6 Ekim 2006 Cuma Günü Haberleri

6 Ekim 2006 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Dünyada 10 Yıl İçinde 18 Milyon Yeni Öğretmen Gerekecek New York - Birleşmiş Milletlere (BM) Göre, Dünyada, Gelecek 10 Yıl İçinde, Temel Eğitimdeki Eğitimci Talebini Karşılayabilmek için 18 M..
Nükleerde Yabancı Ortaklığı Kurulacak Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Türk Özel Sektörünün, Dünyada Nükleer Enerji Konusunda Çok İyi Konumda Olan Firmalarla Ortaklıklar Kurma Yoluyla Bu Tür Ad..
Marmaris: Gaziantep Fırkateyni Yola Çıktı Lübnan'da Konuşlanan Uluslararası Barış Gücü Kapsamında Deniz Gücünde Görev Alacak Gaziantep Fırketeyni, Marmaris Aksaz Deniz Üssü'nden Yola Çıktı.
Türk Kalp Vakfı İftar Yemeğinde Biraraya Geldi Türk Kalp Vakfı'nın Her Yıl Geleneksel Olarak Düzenlediği İftar Yemeği Önceki Gece Divan Kuruçeşme'de Gerçekleştirildi
İsviçreli Bakana Tepki İsviçre Adalet Bakanı Blocher"in Ankara Ziyareti Sırasında Ülkesindeki "Ermeni Soykırımını İnkar" Yasağına İlişkin Açıklamalarında İsviçre"de "Bomba" Gibi Düştü. İsviçr..
Gaziantep: Gaziantep'te Dilenci Operasyonu Gaziantep'te, Şehitkamil Belediyesi Zabıta Müdürlüğü'ne Bağlı Ekipler, Cuma Namazı Sonrası Dilenci Operasyonu Düzenledi.
Abonelerimizin Dikkatine!... Başbakan Erdoğan ve Almanya Başbakanı Merkel'in, Dolmabahçe'deki Çalışma Ofisinde, Dört Dini Liderle Bir Araya Gelmesine İlişkin Görüntülerin Pool Olarak Dağıtımı..
Kayseri: Camiler ve Din Görevlileri Haftası AK Parti Kayseri Milletvekili ve Meclis Plan Bütçe Komisyonu Üyesi Taner Yıldız, "Camiler ve Din Görevlilerimiz Bulundukları Bölgelerin Mihenk Taşl..
Sahte Heyet İçin Başvuran Yok Maliye Bakanı Kemal Unakıtan ve Merkez Bankası Başkanı Durmuş Yılmaz ile Görüşen Sahte Somali Merkez Bankası Başkanı ve Heyetine İlişkin, Polise Şikayetçi ve Mür..
Sivas: Cumhuriyet Üniversitesi'ne Yeni Fakülte ve Yüksekokul Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdüllatif Şener, Cumhuriyet Üniversitesi (Cü) Bünyesinde Bakanlar Kurulu'nun Bir Fakülte ve ..
Atina"ya Cami 2-3 Yıla Olur Yunanistan Eğitim ve Din İşleri Bakanı Marietta Yannaku, Atina"da Yapılması Planlanan Caminin 2 İla 3 Yıl İçinde İbadete Açılmaya Hazır Olması Gerektiğini Söyledi...
Kahramanmaraş: Lisedeki Tecavüz İddiası Kahramanmaraş'ta, Kendisine Şantajla Tecavüz Edildiğini Öne Süren 14 Yaşındaki Lise Öğrencisi N.ç.'ye, Regl Olduğu İçin Kızlık Raporu Alınamadı.
Eskişehir: Eskişehir'den Kısa Kısa Eskişehir'de, Cezaevine Cep Telefonu Sokmaya Teşebbüs Ettiği İddia Edilen Bir Avukat Yakalandı.
Gaziantep: Gaziantep'te Silahla Yaralama Gaziantep'te, Silahların da Kullanıldığı Kavgada 2 Kişi Yaralandı.
Ankara: İşsizlik Sigortası Fonu İşsizlik Sigortası Fonu'nun, Eylül Ayında 97 Bin 646 Kişiye Toplam 25 Milyon 939 Bin YTL Ödeme Yaptığı Bildirildi.
Ronaldinho: Milan"dan Teklif Almadım İspanya"da Son Dönemlerin En Fazla Tartışılan İsimlerinden Biri Olan Barcelona"nın Brezilyalı Yıldızı Ronaldinho, Hakkındaki İddiaları Yanıtladı. Son Haft..
Lefkoşa: KKTC Cumhurbaşkanı Talat Brüksel'i Ziyaret Edecek Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat, Brüksel'de Avrupa Birliği (AB) Üst Düzey Yetkilileriyle Yoğun T..
Kış Sezonuna Giriyor Nişantaşı'nın Gözde Mekanlarından Niş Kış Sezonunu Bu Akşam Giriyor. Niş'te Ayrıca 31 Ekim'den Sonra Aşkın Arsunan & Blueprint Project Performans Sergileyecekler.
Kosova'daki Türk Askerinin Tavukları Şeker Piliç'ten Bandirma - Kosova Barış Gücü (Kfor) Bünyesindeki Türk Taburu'nun İhtiyacı Olan Tavuk Eti, Şeker Piliç ve Yem Sanayi A.ş Tarafından Karşıla..
Türmob'un Genel Kurulu Yarın Ankara'da Toplanacak Ankara - Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliği (Türmob) 17. Olağan Genel Kurulu, Yarın Ankara..
Htp: Ramazanda Oruca Rağmen Gıda Harcaması Artıyor İstanbul - Türkiye'de Hane Tüketimi Konusunda Çalışmalar Yapan Araştırma Şirketi Htp'nin Hazırladığı "Ramazan Raporu"na Göre, Ramazan Ayında..
"Yargıtay Kararlarında Laiklik İlkesini Uygulamaya Devam Edecektir" Yargıtay Başkanlar Kurulu, Yüksek Mahkemenin, Anayasa ve Yasalarla Kendisine Verilen Görevleri Yerine Getirirken, Laiklik ..
İşsizlik Sigortası Fonu, Eylülde 97 Bin Kişiye 26 Milyon YTL Ödedi Ankara - İşsizlik Sigortası Fonu'ndan, Eylül Ayında 97 Bin 646 Kişiye, Toplam 25 Milyon 939 Bin 657 YTL 96 Ykr Ödendi. işsi..
MB Başkanı Yılmaz: Cari Açık Sorun Demiyoruz, Ancak Yakından Takip Ediyoruz Ankara - Merkez Bankası Başkanı Durmuş Yılmaz, Cari Açığı Sorun Olarak Görmediklerini, Ancak Yapısını, Büyüklüğünü..
Genç Kızı Dudağındaki Uçuk Öldürdü Kocaeli"de Genç Bir Kız Dudağında Çıkan Uçuktan Dolayı Hayatını Kaybetti. İzmit Bekirpaşa Yenişehir Mahallesi Şehit Kazım Caddesi Gökhan Sokak"ta İkamet Ede..
Jelo Mahkemelik Oldu! ABD"de Özel Bir Uçak Şirketi Ünlü Film Yıldızı ve Şarkıcı Jennifer Lopez"i, 2 Uçağın Kira Bedelini Ödemekte Geciktiği Gerekçesiyle Mahkemeye Verdi. Burbank"a Ait Avjet Ş..
Su Karşılığı Fidan Önerisine Ret Bolu İl Genel Meclisi Toplantısında, Susuz Köylerin İçme ve Kullanma Suyu Tahsis Talepleri Görüşülürken, CHP'li Meclis Üyesi Fahrettin Tanyar, Su Tahsis Edile..
Kaçaklar Çanakkale'yi Geçemedi Çanakkale'nin Ayvacık İlçesi Sahillerinden Şişme Botla Yunanistan'ın Midilli Adası'na Kaçma Girişiminde Bulunan 10 Kaçak Jandarma Tarafından Yakalandı.dün Öğle ..
Ziya Doğan Hem Yoruyor, Hem Moral Veriyor Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, Lige Verilen Arayı En İyi Şekilde Değerlendirmek İçin Elinden Geleni Yaparken, Antrenmanlarda Adeta Pestille..
Uşak: Uşak Gençlik Meclisi'nden İmza Kampanyası Uşak Yerel Gündem 21 Gençlik Meclisi, Türkiye'de Seçilme Yaşının 25'e Düşürülmesi Amacıyla "Seçilmek İstiyorum" Adı Altında İmza Kampanyası Baş..
Güçlü Türkiye Partisi: "Seçilme Yaşı 25 Değil 18 Olsun" Güçlü Türkiye Partisi Genel Başkanı Tuna Bekleviç, Seçilme Yaşının 25 Yerine 18'e İndirilmesi Gerektiğini Söyledi.
Kayseri: Kayseri'de Yerel Yönetimler Kayseri'de, Belediye ve Halk Otobüsü Şoförleri, Büyükşehir Belediyesi Tarafından Verilen İftar Yemeğinde Biraraya Geldi.
Erzurum: Erzurum'da 8 Ayda 5 Bin 817 Yeşil Kart İptal Edildi Erzurum'da, 8 Ayda 5 Bin 817 Yeşil Kartın İptal Edildiği Bildirildi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10