19 Ekim 2006 Perşembe Günü Haberleri

19 Ekim 2006 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Borsa %0,20 Arttı İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) Ulusal 100 Endeksi, İkinci Seansta 134,40 Puan Artarak 39.823,94 Puandan Kapandı. Hisse Senetleri İkinci Seansta Ortalama Yüzde 0,34..
AİHM'de Açılan 2 Dava Karara Bağlandı Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi (AİHM), Türkiye Aleyhine Açılan İki Davayı Bugün Karara Bağladı.
Unakıtan, 2007 Bütçenin Sunumunu Yapıyor Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda, 2007 Yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanunu Tasarısının Sunumunu Yapıyor..
Mumcu: "Siyasetçilerin Sözleri Polemik Yaplımasın" Anavatan Partisi Genel Başkanı Erkan Mumcu, "Siyasetçilerin Sözlerine Bürokratik Kademelerden ya da Askerlerden Tepki Gelmesini Doğru Bulmu..
Rize: Tartıştığı Velinin Saldırısına Uğradı Rize'de Bir Öğretmen, Veli Toplantısında Tartıştığı Öğrenci Velisinin Saldırısına Uğradı.
Bursaspor Teknik Direktörü Çetiner: -"ankaraspor Maçından 3 Puanla Ayrılmak İstiyoruz" Bursaspor Teknik Direktörü Raşit Çetiner, Ankaraspor Maçından 3 Puanla Ayrılmak İstediklerini Söyledi.
Babacan, Atina'da Bakoyanni ve Ngb Başkanı Arapoğlu ile Görüştü Atina - Devlet Bakanı ve AB Başmüzakerecisi Ali Babacan, AB Üyesi Ülkelerin Başkentlerine Yaptığı Ziyaretler Çerçevesinde Geldi..
Bahçeli'den Ozan Arif'e Dava MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Bir Gazetede Yer Alan Demecinde Kendisine ""basın Yoluyla Hakaret"" Ettiği Gerekçesiyle Kamuoyunda ""ozan Arif"" İsmiyle Tanınan..
Atina: Ollı Rehn, Yunanistan Dışişleri Bakanı Dora Bakoyanni ile Görüştü Avrupa Komisyonu'nun Genişlemeden Sorumlu Üyesi Olli Rehn, Yunanistan Dışişleri Bakanlığı'nda Dışişleri Bakanı Dora Ba..
Beşiktaş - Tottenham Beşiktaş, UEFA Kupası B Grubu'ndaki İlk Sınavını Bu Akşam İngiliz Rakibi Tottenham Önünde Verecek.
Newcastle - Fenerbahçe Fenerbahçe de Ezeli Rakibi Beşiktaş Gibi UEFA Kupası Gruplarına Bir İngiliz Takımı ile Oynayacağı Maçla Başlayacak.
Nihat'a Hakaret Etti Lerzan Mutlu'yu 100 Bin YTL'lik Tazminat Davası Açarak, "Kadının Fendi" İsimli Programını Mahkeme Kararıyla Yayından Kaldırtan Seda Sayan'dan Sonra Mutlu'yu Şimdi de Sevg..
Pazarlamaya Başladı Ünlü Manken Çağla Şikel de Sonunda Ticarete Atıldı. Evinin Bir Odasını Atelye Haline Getiren Çağla Şıkel Boş Zamanlarında Odaya Kapanıp İncik Boncuk ve Değişik Takılar Yap..
Mumcu'dan Ağar'a "Mülayim" Yanıtı Anavatan Partisi Genel Başkanı Erkan Mumcu, "Ovada Siyaset" Çıkışını Eleştirdiği DYP Genel Başkanı Mehmet Ağar'ın "Adın Mülayim Sert Olsan Ne Olur" Sözlerine..
Borsa, Temkinli Günde 40 Bini Denedi/ Endeks, Gün Sonunda 80 Puan Arttı: 39824/ Döviz ve Faiz Bir Miktar Gevşedi İstanbul - İMKB, Dalgalı Günde 40 Bin Direncini Denedi. Bu Seviyenin Üzerinde ..
Borsa 39.823,94 Puandan Kapandı İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) Ulusal 100 Endeksi, İkinci Seansta 134,40 Puan Artarak 39.823,94 Puandan Kapandı.
Ösys İkinci Ek Yerleştirme İşlemleri Tamamlandı 2006-ösys Genel ve Ek Yerleştirme Sırasında Açık ve Kaydolmama Nedeniyle Boş Kalan Yükseköğretim Programları Kontenjanlarına İkinci Ek Yerleşt..
Samsun: Trafik Ekiplerinden Bayram Tedbiri - Samsun Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü Ramazan Bayramı Dolayısıyla Trafik Tedbirlerini Artırdı.
Erzurum: Lisede Şiddet - Liselerde Tırmanan Şiddet Olaylarının Bir Yeniside Bugün Erzurum'da Yaşandı. Kız Meselesi Yüzünden Okul Çıkışı Durdurulan ve Düelloya Davet Edilen Lise 2. Sınıf Öğren..
Denizli: Denizli Belediyesi Ramazan Bayramı'nda Nöbetçi Ekip Bulunduracak Denizli Belediyesi, Bayram Süresince Vatandaşların Mağdur Olmamaları ve Olası Mağduriyetlerin Giderilmesi İçin Tüm Bi..
Uşak: Uşak'taki Rehber Öğretmenlere Eğitim Semineri Uşak İl Milli Eğitim Müdürlüğü Tarafından Organize Edilen Bir Seminerde, Rehber Öğretmenlerine "Öğrencilerde Zorbaca Davranışlar" Konulu Eğ..
Doğan Yayın Holding, "Smile Adsl" ile Hızlı İnternet Pazarına Girdi İstanbul - Doğan Yayın Holding, Türk Telekom'dan Sonra Adsl Hizmeti Veren Firmalar Arasına, Smile Adsl Markası ve İddialı K..
Eskişehir: Adliyede Cep Telefonu Hırsızlığı Güvenlik Kamerasına Yansıdı Eskişehir Adliyesi'nde, Bir Öğretim Görevlisinin Cep Telefonunu Çaldığı İddia Edilen Kadın, Güvenlik Kamerasına Yakalan..
Niğde: Motosikletten Düşen Eşini Yaralı Halde Bırakıp Kaçtı Niğde'nin Bor İlçesi'nde Bir Kişi, Kullandığı Motosikletin Arkasında Oturan ve Motosikletin Devrilmesi Sonucu Yaralanan Eşini Olay ..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10