemine tam bir karmaşa içinde giriyor ANKARA - Demokratik Sol Parti (DSP) Genel Başkanı Zeki Sezer, "Türkiye yeni eğitim dönemine tam bir karmaşa içind..
İstanbul'da terör operasyonu / 7 kişi yakalandı İSTANBUL - İstanbul'da 8 kişinin yaralandığı iki ayrı bombalı saldırı eylemini gerçekleştirdikleri ileri sürülen bölücü terör örgütü PKK/Kongr..
İstanbul'da narkotik operasyonu / 88 kişi gözaltında İSTANBUL - İstanbul'un çeşitli semtlerinde uyuşturucu tacirlerine yönelik yapılan operasyonlarda 88 kişi gözaltına alındı. Şahıslarla birl..
Atletizm... -Uludağ'da Yapılan, "22. Dünya Dağ Krosu Şampiyonası" Büyük Çekişmeye Sahne Oldu Uludağ'da yapılan 22. Dünya Dağ Krosu Şampiyonası, büyük çekişmeye sahne oldu.
Ağar: Görevde hangi Meclis varsa Cumhurbaşkanı'nı onun seçmesi meşrudur İSTANBUL - Doğru Yol Partisi (DYP) Genel Başkanı Mehmet Ağar, Türkiye'nin 4 seneyi aşkın bir zamanda seçim yapmadığı dö..
Solana-laricani Görüşmesi Sona Erdi AB Dış Politika ve Güvenlik Yüksek Temsilcisi Javier Solana ile İran'ın nükleer baş müzakerecisi Ali Laricani arasında Avusturya'nın başkenti Viyana'da ya..
12 Eylül Eylemi Polis Engeline Takıldı İstanbul"da 78"liler Girişimi Tarafından Galatasaray Meydanı"ndan Dolmabahçe Sarayı"na Kadar Düzenlenmesi Planlanan Yürüyüş Polis Engeline Takıldı.
Ankara: "12 Eylül Darbecileri Yargılansın" Mitingi Darbe Karşıtı Platformu tarafından "12 Eylül Darbecilerini Yargılıyoruz" adı altında bir miting düzenledi.
Bakan Eker: Üreticiden tepki yok, fındık üzerinden siyaset yapılıyor ANKARA - Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehdi Eker, hükümetin açıkladığı fındık alım fiyatına yapılan eleştirilerin siyasi kayg..
Ankara: Halkbankası, Çek Cumhuriyeti'nde Şampiyon Oldu Halkbankası Erkek Voleybol Takımı, Çek Cumhuriyeti'nde katıldığı Zlin 4'lü Voleybol Turnuvası'nda şampiyon oldu.
Bağdat: Irak'ta Sünni Vekiller, Meclis Oturumunu Protesto Etti Bir aylık aranın ardından geçen hafta başında Şiiler'in federalizm önergesiyle açılan Irak Ulusal Meclisi, bugün 5 partiden oluş..
Viyana: İran'ın Nükleer Programı İran'ın nükleer programı konusunda Avrupa Birliği (AB) ve İran yetkilileri arasında Viyana'da yapılan görüşmelerde ilerleme sağlandığı ifade edildi.
Erdoğan: Taş üstüne taş koyan herkesin başımızın üzerinde yeri var BİLECİK - Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, küresel sermayenin bir çekim alanı haline gelen Türkiye'nin önümüzdeki yıllarda güv..
ABD Açık Tenis Turnuvasında Rus Sharapova Şampiyon Oldu Sezonun 4. ve son ''Grand Slam'' mücadelesi olan 126. ABD Açık Tenis Turnuvası'nda, tek bayanlarda 3 numaralı seribaşı Rus Maria Shara..
6 Aylık Gözüküyor Tom Cruıse Ve Kate Holmes'ın Kızları Suri'nin Ortaya Çıkması Meraklılara Yetmedi. Aile Şimdi De 'Niye Asyalı'ya Benziyor?', 'Niye Saçları Bu Kadar Siyah' Gibi Sorularla Karş..
Antalya: Eğitim Bir-sen'in "İlçe Başkanları Semineri" Sona Erdi Eğitim Bir-Sen'in Antalya'da düzenlediği ilçe başkanları semineri sona erdi.
4 Yıllık Lise Uygulaması 'Bakaya Sınıflar' Yarattı 2005-2006 Yılında Hayata Geçirilen 4 Yıllık Lise Uygulaması Kapsamı Dışında Kalan Öğrenciler İçin Okullarda 'Bakaya' Sınıflar Oluşturulacak.
Papadopulos Helsinki"de 'Liman Krizi'ni Görüştü Rum Lideri Papadopulos, Asem 6 Zirvesi Dolayısıyla Bulunduğu Helsinki"de, AB Dönem Başkanı Finlandiya Başbakanı Vanhanen ve İngiltere Başbakan ..
Formula 1 Takımlarından Mıdland, Spyker'a Satıldı Formula 1 takımlarından Midland, 106.6 milyon dolara Hollandalı spor araba üreticisi Spyker'a satıldı.
Beyrut: Blaır'in Ortadoğu Turu İngiltere Başbakanı Tony Blair'in ziyaretine, Filistin'den sonra Lübnan'da da tepki gösterildi. Filistinli yüzlerce aydın ve siyasetçinin Blair'in ziyaretine te..
'Arzu Ruh Hastası' Bir Dönem Dolandırıcılıktan Aranan Reklamcı Ali Serter'le 4.5 Aylık Hamileyken Evlenen Ve Bebeğinin Doğumundan 3 Ay Sonra Boşanma Kararı Alan Yanardağ, İlginç Açıklamalar ..
Sharapova şampiyon oldu Sezonun 4. ve son ''Grand Slam'' mücadelesi olan 126. ABD Açık Tenis Turnuvası'nda, tek bayanlarda 3 numaralı seribaşı Rus Maria Sharapova, şampiyon oldu. USTA Ulusal ..
Galatasaray-bordeaux Maçını İtalyan Hakem Yönetecek Galatasaray'ın Avrupa Şampiyonlar Ligi (C) Grubu'nda Fransız takımı Bordeaux ile 12 Eylül Salı günü yapacağı karşılaşmayı İtalyan hakem Ro..
Hikmet Çetin:'nato Türk Askerini Çatışma Bölgesine Gönderemez' Eski NATO Yüksek Sivil Temsilcisi Hikmet Çetin, NATO"nun Türkiye"den Taliban"la Çatışması İçin Asker İstediği Yönündeki Tartışma..
"Medya okur-yazarlığı" 6, 7 ve 8. sınıflarda seçmeli ders olarak okutulacak ANKARA - "Medya okur-yazarlığı" dersi 6, 7 ve 8. sınıflarda seçmeli olarak okutulacak. Radyo ve Televizyon Üst Ku..
Poyraz deniz ulaşımını etkiliyor İstanbul'da etkili olan şiddetli poyraz nedeniyle, bazı deniz otobüsü seferlerinin gerçekleştirilemediği bildirildi. İstanbul Deniz Otobüsleri Sanayi ve Ticar..
Kablo TV ve İnternet Aboneleri Zor Durumda Kablo platform hizmetleri işletmeciliği ruhsatını almış firmalar, çeşitli gazete ve dergilerde yayımlanan ilanlarıyla sektörün yaşadığı sıkıntıları ..
Kamuda bol keseden harcayana anında tespit Maliye Bakanlığı, belediyeler dahil bütün kamu kurum ve kuruluşlarının harcamalarını yakın takibe aldı. Yeni projelerle, kamuda "bol keseden harcama..
ATO: Gözlükte Çin istilası yaşanıyor Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Sinan Aygün, 1 milyar dolarlık Türkiye gözlük pazarının Çin istilası altında olduğunu belirterek, "Piyasadaki gözlükler..
Şenlikte gerginlik Ertuğrul Gazi'yi Anma ve Söğüt Şenlikleri'ne katılan Erdoğan, bazı gruplar tarafından protesto edildi. Erdoğan: "Bana edilen hakaretleri duymuyor ve hakkımı helal ediyorum"..
TMO fındık alımlarına yarın başlıyor Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO), "8 milyon kişinin ekmeğini ilgilendirdiği" belirtilen fındık alımlarına yarın başlıyor.
Erdoğan: "Bizim Anlayışımızda Acze Yer Yoktur" Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, ''Bizim anlayışımızda acze yer yoktur. İhtilaf ve çatışma alanlarını derinleştirmek için çalışanlara zerre kadar..
Hugh Grant İmzaladı Abd'li Oyuncu Renee Zellweger'in 'Brıdget Jones's Dıary' (bridget Jones'un Günlüğü) Filminde Giydiği Külot Satışa Çıkarıldı.
İstanbul'da Terör Örgütü Operasyonu: 7 Gözaltı İstanbul'da 8 kişinin yaralandığı iki ayrı bombalı saldırı eylemine katıldıkları ileri sürülen terör örgütü PKK/Kongra-Gel üyesi 2 kişi ile bu ..
Bağdat: Irak'taki Bayrak Krizi Son günlerde Irak'ın gündeminin ilk sırasına oturan bayrak krizi ile ilgili tartışmalar artarak devam ediyor.
İstanbul: Türkiye Amatör Açık Golf Şampiyonası "Türkiye Amatör Açık Golf Şampiyonası'nın" final raundu sabah saatlerinde başladı.
RTÜK"ten Tv"lere 'Geleceğimizi Düşünün' Çağrısı İlköğretim Öğrencilerine Medya Okuryazarlığı Dersi Verecek İlk 30 Öğretmene Sertifikaları Verildi. RTÜK Başkanı Zahid Akman, Televizyonlara Ça..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10