9 Ekim 2006 Pazartesi Günü Haberleri

9 Ekim 2006 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İstanbul Bienali'nin Sponsoru Kim Olacak Geçtiğimiz Hafta Başında İstanbul Kültür ve Sanat Vakfı The Marmara Oteli'nde Düzenlediği Bir Basın Toplantısıyla Önümüzdeki Yıl Gerçekleştirilecek Ol..
Aydın: CHP Aydın Milletvekili Özakçan'dan Soru Önergesi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Aydın Milletvekili Mesut Özakçan, Sağlık Bakanı Recep Akdağ Tarafından Cevaplanması İçin Meclis'e Soru Ön..
Bitlis: Bitlis'te Türkiye'ye Kaçak Yollarla Giren 17 Şahıs Yakalandı Bitlis'in Tatvan İlçesi'nde, Yurda Kaçak Yolla Giriş Yaptıkları Belirlenen Yabancı Uyruklu 17 Kaçak Yakalandı.
Kudüs: Kuzey Kore'nin Nükleer Denemesi İsrail, Kuzey Kore'nin Nükleer Deneme Yapmasının Kışkırtıcı Olduğunu Bildirerek, Bunun İran'ın Atom Silahına Sahip Olma Riski ile Karşı Karşıya Bulunan ..
Fransa'ya Bir Uyarı da Rehn'den: Ermeni Yasa Tasarısı, AB-Türkiye İlişkilerinde Ağır Sonuçlar Doğurur Brüksel - AB Komisyonunun Genişlemeden Sorumlu Üyesi Olli Rehn, Fransa'da Sözde Ermeni So..
IMF Heyeti Tim"de Türkiye İhracatçılar Meclisi (Tim) Başkanı Oğuz Satıcı, "IMF"den Aldığımız En Önemli Mesaj, Önümüzdeki Dönemde Stand-By Anlaşmalı Bir Çalışma Olmayacağı Yönünde" Dedi. Türki..
Erdoğan'ın Kızının Yurtdışı Gezileri Meclis'te Soruldu CHP Hatay Milletvekili Gökhan Durgun, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a, "Kızınız Sümeyye Erdoğan, Sizinle Birlikte Kaç Resmi Yurtdışı Ge..
Gölcük'te Arıcılık... Kocaeli'nin Gölcük İlçesinde Arıcılıktan Yılda Yaklaşık 4 Milyon YTL Gelir Elde Edildiği Bildirildi.
Üçüncü Futbol Ligi'nden Kısa... -Nilüfer Belediyespor Teknik Direktörü Sarıuşak: "Futbolun Adaleti Yok" Üçüncü Futbol Ligi 3. Grup Takımlarından Nilüfer Belediyespor'un Teknik Direktörü Erdoğ..
AKP'li Başkan PKK'nın Kaçırdığı Oğlu için İhd'den Yardım İstedi Tunceli'de, AKP İl Başkanı Veli Suroğlu, 24 Eylül'de PKK Tarafından Kaçırılan Müteahit Oğlu Serdar Şener Suroğlu'nun Serbest Bı..
Yıl Sonu Enflasyon Beklentisi Yükseldi Eylül Enflasyonunun Beklentileri Oldukça Aşması Üzerine Yıl Sonuna İlişkin Tüfe Tahmini de Yeniden Yükselmeye Başladı ve Yüzde 9.96 Oldu. Cari İşlemler ..
Buenos Aıres'te Onlıne Başkan Dönemi Arjantin'in Başkenti Buenos Aires'in Belediye Başkanı İlginç Bir Uygulama Başlattı. Başkan Jorge Telerman, Belediye Sarayı'ndaki Odasına Yerleştirdiği 2 A..
Çgd'den Dünyaya "Ermeni Tasarısına Sesinizi Yükseltin" Çağrısı Çgd Genel Başkanı Abakay Uluslar Arası Gazeteciler Federasyonu'na Mektup Göndererek, Fransa Parlamentosu Gündeminde Bulunan "Erm..
Düzce: Budamak İçin Çıktığı Ağaçtan Düşerek Öldü - Düzce'nin Yığılca İlçesi'nde Meydana Gelen Olayda, N.s. İsimli Şahıs, Budamak İçin Çıktığı Ağaçtan Düşerek Hayatını Kaybetti.
Diyarbakır: Dicle Üniversitesi Senatosu, Çüngüş'te Toplandı Dicle Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fikri Canoruç ve Senato Üyeleri, Meslek Yüksek Okulu'nun Yeni Yapılan Binalarını İncelemek ve ..
Kayseri: Erciyes Üniversitesi Rektörü'ne Uluslararası Ödül - Erciyes Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cengiz Utaş, Avrupa'nın En Önemli Saygın Kuruluşlarından Olan Europe Business Assembly Eba ..
Van: Van Yyü'de Tr-monet Projesi Bilgi Günü Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (Tübitak) Tarafından Düzenlenen Tr-monet Bilgi Günü, Öğretim Üyeleri ve Öğrencilerin Katılımıyla Ge..
Balıkesir: Edincik Belediyesi 520 Dönüm Tarlasını Kiraya Veriyor - Balıkesir'in Bandırma İlçesi'ne Bağlı Edincik Belediyesi'ne Ait 520 Dönüm Tarla, Açılan İhaleyle 3 Yıllığına Kiralık Olarak ..
Mardin: Samsun'a Atanan Vali Yardımcısı Candan Onuruna Yemek Mardin Valisi Mehmet Kılıçlar, Samsun'un Tekkeköy İlçesi'ne Kaymakam Olarak Atanan Vali Yardımcısı Ali Candan Onuruna İftar Yemeği..
Malatya: Mehmetçik Dersaneleri'ne Kitap ve Dergi Yardımı Yapıldı Doğu ve Güneydoğu İllerindeki Mehmetçik Dershaneleri'ne, Kitap ve Dergi Yardımı Yapıldı.
Elazığ: Elazığ Barosu Başkanı Septioğlu Oldu Elazığ Barosu'nda Yapılan Seçimlerde, Rüstem Kadri Septioğlu Başkanlığa Getirildi.
Gaziantep: Dülük Antik Kenti Turizme Kazandırılıyor Dünyanın En Eski Yerleşim Merkezi Olarak Bilinen Gaziantep'teki Dülük (Doliche) Antik Kenti'nin Turizme Kazandırılması İçin Kültür ve Turiz..
Ankara: Tşof Genel Başkanı Günday'dan Sahte Plaka Uyarısı Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (Tşof) Genel Başkanı Derviş Günday, Sahte Plaka Üretiminde Tehlikeli Bir Artış Yaşandığ..
Gaziantep: TMMOB Üyeleri, Miting İçin Ankara'ya Gidiyor Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) Gaziantep İl Koordinasyon Kurulu Üyeleri, 14 Ekim'de Ankara'da Yapılacak Mitinge Katılac..
Van: Avusturalya'nın Ankara Büyükelçisi Dunn'un Van Gezisi Avustralya'nın Ankara Büyükelçisi Jean Dunn, Van Belediye Başkanı Burhan Yenigün'ü Makamında Ziyaret Ederek, İftarlık Hediye Etti.
Samsun: İstatistik Çalışmalarına Katılmak Mecburi Türkiye İstatistik Kurumu'nun Anket Çalışmaları Yasayla Güvence Altına Alınırken, Anket Çalışmasını Kabul Etmeyen veya Yanlış Bilgi Beyan Ede..
Isparta: Liselilerin Omuz Atma Kavgası Isparta'da Lise Öğrencileri Arasında Çıkan Omuz Çarpma Tartışması Kavgaya Dönüştü.
Kendini Geliştirmeli 'Sağır Oda' Dizisinin Başrol Oyuncusu Orhan Kılıç, 'Kurtlar Vadisi' Dizisinin Polat'ı Necati Şaşmaz'ın Oyuncu Olmadığını Vurgulayarak Sert Çıktı.
En Çok Onun Haberi Vardı Eylül Ayında Yapılan Araştırmaya Göre Hülya Avşar, Bin 899 Kez Haber Oldu ve 16 Saat Süreyle Ekranlardan Evimize Girdi.
IMF Heyeti Tim'i Ziyaret Etti / Satıcı: Önümüzdeki Dönemde Stand-By Olmayacak İstanbul - Türkiye İhracatçılar Meclisi (Tim) Başkanı Oğuz Satıcı, "IMF'den Aldığımız En Önemli Mesaj, Önümüzdek..
Havaş'a "Iso 9001:2000 Kalite Sistemi"ni En İyi Uygulama Ödülü İstanbul - Havaalanı Yer Hizmetleri Sektöründe Iso 9002:1994 Kalite Belgesi'ni Alan İlk Kuruluş Olan Havaş, Kalitede Rekabet Çı..
Datagate, Maxtor'un da Distribütörü Oldu İstanbul - Dünyanın Sayılı Sabit Bilgisayar Diski Üreticileri Arasında Yer Alan Seagate, Diğer Bir Tanınmış Üretici Olan Maxtor'u Satın Aldı. Bu Satın..
Burs ve Kredi Almak için Belge Teslimi Başlıyor Yurtkur"a, Burs veya Kredi Almak için Başvuran Öğrenciler, Kendilerinden İstenen Belgeleri 27 Ekim"e Kadar Teslim Edecekler. Yurtkur"dan Yapıla..
4 Yaşında Çocuk Vuruldu İzmir"in Yenişehir Semtinde Çöp Toplayıcı Kişiyle Kavga Eden Bir Taksi Müşterisinin Tabancayla Ateş Etmesi Sonucu, Ailesiyle Otobüs Durağında Bekleyen 4 Yaşındaki Çocu..
AK Parti Tunceli İl Başkanı, Oğlunun Kurtarılması İçin İhd'ye Başvurdu AK Parti Tunceli İl Başkanı Veli Suroğlu, Terör Örgütü PKK Tarafından Kaçırılan Oğlunun Kurtarılması İçin İnsan Hakları ..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10