26 Ekim 2006 Perşembe Günü Haberleri

26 Ekim 2006 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Malatya: Malatya'da Jandarmadan Esrar Operasyonu Malatya'da Jandarma Tarafından Düzenlenen Operasyonda 9 Kilogram Esrar ve 1 Adet Tabanca Ele Geçirilirken, Olayla İlgili 3 Kişi Gözaltına Alın..
TBMM Genel Kurulu, Başkanlık Divanı Oluşmadığı için Toplanamadı Ankara - Bugün Açılan TBMM Genel Kurulu, Başkanlık Divanı Oluşmadığı için Toplanamadı. tbmm Genel Kurulu Bugün Saat 15.00'de A..
Moğolistan Başbakanı Enkhbold, 1 Kasım'da Türkiye'yi Ziyaret Edecek Ankara - Moğolistan Başbakanı Miyegombo Enkhbold, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Resmi Davetlisi Olarak 1-3 Kasım 2006 Ta..
ABD Kara Kuvvetleri Komutanı Org. Schoomaker, Org. Başbuğ'u Ziyaret Edecek Ankara - ABD Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Peter J. Schoomaker'in Yarın Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral İlke..
Kayserisporlu Kavianpour'a 2 Yıl Men Cezası Futbol Federasyonu Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK), Doping Maddesi Kullandığı Tespit Edilen Kayserisporlu Futbolcu Hamet Kavianpour'a 2 Y..
Atina'da Camiye Onay Çıktı Yunanistan Parlamentosu Kültür ve Eğitim Komisyonunun, Atina"da Cami İnşa Edilmesiyle İlgili Kanun Tasarısını Oy Çokluğuyla Onayladığı Bildirildi. Yunanistan Milli ..
Lillikas: "Hükümet İyi Çocuk Politikasını Bıraktı" Kıbrıs Rum Yönetimi Dışişleri Bakanı Yorgos Lillikas, Rum Yönetiminin, Türk Hava ve Deniz Limanlarının Rum Uçak ve Gemilerine Açılması Mese..
Altılı Ganyan 982.165,61 YTL İkramiye Verdi İstanbul'da Bugün Koşulan At Yarışları Sonucunda Altılı Ganyan 982.165,61 YTL İkramiye Verdi.
Serbest Piyasada Döviz İstanbul ve Ankara Serbest Piyasalarında Alınıp Satılan Döviz Türlerinin, Önceki ve Bugün İtibarıyla Alış ve Satış Kapanış Fiyatları Şöyle:
At Yarışları -Altılı Ganyan 982.165,61 YTL İkramiye Verdi İstanbul'da Bugün Koşulan At Yarışları Sonucunda Altılı Ganyan 982.165,61 YTL İkramiye Verdi.
Altın... İstanbul Kapalıçarşı'da Alınıp Satılan Altın Türlerinin, Önceki ve Bugün İtibariyle Kapanış Fiyatları YTL Olarak Şöyle:
Uşak: TOKİ Eşme'de 112 Adet Konut Üretecek Uşak'ta 4 Etaplık Toplu Konut Projesi ve Kentsel Dönüşüm Projesi İçin Ön Protokol Yapan Toplu Konut İdaresi (TOKİ), Şimdi de Eşme İlçesi'nde Alt Gel..
Düzce: Düzce'de Anne-baba Eğitim Semineri Düzce Valisi Halil Nimetoğlu, Eğitimin Ailede Başlayıp Okulda Devam Ettiğini Söyledi.
Kayseri: Hisarcık'ta Su Kesintisi - Kayseri Su ve Kanalizasyon İdaresi (Kaski) Genel Müdürlüğü'nün, İçme Suyu ve Rehabilitasyon Projesi Kapsamında 30 Ekim Pazartesi Günü Hisarcık Beldesinde S..
Yalova: İha, Yiğit Bekçe'nin En Son Çalıştığı Yeri Buldu Bursa, İzmit, Sakarya, Mersin, Adana ve Ankara'da 7 Kişiyi Öldürdükleri İddia Edilen Zanlılardan Yiğit Bekçe'nin Mesai Arkadaşı İbrahi..
Eskişehir: Polise Esrarla Yakalandı Eskişehir'de, Üzerinde Bir Miktar Esrar Ele Geçirilen Genç Gözaltına Alındı.
Gaziantep'te Jandarma, Lisansı Olmayan 9 Akaryakıt İstasyonunu Kapattı Gaziantep - Gaziantep'te Yapılan Denetimlerde 9 Akaryakıt ve Lpg İstasyonu Kapatıldı. gaziantep İl Jandarma Komutanlığı..
Hakkari'de 1 Terörist Teslim Oldu Hakkari - Terör Örgütü İçinde Duygusal İlişki Yaşadığı Bir Bayan için Roman Yazan ve Bu Durumun Ortaya Çıkması Sonucu Sorgulanıp Dışarı Atılan Bir Terörist, ..
Oscar Cordoba'nın Beşiktaş Aşkı Antalyaspor'un Kolombiyalı File Bekçisi Oscar Cordoba, Arjantin'de Telefonla Katıldığı Bir Spor Programında Futbol Hayatının En Büyük Aşkını Beşiktaş Forması i..
Petrol Fiyatları Düşüyor Londra - Uluslararası Piyasalarda Hampetrol Fiyatları Geriledi. petrol İhraç Eden Ülkeler Örgütü Opec'in Üretimde Kısıntıya Gitmesi, Nijerya'da Köylülerin Petrol Tes..
Başesgioğlu'ndan, Kazak Çalışma Bakanı'na "Dayak" Mektubu Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Murat Başesgioğlu, Kazakistan'ın Tengiz Bölgesinde Türk İşçilerinin Kazak İşçiler Tarafından Saldır..
Ankara: Ankara'da Yerel Yönetimler Etimesgut Belediye Başkanı Serhat Kemal Yılmaz, Bayramın 2. Günü İlçede Faaliyet Gösteren Siyasi Partilere Bayram Ziyaretinde Bulundu. MHP, CHP, DSP ve Bbp ..
TMSF, 31 Ekim'de 13 Gayrimenkulü Satışa Çıkaracak/ Muhammen Bedel 7.3 Milyon YTL İstanbul - Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu ( TMSF) Amme Borçlularından Devrolan 13 Gayrimenkulü 31 Ekim 2006 Sa..
Vob, Günü 73.9 Milyon YTL'lik İşlem Hacmiyle Tamamladı İzmir - İzmir'deki Vadeli İşlem ve Opsiyon Borsası'nda (Vob) Toplam İşlem Hacmi 73 Milyon 856,2 Bin YTL Olarak Gerçekleşti. İşlem Hacmin..
İndeks ve Datagate, Yeni Adreslerine Taşındı İstanbul - İndeks Bilgisayar Sistemleri Muh. San. ve Tic. A.ş. ve Datagate Bilgisayar Malzemeleri Tic. A.ş, Şirket Merkezlerinin Yeni Adresine Ta..
Bayramda Antalya'da En Çok Kazanan Şarkıcı Özcan Deniz Antalya - Ramazan Bayramı Süresince Antalya'daki Otel ve Tatil Köylerinde Sahneye Çıkan Sanatçılar Arasında En Yüksek Ücreti 130 Bin YTL..
TOKİ, Konut Yapmada 2007 Sonu Hedefine Yaklaştı/ 250 Bin Konutun 204 Bini Tamam Ankara - Toplu Konut İdaresi (TOKİ), Dar ve Orta Gelirli Vatandaşların Konut İhtiyacının Karşılanması Amacıyla ..
25. Tüyap Kitap Fuarı 28 Ekimde Başlıyor Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.ş ve Türkiye Yayıncılar Birliği Tarafından Tüyap Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi'nde 28 Ekim-5 Kasım 2006 Tarihleri Ara..
Kayserisporlu Kavıanpour'a 2 Yıl Men Cezası Futbol Federasyonu Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (Pfdk), Bugün Yaptığı Toplantıda Kayserisporlu Futbolcu Hamet Kavianpour'a Doping Maddesi Ku..
Dolar 1,4510, Avro 1,8380 YTL Oldu İstanbul Serbest Piyasada Kapanış Saatlerinde Doların Satış Fiyatı 1,4510 YTL, Avronun Satış Fiyatı 1,8380 YTL Oldu.
Zübeydehanım Doğumevi'nde Hasta Hakları Anlatıldı Zübeydehanım Doğumevi'nde, Hasta Hakları Gününde, Hastalara, Hakları Anlatıldı.
Samsun: Samsun'da Yerel Yönetimler - Samsun Canik Belediyesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Nedeniyle Beldedeki Çocuklara Yönelik Olarak 'Cumhuriyet Çocuk Şenliği' Düzenliyor.
Bursa: Gençler Yeni Yüzyılı Bursa'da Tartışacak - Osmangazi Belediyesi Yerel Gündem 21 (Osyeg 21), Gençliğin Sorunlarının Çözümüne Yönelik Projelere Sponsor Olarak Destek Veriyor.
Van: Van Devlet Tiyatrosu'nda Kasım Ayında 3 Yeni Oyun Sahnelenecek Van Devlet Tiyatrosu'nda, Kasım Ayında 3 Ayrı Oyunun Sahneleneceği Bildirildi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10