26 Ekim 2006 Perşembe Günü Haberleri

26 Ekim 2006 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İşte Bayram Bilançosu Bayramda Antalya'nın Beş Yıldızlı Otel ve Tatil Köylerinde Konser Vererek Geçiren Ünlü Sanatçıların Aldıkları Ücretler Açıklandı. İşte O Rakamlar:
Isaf: "Ölen Militan Sayısı 70 Olabilir" Afganistan'da Salı Gecesi Düzenlenen NATO Operasyonu Sırasında Onlarca Sivilin Öldüğü İddialarının Ardından, Güvenlik ve Destek Gücünün (Isaf) Sözcüsü..
Bosch'tan Yeni Ürün Bursa - Bosch, Profesyoneller için Daha Güçlü ve Hafif Kompakt Delici "Gbh 2-18 Re"yi Üretti. bosch Sanayi ve Ticaret A.ş Tarafından Yapılan Yazılı Açıklamada, Ergonomik ..
Ünal Tarım, Paketleme Faaliyeti için Yurt İçinden Bir Şirketle Anlaşma İmzaladı İstanbul - Ünal Tarım Ürünleri İhracat ve Sanayii Aş, İzmir Menderes'teki Tesisinde Paketleme Faaliyeti için Yu..
Microsoft'tan Kampanya/ Yeni Bilgisayar Alana Windows Vista ve 2007 Office System Bedava İstanbul - Microsoft, Yeni Bilgisayar Alacak Tüketicilerin Windows Vista ve 2007 Office Yazılımlarına ..
Trabzonspor, Ülker Grubu ile Sponsorluk Görüşmelerine Başladı İstanbul - Trabzonspor Sportif Yatırım ve Ticaret A.ş, Ülker Grubu ile Sponsorluk Görüşmelerine Başladı. şirketin Borsaya Gönderd..
İstanbul Ticaret Borsası... -Ekmeklik Dökme Buğdayın Kilosu 0,35 YTL'den Satıldı İstanbul Ticaret Borsasında Ekmeklik Dökme Buğdayın Kilosu 0,35 YTL'den Satıldı.
İstanbul'a 3 Milyon Türk Bayrağı Asılacak İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Cumhuriyet'in 83. Yıldönümü İçin Tüm Kente 3 Milyon Adet Türk Bayrağı Asacak. Ayrıca, 120 Üst Geçit Atatürk'ün "Cumhu..
Ankara: Milletvekilleri Tatili Uzattı Bugün Açılan TBMM Genel Kurulu, Başkanlık Divanı Oluşmadığı İçin Toplanamadı.
Rize: Geç Kalan Müdüre Muz Cezası Rize Valiliği Tarafından Geçtiğimiz Hafta Düzenlenen Halk Günü Toplantısına Geç Katılan Rize Bayındırlık İl Müdür Vekili İsmet Kara, Bu Hafta Cezalı Olarak H..
Düzce: Bayramı Tatili Boyunca Kaynaşlı'dan 82 Bin 2 Araç Geçti Düzce Kaynaşlı Turnikelerinde, 5 Günlük Ramazan Bayramı Tatili Boyunca İstanbul'dan Ankara İstikametine 82 Bin 2 Aracın Geçiş Ya..
Muğla: Başbakan'dan Marmaris'e Müjde Muğla'nın Marmaris İlçesi Hisarönü Köyü'nde Tatilini Geçiren Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'dan, Tatilinin Son Gününde Marmaris İçin Müjdeli Bir Haber Geld..
Ankara: Seri Cinayetlerde Avukatlık Tartışması Seri Cinayetlerde Yaşanan Avukatlık Tartışmaları Yeni Boyut Kazandı. Seri Katillerin Avukatı Ufuk Namalan Geri Adım Atarak, Davadan Çekilmediğin..
Bakanın Kucağına Verilen Sspe Hastası Çocuk Öldü Sağlık Bakanı Recep Akdağ'ın Geçen Ay Diyarbakır Çocuk Hastalıkları Hastanesi'nde Yaptığı İncelemelere Sırasında Kucağına Verilerek Tedavi Ett..
Korkuluk Demiri Koparak, 2 Öğrencinin Başına Saplandı Adana'da Okul Duvarına Tırmanan 2 Öğrenci, Asıldıkları Demirlerin Kopmasıyla Yere Düşerek Ağır Yaralandı
Galatasaray-gençlerbirliği Maçı Biletleri Yarın Satışta Turkcell Süper Lig'in 11. Haftasında 28 Ekim Cumartesi Günü Yapılacak Galatasaray-gençlerbirliği Maçının Biletleri Yarın Satışa Sunula..
Paris: Nijer'in Ülkedeki 4 Bin Mahamid Arabı'nı Komşu Çad'a Sürebileceği Bildirildi Batı Afrika'daki Nijer'in, Ülkedeki 4 Bin Kadar Mahamid Arabı'nı Komşu Çad'a Sürebileceği Bildirildi.
Kayseri: Hizmet-iş Üyeleri Çifte Bayram Yaşadı - Hizmet-iş Sendikası Kayseri Şube Başkanı Halil Özdemir, İşçilere 13'er Yevmiyelik İki Dilim İkramiyelerin Bayram Öncesi Ödenmesinin Memnuniyet..
Tav: Servis Ücretlerinin Belirlenmesi Konusunda Yetki Sahibi Değiliz İstanbul - Tav, 26 Ekim 2006 Tarihli Bazı Yayın Organlarında, Tav Havalimanları Holding Tarafından İşletilmekte Olan Ankar..
Bayramda En Çok Kazanan Ünlüler Ramazan Bayramı Süresince Antalya"daki Otel ve Tatil Köylerinde Sahneye Çıkan Sanatçılar Arasında En Yüksek Ücreti 130 Bin YTL ile Özcan Deniz Aldı. Deniz"i 11..
Aydın: Cezaevinden Çıkan Şahıs Yolda Gördüğü Gardiyana Saldırdı - Aydın'da Bir Süre Önce Cezaevinden Çıkan Şahıs Yolda Gördüğü Gardiyana İki Arkadaşıyla Saldırdı. Çıkan Kavgada 1 Kişi Yaralan..
Beklenen Gala Bu Akşam! Yıllardır Gecce Hayatının Popüler İsimlerinden Biri Olan Alex, 26 Ekim Perşembe Günü Saat 23:00'da Kendine Has Büyüleyici Dekoru ile Tekrar Suite Night Club'ta Sevenl..
Henüz İsim Koymadık Gülben Ergen, Sitemize Yaptığı Açıklamada Üç Ay Sonra Dünyaya Gelecek Oğluna Kürtçe İsim Koyacağı Haberlerine Çok Sinirlendiğini Söyledi..
TBMM Genel Kurulu Toplanamadı TBMM Genel Kurulu, Başkanlık Divanı Oluşmadığı İçin Toplanamadı.
Küçükçekmece'deki Trafik Kazası... -Kazada Hayatlarını Kaybeden 4 Gençten Gökhan Tatlı'nın Cenazesi de Toprağa Verildi Küçükçekmece'de İett Otobüsüyle Çarpışan Araçta Hayatlarını Kaybeden 4 G..
Bosch Elektrikli El Aletlerinden Yeni Ürün... Bosch, Profesyoneller İçin Daha Güçlü ve Hafif Kompakt Delici "Gbh 2-18 Re"yi Üretti.
İzmir'de "Cumhuriyet ve Ekonomi" Paneli İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Türk Ulusunun Aydınlanma ve Çağdaş Uygarlık Seviyesine Ulaşmasında, Atatürk'ün Kurup İlkelerini Belirl..
Stratford-upon-avon: AB Bakanları Terörizme Karşı Önlemler Konusunda Anlaştı Avrupa'nın En Büyük 6 Ülkesinin Bakanları, Muhtemel Terör Saldırılarını Etkisizleştirmek İçin Gerçekleştirilecek Ö..
Tff Başkanı Ulusoy ve Eski Yöneticiler Hakkında Dava Açıldı Ankara - Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Haluk Ulusoy, Eski Başkan Vekilleri Ata Aksu ve Orhan Saka ile Eski Mali İşler Koordina..
İnternet Bankacılığında 16 Milyon Müşteri Türkiye Bankalar Birliği, Haziran Ayı İtibariyle İnternet Bankacılığı Hizmetleri Kapsamındaki Bireysel Müşteri Sayısının 15 Milyon 368 Bin 206'ya, Ku..
Seri Cinayetler Meclis Gündeminde CHP Grup Başkanvekili ve İzmir Milletvekili Kemal Anadol, 7 Kişiyi Öldüren İki Kişinin Hiçbir Kontrol Noktasına Takılmadan 1944 Kilometre Yol Katetmelerinde ..
Kolesterol İçerikli Reklamlara Durdurma Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Bünyesinde Faaliyet Gösteren Reklam Kurulu, Gıda Mevzuatına Aykırı İfadeler Nedeniyle, Temmuz Ayından Beri Yayımlanan Danon..
Antalya'da Sahne Alan Sanatçıların Ücretleri Ramazan Bayramı Süresince Antalya'daki Otel ve Tatil Köylerinde Sahneye Çıkan Sanatçılar Arasında En Yüksek Ücreti 130 Bin YTL ile Özcan Deniz Al..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10