22 Ekim 2006 Pazar Günü Haberleri

22 Ekim 2006 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Samsun: Samsun'daki Trafik Kazası Samsun'un Kavak İlçesi'nde Geçirdikleri Trafik Kazasında Hayatını Kaybeden 4 Kişinin Kimlikleri Belli Oldu.
Bursa'da Evden Hırsızlık Bursa'nın Merkez Osmangazi İlçesinde, Bir Evden Para ve Ziynet Eşyası Çalındığı Bildirildi.
Bursa'da İnşaattan Hırsızlık... Bursa'nın Merkez Osmangazi İlçesinde Bir İnşaattan, Bazı İnşaat Malzemelerinin Çalındığı Bildirildi.
Dubaı: ABD'li Diplomattan ABD'nin Irak Politikasına Eleştiri ABD'nin Yakındoğu İşleri Bürosu Kamusal Diplomasi Yöneticisi Alberto Fernandez, ABD'nin Irak'taki Dış Politikasında Hatalar Olduğu..
Bursa-kocaeli-sakarya Üçgenindeki Seri Katil Alarmı Haberine Ek Seri Cinayetlerin Tek Görgü Tanığı Olan Çoban Dursun Dere Kaldırıldığı Toyota-sa İlkyardım ve Trammotoloji Hastanesi'nde Özel O..
Cimbom'dan Bayram Şekeri Ümit Karan Golleriyle, Mondragon Kurtarışlarıyla Galatasaray'a Çifte Bayram Yaptırdı. Orhan Ak'ın 45'te Oyundan Atıldığı Maçta Erciyes'in Tek Golü Lazarov'dan (Pen.) ..
22 Ekim Pazar Dha Spor Gündemi 20.00 Fenerbahçe - Kayserispor (Senad Ok- Hakan Tarhan - Övünç - Atilla - Ali Danaş)
Avrupa'dan Futbol Alman Bundesliga'da Hamit ve Halil Altıntop'lu Schalke, Evinde Hannover'i Konuk Etti. Shalke'nin 2 -1 Galip Geldiği Maçta Golleri 17. Dakikada Z. Bajramovic ve 27'de L. Kobi..
Sosyal Güvenlikte Açık Büyüdü Sosyal Güvenlikte Büyüyen Açık, Deyim Yerindeyse "Dikiş Tutmuyor" ve Gittikçe Büyüyor.
Samsun'da Kaza: 4 Ölü 2 Yaralı Samsun"un Kavak İlçesinde Bir Yolcu Otobüsü ile Otomobilin Çarpışması Sonucu 4 Kişi Öldü, 2 Kişi Yaralandı. Edinilen Bilgiye Göre, Şefik Dizdar Yönetimindeki Sa..
Ramazan Sonrası Beslenmeye Dikkat Ramazan Ayının Sona Ermesinin Ardından Midenin Asit Salgısını Artıran Gıdalardan Uzak Durulması, Bayramın, Ramazan Öncesindeki Beslenme Modeline Geçiş Olarak..
Ankara: Cumhurbaşkanı Sezer'den Ramazan Bayramı Mesajı Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, İçerden ve Dışardan Yönlendirmelerle Yaratılmaya Çalışılan Yapay Tartışma Konularının Bir Yana Bırakıl..
Tahran: İran'ın Nükleer Programı İran, Ülkenin Nükleer Programına Yönelik Birleşmiş Milletler (BM) Güvenlik Konseyi'nin Uygulayacağı Herhangi Bir Yaptırıma Karşı "Uygun Önlemler Alacağını" Be..
Ramazan Bayramı Yarın Başlıyor Ramazan Bayramı Yarın Başlıyor. Beş Günlük Tatili Fırsat Bilen Vatandaşlar Memleketlerine ya da Tatil Beldelerine Giderken, Siyasetçiler Bayramı Genel Olarak An..
DSP Lideri Sezer: "Gün Birlik ve Bütünlük Günü" DSP Genel Başkanı Zeki Sezer, Ramazan Bayramı Dolayısıyla Yayınladığı Mesajda Türkiye'nin Bugün Hiç Olmadığı Kadar Ağır Bir Bölücülük Tehdidi A..
Cumhurbaşkanı Sezer'den "Birlik, Bütünlük" Mesajı Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, Ortak Ülküler Çevresinde Dayanışma Ruhuyla Kenetlenen Toplumların, Güçlü ve Dinamik Yapılarıyla Varlıkların..
Roma: Juventus, Zoru Başarmakta Kararlı Şike ve Bahis Skandallarının Ardından Mahkeme Kararıyla İkinci Lige Düşürülen ve Eksi 17 Puanla Başlayan Juventus, Ligde İlk Kez Bir Sıra Yükselmeyi Ba..
Ankara: Bardakoğlu'ndan Bayram Mesajı Diyanet İşleri Başkanı Ali Bardakoğlu, Ramazan'da Elde Edilen Kazanımların, Yüksek Değerlerin Ramazan Sonrasında da Devam Etmesini İsteyerek, "Bizler Bug..
Ankara: Sezer'in Ramazan Bayramı Mesajı Demokratik Sol Parti (DSP) Genel Başkanı Zeki Sezer, Ramazan Bayramı Dolayısıyla Yayınladığı Mesajında, Türkiye'nin Çok Ağır Sorunlarla Karşı Karşıya B..
Atina: Yunanistan'daki Yerel Seçimler Yunanistan'da Bölge ve İl Valileri, Belediye Başkanları ve Kent Meclisi Üyelerinin Belirleneceği Yerel Seçimlerin 2. Tur Oylaması Başladı.
İtfaiye Uyardı: "Yangın Merdivenleri Çay Ocağı Gibi" Ankara Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanı Faruk Kurutuz, Kış Öncesi Yangınlar Konusunda Vatandaşları Uyarırken Konut, İşyeri ve A..
Bardakoğlu: "Savaşın Gölgesinde Bayram Geçiren Müslümanlara Dua Edelim" Diyanet İşleri Başkanı Ali Bardakoğlu, Her Bayramda Olduğu Gibi Ramazan Bayramı'nda da Öksüz ve Yetimlerin, Muhtaç ve K..
Cinsel Gücü Artıran Bantlar İngiltere'de Erkeklerin Cinsel Gücünü Arttırmak İçin Kola Yapıştırılan Vanilyalı Bantlar Piyasaya Çıktı. Bantların İçindeki Vanilya Esansı Kendini Yavaş Yavaş Dışa..
Ankara: CHP'li Ateş, Bakan Aksu'ya "Kaç Oto Galerisinin Şehir Merkezi Dışına Taşındığını" Sordu CHP Ankara Milletvekili Yılmaz Ateş, İçişleri Bakanı Abdülkadir Aksu'ya, Son 2 Yılda Ankara'da ..
Adana: Halı Sahada Maç Yaparken Kalp Krizinden Öldü Adana'da Halı Sahada Maç Yaparken Kalp Krizi Geçiren Bir Kişi Hayatını Kaybetti.
Adana: Sulama Kanalına Düşen Çocuk Boğuldu Adana'da Sulama Kanalına Düşen Bir Çocuk, Boğularak Hayatını Kaybetti.
Kuzey Kore: "İkinci Bir Nükleer Deneme Yapmayız" Kuzey Kore, ABD'nin Kendisini "Tedirgin Etmemesi" Şartıyla İkinci Bir Nükleer Deneme Yapmama Sözü Verdi.
Ankara: Bakan Tüzmen'den AB'ye Anlamlı Mesaj Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen, Fransa'nın Tanınmış Yayın Organı Le Monde'un Çizeri Jean Plantu'nun Kendisine Hediye Ettiği AB'nin Türkiye Politikası..
Çelik: "Liselerde Çince Okutma Hazırlığındayız" Asya Eğitim Forumu Yıllık Konferansına Katılmak İçin Pekin'de Bulunan Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, Türkiye'de Pilot Uygulama Olarak Bazı..
Din Değiştirmeyecek Formula 1 Yarışında Tanıştığı Ferrari'nin Reklam Müdürü Massımo Cusımano'yla, Geçtiğimiz Yıl Paris'teki Türk Konsolosluğunda Evlenen Spor Spikeri Burcu Esmersoy, Şimdi İta..
Emel Hanım Çocukları "Kameralardan Uzak" Sevindirdi DYP'nin First Leydisi Emel Ağar, Sessiz Sedası Bir Şekilde Bayram Öncesi Birçok Çocuğu Sevindirdi.
Gazetecilere "Terör" Kursu Emniyet Genel Müdürlüğü, Basında Güvenlik Alında Görev Yapan Muhabirlere 2 Günlük Özel Bir Seminer Verecek. Emniyet, Medya Güvenlik Analisti Semineri'nde Gazetecile..
MHP: "CHP, Sarı Muhalefet" MHP'den CHP'ye Son Dönemin En Sert Tepkisi Geldi. CHP Lideri Baykal'ın Partisinin Birinci Olduğu İddiasına MHP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Şandır, "CHP'nin, AKP'..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10