19 Ekim 2006 Perşembe Günü Haberleri

19 Ekim 2006 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Kerkük: Kerkük'te Bombalı Saldırılar Irak'ın Kuzeyindeki Kerkük'te Meydana Gelen 3 Ayrı Bombalı Saldırıda 2'si ABD Askeri Olmak Üzere 8 Kişi Hayatını Kaybederken, 2 Kişi de Yaralandı.
Ordu: Ordu'da Yerel Yönetimler… - Ordu'nun Ünye İlçesi'nde Puset Polvan İlköğretim Okulu Öğrencileri, Okul Bölgesinde Yapılan Yol Çalışmalarını İnceleyen Belediye Başkanı Ahmet Arpacıoğlu'na ..
Hakkari: Hakkari'de Köye Dönüş ve Rehabilitasyon Projesi Çalışmaları Hakkari Valisi Ayhan Nasuhbeyoğlu, Köye Dönüş ve Rehabilitasyon Projesi Kapsamında İl ve İlçelerde Köylerine Dönüş Yapan V..
TBMM Genel Kurulunda Fındık Tartışması TBMM Genel Kurulunda, AK Parti ve CHP Milletvekilleri Arasında Fındık Tartışması Yaşandı.
Kızıltepe'de Bir Terörist Teslim Oldu Mardin'in Kızıltepe İlçesinde Bir Terörist Teslim Oldu.
Yelken -Kuzey Deniz Saha Komutanlığı Haliç Yarışları, 21-22 Ekim'de Yapılacak Kuzey Deniz Saha Komutanlığı Haliç Yelken Yarışları, 21-22 Ekim'de Yapılacak.
Satranç... -Uluslararası Yaş Grupları İstanbul Satranç Festivali 26-29 Ekim'de Yapılacak İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor A.ş. Tarafından Düzenlenen Uluslararası Yaş Grupları İstanbul Satr..
Cumhuriyet Kupası Masa Tenisi Birinciliği Başladı İzmit'te Cumhuriyet Kupası Masa Tenisi Birinciliği Başladı.
Çilek A.ş'ye Ülker Grubu'ndan Yönetici Transferi... Mobilya Sektöründe "Genç Odası" Konseptiyle Tanınan ve İhtisas Mobilyacılığı Alanındaki Farklı Ürünleriyle Hızla Büyüyen Çilek A.ş, Ülker ..
Camiden Çaldığı Ayakkabıyla Yakalandı... Bursa'da Bir Kişi, Camiden Çaldığı Ayakkabıyla Yakalandı.
Başkent'te Moda-manıa Şov! Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer ve Eşi Semra Sezer'in Himayelerinde Gerçekleştirilecek Yıldırım Mayruk 2023'e Hikayeler Xv Moda- Manıa 2006-07 Kış Couture Koleksiy..
Madonna Kullanıyordu Sıradışı Gösterileri, Eşsiz Şovları ve Zengin Mutfağıyla Gecce Hayatına Özgün Bir Soluk Getiren Cahide, Bu Kez İstanbul'u Variete ile Buluşturuyor.
Kekilli Tepki Çekti 'Bu Akşam Ölürüm' Şarkısıyla Bir Dönem Çok Konuşulan Murat Kekilli, Uzun Bir Aradan Sonra 'Bir Ahir Zaman' Adlı Albümüyle Geri Döndü.
Erzurum: Uzundere'de Cumhuriyet Karakucak Şenlikleri Erzurum'un Uzundere İlçesi'nde Cumhuriyet Bayramı Sebebiyle Düzenlenen Karakucak Güreşleri 25 Ekim'de Yapılacak.
İstanbul: İstanbul Büyükşehir Belediyesi Judo Takımı Avrupa Sınavı'nda Macaristan'nın Başkenti Budapeşte'de 21 Ekim 2005 Cumartesi Günü Yapılacak Olan Avrupa Kulüpler Kupası Dörtlü Final Müsa..
Ankara: İşçi Sendikası ve Konfederasyonları Seçiminde 10 Yıl Çalışmış Olma Şartı TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu'nda İşçi Sendikası ve Konfederasyonlarının Zorunlu Organl..
Ankara: Ankara'da Bayram Öncesi Gıda Denetimleri Arttı Tarım ve Köyişleri Bakanlığı, Bayram Öncesi Tüketimi Artan Tatlı, Şeker ve Şekerli Mamul İmalathanelerine Şok Denetimler Gerçekleştirdi...
Ankara: Gökçek'ten Emin Çölaşan'a Tazminat Davası Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Gazeteci-yazar Emin Çölaşan'ın "Servetimi Hangi Nedenle Merak Ediyorsun, Meraklı Taze Sıfatı..
Diyanet: "Örümcek Adam" Maceralı Namaz Hocası Kitabı Yayınlamadık Ankara - Diyanet İşleri Başkanlığı, Bir Gazetenin Okur Yazılarının Yer Aldığı Bölümünde Ertuğrul Teleri'ye Ait "Örümcek Adam ..
Sakıp Sabancı Uluslararası Araştırma Ödülü'nün Bu Yılki Konusu Belirlendi İstanbul - Sabancı Üniversitesi ve Brookings Institution İşbirliğinde Bu Yıl İkincisi Düzenlenen Sakıp Sabancı Ulusla..
Konya: Japon Turistlerin Konya'da Trafik Kazası Geçirmesi Japon Turist Kafilesinin 2 Gün Önce Konya'da Geçirdiği Trafik Kazasının Ardından, Japonya Ankara Büyükelçisi Tomoyuki Abe Hastanelerd..
Trabzon: Trabzon'da Heyelan Trabzon'un Araklı İlçesi'ne Bağlı Taşören Köyü'nde Meydana Gelen Heyelan Sonucu Köy Camisi, Okul ve 1 Ev Yıkıldı.
Bursa: Kiracı Ev Sahibini Bıçakladı Bursa'da Bir Kişi, Kiracısı Olan Şahıs Tarafından Darp Edilip Bıçaklandı.
Bursa: Asker Arkadaşı Tarafından Soyuldu Bursa'da Bir Şahıs, Evine Bir Gecelik Misafir Olarak Gelen Asker Arkadaşı Tarafından Soyuldu.
Nobel Edebiyat Ödülü Onur Kaynağımız Olamaz Dr. Özçelik: Fransa'yı Boykot için 8 69 Barkodlu Ürünleri Satın Alın
Kaçakları Taşıyan Minibüs Kaza Yaptı: 2 Ölü Sivas'ın Yıldızeli İlçesine Bağlı Yavu Beldesi Yakınlarında Sınırdışı Edilmek Üzere Götrülen Kaçakları Taşıdığı Belirlenen Araç Kaza Yaptı. Kazada ..
Şanlıurfa'da Öğrenci, Müdür ve Yardımcısını Bıçakladı Şanlıurfa'da 17 Yaşındaki Lise Son Sınıf Öğrencisi İ.h.t., Hakkında Okula Bıçak Getirdiği İçin Açılan Dava Sonunda 3 Bin YTL Para Cezasın..
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10