5 Ekim 2006 Perşembe Günü Haberleri

5 Ekim 2006 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Meclis"te Tartışma Tohumculuk Yasa Tasarısı"nın Genel Kurul"daki Görüşmeleri AKP ve CHP Arasında Taktik Savaşına Dönüştü. TBMM Genel Kurulu"nda AB"ye Uyumu Öngören ve 9. Uyum Paketi İçinde Ye..
Maliye 'Somali Heyeti' Görüşmesini Doğruladı Maliye Bakanı Kemal Unakıtan ile Merkez Bankası Başkanı Durmuş Yılmaz'ın, "Kendilerini Somali Hükümeti Tarafından Yetkilendirilmiş Kişiler Olarak ..
Merkel"den "Ek Protokol" Koşulu Almanya Başbakanı Angela Merkel, AB ile Müzakerelerin Devamı için Türkiye"nin Gümrük Birliği Ek Protokole İlişkin Yükümlülüklerini Yerine Getirmesi Gerektiğini..
Bağdat: Bağdat Yönetimi Japonya'dan Acil Kredi Talebinde Bulundu Başbakan Nuri El Maliki Yönetimindeki Irak Hükümeti, Mezhep Çatışmaları ve Artan Direniş Karşısında Dibe Vuran Irak Ekonomisin..
Lpg'de Ötv Arttı, Rafineri Çıkışında İndirim Yapıldı Likit Petrol Gazı (Lpg) Fiyatlandırmasında Alınan Özel Tüketim Vergisi (Ötv) Artırılırken, Vergi Artışı, Rafineri Çıkışında Yapılan İndir..
İznik Gölü'nde Pirana Yakalandığı İddiası İznik Gölü'ne Kıyısı Olan Bursa'nın Orhangazi İlçesine Bağlı Dutluca Köyünde, Amatör Bir Balıkçının Ağına Pirana Takıldığı İddia Edildi.
Hırsızları Kovalayan Polis Ekibi Kaza Yaptı Kartal'da Otomobil Hırsızlarını Kovalayan Polis Ekibi Kaza Yaptı. Kaza Anında Bir Polisin Silahının Patlaması Sonucu Polis Otomobilinin Sürücüsü Ka..
Trabzon: Yattara Belçika'da Başarılı Bir Operasyon Geçirdi Trabzonspor'un Gineli Yıldızı İbrahim Yattara, Bugün Belçika'da Başarılı Bir Kasık Operasyonu Geçirdi. Bordo-mavili Futbolcunun Amel..
Akpm'den Etnik Temizlik Kurbanları İçin Merkez Önerisi Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi (Akpm), Üye Ülkelere, Etnik Temizlik ve Zorunlu Göçe Hedef Olan Kurbanların Anısı İçin Avrupa'da ..
Altılı Ganyan 675,77 YTL İkramiye Verdi İstanbul'da Bugün Koşulan At Yarışları Sonucunda Altılı Ganyan 675,77 YTL İkramiye Verdi.
Mutlu Yuva Hasreti Podyumların Gözde Mankenlerinden Çağla Şıkel, Hala Doğru İnsanı Bulamadığını ve Mutsuz Olduğunu Söyledi.
Manisa: Manisa'da Yerel Yönetimler - Manisa Belediyesi Tarafından Düzenlenmeye Başlanan Ada İçi Otoparklar, Manisa Halkının Yüzünü Güldürüyor. Belediye Başkanı Bülent Kar, "Bütün Ada İçi Otop..
Rıce'tan Irak'a Sürpriz Ziyaret ABD Dışişleri Bakanı Condoleezza Rice, Irak'ta Ulusal Uzlaşma Sürecini Desteklemek Amacıyla Başkent Bağdat'a Sürpriz Bir Ziyarette Bulundu.
Van: "Tübitak Tr-monet Bilgi Günü" Yyü'de Yapılacak Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (Tübitak) Tr-monet Bilgi Günü'nün, Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi'nde (Yyü) Yapılacağı Açıkla..
Bursa: Tarihi Eserleri Alıcı Kılığındaki Jandarmaya Satmak İsterken Yakalandı Bursa'da Tarihi Bir Kılıç ile Bir Tüfeği Alıcı Kılığındaki Jandarmaya Satmak İsteyen Bir Kişi, Gözaltına Alındı.
Bursa: Bursa'da Bir İlköğretim Okulu'ndan 3 Bilgisayar Çalındı - Bursa'nın Gemlik İlçesi'ne Bağlı Küçükkumla Beldesi'ndeki Bir Okuldan 3 Tane Bilgisiyar Çalındı.
Bursa: Hırsızlık Amacıyla Okula Giren 9 Kişi Gözaltına Alındı - Bursa'nın Orhaneli İlçesi'nde Hırsızlık Amacıyla Bir Okula Girdikleri Öne Sürülen 9 Kişi Gözaltına Alındı.
İstanbul Ticaret Borsası... -Ayçiçek Yağının Kilosu 2,45 YTL'den Satıldı İstanbul Ticaret Borsasında Ayçiçek Yağının Kilosu 2,45 YTL'den Satıldı.
İstanbul Altın Borsası... -Günün Tamamında Bin 542 Kilo Altın İşlem Gördü İstanbul Altın Borsasında (İab) Bin 542 Kilogram Altın El Değiştirdi.
Kırıkkale: Türkiye 2. Futbol Ligi B Kategorisi Türkiye 2. Futbol Ligi B Kategorisi 4. Grup'ta Mücadele Eden, Kırıkkalespor Kendi Evinde Takipçisi Pazarspor ile 1-1 Berabere Kaldı.
Ankara: Özel Kreşlerin Denetimi Milli Eğitim Bakanlığı'na Veriliyor Özel Öğretim Kurumları Kanunu Kapsamına Alınan Özel Kreş ve Gündüz Bakımevlerinin, Açılması, Öğretime Başlaması, Eğitim-öğr..
İzmir: Almanya'nın Goslar Kenti'nde Türk Üniversitesi Projesi İzmir Ekonomi Üniversitesi ve Almanya'nın Goslar Kenti Belediyesi İşbirliği ile Almanya'da İlk Türk Özel Üniversitesi Açılması İç..
Çevreden Büyük İlgi Dün 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü'ydü. Bunun İçin Kadıköy'de İlginç Bir Defile Düzenlendi.
Jennıfer Sımone Macide Bakirelik Açıklamalarıyla Magazin Basınında Bir Hayli Yer Bulan Şebnem Scheffer'in İsminin Aslında Çok Daha Uzun Olduğu Ortaya Çıktı.
Ankara: Başkent'te Dolandırıcılık Ankara'da Çeşitli Kişi ve Kurumların Adını Kullanarak Mağazaları Dolandırdığı İddiasıyla Yakalanan Şahıs, Çıkarıldığı Mahkemece Tutuklandı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10