18 Ekim 2006 Çarşamba Günü Haberleri

18 Ekim 2006 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Zebari: PKK'nın Irak'taki Kampını Kapatamayız Irak"ın Kürt Dışişleri Bakanı Hoşyar Zebbari, Kuzey Irak"ta Terör Örgütü PKK Yanlılarının Kaldığı Mahmur Kampı"nın Kapatılamayacağını Belirterek,..
Denizli: Denizli Zabıtasından Baklavacı ve Şekercilere Denetim Denizli Belediyesi, Ramazan Bayramı'nın Yaklaşmasıyla Birlikte Bayramda Tüketimi Artan Baklava ve Şekercileri Denetim Altına Ald..
Kemalettin Tuğcu Anıldı -Çocuk Kitapları Yazarı Kemalettin Tuğcu, Ölümünün 10. Yılında Mezarı Başında Anıldı Çocuk Kitapları Yazarı Kemalettin Tuğcu, Ölümünün 10. Yılında Çengelköy'deki Mezar..
İzmit'te Elektrik Kesintisi... İzmit'te Bir Kooperatifinin Şantiye Trafosunun İrtibat Çalışması Nedeniyle Elektrik Kesintisi Yapılacağı Bildirildi.
Elazığlılar Derneği'nden Ramazan Yardımı... Gemlik Elazığlılar Kültür ve Dayanışma Derneği, Ramazan Nedeniyle İhtiyaç Sahibi Ailelere Erzak Yardımı Yapacak.
Karadeniz Can Çekişiyor Çevre Koruma Derneği Zonguldak Şube Başkanı Meltem Çetinkaya, Karadeniz'de Balıkçılık ve Turizm Sektörünün Aşırı Kirlenme Nedeniyle Azaldığını Belirterek, "İki Gücün Y..
Kamyonetle Öğrenci Servisi Antakya'nın Orhanlı Mahallesi'ndeki İffet- Zübeyir Göçmen İlköğretim Okulu'nda Eğitim Gören Öğrencilerin Okul Önüne Gelen Bir Kamyonetin Kasasına Binerek Evlerine G..
Denizbank Büyümede Kararlı / 2010'a Kadar Şube Sayısı 500'e Çıkarılacak İstanbul -Dexia İcra Kurulu Üyesi ve Denizbank'ın Yeni Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Dirk Bruneel, Denizbank'ın Şube Sa..
Helikopterli, Kuğu Figürlü Süs Bitkileri Kayseri Cumhuriyet Meydanı'nın Yeniden Düzenleme Çalışmaları Kapsamında, Kavşaklardaki Göbeklerin İçine Helikopter, Kuğu ve Kartal Şekilleri Verilen S..
Akbank, Kastamonu/tosya'da Şube Açtı İstanbul - Akbank T.a.ş, Kastamonu'da Tosya Şubesi?ni Açtı. banka'dan Borsaya Gönderilen Açıklamada Yönetim Kurulu Kararıyla Tosya Şubesi'nin Ibni Selim M..
Fanatik Bayram Çikolatası Kayseri'de, İki Ayrı Renkli Jelatinle Kaplanmış Fanatik Çikolatalar, Bayramlık Şekerlerin Gözdesi Oldu. Kilosu 35 YTL'den Satılan Fanatik Çikolotalar Taraftarlardan ..
Zehirlenmelere Karşı 10 Altın Kural Makina Mühendisleri Odası Gaziantep Şube Başkanı Ali Peri, Her Kış Çok Sayıda Kişinin Ölümüne Neden Olan Soba ve Şofbenden Sızan Gazdan Zehirlenmelerin Önü..
Şener: Yabancıların Bankacılık Sektöründeki Payı Yüzde 15 Civarında/ "6 Ay Sonra Yüzde 30 Olacak" Ankara - Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdüllatif Şener, Bankacılık Sektöründe Yabancı..
Ruhi Su'nun Eşi Vefat Etti Ruhi Su'nun Eşi ve Ruhi Su Kültür ve Sanat Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Sıdıka Su Öldü.1923 Yılında Sivas'ta Doğan Sıdıka Su Bu Sabah Evinde Geçirdiği Kalp Krizi So..
Bafa'yı Kurtarma Projesi Doğal Hayatı Koruma Vakfı (Wwf-türkiye), Son Günlerde Balık Ölümleriyle, Kirliliği Gündeme Gelen Bafa Gölü'nün Ancak Büyükmenderes Havzası Ölçeğinde Hazırlanacak Bir ..
Galatasaraylı Bir Taraftar Psv Maçına Gelirken Geçirdiği Trafik Kazasında Hayatını Kaybetti Şampiyonlar Ligi C Grubu'nda Bu Akşam Olimpiyat Stadı'nda Oynanacak Galatasaray-psv Eındhoven Maçın..
Unakıtan: Başbakan'ın Rahatsızlığı Ekonomiyi Olumsuz Etkilemedi Ankara - Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Dün Aniden Rahatsızlanarak Hastaneye Kaldırılmasının, E..
TBMM'de 2007 Yılı Bütçe Müzakere Takvimi Belli Oldu Ankara - TBMM Plan Bütçe Komisyonu, 2007 Yılı Bütçe Müzakere Takvimini Belirledi. Buna Göre Maliye Bakanı Kemal Unakıtan Yarın 2007 Bütçes..
Ağar'dan Baykal ve Mumcu'ya Yanıt: Halkın Anladığını Birileri Anlamıyorsa O Benim Meselem Değil Ankara - DYP Genel Başkanı Mehmet Ağar'ın, "Dağda Silah Taşıyacaklarına Ovada Siyaset Yapsınlar..
AB Komisyonundan Enerji Uyarısı AB Devlet ve Hükümet Başkanlarının 20 Ekimde Dönem Başkanı Finlandiya'nın Lahti Kentindeki Gayrıresmi Zirvesi İçin Gündem Maddeleriyle İlgili Öneriler Hazırla..
Şener: "Yabancı Sermayenin Payı Yüzde 15 Civarında" Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdüllatif Şener, Bankacılık Sektöründe Yabancı Sermaye Payının, Bankacılık Düzenleme Denetleme Kurul..
Rehn: "AB'nin Türkiye'ye İhtiyacı Vardır" AB'nin Genişlemeden Sorumlu Komisyon Üyesi Olli Rehn, Türkiye'nin AB'ye Entegrasyonunun Tüm Tarafların Çıkarına Olduğunu Söyledi.
TMO, Fındıkta Rekor Alıma Gidiyor Fındık Fiyatlarının Daha da Düşmesini, Fındık Üreticisinin Mağdur Olmasını Önlemek İçin Piyasaya Giren Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO), Fındıkta Rekor Alıma D..
Voleybol: Erkekler Birinci Ligi -Arçelik: 2 - Konya Meram Belediyesi: 3 Erkekler Birinci Voleybol Ligi'nde Konya Meram Belediyesi, Deplasmanda Arçelik'i 3-2 Yendi.
Bu Film Çok Konuşulacak Hollywood'un 2 Önemli İsmi Brad Pıtt ve Sharon Stone, "Dırty Trıcks" Filminin Kadrosuna Katıldı.
Tartışmalar Sürüyor! Yoksul Afrika Ülkesi Malavi'de Bir Erkek Çocuğu Evlat Edinen ve Yöntemi Eleştirilere Neden Olan Madonna, Şimdi de Bir Kız Çocuğu Evlat Edinmek İstiyor.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10