27 Ekim 2006 Cuma Günü Haberleri

27 Ekim 2006 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Adıyaman: İstanbul'dan Çalınan Araç Adıyaman'da Yakalandı İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Ekipleri, 2004 Yılında İstanbul Bakırköy'den Çalınan Aracı Adıyaman'da Yakaladı.
Kırcaali: Bulgar Irkçıların Televizyonu Sustu Bulgaristan'da Türk Karşıtı Aşırı Sağ ve Irkçı Söylemleriyle Tanınan Ataka Partisi'nin Yayın Organı Durumundaki Skat Televizyonu, Açıklanmayan Bi..
Tiflis: Tiflis'te Gaz Dolum Tesisinde Patlama: 5 Ölü, 6 Yaralı Gürcistan'ın Başkenti Tiflis'in İsani Semtinde Bulunan Bir Otoparkın Yanındaki Gaz Dolum Tesisinde Meydana Gelen Patlamada 5 Kiş..
Baykal ve Mumcu'dan Balcıoğlu Ailesine Başsağlığı Deniz Baykal ve Erkan Mumcu, Tgc Onur Kurulu Başkanı Karikatürist Semih Balcıoğlu'nun Ölümü Nedeniyle Balcıoğlu Ailesine, Tgc'ye ve Sabah Gaz..
El Fetih'ten "Kanlı Cumartesi" Uyarısı Gazze Şeridi'ndeki El Fetih Sözcüsü Mahir Mikdat, Hamas Hareketi'nin Yarın Eyleme Hazırlandığını ve Bu Eylemin "Kanlı Cumartesi" Olacağını Savundu.
Bursa'da Cumhuriyet Bayramı Kutlamaları- Bursa Valiliği, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlama Programı Kapsamında, Atatürk Caddesi'nin 4 Saat Süreyle Araç Trafiğine Kapatılacağını Duyurdu.
de Hoop Scheffer: "Sivillerin Ölmesi Bir Trajedi" NATO Genel Sekreteri Jaap de Hoop Scheffer, Afganistan'da Sivillerin Öldürülmesini "Trajedi" Olarak Nitelendirdi.
Görüşme Yasağı Delindi Milli Takım Eski Teknik Direktörü Mustafa Denizli'nin Eski Eşi Çiğdem Kayalı, Üvey Kızı Selin Denizli'yle Bebek'te Dolaşırken Objektiflere Yakalandı.
Altılı Ganyan, 21,04 YTL İkramiye Verdi Bursa'da Bugün Koşulan At Yarışları Sonucunda Altılı Ganyan, 21,04 YTL İkramiye Verdi.
Ankara: Yurt-kur "Belge Verme" Süresini Uzattı Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu'ndan (Yurt-kur) 2006-2007 Öğretim Döneminde Burs veya Kredi Almak Üzere Müracaatta Bulunan Öğrencilerin "..
Aydın: Söke Tariş, Pamuk Birliği Seçimlerine Giremiyor Söke, Tariş Pamuk ve Yağlı Tohumlar Birliği Seçimlerine Giremiyor. 3 Ekim Tarihinde Yapılan Olaylı Kooperatif Yönetimi ve Delegelik Seçi..
Kocaeli: Gebze'de Trafik Kazaları: 1 Ölü, 2 Yaralı Kocaeli'nin Gebze İlçesi'nde Meydana Gelen Biri Zincirleme Olmak Üzere İki Ayrı Trafik Kazasında 1 Kişi Hayatını Kaybetti, 2 Kişi de Ağır Ya..
Adana: Japon Turist Çift Yıldırım Düşmesi Sonucu Yaralandı Adıyaman'da Nemrut Dağı'na Güneşin Doğuşunu İzlemek İçin Çıkan Japon Turist Çif, Yıldırım Düşmesi Sonucu Yaralandı.
Topbaş : İstanbul, Olası Bir Depreme Hazırlıklı Değil İstanbul - (Dha) - İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İstanbul'un Olası Bir Marmara Depremine Hazır Olmadığını Söyledi.
Bağdat Caddesinde Yarış Yaptığı İddia Edilen Sürücü Enver Arda Sevgen Tutuklandı Bağdat Caddesinde Yarış Yaptığı İddia Edilen Sürücü Enver Arda Sevgen Tutuklandı
At Yarışları -Altılı Ganyan, 21,04 YTL İkramiye Verdi Bursa'da Bugün Koşulan At Yarışları Sonucunda Altılı Ganyan, 21,04 YTL İkramiye Verdi.
Malatya: İl Halk Eğitim Planlama ve İşbirliği Komisyon Toplantısı Yapıldı Malatya Valisi Halil İbrahim Daşöz, Kız Meslek Lisesi Çocuk Gelişimi Bölümü Mezunu Öğrencilerinin Açılacak Kurslar S..
Sakarya: Sakarya'da Yerel Yönetimler Adapazarı Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Duran, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Dolayısıyla Yayınladığı Mesajda, "Cumhuriyetimizin Kurucusu Mustafa Kemal Ata..
Sakarya: Sakarya'da Çevre Suçlarına 236 Bin 692 YTL Para Cezası Uygulandı Sakarya'da Çevre Kirliliğiyle İlgili Suçlardan 49 Kişi ve Kuruluşa 236 Bin 692 YTL İdari Para Cezası Kesildiği Bildir..
Erzurum: Erzurum'da Yerel Yönetimler - Dadaşkent Belediye Başkanı Vahdettin Yaylalı, Cumhuriyeti Kuran Milli Mücadele Ruhunun Yıllar Boyunca Olduğu Gibi Bugün de Milletimizin Her Bir Ferdinin..
Ankara: Cumhurbaşkanı Sezer, Seçilme Yaşını 25'e İndiren Yasayı Onayladı Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, Milletvekili Seçilme Yaşını 25'e İndiren Anayasa Değişikliğinin Ardından Milletvekil..
Kırıkkale: Kırıkkale'de Trafik Kazası: 1 Ölü, 3 Yaralı Kırıkkale Kayseri Yolu Kavşağında Meydana Gelen Trafik Kazasında 1 Kişi Öldü, 3 Kişi de Yaralandı.
Çağla Kendine Güveniyor Güzel Manken ve Sunucu Çağla Kubat Sağır Oda'da İlk Kez Başladığı Dizi Oyunculuğuna Çabuk Uyum Sağladığını Belirtti.
Barroso: "Ukrayna, AB'ye Katılmaya Hazır Değil" AB Komisyonu Başkanı Jose Manuel Barroso, Ukrayna'nın AB Üyeliği Konusunda, Ukrayna'nın da AB'nin de Buna Hazır Olmadığını Söyledi.
Yurt Dışında Lisans Üstü Eğitimde Yeni Düzenleme Milli Eğitim Bakanlığı, Danıştay'ın, "Bakanlık Tarafından Yurt Dışına Lisansüstü Öğrenim İçin Öğrenci Gönderilmesi İşlemiyle İlgili Yürütmeni..
Sezer'den 25 Yaşa Onay Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, Milletvekili Seçimi Yasası'nda Milletvekili Seçilebilmek İçin 30 Olan Yaş Sınırını 25'e Düşüren Değişikliği Onayladı.
Msb: Türk Askerinin Kabil Dışında Başka Bir Yerde Görevlendirilmesi Söz Konusu Değil Ankara - Milli Savunma Bakanlığı, Türk Askerinin Afganistan'ın Başkenti Kabil Dışında Başka Bir Yerde Göre..
Yattara, Kasım'da Dönecek Trabzonspor Kulübü Sağlık Kurulu Başkanı Köksal Güney, Sakatlığı Nedeniyle Belçika'da Tedavi Gören İbrahima Yattara'nın Kasım Ayının Ortalarında Trabzon'a Dönerek Ça..
Samsun: Samsun'da Hırsızlık Olayları Samsun'da Hırsız veya Hırsızlar, Girdikleri Ev ve İşyerlerinden Para ve Bilgisayar, Bir Başka Yerde İse Park Halindeki Bir Kamyonet ile Motosikleti Çaldı.
İnternet Yönetimi Forumu, İlk Toplantısını BM Gözetiminde Pazartesi Günü Atina'da Yapacak Atina - İnternetin Geleceği Konusunda Görüş Alışverişi Platformu Oluşturmak Amacıyla BM Gözetiminde K..
Seri Cinayet Zanlıları F Tipi Cezaevinde Ankara - Çeşitli İllerde İşlenen Seri Cinayetlerle İlgili Tutuklanan Mehmet K. ve Yiğit B, Güvenlik Gerekçesiyle Sincan L Tipi Cezaevinden F Tipi Ceza..
Terörle Mücadele Yüksek Kurulu Toplantısı Sona Erdi Ankara - Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül'ün Başkanlığında Yapılan Terörle Mücadele Yüksek Kurulu Toplantısı Sona Erdi...
Burs ve Kredi Müracatları için Süre 10 Kasım'a Kadar Uzatıldı Ankara - Yükseköğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumundan 2006-2007 Öğretim Döneminde Burs ve Kredi Almak Üzere Müracatta Bulunan Öğrenc..
Dsö'nün Genel Direktörlüğü Seçiminde İki Aday Çekildi/ Prof. Türmen'in Adaylığı Sürüyor Ankara - Dünya Sağlık Örgütü (Dsö) Genel Direktörlüğü Görevine Adaylardan İkisinin Çekilmesiyle Kısa Li..
Beyaz Eşyada İhracat Artışı Sürüyor/ 9 Aylık Artış Yüzde 34 Oldu İstanbul - Beyaz Eşya İhracatı, Bu Yılın Ocak-Eylül Ayını Kapsayan Dokuz Aylık Döneminde Bir Önceki Yılın Aynı Dönemine Oranla..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10