6 Ekim 2006 Cuma Günü Haberleri

6 Ekim 2006 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Tedavi Görecek Son Günlerde Arka Arkaya Gelen Alkol Bağımlısı Ünlüler Listesine İngiliz Yıldız Liz Hurley de Eklendi.
Douste-blazy: "Ölçülü Önlemler İçin 6 Ülke Birlikte Çalışacak" 06.10.2006 - Fransa Dışişleri Bakanı Philippe Douste-blazy, İngiltere'nin Başkenti Londra'da Biraraya Gelen BM Güvenlik Konseyi..
Tiflis: Rusya-gürcistan Krizi Rusya, 200 Kadar Gürcistan Vatandaşını Bugün Moskova'dan Kalkan Bir Uçakla Sınır Dışı Etti. Sınır Dışı Edilen Yaklaşık 200 Gürcü'yü Taşıyan Rusya Acil Durumlar B..
Saakaşvili: "En Tehlikelisi, Moskova'nın Irkçı Söylemi" Gürcistan'ın Batı Yanlısı Devlet Başkanı Mikhail Saakaşvili, Onlarca Gürcü'yü Sınırdışı Eden Rusya ile Ülkesi Arasındaki Krizde, "En T..
İstanbul: Başbakan Erdoğan İftar Yemeğinde İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin İstanbul Protokolü İçin Verdiği Yemekte Konuşan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Biz 3. Köprüyü Konuşuyoruz, Raylı..
İstanbul'un Kurtuluşu'nun 83. Yıldönümü İstanbul'un Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 83. Yıldönümü Dolayısıyla Cemal Reşit Rey (Crr) Konser Salonu'nda Resepsiyon Düzenlendi.
Sandığımdan Daha Akıllı Amerikalı Ünlü İş Adamı Donald Trump, Bebek Sahibi Olmasına Rağmen Sevgilisi Angelına Jolıe ile Henüz Evlenmeyen Brad Pıtt'i Takdir Ettiğini Açıkladı
BM Kuzey Kore'yi Nükleer Silah Denemesi Yapmamaya Çağırdı Birleşmiş Milletler (BM) Güvenlik Konseyi, Kuzey Kore ile İlgili Yayınladığı Başkanlık Bildirisinde, Pyongyang Hükümetini Nükleer Si..
Amerikalı Askerler Irak Savaşını Filme Aldı Irak'ta Görev Yapan 10 Amerikalı Askerin, Miğferlerine ya da Tüfeklerinin Üzerine Tutturdukları Minyatür Dijital Kameralarla Irak Savaşını 800 Saa..
Bolu: Tavuk Kümesini İç Çamaşırı Fabrikası Yaptılar Bolu'nun Mudurnu İlçesi'nde Bir Tavuk Kümesi, Yapılan Çalışmaların Ardından İç Çamaşırı Üreten Bir Fabrikaya Dönüştürüldü.
'Dolunay Aşerdi' Emine Ün ve Emre Kınay, Geçtiğimiz Akşam Etiler'de Bir Tatlıcıdaydı. Çiftin Yanlarında Yeni Evli Komşuları Sinan Tuzcu ile Dolunay Soysert de Vardı
'Ben de Arıyorum' Türk Sanat Müziği'nin Ünlü İsmi Bülent Ersoy, Önceki Akşam Yakın Arkadaşları Nur Yerlitaş ve Oya Aydoğan ile Birlikte Levent Köşebaşı Restorant'ta Yemek Yedi.
Artvin: Çoruh Nehri'nde Kaybolan İkinci Kişinin de Cesedi Bulundu Artvin'in Yusufeli İlçesi'nde Çoruh Nehri'ne Uçan Araçta Bulunan ve Kaybolan İkinci Kişinin de Cesedine Ulaşıldı.
Gaziantep: Bomba İhbarı Yapılan Yolcu Uçağı Gaziantep'e İndi İstanbul-gaziantep Seferini Yapan ve Bomba İhbarı Yapılması Üzerine Ankara'ya Acil İniş Yapan Türk Hava Yolları (THY) Uçağı, Gazia..
BM Güvenlik Konseyi'in Darfur'la İlgili Kararları Birleşmiş Milletler (BM) Güvenlik Konseyi, Bugün Kuzey Kore ve Sudan'ın Darfur Bölgesini İlgilendiren Bir Bildiri ve Bir Karar Tasarısını Ka..
Suriye'de, 100 Bin Yıl Önce Yaşamış Deve Kalıntısı İsviçreli Araştırmacılar, Suriye'de, 100 Bin Yıl Önce Yaşamış, Yaklaşık 4 Metre Yükseklikte Bir Deve Türüne Ait Kalıntılar Buldu.
İstanbul-gaziantep Uçağı, Ankara'ya Zorunlu İniş Yaptı Türk Hava Yolları (THY) İstanbul-gaziantep Seferini Yapan Yolcu Uçağı, Havadayken Yapılan Bomba İhbarı Nedeniyle Ankara'ya Zorunlu İniş ..
New York: Kuzey Kore'nin Nükleer Deneme Yapacağını Açıklaması Birleşmiş Milletler (BM) Güvenlik Konseyi, Bugün Kuzey Kore'nin Nükleer Deneme Yapma Planlarını Terk Etmesini İsteyen Bir Karar A..
Azerbaycan'da, Ara Yerel Seçimler Yapıldı Bakü (A.a) ? 06.10.2006 ? Azerbaycan'da Yeni Belediye Olan Bazı Yerlerle Birlikte 2004'teki Seçimlerin Çeşitli Nedenlerle İptal Edildiği Toplam 603 ..
Fransız Caz Klarnetçisi Claude Luter Öldü Fransız Caz Klarnetçisi Claude Luter, Bugün 83 Yaşında Yaşama Veda Etti.
'Yok mu Bana Talip' Ünlü Şarkıcı Esra Balamir, Gaziantep'te 3. Ramazan Etkinlikleri'ne Katılarak Konser Verdi.
İhbar Asılsız Çıktı Uçak Antep'e Gidiyor Bomba İhbarının Yapılması Üzerine Ankara'ya İndirilen ve Bomba Araması Yapılan İstanbul-antep Seferini Yapan THY Uçağı, İhbarın Asılsız Çıkması Üzerin..
Aydın: Sara Hastası Genç Bayan Feci Şekilde Hayatını Kaybetti - Aydın'ın Koçarlı İlçesi'ne Bağlı Esentepe Köyü'nde 23 Yaşındaki Bir Kişi Bahçelerinin Havuzunda Boğularak Hayatını Kaybetti. Cu..
Aydın: Aydın Polisi'nden Hırsızlık Operasyonu - Aydın Emniyet Müdürlüğü Tarafından Bir Haftadır Devam Eden 'Hasat' Operasyonu Kapsamında Gözaltına Alınan Zanlılardan 14 Kişinin Tutuklandığı B..
Kerkük'te, Sokağa Çıkma Yasağı İlan Edildi Irak'ın Kuzeyindeki Kerkük Kentinde, Güvenlik Güçlerinin Baskın Düzenleyebilmesi ve Aramalar Yapabilmesine Olanak Sağlamak Amacıyla Sokağa Çıkma Ya..
Mersin Büyükşehir Belediyesi: 56 - Efes Pilsen: 78 Beko Basketbol Ligi'nde 2006-2007 Sezonunun Açılış Maçında Mersin Büyükşehir Belediyesi, Sahasında Efes Pilsen'e 78-56 Yenildi.
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10