4 Ekim 2006 Çarşamba Günü Haberleri

4 Ekim 2006 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Ankara: Tohumculuk Kanunu Tasarısı Tarım ve Köy İşleri Bakanı Mehdi Eker, Türkiye'nin Tohumculukta 20 Yıl Geriye Gittiğini Belirterek, Tohumculuk Kanunu Tasarısı'yla Türk Tarımının İleriye Gi..
Real, 8'inci Hipermarketini Antalya'da Cuma Günü Açacak Antalya - Metro Grubu'na Bağlı Real Hipermarketler Zincirinin Sekizince Hipermarketi, 6 Ekim'de Antalya'da Açılacak. metro Grubu'ndan Y..
Borsa Günlük %1,20 Düştü İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) Ulusal 100 Endeksi, İkinci Seansta 85,94 Puan Artarak 36.389,72 Puandan Kapandı. Hisse Senetleri İkinci Seansta Ortalama Yüzd..
Ankara: Yurt, Kredi ve Burs Müracaatlarına Yurt-kur'dan Ek Süre Yurt-kur'a Yurt, Kredi ve Burs İçin Müracaat Süresi, 8 Ekim 2006 Tarihine Kadar Uzatıldı. Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlü..
İstanbul'da Su Ürünleri Hal Fiyatları... -Hamsinin Kasası 25-30 YTL Arasında Satıldı İstanbul Su Ürünleri Halinde, Hamsinin Kasası 25-30 YTL Arasında Satıldı.
Ankara: Hızlı Oto Hırsızı Kaçamadı Ankara'da Çaldığı Otomobilleri Dağıtarak Parçalarını Satan 2 Kişi Yakalandı.
İspanyol Basını: Rakip Atatürk'ün Takımı İspanyol Basını, Celta de Vigo'nun UEFA Kupası'nda Fenerbahçe ile Aynı Gruba Düşmesini İlginç Başlıklarla Okuyucularına Duyurdu. La Voz de Vigo Gazete..
'Fıstık Gibi Olacağım' Balık Etli Seray Sever, Zayıflamak İçin Kolları Sıvadı. Sıkı Bir Rejime Başladığını Belirten Seray Sever, Yemiyor İçmiyor Şu Sıralar.
Sabri: 2 Maçtan 6 Puan Almak İstiyoruz 13. Avrupa Futbol Şampiyonası Elemelerinde, Macaristan ve Moldova ile Karşılaşacak (A) Milli Takım'ın Genç Oyuncusu Sabri, Macaristan'ı Yenmeleri Durumu..
Balıkesir: Erdek Belediyesi'nden Bin Aileye Ramazan Yardımı - Balıkesir'in Erdek Belediyesi Ramazan Ayı Münasebetiyle Bin Aileye Erzak Yardımında Bulunacak.
Borsa 36.389,72 Puandan Kapandı İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) Ulusal 100 Endeksi, İkinci Seansta 85,94 Puan Artarak 36.389,72 Puandan Kapandı.
Aziz Yıldırım"ın Eşinden Boşanacağı İddia Edildi Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım"dan Şok Karar. Fenerbahçe"ye Adeta Hayatını Vakfeden Başkan Yıldırım"ın Özel Hayatında Sorun Olduğu ve Eşi Yı..
Zico: Gruptan Çıkarız Fenerbahçe Teknik Direktörü Arthur Zico, UEFA Kupası"ndaki Rakiplerini ve Gruptaki Şanslarını Değerlendirdi. "Rakiplerimizi İstediğimiz Gibi Seçme Şansımız Yok" Diyen Br..
İstanbul Ticaret Borsası... -Kuzu Etinin Kilosu 11 YTL'den Satıldı İstanbul Ticaret Borsasında Kuzu Etinin Kilosu 11 YTL'den Satıldı.
İzair, 35 YTL'ye Bilet Kamyasında İki Günde 5 Bin 285 Bilet Sattı İzmir - Ramazan Boyunca Her Şey Dahil 35 YTL'ye Bilet Kampanyası Başlatan İzmir Hava Yolları (İzair), İki Günde 5 Bin 285 Bi..
Ankara: Tiran-istanbul Seferini Yapan Yolcu Uçağının Kaçırılmasının Ardından Adalet Bakanlığı, Uçak Kaçıranlar Hakkında İçişleri ve Dışişleri Bakanlığı'ndan Bilgi İstedi.
Ankara Batıkent'e 16 Saat Süre ile Su Verilmeyecek Ankara - Bağlantı Çalışması Nedeniyle Yarın Saat 08.00'dan İtibaren 16 Saat Süreyle Batıkent'in Bazı Bölgelerinde Su Kesintisi Yapılacak. an..
Yurt, Kredi ve Burs Başvuruları İçin Ek Süre Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü'ne Yurt, Kredi ve Burs Almak İçin Daha Önce Belirtilen Tarihlerde Başvuruda Bulunamayanlar..
(A) Milli Futbol Takımı Oyuncusu Sabri: "Son Dünya Kupası'na Katılamamamız Bizim İçin İyi Olmadı" 13. Avrupa Futbol Şampiyonası Eleme Grubu'nda Macaristan ve Moldova ile Karşı Karşıya Gelecek..
Trafik Levhaları ve Bilet Gişeşi Olmayan Otoban Trafiğe Açıldı Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın Resmi Açılışını Yapacağı Bildirilen Şanlıurfa-Birecik Arasındaki 80 Kilometrelik Otobanın Açılışı..
'Kuran'ı Elinden Bırakmaz, Abdestsiz Gezmezdi' THY'nin Dün Tiran-İstanbul Seferini Yapan Boeinf 737- 400 Tipi 'Çanakkale' Uçağını İtalya'ya Kaçıran Hava Korsanı Hakan Ekinci'nin İzmir'de Otur..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10