8 Ekim 2006 Pazar Günü Haberleri

8 Ekim 2006 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Haftanın İlk Üç Gününde Hava Yağışlı Olacak Haftanın İlk Üç Günü Batı Bölgeler ile Kuzey Doğu Kesimlerde, Haftanın Diğer Günlerinde İse Güney, İç ve Doğu Bölgelerde Aralıklarla Sağanak Yağış..
Tahran: Opec'in Petrol Üretimini Kısma İhtimali İran Petrol Bakanı Kazım Veziri Hamene, Petrol İhraç Eden Ülkeler Örgütü'nün (Opec) Üretimi Kısma Kararı Almasına Destek Vereceklerini İfade Et..
Macaristan Basını: "Korkak Takım Puan Kazanamaz" Macaristan'ın Tek Günlük Spor Gazetesi Nemzeti Sport, "Korkak Takım Puan Kazanamaz" Manşetini Kullandı.
Alonso: "Risk Almak İstemiyoruz" Formula 1'de Japonya Grand Prix'sini Kazanarak Şampiyonluk İçin Büyük Avantaj Yakalayan Renault Pilotu Fernando Alonso, Şampiyonun Brezilya'da Belli Olacağın..
Elekrtik Dağıtımında Çalık-ıberdrola İşbirliği... İspanyol Şirketi İberdrola ile Çalık Enerji, Elektrik Dağıtımı Özelleştirmeleri İçin İşbirliği Yaptı.
Papandreu ve Lipponen'den Baykal'a Ziyaret Avrupa Sosyalist Partisi'nin Eşbaşkanları Pasok Genel Başkanı Papandreu ve Finlandiya Eski Başbakanı Lipponen, Yarın CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'..
Necef: Irak'a Yeni Petrol Üretim Tesisi Irak'ta, Tamamı Yerli Sermayeden Oluşan Yeni Bir Petrol Rafineri Tesisi Kuruldu. Günde 10 Bin Varil Petrol Kapasiteli Tesisin, İleride Daha da Genişlet..
Sarkozy: "Önce Kimin Avrupalı Olduğuna Karar Vermeliyiz" Fransa İçişleri Bakanı ve Cumhurbaşkanlığı Seçiminde Sağın Favori Adayı Nicolas Sarkozy, AB Olarak Genişlemeye Karar Vermeden Önce Ki..
Bursa'da Tek Katlı Metruk Ev Çöktü Bursa'da, Tek Katlı Metruk Ev Çöktü. Alınan Bilgiye Göre, Merkez Osmangazi İlçesi Kiremitçi Mahallesi Menteş Sokak'ta Tek Katlı Metruk Ev, Çöktü. Evde..
Güler Sabancı, Avrupa'nın Zirvedeki 25 İşkadını Arasında 9'uncu Sırada İstanbul - Güler Sabancı, Ekonomi Gazetesi Financial Times Tarafından Her Yıl Oluşturulan "Avrupa'nın Zirvedeki 25 İşkad..
Uzel Otomotiv, Şirket Merkezini Gebze'ye Taşıdı İstanbul - Uzel Otomotiv, Şirket Merkezini Gebze'ye Taşıdı. uzel Makina Sanayi A.ş. Tarafından Borsa'ya Gönderilen Açıklamada Şu İfadelere Yer ..
Divaniye: Divaniye'de ABD Askerileri ile Milisler Arasında Çatışma Irak'ın Güneyindeki Divaniye Şehrinde ABD Güçleri ile Şii Milisler Arasında Şiddetli Çatışmaların Yaşandığı Bildirildi. Gide..
Karabük: Safranbolu Er Eğitim Alayı'nda Yangın - Karabük'ün Safranbolu İlçesi'nde Bulunan 125. Jandarma Er Eğitim Alayı'nda Yangın Çıktı. Elektrik Kontağından Çıktığı Belirtilen Yangında Can ..
Erzincan: Erzincan Tso'dan Ramazan Yardımı - Erzincan Ticaret Sanayi Odası'nca İhtiyaçlı 600 Aileye Gıda ve 600 Öğrenciye de Giyecek ve Ayakkabı Yardımı Yapıldı.
Adana: E Vitamini Hastalıklardan Koruyor E Vitamini İçeren Besin Maddelerinin Virüslerden Kaynaklanan Hastalıklara Karşı Vücudun Direncini Yükselttiği ve Bağışıklık Sistemini Güçlendirdiği Bi..
Samsun: Serinlemek İçin Dereye Giren Şahıs Boğuldu Samsun'un Salıpazarı İlçesi'nde, Serinlemek İçin Dereye Giren Bir Kişi Boğularak Hayatını Kaybetti.
Yeşil Sahada Şiddet Malatya'da Oynanan Malatyaspor-istanbul B.ş.b Türk Telekom Lig A Maçı Karşılaşması Sonrasında, Bazı Taraftarlar Arasında Kavga Çıktı. Kavga Sırasında 1 Taraftar Baygınlık ..
Türk Gençliği Ne Okuyabiliyor Ne Çalışabiliyor Türkiye'de 15-19 Yaş Arasındaki Gençlerden, Kızların Yüzde 44,3'ünün, Erkeklerin İse Yüzde 22,6'sının Okula Gitmediği ya da Herhangi Bir Yerde ..
ABD'ye Petrol Dayanmıyor ABD, "Kara Altın" Olarak Bilinen ve Artan-azalan Fiyatlarıyla Dünya Piyasalarını Yeri Geldiğinde Sarsan Ham Petrole, Tam Anlamıyla Bağımlı Durumda Bulunuyor.
Bu Konuda Takıntılıyım Mecdiyeköy'deki İftar Çadırında Yemek Veren Bülent Ersoy, Batıl İnançlarla İlgili Bazı Takıntıları Olduğunu Açıkladı.
Konya Şeker, Şeker Sigorta'daki Payını Satıyor İstanbul - Konya Şeker, Şeker Sigorta'daki Yüzde 16.15'lik Payını Liberty Seguros Compania de Seguros Y Reaseguros S.a ya Satmak için Görüşmeler..
Bagfaş, Toplam 8.1 Milyon Dolarlık İhracat Bağlantısı Yaptı İstanbul - Bagfaş, Toplam 8.1 Milyon Dolarlık İhracat Bağlantısı Yaptı. bagfaş Bandırma Gübre Fabrikaları A.ş. Tarafından Borsa'ya ..
Finansbank, Malta'daki İştirakinin Sermayesini Arttırdı İstanbul - Finansbank, Malta'daki İştirakinin Sermayesini Arttırdı. finansbank A.ş. Tarafından Borsa'ya Gönderilen Açıklamaya Göre, Ban..
Koç Holding, Beko'daki Payını 124.7 Milyon YTL'ye Arçelik'e Sattı İstanbul - Koç Holding, Beko'daki Hisselerini Toplam 124.7 Milyon YTL Bedelle Arçelik A.ş.ye Sattı. koç Holding A.ş. Tarafın..
Malatya: Malatya'da Yerel Yönetimler Malatya Belediye Başkanı Cemal Akın, "Hizmette Ben Değil Biz Diyen Kazanır. Sivil Toplum Kuruluşlarının Önerilerini Önemsiyoruz ve Değerlendiriyoruz" Dedi..
Şehit Yakınlarına Tazminat Önerisi CHP Tekirdağ Milletvekili Enis Tütüncü, Tatbikat, Eğitim ve Nöbet Gibi Hizmetleri Yaparken de Terör Örgütü Mensupları veya Sempatizanlarınca Şehit Edilen ya..
Yarımağan: "Sadece Test Usulü Sınav Yapan Başka Ülke Yok" ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Ünal Yarımağan, ÖSS ile İlgili Olarak, "Sadece Test Yapan ve Tüm Yükseköğretim Programlarına Tek Bir Sınavla ..
Vorkınk: "Türkiye'ye Kota Artırımı, Elit Hale Geldiğinin Göstergesi" Dünya Bankası Türkiye Direktörü Andrew Vorkink, IMF'nin, Türkiye'nin Kotasını, Diğer Üç Ülke (Çin, Güney Kore ve Meksika) ..
Bursa'da Sigara Hırsızlığı... Bursa'da Bir İşyerinden Çok Sayıda Sigara Çalındı.
Mudanya'da Kadınlara "Sağlıklı Üreme" Eğitimi... Mudanya Lozan Mübadilleri Derneği'nin, Avrupa Birliği (AB) Destekli Türkiye Üreme Sağlığı Programı Kapsamında Kadınlara Yönelik "Sağlıklı Üre..
Demir Korkulukları Kestiler... Bursa'da Bir Eve, Penceredeki Demir Korkulukları Keserek Giren Kişi veya Kişiler, Çok Sayıda Ziynet Eşyası ile Para Çalarak Kayıplara Karıştı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10