7 Ekim 2006 Cumartesi Günü Haberleri

7 Ekim 2006 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Hatay: Hatay'da Hırsız Operasyonu Hatay'da Düzenlenen Operasyonda, Hırsızlık Zanlısı 5 Kişi Yakalandı.
Konya: Konya'da Kavga: 2 Yaralı Konya'da Akli Dengesi Yerinde Olmadığı İddia Edilen Şahıs, Kafasına Cam Şişeyle Vurarak Yaraladığı Bir Kişi ve Arkadaşları Tarafından Darp Edildi.
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nden İlköğretim Öğrencilerine "Gıda, Sağlık ve Hijyen" Eğitimi Kocaeli Büyükşehir Belediyesince İlköğretim Öğrencilerine Gıda, Sağlık ve Hijyen Konusunda Eğitim ..
Sivas: Sivas Valisinin Denizli'ye Atanması Son Çıkan Valiler Kararnamesi ile Denizli Valiliği'ne Atanan Sivas Valisi Hasan Canpolat'ın, 12 Ekim 2006 Tarihinde Sivas'tan Ayrılacağı Bildirildi.
Pepe : 18 Yıl Sonra Zehirli Varillerden Kurtulduk Samsun ve Sinop'taki Toplam 390 Zehirli Varilin Boşaltılmasına, Parçalanmasına Başlandı. Çalışmaların Başlaması Nedeniyle Alaçam İlçesi'ne Ba..
Konuşmak İstemedi Geçtiğimiz Gecce Bebek'te Yemek Yiyen Seray Sever Mekan Çıkışında Kendisini Görüntülemek İçin Bekleyen Gazetecileri Görünce "Oha Arkadaşlar" Diyerek Konuşmak İstemedi.
Günter Verheugen AB'yi Eleştirdi AB Komisyonu Başkan Yardımcısı Günter Verheugen, AB'nin Türkiye'ye Karşı Tutumunu Sert Bir Şekilde Eleştirdi.
Amaç Nadide'den İntikam Nadide Sultan'dan Olaylı Şekilde Boşanan Murat Sakaryalı, İlk Albümünü Tamamladı. Murat'ın Eski Eşine İnat Bu Albümü Yaptığı Konuşuluyor.
Şahin: "Bir İnsanın Elinden Zorla Gayrimenkulünü Alamazsınız" Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, "Dini Farklı Olabilir, Irkı Farklı Olabilir, Ama Bir İnsanın Elinden Zorl..
Arslan: "Bizdeki Genç Kotasını Tüm Partiler Yapmalı" Anavatan Partisi Gençlik Kolları Genel Başkanı Şehmus Arslan, Milletvekili Seçilme Yaşının 25'e Düşürülmesiyle İlgili Yasa Teklifi Konusu..
Fenerbahçe Kulübü : "Sayıştay Raporunda Fenerbahçe Yok" Fenerbahçe Kulübü'nden Yapılan Açıklamada, Sayıştay Tarafından Fenerbahçe ile İlgili Hiçbir Raporun Hazırlanmadığını ve Hiçbir Raporun ..
Gaziantep: Gaziantep'te Silah Operasyonu Gaziantep'te Silah Kaçakçılığı Yaptıkları İddia Edilen 2 Kişi Yakalandı.
Bursa: İnoksan Çalışanlarına Gıda Güvenliği Eğitimi - Endüstriyel Mutfak Üretimi Yapan İnoksan, Kurduğu Eğitim ve Uygulama Merkezinde, Gıdanın Güvenilir Olarak Üretilmesi, Tüketiciye Sunulmas..
İstanbul: Fenerbahçe Kulübü'nden Açıklama Fenerbahçe Kulübü, Başkan Aziz Yıldırım'ın Teknik Direktör Zico'nun Kadro ve Taktik Tercihlerine Karıştığı, Sportif Performansları ile İlgili Olarak ..
İstanbul: Bakan Koç, Yedikule Hisarı'nda İncelemelerde Bulundu Kültür ve Turizm Bakanı Atilla Koç, İhalesi Mahkeme Kararıyla Durdurulan Yedikule Hisarıyla İlgili Olarak, "Burada Aslına Uygun ..
İzmir: Uçağın Tuvaletinde Sigara İçince Gözaltına Alındı Van-izmir Seferini Yapan Uçağın Tuvaletinde Sigara İçtiği Belirlenen K.g İsimli Yolcu, Görevlilerin Şikayeti Üzerine Polis Tarafından ..
Abonelerimizin Dikkatine!... Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın, Türkiye'de İş Yapan Fransız Şirketlerinin Yöneticileriyle Çalışma Ofisinde Yapacağı Toplantıya İlişkin Görüntüler Şifresiz-logos..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10