16 Ekim 2006 Pazartesi Günü Haberleri

16 Ekim 2006 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Bayrama Sürpriz Bekliyor Ünlü Oyuncu İpek Tuzcuoğlu, Önceki Akşam Etiler'de Bir Markette Alışveriş Yaparken Objektiflere Yakalandı.
Antalya: Vali Yüksel, Şehit Aileleri ve Gazilere İftar Yemeği Verdi Antalya Valisi Alaadin Yüksel, Şehit Aileleri ve Gazilere İftar Yemeği Verdi.
İstanbul: Eyüp'te Bir Evde Yangın: 2 Ölü Eyüp'te Bir Evde Meydana Gelen Yangında, 2 Kardeş Yanarak Hayatını Kaybetti.
Nürnberg: Nürnberg'de Neonazi Gösterisi Polis Tarafından Dağıtıldı Almanya'da Bir Grup Irkçı, 2. Dünya Savaşı'na Katılan Nazi Liderlerinin İdam Edilmesinin 60. Yıldönümünü Kınama Bahanesiyle ..
Lüksemburg: AB Genel İşler ve Dış İlişkiler Konseyi Lüksemburg'da Toplandı Avrupa Birliği (AB) Genel İşler ve Dış İlişkiler Konseyi; Filistin'deki Gelişmeler, Lübnan, AB'nin İran'ın Nükleer P..
Bağdat'ta 67 Ceset Bulundu Irak'ın Başkenti Bağdat'ın Çeşitli Bölgelerinde Bugün 67 Ceset Bulunduğu Bildirildi.
Sakın Yanlış Anlamayın Ünlü Oyuncu Kenan Kalav, Önceki Akşam Cihangir'de Yüzünde Bantlarla Yakalanınca Panikledi.
Kars: Kaçak Yollarla Türkiye'ye Hayvan Sokan Bir Şebeke Çökertildi Kars'ta, Ermenistan Sınırından Kaçak Yollarla Türkiye'ye Hayvan Sokan Bir Şebeke Çökertildi. Olayla İlgili Yakalanan ve Mahk..
Bağdat: Irak Dışişleri Bakanı Hoşyar Zebari'nin Açıklamaları Son Dönemlerde Türkiye ile Irak, Terör Örgütü PKK Konusunda İşbirliği ve İstihbarat Paylaşımına Giderken, Irak Dışişleri Bakanı Ho..
Necla Sultan'ın Cenazesi İstanbul'a Getirildi Madrid'de Vefat Eden Sultan Vahdettin ve Halife Abdülmecid'in Torunu Necla Hibetullah Sultan'ın Cenazesi İstanbul'a Getirildi.
On Numara Çekilişi Yapıldı Milli Piyango İdaresince Düzenlenen On Numara Oyununun Bu Haftaki Çekilişi Yapıldı.
Ajansları Suçladı Dünyanın En İyi Mankeni Olarak Gösterilen Brezilyalı Gısele Bundchen, Sıfır Beden Tartışmalarıyla İlgili İlginç Açıklamalar Yaptı.
İstanbul: Türk Böbrek Vakfı'nın Kampanyası'na Futbolculardan Destek Fenerbahçe ve Beşiktaşlı Futbolcular, Türk Böbrek Vakfı'nın İftar Yemeğinde Bir Araya Gelerek, "Bir Işık da Sen Tut" Kampan..
Ankara: Ali Bardakoğlu'dan Basın Mensuplarına İftar Yemeği Diyanet İşleri Başkanı Ali Bardakoğlu, "İrtica Tartışmalarına Taraf Olmadım, Olmam Da. Biz, Devletin Yapması Gerekin Dini Hizmetleri..
İstanbul: Necla Hibetullah Sultan'ın Cenazesi Türkiye'ye Getirildi Madrid'de Vefat Eden ve Osmanlı Hanedandan Son Padişahı Vahdettin'nin Torunu Olan Necla Hibetullah Sultan'ın (Osmanoğlu) Cen..
Erdoğan Şehit Ailelerinden Özür Diledi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Bizim Kültürümüzde 'Git Oğlum Git, ya Gazi Ol ya Şehit' Der Analarımız, Böyle Uğurlarlardı. Dolayısıyla 'Askerlik Yan G..
Lefkoşa: Rum Basını, ABD'nin Kıbrıs İçin Yeni Öneriler Paketi Hazırladığını İleri Sürdü Rum Basını ABD'nin, Türkiye'nin AB Üyelik Sürecini Kolaylaştırmak Amacıyla KKTC ile Doğrudan Ticaret ve..
Yolcu Minibüsü Nehre Yuvarlandı: 5 Kişi Kayıp Artvin'de Yolcu Minibüsü Çoruh Nehri'ne Yuvarlandı. Kazada 7 Kişinin Yaralandığı, 5 Kişinin de Kayıp Olduğu Bildirildi.
Ankara: Tanık Koruma Kanunu Tasarısı Bakanlar Kurulu'nda İmzaya Açıldı Tanık Koruma Kanunu Tasarısı Kapsamında, Koruma Altına Alınan Tanığın Fizyolojik Görünümünün Estetik Cerrahi Yoluyla Değ..
Kilis: Kilis'te Kaçakçılık Kilis'te, Jandarma Ekipleri Tarafından Durdurulan Bir Araçta Çok Sayıda Kaçak Mal Ele Geçirildi.
Kilis: Suriye'den Türkiye'ye Geçmeye Çalışan 1 Kişi Yakalandı Suriye'den Türkiye'ye Mayınlı Sahayı Kullanarak Geçmeye Çalışan 1 Kişi, Kilis'te Sınır Birlikleri Tarafından Yakalandı.
Kahire: Mısır Cumhurbaşkanı Mübarek Libya'da Mısır Cumhurbaşkanı Hüsnü Mübarek, Libya Lideri Muammer Kaddafi ile Görüşmek Üzere Libya'ya Geldi.
Bardakoğlu: "Papa'yla Görüşürüm Ama Makamımda" Diyanet İşleri Başkanı Ali Bardakoğlu Kasım Ayında Türkiye'yi Ziyaret Edecek Olan Papa'nın Programında Kendisiyle Bir Görüşme Bulunduğunu da Bel..
Göbekten İğne Yapacaklar Ender Saraç'ın Hbs Adını Verdiği İğneleriyle Zayıflamayı Seçen Ünlüler, Bayram Tatilinde de Diyetlerini Sürdürecekler.
Annesi Onay Vermedi Bir Dönem Gündeme Kiralık Anne ile Çocuk Sahibi Olma Fikriyle Bomba Gibi Düşen Metin Arolat, Bu Hayalinden Vazgeçti.
İstanbul: Serbest Dalış Milli Takımı, İstanbul'a Döndü İspanya'ya Bağlı Tenerife Adası'nda, 9-15 Ekim Tarihleri Arasında Düzenlenen 3. Dünya Serbest Dalış Şampiyonası'nda Bir Birincilik, Bir ..
Ankara: Korsanla Mücadelede Ödül Sistemi Hükümet; Korsanla Mücadelede İkramiye Sisteminin Getirilmesi, Seyahat Acentalarının Yol Açtığı Mağduriyetleri Giderme, Kruvaziyer Gemilere Kolaylık, Ö..
Sur: Türk Askerinin Lübnan'da Konuşlanması 5 Kişilik Türk Askeri Heyetinin, Türk Askerlerinin Konuşlanacağı Sur'un Güneydoğusundaki Şhaytiye Bölgesine Gelerek, Bölge Hakkında Bilgi Topladıkla..
Rehn: "Finlandiya'nın Önerileri Gerçekçi" AB Komisyonu'nun Genişlemeden Sorumlu Üyesi Olli Rehn, Kıbrıs'taki Tıkanıklığın Aşılması Konusunda Dönem Başkanı Finlandiya'nın Getirdiği "Gerçekçi ..
Mersin: Çiftçiye Mobil Hizmet Dönemi Mersin Valisi Hüseyin Aksoy, "Tarımda Mobil Eğitim Programı"na Başlandığını Bildirdi.
İstanbul: Fenerbahçe Gazetesi'nden Kulübün Eski Sporcularına İftar Yemeği Fenerbahçe Gazetesi, Kulübün Eski Sporcularına Bu Akşam İftar Yemeği Verdi.
Zonguldak: Fransa'da "Ermeni Soykırımı İnkar Yasası Tasarısı"nın Kabul Edilmesine Tepkiler Zonguldak Karaelmas Üniversitesi (Zkü) Senatosu, Fransa'da Ermeni Soykırımını Reddetmeyi Suç Sayan Y..
İstanbul: Evcil Davasında Yine Görevsizlik Kararı Verildi Alaattin Çakıcı'nın Para Kasası Olduğu İleri Sürülen Erol Evcil'in Kara Para Dosyası Hakkında 4. Kez Görevsizlik Kararı Verildi. Dava..
Ankara: Bakan Şener'den "Ekonomi" Değerlendirmesi Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdüllatif Şener, 2006 Yılı Bütçe Açığı Miktarının Yıl Sonu Gerçekleşme Tahmininin 3-4 Milyar YTL Olduğu..
Sabaha Kadar Ağladı Geçen Cuma Gülşen'in de Konuk Olduğu Reha Muhtar Tv'nin Yankıları Sürüyor. Programın Sunucularından Anna Babkova ile Muhtar'ın Sevgilisi Gülşen Arasında Yaşananlar İlk Kez..
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10