3 Ekim 2006 Salı Günü Haberleri

3 Ekim 2006 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İstikrarlı ve Gayretliyim Ünlü Marka Georgio Armani İçin Podyuma Çıkan Tuğçe Kazaz, İtalyan Elle Dergisine de Çarpıcı Pozlar Verdi.
Savaş Karşıtları Hava Korsanını Sahiplenmedi Türkiye'de Savaş Karşıtlarının Sesini En Çok Duyuran Sitelerden Biri Olan ve THY Uçağını Kaçıran Hakan Ekinci'nin de Mektuplarına Yer Veren Savask..
77 Kiloda Taner Sağır, 1 Altın, 1 Gümüş ve 1 Bronz Madalya Kazandı 75. Dünya Büyük Erkekler Halter Şampiyonası'nda, 77 Kiloda Taner Sağır, 1 Altın, 1 Gümüş ve 1 Bronz Madalya Kazandı.
Kadıköy'de Hastane Yangını Kadıköy'de Özel Bir Hastanede Çıkan Yangın İtfaiye Ekiplerinin Müdahalesiyle Büyümeden Söndürüldü.
ABD: "Avrupalılar'ın Hafta Sonuna Dek Zamanı Var" ABD, Avrupalılar'a İran'ı Uranyum Zenginleştirmekten Vazgeçmeye İkna Etmek İçin Hafta Sonuna Dek Süre Verdi.
Halterde, 77 Kiloda Taner Sağır Toplamda Altın Madalya Kazandı Dominik Cumhuriyeti'nin Başkenti Santo Domingo'da Yapılan 75. Dünya Büyük Erkekler Halter Şampiyonası'nın 4. Gününde, 77 Kiloda ..
İstanbul: Tiran-istanbul Seferini Yapan Yolcu Uçağının Kaçırılması Türk Hava Yolları (THY) Genel Müdürü Temel Kotil ve THY Yetkilileri, Kaçırılan Uçaktaki Yolcuların Serbest Bırakılmasının Ar..
Kahire: ABD Dışişleri Bakanı Rice'ın Mısır Ziyareti ABD Dışişleri Bakanı Condoleezza Rice, Kuzey Kore'nin Nükleer Denemelerini 'Oldukça Tahrik Edici Eylem' Olarak Nitelendirdi.
Uçak 2 Değil 1 Korsan Tarafından Kaçırılmış Türk Hava Yolları Uçağını Kaçırma Eyleminin Olaysız Sona Ermesinin Ardından, Yolcular da Uçakta Yaklaşık 3 Saatlik Bir Bekleyişten Sonra Tahliye E..
Gözaltına Alınan Ekinci'nin Çeşitli Suçlardan Poliste Kaydı Var THY'ye Ait Uçağı Tiran-istanbul Seferini Yaptığı Sırada Yunanistan Hava Sahasında Kaçırdığı İddia Edilen Hakan Ekinci'nin, "Sah..
- THY Uçağını Kaçıran Hava Korsanının Vicdani Retçiler Arasında da Tartışmalara Neden Olduğu Ortaya Çıktı Savaş Karşıtları'nın Arasına Katılan ve İnternet Sitelerine Yazılar Gönderen Hakan Ek..
Hava Korsanı Sahte İsimle Avrupayı Gezmiş Hava Korsanı Hakan Ekinci 2001 Yılında Manisa'da Bir Arkadaşıyla Birlikte Bankadan (Hsbc Bank) Dolandırıcılık Yapmak Suçundan Yakalanıp Tutuklandı. M..
Rehn, Adalet Bakanı Çiçek ile Bir Araya Geldi Türkiye'ye Gelerek Bir Dizi Temaslarda Bulunan Avrupa Komisyonu'nun Genişlemeden Sorumlu Üyesi Olli Rehn, Adalet Bakanı Cemil Çiçek ile Biraraya ..
Ankara: THY Yolcu Uçağının Kaçırılması İtalya'dan Siyasi Sığınma Hakkı İstemek İçin Türk Hava Yollarına (THY) Ait Uçağı Kaçıran Türk Korsan Hakan Ekinci'nin, Uçağı, "İçerde Çok Sayıda Patlaya..
Brüksel: Avrupa'da "Türkiye Haftası" Düzenleniyor Başbakan Yardımcısı ve Devlet Bakanı Abdullatif Şener, Tüsiad Başkanı Ömer Sabancı ve AB Genişleme Daire Başkanı Michael Leigh, Tüsiad Tarafı..
Sofya: AP Başkanı Borrel'den Irkçı Bulgar Gözlemci Stoyanov'a Çağrı Avrupa Parlamentosu (AP) Başkanı Jossep Borrel, Parlamentoda Gözlemci Statüsünde Bulunan Bulgar Milletvekili Dimitir Stoyan..
Özel Defilelere Çıkacak Eski Manken Merve İldeniz'in Fotoğrafçı Eşi Serdar Önal'a Kısa Süre Önce Annesi Leyla Önal'ın Bir Böbreği Nakledilmişti. Eşinin Hastalığı Nedeni ile Kötü Günler Geçire..
Herkese Örnek Oluyor Son Günlerde Magazin Dünyasındaki Birçok Evlilik, Aldatma ve Boşanmayla Sonlanırken Ünlü Oyuncu Berna Laçin Mutlu Ailesiyle Herkese Örnek Oluyor.
Ankara: THY Uçağının Kaçırılması Dışişleri Bakanlığı Kiriz Masası, Kaçırılan Türk Hava Yolları'na (THY) Ait Uçakta Bulunan Yolcuların İsimlerinin Yer Aldığı Listeyi Açıkladı. 97 Yolcunun Bulu..
İstanbul Devlet Opera Balesi 2006-2007 Sezonunu Açtı İstanbul Devlet Opera ve Balesi 2006-2007 Sezonunu "Ali Baba ve 40 Haramiler" Operasıyla Açtı.
Rehn, Baykal ile Görüştü Avrupa Komisyonu'nun Genişlemeden Sorumlu Üyesi Olli Rehn, CHP Genel Başkanı Deniz Baykal ile Görüştü. Görüşmede, Ağırlıklı Olarak Tck'nın 301. Maddesi Üzerinde Durul..
Antimilitarist Hava Korsanı THY Tiran-istanbul Uçağını Kaçıran Hakan Ekinci, Savaş Karşıtı Bir Web Sitesine Yazdığı Yazılarla, Başından Geçenleri ve Vicdani Reddini Anlattığı, Arnavutluk'tan ..
Mumcu: "Kimse Kendisini Alternatifsiz Görmesin" Anavatan Partisi Genel Başkanı Erkan Mumcu, İktidarın Kendisini Alternatifsiz Olarak Gösterdiğini Belirterek, Alternatifin Millet ve Anavatan ..
Denizlispor'da Futbolculara 5'er Bin YTL Para Cezası Denizlispor Yönetim Kurulu, Gençlerbirliği Deplasmanında Sergilenen Kötü Oyun ve Alınan 3-1'lik Mağlubiyetten Ötürü Futbolculara 5'er Bin ..
'Rencide Edildim' Feridun Düzağaç, Evinin Kredi Borcunu Taahhüt Eden Yapımcı Şirketi Pasaj Film Reklam'a Borcu Ödenmediği İçin Dava Açtı.
İsrail, Gazze'de Hava Saldırısı Düzenledi: 5 Yaralı Bir İsrail Uçağı, Gazze Şeridi'nin Kuzeyinde 2 Araca Füze Saldırısı Düzenledi. Saldırıda 5 Kişi Yaralandı.
Hava Korsanı Ekinci, Hıristiyan Olduktan Sonra Askere Gitmeyi Reddetmiş THY'ye Ait Tiran-istanbul Seferini Yaptığı Sırada Yunan Hava Sahasında Kaçırılan Yolcu Uçağındaki Hava Korsanlarından B..
İstanbul: THY Yolcu Uçağının Kaçırılması İki Hava Korsanı Tarafından Kaçırılan THY Uçağındaki Yolcuların Serbest Bırakılmasınının Ardından Bir Açıklama Yapan THY Genel Müdürü Temel Kotil, Uça..
Ankara: Başbakan Erdoğan Yurda Döndü Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, ABD ve İngiltere'deki Temaslarını Tamamlayarak Yurda Döndü.
Ankara: THY Yolcu Uçağının Kaçırılması Dışişleri Bakanlığı Kriz Masası, Kaçırılan Türk Hava Yolları (THY) Uçağında Bulunan Türk Yolcularının İsimlerini Açıkladı.
Erzurum: Erzurum'da Sel ve Su Baskını Uyarısı Erzurum Valiliği Kriz Merkezi'nce Yağış Uyarısı Yapıldı.
İstanbul: THY Yolcu Uçağının Kaçırılması Kaçırılan THY Uçağındaki Yolcuların Serbest Bırakılmasınının Ardından Bir Açıklama Yapan İstanbul Valisi Muammer Güler, "Uçağı Kaçıran Şahıs, 1 Eylül'..
Sofya: Tuna Nehri'ne Sırbistan'ın Jelezni Vrata Elektrik Santralinden Petrol Sızdı Sırbistan'daki Jelezni Vrata Elektrik Santrali'nden Tuna Nehri'ne Sızan Petrolün Bulgaristan'a Ulaşan Kısmın..
Yolcular İstanbul'dan Gelecek THY Uçağıyla Yurda Götürülecek THY Uçağını Kaçıran İki Hava Korsanı, İtalyan Güvenlik Birimlerine Teslim Oldu. Korsanların Teslim Olmasıyla Birlikte, Uçaktaki 1..
THY'nin Kaçırılan Uçağında Korsanlar Teslim Oldu/ Korsan 'Vicdani Retçi' Firari Asker Çıktı Brindisi/istanbul/vatikan - THY'nin Tiran-İstanbul Uçağının Hareketinden Yaklaşık 20 Dakika Sonra K..
Çorum: Çorum'da Bıçaklı Kavga: 1 Ölü, 1 Yaralı Çorum Devlet Hastanesi Bahçesinde Simit Satan 2 Kişi Arasında Çıkan Bıçaklı Kavgada Bir Kişi Hayatını Kaybederken Bir Kişide Yaralandı.
Tiflis: Rusya-gürcistan Krizi Gürcistan Savunma Bakanı İrakli Okruaşvili, Rusya'nın Ermenistan'daki Gümrü Kenti'nde Konuşlanmış Olan 102 Numaralı Askeri Üssüne, Askeri Araç-gereç ve Personeli..
Kahire: Arap Birliği Dışişleri Bakanları Mısır'ın Başkenti Kahire'de Toplandı Arap Birliği Dışişleri Bakanları Bugün Mısır'ın Başkenti Kahire'de Bir Araya Geldi. Toplantıda, 2 Gün Önce Filist..
Başbakan Erdoğan Ankara'ya Geldi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Ana" Uçağıyla Saat 21.15'te Ankara'ya Geldi.
Hava Korsanları İtalyan Polisine Teslim Oldu İtalyan Sivil Havacılık Yetkilisi, THY Uçağını Kaçıran Hava Korsanlarının Uçaktan Ayrılarak Polise Teslim Olduğunu Söyledi.
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10