24 Ekim 2006 Salı Günü Haberleri

24 Ekim 2006 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Bush'tan Bayram Mesajı ABD Başkanı George W. Bush, Müslüman Aleminin Ramazan Bayramı"nı Kutlayarak, "İslam"ın Irk ve Etnik Ayrılıkları Aşan Büyük Bir Din Olduğunu" Belirtti. Başkan Bush, Rama..
ATO: Ar-ge Harcamalarının Yetersizliği Beyin Göçünün Temel Nedeni Ankara Ticaret Odası'nın "Ar-ge Harcamaları ve Patent" Raporunda, Ar-ge Faaliyetlerinde ABD'nin 281 Milyar, Japonya 136 Milya..
659 Bin İşsize, 800 Milyon YTL'lik Ödeme İşsizlik Sigortası Fonu'ndan, 30 Haziran 2006'ya Kadar İşsiz Kalan 659 Bin 111 Kişiye 800 Milyon 364 Bin 374 YTL Tutarında "İşsizlik Ödeneği" Verildi..
Bush: "İslam,etnik Ayrılıkları Aşan Büyük Bir Din" ABD Başkanı George W. Bush, İslam Aleminin Ramazan Bayramı'nı Kutlayarak, "İslam'ın Irk ve Etnik Ayrılıkları Aşan Büyük Bir Din Olduğunu" B..
Diyarbakır: Suça Karışmış Çocuklara Rehabilite Diyarbakır'da Suça Karışan ve Mahkeme Kararıyla Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü'ne Gönderilen Çocuklar, Verilecek Mesleki Eğitim Sayesinde İş Sahi..
İstanbul: Şarküteri Hırsızına Mahalleli Baskını Fatih'de Bir Şarküteriye Giren Hırsız Mahallenin Gençleri Tarafından Farkedilince Kıskıvrak Yakalanarak Polise Teslim Edildi. Hırsızın "Oğluma ..
Kudüs: İsrail Kuvvetleri, Gazze Şeridi'nin Güneyinden Çekildi İsrail Ordusu, Bir Hafta Süren Operasyonlardan Sonra Gazze Şeridi'nin Güneyindeki Kuvvetlerini Geri Çektiğini Bildirdi.
Lefkoşa: KKTC'liler Hokkabaz'ı Beğenmedi KKTC'de Gösterime Giren Cem Yılmaz'ın Merakla Beklenen Filmi 'Hokkabaz' Beklenen İlgiyi Görmedi.
Sezer:"bm Yaşamsal Önemde" Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, BM'nin Devletlerin Eşit Biçimde Seslerini Duyurabildikleri, Sorunlarını ve Çözüm Önerilerini Gündeme Getirebildikleri Tek Evrensel..
Ankara: Shçek Raporu "Kreş Denetimsizliklerini" Gözler Önüne Serdi Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme Kurumu (Shçek) Bünyesindeki 3-6 Yaş Grubu Çocukların Kaldığı Kreşler, Milli Eğitim Bakanlığı..
Pepe: Türkiye'yi Siyasi, Ekonomik ve Sosyal Politikalarıyla Rayına Oturttuk Kocaeli - Çevre ve Orman Bakanı Osman Pepe, "Herşeyi (Güllük Gülistanlık Yaptık) Diyemeyiz. Ancak Türkiye'yi Siyasi..
ATO'dan "Ar-Ge Harcamaları ve Patent Raporu": Türkiye'de Kişi Başına Ar-Ge Harcaması 22 Dolar Ankara - Ankara Ticaret Odasının (ATO) Hazırladığı "Ar-Ge Harcamaları ve Patent Raporu'nda Türkiy..
Bakan Gül: Bu Millet Çok Laf Cambazıyla Vakit Kaybetti/ "Şimdi Toparlanma Devrine Girdik" Kayseri - Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül, Türkiye'de Kayıp Zamanların Telafisi ..
Ağar: Erken Seçim Sürecine Girildi Elaziğ - Doğru Yol Partisi (DYP) Genel Başkanı Mehmet Ağar, Erken Seçim Sürecine Girildiğine Vurgu Yaparak, 2006 Yılının Sonunda Bir Seçimin Beklenmesi Gere..
Kazakistan'da Yaralanan İşçiler Türkiye'ye Getirildi İstanbul - Kazakistan'da İşçiler Arasında Çıkan Kavgada Yaralanan Türk İşçiler Uçakla Sabiha Gökçen Havaalanı'na Getirildi. türk Enka Şirk..
Anayasa Mahkemesi Üyeleri Şanlıurfa'da Tarihi Mekanları Gezdi Şanliurfa - Ramazan Bayramı Tatilinin Bir Kısmını Şanlıurfa'daki Tarihi ve Turistlik Mekanları Gezerek Değerlendiren Anayasa Mahk..
Bakan Şahin: Fenerbahçe İsterse Maçlarını Seyrantepe'de Oynasın İstanbul - Spordan Sorumlu Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, Fenerbahçe ve Galatasaray Kulübleri Arasında ..
Hakkari'de 2 Terörist Teslim Oldu Diyarbakir - Terör Örgütü PKK'dan Kaçmalar Devam Ederken, Bugün Hakkari'nin Çukurca İlçesinde, PKK Üyesi 2 Kişinin Teslim Olduğu Bildirildi. terör Örgütünün ..
Yağmur'a Güveni Sonsuz Pınar Altuğ, Bayram Tatilinde Sevgilisi Yağmur Atacan'ı Biran Olsun Yalnız Bırakmıyor. Çekimler İçin Antalya'da Bulunan Atacan, Çekim Aralarında Soluğu Sevgilisinin Yan..
Ankara: ATO'dan "Ar-ge Harcamaları ve Patent" Raporu Ankara Ticaret Odası'nın (ATO) Oecd, Eurostat, Türk Patent Enstitüsü ve Dünya Fikri Haklar Örgütü (Wıpo) Verilerinden Yararlanarak Hazırla..
Ankara: Melih Gökçek'ten Bayram Anıları Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Eski Bayramların Yerini Hiçbir Anının Tutmadığını Belirterek, "Bayramlarda Para Toplamayı Çok Severdik..
Tatildeyim 400 YTL Gönder! Çökertilen Hırsızlık Çetesinin Telefon Görüşmeleri, Tutuklanan Bir Emniyet Amiri ile 5 Polis Memurunun Şebeke Üyeleriyle Bağlantılarını Bir Kez Daha Gözler Önüne S..
Üniversite Reformu Seyfettin Gürsel - Köşe Yazarları Bayram Günleri Memleket Sorunlarından Uzak Durmayı Adet Edindiler. Ben de Bu Modaya Uyarak Geçen Yıl Çocukluğumun Bayramlarını Yazmıştım...
Pekin: Kuzey Kore'nin Nükleer Denemesi Kuzey Kore Lideri Kim Jong-il'in, Çin'e Yeni Bir Nükleer Deneme Yapma Planının Olmadığını Bildirdiği Kaydedildi.
Okulda Şiddet Korkutuyor Okullarda Yapılan Araştırmalar, Öğrenciler Arasında Şiddetin Korkutucu Boyuta Geldiğini Gösteriyor. Bir Araştırmaya Göre, Erkekler Kadar Olmasa da Kızlar da Şiddetin ..
Galatasaray Yeni Transferlerinden Verim Alamadı Turkcell Süper Lig'de Geride Kalan Sezonu Şampiyon Olarak Kapatan Galatasaray'ın Transfer Döneminde Takıma Yaptığı Takviye Çabaları Şimdiye De..
Beyoğlu'nda Bir Kişinin Cesedi Bulundu Beyoğlu'nda 3 Katlı Binadan Düşen Bir Kişi Hayatını Kaybetti.
"ABD K.irak'ta Konuşlandırılsın" Bosna Barışının Mimarı Olarak Tanınan Eski Amerikalı Diplomat Richard Holbrooke, Washington"un Mevcut Irak Politikasının İflas Ettiğini Savunarak, Ülkedeki AB..
Beyoğlu'nda Bir Bina Kısmen Çöktü Beyoğlu'nda Arka Duvarının Çökmesi Sonucu Çatlaklar Oluşan 3 Katlı Bina Tahliye Edildi.
Kocaeli'nde Balık Fiyatları Kocaeli'nde Palamutun Tanesi 2,00-4,00 YTL, Barbunun Kilosu 10,00-13,00 YTL Arasında Değişen Fiyatlarla Satılıyor.
Gönül: Türkiye'deki Fert Başına Milli Gelir, Rusya'daki Milli Gelirle Eşit Kocaeli - Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül, "Türkiye'de Fert Başına Düşen Milli Gelir Bugün, Bir Zamanlar Dünyanın İ..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10