24 Ekim 2006 Salı Günü Haberleri

24 Ekim 2006 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Bakan Koç: Otellerin Doluluk Oranı Geçen Senenin Üstünde Aydin - Kültür ve Turizm Bakanı Atilla Koç, "Otellerin Doluluk Oranı Geçen Senenin Üstünde, Ama Bunu İç Turizm Telafi Etti" Dedi. ram..
Pepe: Türkiye'yi Siyasi, Ekonomik ve Sosyal Politikalarıyla Rayına Oturttuk, İstikrara Kavuşturduk Kocaeli - Çevre ve Orman Bakanı Osman Pepe, "Herşeyi (Güllük Gülistanlık Yaptık) Diyemeyiz. ..
Amerikan Enerji Devi Enron'un Eski Yönetim Kurulu Başkanı Skilling'e 24 Yıl Hapis Cezası Houston - Amerikan Enerji Devi Enron'un 5 Yıl Önceki İflasından Sorumlu Tutulan Eski Yönetim Kurulu Ba..
TMO, 40 Günde 70 Bin Ton Fındık Aldı Trabzon - Toprak Mahsülleri Ofisi (TMO) Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü İsmail Kemaloğlu, TMO'nun Yaklaşık 40 Günlük Süre Zarfında Bütün Olumsuz Şa..
Kars: Muhtar Seçimi Kavgası Kanlı Bitti Kars'ın Selim İlçesi'ne Bağlı Kekeç Köyü'nde Bayramdan 2 Gün Önce Meydana Gelen Kavgada Yaralanan Bir Kişi, Tedavi Gördüğü Hastanede Hayatını Kaybetti.
İşgücünde Acı Tablo Gelişmiş Ülkeler Seviyesine Yükselmeye Çalışan Türkiye'de, İşgücüne Katılım Oranı Yüzde 49,3 Oranında Bulunuyor.
Londra: İngiliz Basınında Bugün İngiliz Basınında Bugün, Irak'la İlgili Olarak Yapılan İki Ayrı Kamuoyu Yoklaması, 1956 Yılında Sovyet Birliklerinin İşgaliyle Bastırılan Macaristan Ayaklanmas..
Seri Katil Zanlıları Yakalandı/ İkisi de Sabıkalı Çıktı/katil Zanlıları: Zevk için Cinayet İşledik Ankara/sakarya - Çeşitli İllerde Son 4 Gün İçerisinde 7 Kişiyi Öldüren ve Son Olarak Gölbaşı..
Eflatunlar İçindeler Yeşim Büber'in Bir Ay Önce, Altı Yıldır Birlikte Olduğu Görüntü Yönetmeni Mehmet Aksın'la Evlendiği Ortaya Çıktı.
Türkiye'de Federasyonların Doping Sicili Hacettepe Üniversitesi Doping Kontrol Merkezi Tarafından 2003 Yılından Beri Yapılan Kontrollerde 19 Federasyonun Toplam 101 Sporcusunda Dopinge Rastl..
İstanbul: Kazakistan'da Zor Günler Yaşayan İşçiler Türkiye'ye Dönüyor Kazakistan'ın Atırau Vilayetinde, Kazak ve Türk İşçiler Arasında Yaşanan Kavga Sonrasında Yaralanan Türk İşçilerden 100 T..
İstanbul: Yurtta Hava Tahmini Tahminlere Göre Yurt Geneli Parçalı ve Çok Bulutlu, İç Anadolu'nun Güney ve Doğusu, Akdeniz'in İç Kesimleri ile Tokat Çevreleri Hafif Yağmur ve Sağanak Yağışlı, ..
Gazze: Gazze Şeridi'nde Bir Gazeteci Kaçırıldı Associated Press'te Foto Muhabiri Olarak Çalışan Bir Gazeteci Bu Sabah Gazze Şeridi'nde Kaçırıldı.
Japonya ve Endonezya'da Depremler Japonya'da Richter Ölçeğine Göre 6,8 Büyüklüğünde Deprem Meydana Geldi.
Bakırköy'de Kavga... -İki Grup Arasındaki Bıçaklı Kavgada, 2'si Ağır 4 Kişi Yaralandı Bakırköy'de İki Grup Arasındaki Bıçaklı Kavgada, 2'si Ağır 4 Kişi Yaralandı.
Çanakkale: Çanakkale Boğazı'nda Yoğun Sis Etkisini Kaybetti Yoğun Sis Sebebiyle Çift Taraflı Olarak Deniz Trafiğine Kapatılan Çanakkale Boğazı, Sisin Etkisini Kaybetmesinin Ardından Saat 09.1..
İstanbul: Bakırköy'de Kaza: 3 Yaralı Bakırköy'de Meydana Gelen Trafik Kazasında 3 Kişi Yaralandı. Yaralılardan Biri, Elindeki Sigarayla Ambulansa Binmek İsteyince Sağlık Görevlileri Tarafında..
Bakan Güler: Bir Milyon 100 Bin Elektrik Kaçağı Yakaladık Ordu - Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Hilmi Güler, Elektrikte Kayıp ve Kaçakların Azaltılmasına Yönelik Yürüttükleri Çalışma Kapsam..
Cruz Kulis Yapıyor! Oscar Jürisi "Dondurmam Gaymak"ı Adaylardan Biri Olarak Seçerse Filmde Oynayan Muğlalı İki Ev Hanımı Penelope Cruz'la Yarışacak.
Annan: "BM'nin Daha Yapacak Çok Şeyi Var" BM Genel Sekreteri Kofi Annan, BM'nin Kalkınma, İnsan Hakları ve Güvenlik Hedefleriyle İlgili Olarak Daha Yapacak Çok Şeyinin Olduğunu Söyledi.
Holbrooke: "ABD Ordusu Kuzey Irak'ta Konuşlandırılsın" Bosna Barışının Mimarı Olarak Tanınan Eski Amerikalı Diplomat Richard Holbrooke, Washington'un Mevcut Irak Politikasının İflas Ettiğini ..
Balıkesir: Edremit'te Trafik Kazası: 1 Ölü Balıkesir'in Edremit İlçesi'ne Bağlı Zeytinli Beldesi'nde E- 87 Karayolunda Bisikletliyle Evine Gitmekte Olan Emekli Polis Ümit Sözen (55), Bir Arac..
İstanbul: Bayramın İkinci Gününde Evsiz Kaldılar Beyoğlu'nda Sabah Saatlerinde Çöken Bina Paniğe Neden Oldu.
Yunanistan'da 4.8 Büyüklüğünde Deprem Yunanistan'da Merkez Üssü Atina'nın 420 Kilometre Güneydoğusunda Yer Alan Kerpe (Karpathos) Adası Açıkları Olan, Richter Ölçeğine Göre 4.8 Büyüklüğünde ..
Çin Aynı Anda İki Uydu Fırlattı Çin, Uzaya Aynı Anda İki Uydu Gönderdi. Yeni Çin Haber Ajansı'nın Bildirdiğine Göre, Uydular Taiyuan Uydu Fırlatma Merkezi'nden, Yerel Saatle 07.34'te (Tsi 02..
Karayollarında Durum Karayollarının Bazı Kesimlerinde, Yapım ve Onarım Çalışmaları Nedeniyle Ulaşım Kontrollü Veriliyor.
George Clooney, "Erkeklerin Bir Numaralı Elçisi" Seçildi İnternet Dergisi Askmen.com, Ünlü Film Yıldızı George Clooney'i "Erkeklerin Bir Numaralı Elçisi" Seçti.
İsrail, Ahmedinejad'ın Çağrısından Rahatsız İsrail'in BM Büyükelçisi Dan Gillerman, Tüm BM Üyelerinden, İsrail Devletinin Yıkılması Gerektiğini Sık Sık Dile Getiren İran Cumhurbaşkanı Mahmud..
"İsrail Uçaklarının Uçması Barış Misyonuna Zarar Veriyor" BM'nin Barış Gücü Operasyonlarının Şefi Jean-marie Guehenno, İsrail Uçaklarının Lübnan Üzerinde Uçmasının, Lübnan'daki Uluslararası ..
Zehra'nın Küçüklüğü Kaya Çilingiroğlu'nun, 3 Ay Önce Dünyaya Gelen Oğlu Hüseyin Kaya ile Hülya Avşar'ın Buluşmasının İlk Fotoğrafı, Bugün Gazetelerde Yayınlandı.
Antibiyotiği Ateş Düşürücü Olarak Kullanmayın Teis Başkanı Nurten Saydan, Antibiyotiklerin Ateş Düşürücü İlaçlar Olmadığını Belirterek, "Her Ateşi Olan Antibiyotik Kullanmamalıdır. Antibiyoti..
ABD, Irak Hükümetinin Sorumluluk Almasını İstiyor ABD Savunma Bakanı Donald Rumsfeld, ABD'nin, Irak Hükümetinin Güvenlik Konusunda Daha Fazla Sorumluluk Almasını İstediğini Söyledi.
New York Otobüs Terminalinde Bomba İhbarı Asılsız Çıktı New York Kentinin Otobüs Terminalinde Yapılan Bomba İhbarı Asılsız Çıktı.
Jones Türkiye'de Evrim Kuramının Dünya Çapındaki En Önemli Savunucularından Genetik Profesörü Steve Jones Türkiye"ye Geliyor. Jones"un Katılacağı Söyleşilerin İlki 28 Ekim...
Londra: Osmanlı'ya Ait Madalyalar, Londra'da Açık Arttırmaya Çıkıyor İngiltere'nin Başkenti Londra'da Osmanlı Döneminden Kalma Madalya ve Nişanlar, Sotheby's Müzayede Evi'ne Bağlı Morden & Ed..
Taslak Niyet Mektubu Üzerinde Mutabakat Sağlandı Hazine Müsteşarlığı, Uluslararası Para Fonu (IMF) Heyeti ile Stand-by Düzenlemesinin Beşinci Gözden Geçirme Çalışmaları Kapsamında Taslak Niy..
Londra: Osmanlı'ya Ait Madalyalar, Londra'da Açık Arttırmaya Çıkıyor İngiltere'nin Bakenti Londra'da Osmanlı Döneminden Kalma Madalya ve Nişanlar, Sotheby's Müzayede Evi'ne Bağlı Morden & Ed..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10