26 Ekim 2006 Perşembe Günü Haberleri

26 Ekim 2006 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İkinci Kez Baba Olan Osman Öcalan: Kuzey Irak'ta Saygın Bir Yere Sahibim Türkiye'nin Yakalanıp Teslim Edilmesini İstediği, Terör Örgütü PKK'dan Bir Grup Arkadaşı ile Ayrıldıktan Sonra 'Yurtse..
Talabani, Barzani ve Halilzad Yeni ABD Planını Görüştü Irak Devlet Başkanı ve Kürdistan Yurtsever Birliği (Kyb) Lideri Celal Talabani, 'Kürdistan Bölge Başkanı' Sıfatı Taşıyan Irak Kürdistan ..
Cem Yılmaz: "Oscar Alsam, Dövüp Elimden Alacaklar" Hokkabaz Filminin Yönetmeni ve Başrol Oyuncusu Cem Yılmaz, Ne Zaman İyi Bir İş Yapsa Eleştiri Aldığını ve Oscar Alsa Bile, Bunun Dövülüp El..
Turkcell Süper Lig 11. Hafta Maçlarının Hakemleri Açıklandı Turkcell Süper Lig'de 11. Hafta Maçlarını Yönetecek Hakemler Açıklandı.
BM'den 417.8 Milyon Dolar Daha Savaş Tazminatı Irak'ın 1990'da Kuveyt'i İşgaliyle Neden Olduğu Zararların Tazminini Denetleyen BM Komisyonunun, Tazminat Talebi Sahiplerine Irak'ın Petrol Sat..
Kocaelispor'da Teknik Direktör Arayışı... -Kulüp Başkanı Ekşi: "Fatih Uraz'la Görüşmelerimiz Devam Ediyor" Türk Telekom Lig A'da Mücadele Eden Kocaelispor'da Teknik Direktör Arayışı Devam Edi..
Karaman: Karaman'da Trafik Kazaları: 2 Ölü - Karaman'da Meydana Gelen 2 Ayrı Trafik Kazasında 2 Kişi Hayatını Kaybetti.
İzmir: İzmir'de Yerel Yönetimler - İzmir'in Kent İçi Ulaşımında Çok Önemli Bir Adım Olarak Kabul Edilen Üçyol-üçkuyular Metro Hattı İnşaatında Yaşanan Gecikmeler Konusunda Yerel Basında Çıkan..
İzmir: İzmir Valisi Köksal'dan Halka Çağrı - İzmir Valisi Oğuz Kağan Köksal, Büyük Bir Coşkuyla Kutlamaya Hazırlandığımız Cumhuriyet'in 83'üncü Yılında, Tüm İzmirlileri Bayrak Asmaya ve Tören..
Antalya: Vali Yüksel, Ev ve İşyerlerine Bayrak Asılmasını İstedi Antalya Valisi Alaaddin Yüksel, Cumhuriyet Bayramı'nın 83. Yıldönümü Nedeniyle Vatandaşların Bayrak Asmasını ve Törenlere Katı..
Ankara: Terörle Mücadele Yüksek Kurulu Toplanıyor Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül, Terörle Mücadele Yüksek Kurulu Toplantısı Öncesinde, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral..
Denizli: Denizli'de 3 Kişi Çalıntı Minibüsle Yakalandı Denizli'de Jandarma Ekiplerinin Yaptığı Kontroller Sırasında, Çalıntı ve Sahte Plakalı Bir Minibüs İçerisindeki 3 Kişi Gözaltına Alındı.
Türk Tekstilcileri, Çin'de Yüksek Miktarda İhracat Bağlantısı Yaptı İstanbul - İstanbul Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği (İthib) Başkanı İsmail Gülle, Türk Tekstil İhracatçıların..
Bakan Coşkun, Yarın Almanya'ya Gidiyor Ankara - Sanayi ve Ticaret Bakanı Ali Coşkun, Türkiye Araştırmalar Merkezi Vakfı (Tam) Tarafından Düzenlenen "Moda, Ev Tekstili ve El Sanatları Fuarına ..
Danimarka'da Karikatürleri Yayınlayan Gazeteye Açılan Dava Reddedildi Danimarka Mahkemesi, 7 Müslüman Teşkilatının, İslam Dünyasını Rahatsız Eden Karikatürler Nedeniyle Karikatürleri Geçen Yı..
Sayısal Loto 3 Milyon YTL'ye Koşuyor Geçen Hafta 6 Bilen Çıkmadığı için Devreden Sayısal Loto İkramiyesinin Bu Hafta 3 Milyon YTL"ye Yaklaşması Bekleniyor. Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlü..
Diyarbakır ve Batman'da 10 Kilo Patlayıcı Bulundu Diyarbakır ve Batman"da Arama Faaliyeti İcra Eden Güvenlik Güçleri, Cep Telefonu ile Kontrol Edilen 10 Kilogramlık Patlayıcı Madde ile El Yap..
İnternet Bankacılığı Hizmetlerine Kayıtlı Bireysel Müşteri Sayısı 15 Milyonu Aştı Ankara - İnternet Bankacılığı Hizmetleri için Kayıtlı Bireysel Müşteri Sayısı Haziran Sonu İtibariyle 15 Mily..
Döviz Geriliyor, Borsa Yükseliyor Serbest Piyasada Döviz Gerilemeye Devam Ederken, İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) Bileşik Endeksi Yükseliyor. İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB..
Mariah Carey'nin Konseri İptal Edildi Amerikalı Pop Şarkıcısı Mariah Carey"nin 2 Gün Sonra Hong Kong"da Vereceği Konser, Bilet Satışlarının Düşüklüğü ve Sanatçının "Makul Olmayan Talepleri" N..
İzdemir'de Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı İstanbul - İzmir Demir Çelik Sanayi A.ş, Üyesi Olduğu Türkiye Metal Sanayicileri Sendikası ile (Mess) Türk Metal Sendikası Arasında 2006/2008 Dönemine..
Diyarbakır'da Teneke İçine Yerleştirilmiş 10 Kg'lık Bomba Ele Geçirildi Diyarbakir - Diyarbakır'da Teneke İçerisini Yerleştirilmiş 10 Kg'lık Patlayıcı Madde ile Patlatılması için Yapılan Cep ..
Balığın da Turşusu Kurulduyeni Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (Çomü) Su Ürünlüri Fakültesi Avlama ve İşleme Teknolojisi Bölümü Öğretim Üyeleri, Bilimsel Araştırma için Avlanan Baz..
Enka, Bayerishe Hypo/und Vereinsbank'la 175 Milyon Euroluk Kredi Anlaşması İmzalıyor İstanbul - Enka İnşaat ve Sanayi A.ş, Bayerishe Hypo/und Vereinsbank Ag Arasında 175 Milyon Euroluk Kredi..
Ulusoy'a Yolsuzluk Davası Açıldı Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, ""hizmet Nedeniyle Emniyeti Suistimal Ettikleri"" Gerekçesiyle, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Haluk Ulusoy, Eski Başkan V..
Turkcell, Mtv ile İçerik Anlaşması İmzaladı/ Aboneler Güncel Müzikleri "Cep"ten Takip Edecek İstanbul - Turkcell, Dünyanın Bir Numaralı Müzik Televizyonu Olan ve Ekim Ayında Türkiye'de Lokal ..
Borsa İlk Seansta %2,45 Yükseldi İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) Ulusal 100 Endeksi, Cuma Günü İkinci Seans Kapanışına Göre 970,60 Puan Artarak, Günün İlk Yarısını 40.614,36 Puandan ..
İsrail Savaş Uçakları Alman Gemisini Taciz Etti İki İsrail Savaş Uçağının, Lübnan Sahili Açığında Bir Alman Savaş Gemilerini Taciz Etmesi, BM Barış Gücü Bünyesinde Görev Yapan Askerlerin Güve..
Anel, Markalandırma Çalışmalarına Hız Verdi, Üretim Sürecine "Verde" Dedi İstanbul - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri San. ve Tic. A.ş, Üretim Sürecini Verd Adıyla Markalandırdığın..
Naomi Campbell Tutuklandı Bir Kadına Fiziki Saldırıda Bulunduğu İddiasıyla Gözaltına Alınan Ünlü İngiliz Manken Naomi Campbell"in Serbest Bırakıldığı Bildirildi. Campbell"in Sözcüsü, Olayla İ..
Tüketicinin Güveni Azaldı Tüketici Güven Endeksi Bu Yılın Eylül Ayında, Bir Önceki Aya Göre, Yüzde 0,05 Oranında Azalarak 91,36'ya İndi. Endeks, Bu Yılın Ağustos Ayında 91,40 Düzeyindeydi.
Taşıtlara Otomotik Tanıma Sistemi Akaryakıt Pompalarına Yazarkasa Takılmasının Ardından, Sistemin İşleyişini Hızlandıracak Olan Taşıtlara Otomatik Tanıma (Ot) Sistemi de Devreye Sokuluyor.
Akpm Başkanı Linden Ankara'da Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi (Akpm) Başkanı Rene Van Der Linden, Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül ile Bir Araya Geldi. TBMM AB Uyum ..
Çin'e, Kaliteli ve Pahalı Türk Kumaşı İstanbul Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği (İthib) Başkanı İsmail Gülle, Türk Tekstil İhracatçılarının Çin'deki Shanghai de Intertextile Fuar..
Yasaklar Başlıyor Ünlü Sanatçı Gülben Ergen, Antalya Belek'te Lagonya Otel'de Yaptığı Açıklamada Doğuma Kadar Artık Medyaya ve Davetlere Katılmayacağını Söyledi.
Müzikseverler Şaşırttı Amerikalı Pop Şarkıcısı Marıah Carey'nin 2 Gün Sonra Hong Kong'da Vereceği Konser, Bilet Satışlarının Düşüklüğü ve Sanatçının "Makul Olmayan Talepleri" Nedeniyle İptal ..
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10