20 Ekim 2006 Cuma Günü Haberleri

20 Ekim 2006 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Isparta: Tedavi İçin Yardım Bekleyen Bayan Hayatını Kaybetti Kan Kanseri Nedeniyle Tedavi İçin Yardım Talebinde Bulunan Sevcihan Konur, Hastalıkla Olan Mücadelesini Kaybetti. 50 Bin YTL'ye İh..
Aydın: Sarraflar da Eski Bayramları Arar Oldu Aydın'da Çarşı ve Pazarlarda Bayram Hazırlıkları Tüm Hızıyla Devam Ederken, Esnaf İşlerin Durgunluğundan Vatandaş İse Hayat Pahalılığından Dert Y..
Kayseri: Kayseri Müftüsünden Bayram Mesajı - Kayseri Müftüsü Şaban İşlek, Ramazan Bayramı ile Mesaj Yayınladı.
Karabük: Karabük Protokolünü Buluşturan İftar Karabük Yücel Huzurevi'nde Dün Akşam Verilen İftar Yemeği, Şehir Protokolünü Biraraya Getirdi.
İstanbul: KKTC Eski Cumhurbaşkanı Denktaş'tan Orhan Pamuk'la İlgili Açıklama Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) 1. Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş, Orhan Pamuk'a Verilen 2006 Nobel Edebiyat Ödül..
Çanakkale: Genç Kızı Sahil Güvenlik Botu Kurtardı Çanakkale'nin Gökçeada İlçesi'nde Aniden Rahatsızlanarak Devlet Hastanesi'ne Kaldırılan Genç Kız, O Sırada Vapur Olmaması Sebebiyle Sahil Gü..
Eskişehir: Eskişehir'de Kayıp 2 Kız Kardeş Bulundu Eskişehir'de, 4 Gündür Kayıp Olarak Aranan 2 Kız Kardeş Bulundu.
Eskişehir: Eskişehir'de Uyuşturucu Operasyonu Eskişehir'de Bir Kişi, Bir Miktar Uyuşturucu ile Yakalandı.
Egeli & Co ile Ticaret Menkul Değerler Arasında Danışmanlık Sözleşmesi İstanbul - Egeli & Co Yatırım Ortaklığı A.ş ile Ticaret Menkul Değerler A.ş Arasında 3 Aylık Danışmanlık Sözleşmesi İmza..
İngiliz Basınında F.bahçe ve Beşiktaş Yorumları UEFA Grup Elemelerinde Tottenham-Beşiktaş ve Fenerbahçe-Newcastle Maçları İngiliz Basınında Geniş Yer Buldu. İngiltere Basını Türk Takımları Be..
Terim: İtalya Maçı Benim için Çok Önemli Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, Türkiye"nin İtalya ile 15 Kasım"da Yapacağı Hazırlık Maçının Kendisi için Önemli Olduğunu Söyledi. Digitü..
Vatikan: Vatikan Yine Hristiyan-müslüman Diyaloğu Çağrısında Bulundu Vatikan Yine Hristiyanlarla Müslümanlar Arasında Karşılıklı Saygı Çağrısında Bulundu.
Hüsnü Bu Kez Kızdı Hüsnü Şenlendirici Kuzeni Seniha ve İlknur Soydaş'a Sert Çıktı. Şenlendirici, Her İkisinin de Hakkında Söz Söylemesini İstemiyor.
Atina: Ollı Rehn'den, Türkiye'ye Mesaj Avrupa Birliği'ne Her Yeni Katılan Ülke Gibi Aday Ülkelerin de Aynı Koşullarda Üzerine Düşen Sorumlulukları Yerine Getirmesi Gerektiğini Belirten AB Kom..
Gnr'den Chınese Democracy Geçen Yaz Ortaköy'de Konser Veren Dünyaca Ünlü Grup Guns'n Roses'ın Yeni Albümü İçin Oldukça "Gizemli" Bir Tarih Belirlendi.
İzair, Kış Tarifesine 29 Ekim'de Mardin Seferleriyle Başlıyor İzmir-İzmir Hava Yolları (İzair) Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Demirtaş, Kış Tarifesinin 29 Ekim'de Başlayacağını Bildirdi. Demirt..
Rehn: "AB, Türkiye'ye Verdiği Sözde Durmalıdır" AB Komisyonu'nun Genişlemeden Sorumlu Üyesi Olli Rehn, AB'nin Türkiye'ye Verdiği, Hedefin Tam Üyelik Olduğuna İlişkin Sözünde Durması Gerektiğ..
Fiskobirlik'te Ödemeler Bayramdan Sonraya Sarktı Ordu - Fiskobirlik Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Pamuk, Daha Önce Bayrama Kadar Bitirmeyi Amaçladıkları 2005 Yılı Ürün Bedeli Ödemelerini Bayr..
Pakistan'da Bomba Patladı: 5 Ölü Pakistan'ın Kuzeybatısında Bomba Patlaması Sonucu 5 Kişinin Öldüğü Bildirildi.
Hazine, Gelecek Hafta 261.6 Milyon YTL İç Borç Ödemesi Yapacak Ankara - Hazine, Gelecek Hafta 261,6 Milyon YTL İç Borç Ödemesini Yapacak. hazine, 25 Ekim Çarşamba Günü 246,2 Milyon YTL'si Pi..
İzmit Körfezi'ne İki Seyyar İskele Satın Alındı Kocaeli Büyükşehir Belediyesince İzmit Körfezi'nde Kullanılmak Üzere 2 Adet Seyyar İskele Satın Alındı.
İş Girişim, Tike Restoranları ile Ortaklık Görüşmelerini Dondurdu İstanbul - İş Girişim, Tike Restoranları ile Ortaklık Görüşmelerini Dondurdu. iş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.ş. Tar..
Adana: Çukurova Üniversitesi'nde Organik Tarım Kursu - Avrupa Topluluğu, Avrupa Üniversiteler Birliği'ne (Eua) Uyum Çalışmaları İçerisinde, Çukurova Üniversitesi'nin (Çü) Başlattığı "Yaşam Bo..
Bursa: Bursa Şehirlerarası Otobüs Terminalinde Bayram Tedbirleri Artırıldı - Bursa Şehirlerarası Otobüs Terminali'ni İşleten Boykop, Ramazan Bayramı Süresince Vatandaşların Yolculuğunu Kolayl..
Silahlı Kavgada 2 Kişi Öldü, Tutuklanan Yok Şanlıurfa'da, 2 Kişinin Ölümü ve 16 Kişinin Yaralanmasıyla Sonuçlanan Kavgaya Karışan ve Tedavilerinin Ardından Gözaltına Alınan Zanlılar Tutuksuz ..
Şırnak: Kaymakam Azcan'dan Bayram Mesajı Şırnak'ın Cizre İlçesi Kaymakamı Gökhan Azcan, Ramazan Bayramı Dolayısıyla Yayınladığı Kutlama Mesajında, "Bayramın Millet Olma Şuurunu Güçlendiren Bi..
Malezya'da Mecliste İngilizce Konuşana Ceza Malezya Dil Kurumu, Parlamentoda ve Diğer Resmi Toplantılarda İngilizce Konuşan Milletvekilleri ve Hükümet Yetkililerinin Cezalandırılabileceği Uya..
AP: Kıbrıs'ta Taraflar Esnek Olmalı Avrupa Parlamentosu (AP) Başkanı Josep Borrell, AB Dönem Başkanı Finlandiya'nın Kıbrıs ile İlgili Yaptığı Öneriler Konusunda Taraflara "Esnek" Olmaları Çağ..
İran'da Filistin'e Destek Yürüyüşü İran İslam Devrimi'nin Mimarı Ayetullah Humeyni Tarafından Kudüs'ü Anma Günü Olarak İlan Edilen Ramazan'ın Son Cuma Gününde, İran'ın Değişik Kentlerinde Ger..
KKTC: Çözüm için Hazırız KKTC Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Turgay Avcı, Dış Politikada Kapsamlı Bir Çözüm için Masada Olmaya Hazır Olduklarını Söyledi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10