7 Ekim 2006 Cumartesi Günü Haberleri

7 Ekim 2006 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Yine Aynı Filmdeler Sinema Dünyasının En Ünlü Çifti Olarak Gösterilen Brad Pıtt ile Angelına Jolıe, Yeni Filmlerinin Çekimi İçin Hindistan'da Bulunuyor.
Amatem'de Gözlem Yapacak Gizia Firmasının Katalog Çekimlerini Görüşmek İçin Bugün Türkiye'ye Gelmesi Beklenen Tuğçe Kazaz, Bu Arada Bir Sinema Filmi İçin de Anlaşma İmzalayacak
Çağlayan: "Cari Açık Bal Gibi Tehlikelidir" Ankara Sanayi Odası (Aso) Başkanı Zafer Çağlayan, Cari Açık Konusunda, "Cari Açık Sürekli Konuşuluyor, Cari Açık Tehlikelidir, Değildir... Cari Aç..
Nevşehir: Nevşehir İl Müftüsü'nden Fitre ve Zekat Uyarısı Nevşehir İl Müftüsü Yaşar Yaprak, Vatandaşların Damatlarına Fitre ve Zekat Vermelerinin Uygun Olmadığını Belirterek, Bunun Yerine Dur..
İstanbul: Küçük Rüzgar'ın Kaçırılması Bakırköy'de, Kurye Kılığında Girdikleri İşadamının Evinden 3 Aylık Oğlu Rüzgar'ı Kaçıran 3 Kişi, Bakırköy Adliyesi'ne Sevk Edildi.
Kabil: Afganistan'da 1 NATO Askeri Öldü Afganistan'ın Güneyinde Bugün Erken Saatlerde Bombalı Bir Saldırıda 1 NATO Askeri Öldü.
Kamu-sen: "Asgari Geçim Sınırı %2.05 Arttı" Türkiye Kamu-sen Ar-ge Merkezi'nce Yapılan Araştırma Sonucunda Oluşturulan Asgari Geçim Endeksi'ne Göre, 4 Kişilik Bir Ailenin Asgari Geçim Sınırı..
Amasya: Amasya Milli Eğitim Müdürlüğü'nün AB Projeleri Amasya Milli Eğitim Müdürlüğü Tarafından, 2005-2006 Eğitim-öğretim Yılında Hazırlanan AB Projeleri Açıklandı.
Erdoğan'dan Darfur'a Yardımı Eleştirenlere Yanıt Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Darfur'a Yapılan Yardımların Zaman Zaman Basında Eleştirildiğini Söyleyerek, "Şunu Unutmayın, Fakirin de Fakiri..
Ankara: SHP, CHP ve DSP ile İttifak İstiyor Sosyaldemokrat Halk Partisi (SHP) Genel Başkanı Murat Karayalçın, CHP, DSP ve SHP'nin 2007 Yılında Yapılacak Seçimlerde İttifak Yapmaları Halinde, ..
Eskişehir: İş Adamı Halis Toprak'tan El Birliğiyle Sanayileşme Çağrısı Toprak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Halis Toprak, Son 4 Senede Sanayide Bir Duraklama Olduğunu Belirterek, "El Birliği..
Bursa: Bursa'da Bıçaklı Gasp Bursa' da Bir Genç, Pakta Oturduğu Sırada Sigara İstemek Bahanesiyle Yanına Gelen Kimliği Belirsiz 3 Şahıs Tarafından Bıçaklanıp Gasp Edildi.
Ankara: Kamu-sen'den "Asgari Geçim Endeksi" Araştırması Türkiye-kamu Sen'in "Asgari Geçim Endeksi" Araştırmasında, 4 Kişilik Bir Ailenin Asgari Geçim Haddi 2.043,15 YTL Olarak Belirlendi.
Köln: Almanya'da Düzenlenen Dev Organizasyonda Tarkan da Sahne Alacak Ünlü Alman Şovmen Stefan Raab'ın Düzenlediği "Çarpışan Otolar Müzik Şov" Organizasyonunda Megastar Tarkan Sahne Alacak.
Şam: Suriye'de İlk Özel Televizyon Kanalı Yayına Başladı Suriye'nin İlk Özel Uydu Televizyon Kanalı, Başkent Şam'dan Yayın Yapmaya Başladı.
Roma: 150 Kürt Kaçak Göçmen İtalya'ya Ulaştı 150'ye Yakın Kürt Kaçak Göçmenin, Gece Yarısı İtalya'nın Güneyindeki Calabria Şehrine Ulaştığı Belirtildi.
Paris Moda Haftası Devam Ediyor 2007 İlkbahar Yaz Koleksiyonlarının Sergilendiği Paris Moda Haftası, Dünyaca Ünlü Modacıların Defileleriyle Devam Ediyor.
Güzi'yi Küçük Düşürdüler Güzide Duran, Kendisi İçin "Namussuz, Hafif Kadın, O Fotoğrafları Güzide Duran Verdi" Gibi Açıklamalarından Dolayı İlker İnanoğlu ile Eşi Yeşim Salkım Hakkında Suç Du..
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10