18 Ekim 2006 Çarşamba Günü Haberleri

18 Ekim 2006 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
ABD'de Tüketici Fiyatları, Eylül Ayında Yüzde 0.5 Düştü Washington - ABD'de Eylül Ayında Tüketici Fiyatları Endeksi(tüfe), Beklentilerin Altında Gelerek Yüzde 0.5 Azaldı. Düşüşün Yüzde 0.3 O..
Bütçe Maratonu Başlıyor 2007 Yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanunu Tasarısının, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda Görüşülme Programı Belirlendi.
BDDK Anketi: Olumsuz Beklentiler Yerini Temkinli Bir İyimserliğe Bıraktı Ankara - Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu'nun (BDDK) Anketine Göre, Genel Olarak Mayıs-Haziran Aylarında Ekono..
Elazığ: Elazığ'da Dul ve Yetimlere Yardım Elazığ Sosyal Hizmetler Müdürü Zeynel Abidin Koç, Bu Yıl İçinde 900 Aileye 900 Bin Lira Nakdi Yardım Yapıldığını Belirterek, "Aileye Döndürme Projesi..
Malatya: Türk Telekom Lig A Türk Telekom Lig A Takımlarından Malatyaspor Kulübü'nün Olağanüstü Kongresinin 5 Kasım Pazar Günü Yapılacağı Bildirildi.
Ankara: Kap-kaççılara Ağır Ceza Geliyor Büyük Kentlerde Artan Hırsızlık ve Yaralama Olaylarına Karışan Kişilerin Serbest Bırakılmasının Toplumda Yarattığı Rahatsızlık Dikkate Alınarak Ceza Ka..
Babacan: KKTC'ye İzalosyonlar Kalksın, Limanlarımızı Açalım Londra - Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Ali Babacan, KKTC Üzerindeki İzolasyonlar Sona Ererse, Limanlar ve Hava Alanlarının Rumlar..
Benzin İstasyonundaki Silahlı Soygun Güvenlik Kamerasında İstanbul -( Özel)- Tem Otoyolu ve Çevresinde Çok Sayıda Gasp ve Soygun Olayına Karıştıkları Belirlenen 8 Kişi Gözaltına Alındı.
Ankara: Ankara Üniversitesi Senatosu'ndan Fransa'ya Bildiri Ankara Üniversitesi Senatosu, Yayınladığı Bildiriyle Fransa Parlamentosu'nun Sözde Ermeni Soykırımıyla İlgili Aldığı Kararı Kınadı.
Ankara: Bakan Akdağ, Başbakan Erdoğan'ın Evinden Ayrıldı Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Başbakan Erdoğan'ın Subayevleri'ndeki Evinden Ayrıldı.
Ziya Doğan' Dan Takımına Not: Gidişat Pekiyi Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, Gençlerbirliği Maçından Alacakları 3 Puanın Takımı Tamamen Havaya Sokacağını Belirterek, "En Azından Oyun..
Fener Rum Patriği Bartholomeos Atina'da Yunanistan'ın Başkenti Atina'da Bulunan Fener Rum Patriği Bartholomeos, Yunanistan Başbakanı Kostas Karamanlis ve Dışişleri Bakanı Dora Bakoyanni ile A..
Üak da Fransa'yı Kınadı Üniversitelerarası Kurul, Ermeni Soykırımını İnkarı Suç Sayan Yasa Teklifini Kabul Eden Fransız Ulusal Meclisi'ni Kınayarak, Demokrasi ve Özgürlükler Gibi Temel Değerl..
Bursa: Eşine Kızan Kadın, 1 Yaşındaki Bebeğini Darp Etti Bursa'da Tartıştığı Eşi Evi Terk Edince Bunalıma Giren Bir Kadın, 1 Yaşındaki Çocuğunu Döverek Hastanelik Etti.
Eskişehir: Eskişehir'de Trafik Kazaları: 5 Yaralı Eskişehir'de Meydana Gelen 3 Ayrı Trafik Kazasında, 5 Kişi Yaralandı.
Babacan: Ekonomi 2007'de Yavaşlayacak Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Ali Babacan, Türkiye"nin Ekonomik Büyümesinin 2007"de Muhtemelen Yavaşlayacağını Ancak Yüzde 5"in Üzerinde Kalacağını Söyl..
Ankara: Cebeci Kampüsü'ndeki Öğrenci Eylemi Sona Erdi Öğrenci Kolektifi Tarafından Cebeci Kampüsü Önünde Yapılan Öğrenci Eylemi Sona Erdi.
Antalya: Antalya'daki "Kale 1" Operasyonu Antalya İl Jandarma Komutanlığı ve Demre İlçe Jandarma Komutanlığı Tarafından Ortaklaşa Düzenlenen "Kale1" Operasyonunda Yakalanan 6 Kişi Daha Tutuk..
Ordu: Ordu'dan Kısa Kısa Ordu'nun Ünye İlçesi'nde, İki Kişi Arasında Çıkan Silahlı Çatışmada 1 Kişi Yaralandı.
Eskişehir: Eskişehir'den Kısa Kısa Eskişehir'de, Sayaç Okumak İçin Evine Gelen Tedaş Görevlisini Darp Ettiği İddia Edilen Şahıs Gözaltına Alındı.
Londra: Bakan Babacan'ın İngiltere Temasları Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Ali Babacan, "AB'yi Bir Ev Olarak Düşünürsek, Türkiye'yi Bu İçinde Kalıcı Bir Unsur Olarak Göstermemiz Gerekir" Ded..
Afganistan'da 9 Sivil Daha Öldü Afganistan'ın Güneyinde, NATO'nun Hava Saldırılarında 9 Sivilin Daha Öldüğü Belirtildi.
Vanuatu Adası Yakınında Deprem Büyük Okyanus'taki Ada Devletçiklerden Vanuatu Yakınında, Richter Ölçeğine Göre 6,2 Büyüklüğünde Bir Deprem Meydana Geldiği Bildirildi.
Dubaı: Sünni ve Şii Liderler Mekke'de Bir Araya Geliyor Irak Sünni ve Şii Dini Liderleri, İki Topluluk Arasında Büyüyen Çatışmalara Bir Çözüm Bulmak Amacıyla Yarın Mekke'de Biraraya Gelecek.
Ömer Seyfettin Hikaye Yarışması... -Yarışmayı Kazananlar, 4 Kasımda Akm'de Düzenlenecek Törenle Ödüllerini Alacak Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Türk Edebiyatı Vakfının Birlikte Düzenlediği "..
Kabil: NATO Hava Saldırısında 8 Afganlı Sivil Öldü NATO'nun Gece Yarısı Düzenlediği, Afganistan'ın Güneyindeki Bir Köyde Bulunan Militanları Hedef Alan Hava Saldırısında 8 Afganlı Sivilin Öld..
Amman: Irak Cumhurbaşkanı Yardımcısı, Ülkede İç Savaş Yaşanmadığını Söyledi Irak Cumhurbaşkanı Yardımcısı Tarık El Haşimi, Ülkede İç Savaş Yaşanmadığını Söyledi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10