3 Ekim 2006 Salı Günü Haberleri

3 Ekim 2006 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Eskişehir: Esgaz'dan "Mecburuz, Çünkü Bu Şehir Hepimizin" Kampanyası - Eskişehir Doğalgaz Dağıtım A.ş.'nin (Esgaz), "Mecburuz, Çünkü Bu Şehir Hepimizin" Adlı Kampanya Çekilişine, 2006 Yılında..
Elazığ: Elazığ'da Elektrik Kesintisi Elazığ Merkezine Bağlı Bazı Köylerde Yarın Elektrik Kesintisi Uygulanacak.
Ankara: İsviçreli Futbolcu Huggel, Yeniden Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadı'na Geliyor Türkiye'nin 2006 Dünya Kupası Vizesini Kaptırdığı İsviçre Maçında, Yaşanan Olayların Baş Kahramanlarında..
Fenerbahçe'nin UEFA Kupası H Grubu'ndaki Rakipleri Fenerbahçe'nin UEFA Kupası'ndaki Rakiplerinden Newcastle United, İngiltere'nin En Köklü Kulüplerinden Biri. 1881 Yılında Kurulan Kulübün Şu ..
İstanbul: 3. Lig'de Hafta Arası Yapılacak Maçların Hakemleri Belli Oldu Türkiye 3. Futbol Ligi'nde Hafta Arasında Yapılacak Maçları Yönetecek Hakemler Belli Oldu.
Ankara: Dışişleri'nden Chirac'a 'Soykırım' Tepkisi Dışişleri Bakanlığı, Fransa Cumhurbaşkanı Jacques Chirac'ın Ermeni Olaylarını 'Soykırım' Olarak Nitelemesinin Kabulünün Mümkün Olmadığı Bild..
Samsun: Zehirli Variller Cumartesi Günü Gönderiliyor Karadeniz Sahillerine 1997 Yılında Vuran ve Samsun ile Sinop'taki Depolara Konulan 100 Ton Ağırlığındaki 390 Zehirli Varilin, Cumartesi Gü..
Saddam Davasında Karar Açıklanmayacak Irak'ta Özel Mahkemede Yargılanan Devrik Lider Saddam Hüseyin ve 7 Eski Yetkili Hakkındaki 1980'lerde Şii Kasabası Duceyl'deki Katliamla İlgili Davanın ..
Kilis: Çetin Cinayeti Davasında Karar 20 Ekim'e Kaldı Kilis Belediyesi Eski Başkanı Ekrem Çetin ile Oğlu CHP Merkez İlçe Başkanı Cahit Çetin'in Öldürülmesi Davasında, Karar 20 Ekim Tarihine K..
Orgeneral Başbuğ: Mücadelemiz Son Teröriste Kadar Sürecek Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral İlker Başbuğ ve Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Işık Koşaner, Diyarbakır'a Geldi. Orgeneral Başb..
Mersin: Taşucu Tersanesi'nin Özelleştirilmesi Mersin Deniz Ticaret Odası (Mdto) Başkanı Cihat Lokmanoğlu, Taşucu Tersanesi'nin Özelleştirilmesiyle İlgili Olarak, Projeye Sermaye Yatıranların,..
Türkiye Basketbol Ligi... -Kamil Koç Otobüs Firması Tofaş'a Sponsor Oluyor Kamil Koç Otobüs Firması, Tofaş'ın Basketbol ve Voleybol Takımlarına Sponsor Olacağı Bildirildi.
Tükder'den "Gıda Güvenliği" Paneli... Tüketicileri Koruma Derneği'nin (Tükder), Bursa'da 14 Ekim Cumartesi Günü, "Gıda Güvenliği" Konulu Panel Düzenleyeceği Bildirildi.
Laikliğin Özüne Karşı Kadro Türkiye"ye Geldi CHP Lideri Baykal, AKP"yi Eleştirerek, "İlk Kez Bu Kadar Açık Bu Kadar Resmi Cumhuriyete ve Cumhuriyetin Laiklik Özüne Karşı Bir Kadro Türkiye"ye ..
Türkiye'nin Kıyıları Ciddi Şekilde Tahrip Edildi Sayıştay Raporunda, Kıyıların, "Yoğun Yapılaşma Nedeniyle Doğal Yapının Bozulması Tehlikesi ile Karşı Karşıya Kaldığı" Belirtilerek, Özellikle..
Devrik Tayland Başbakanı Shinawatra İstifa Etti Tayland"da 19 Eylüldeki Askeri Darbeyle Devrilen Başbakan Thaksin Shinawatra"nın Partisi Thai Rak Thai"den İstifa Ettiği Bildirildi. Partiden Ü..
Mosturoğlu: Hedefimizden Uzaklaşmadık Kulübü Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu, Son Zamanlarda Takımlarının İstedikleri Gibi Bir Oyun Sergilemediğini, Ama Belirledikleri Hedeflerden Uzaklaşmadıkları..
Erzurum: Erzurum'da Yerel Yönetimler - Erzurum Kazım Karabekir Belediye Başkanı Dursun Şahin, Belediye Meclis Üyelerine İftar Yemeği Verdi.
Samsun: Samsun'dan Kısa Kısa - Samsun'da Bir Bankadan Emekli Maaşını Çeken Bir Kişinin Cebinden Bin 430 YTL Parası Çalındı.
"Aşırı Yeme" Bir Çeşit Bağımlılık Bilim Adamları, Aşırı Yemenin Obez İnsanlarda Bir Çeşit Bağımlılık Olabildiğini Bildirdiler. Bilim Adamları, Mide ile Beyin Arasındaki Sinyalleri Takip için ..
İnşaatlarda Bile Çalıştı Y Tu Mama Tambien (Ananı Da...) Adlı Filmde Cinsel Potansiyeli Yüksek Bir Ergeni Canlandırdı. El Crimen Del Padre Amaro' da (Peder Amaro'nun Günahları) Meksikalı Uyuş..
Gelibolu"da Yeni Bir Şehitlik Bulundu Gelibolu Yarımadası Tarihi Milli Parkı"nda 57, 64 ve 72. Alaylara Ait Olduğu Tahmin Edilen 2 Bin 500 Kişilik Şehitlik Ortaya Çıktı. Şevki Paşa Haritası Ü..
İstanbul: Fenerbahçe, UEFA Kupası'nda Gruplardan Çıkacağına İnanıyor Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanları Serhat Çeçen ve Şekip Mosturoğlu, Fenerbahçe'nin UEFA Kupası'nda Eşleştikleri Rakiplerini D..
İstanbul: 2. Lig B Kategorisi'nde Hafta Arası Yapılacak Maçların Hakemleri Açıklandı Türkiye 2. Futbol Ligi B Kategorisi'nde Hafta Arasında Yapılacak Maçları Yönetecek Hakemler Belli Oldu.
Klinikte Görüntülendi Madonna, Geçtiğimiz Günlerde Londra'da Basuto Adlı Bir Kliniğe Girerken Görüntülendi. Ünlü Şarkıcının Kadın Doğum Üzerine Hizmet Veren Bir Kliniğe Gitmesi Üzerine, Yenid..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10