14 Ekim 2006 Cumartesi Günü Haberleri

14 Ekim 2006 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Kötü Diye Gösterilmeyecek Türk ve Amerikalı Oyuncularla Çekilen Living And Dying Filmi "Kötü" Diye Gösterilmeyecek. Filmin Dvd ve Vcd'leri de Türkiye'de Satışa Çıkmayacak.
Genç Sevgilim Vardı Ayşegül Aldinç, Kendinden Yaşça Küçük Gençlerle Birlikte Olan Meslektaşlarını Savundu. Aldinç "Benim de Genç Sevgilim Oldu. Aşk Olduktan Sonra Yaşın Ne Önemi Var Ki" Dedi.
Kaçak Eşya Yakalayana Ödenecek İkramiye Yılda 6500 YTL ile Sınırlanıyor Kaçak Eşya Yakalanması Halinde, Muhbir ve El Koyanlara, Olay Başına 150 YTL İkramiye Ödenecek. Kaçak Eşya Yakalayanlara..
Faiz Dışı Fazla Hedefi Yüzde 6,5 Hükümet Yetkililerinin Üzerinde Çalışmaya Devam Ettiği 2007 Bütçesindeki Makro Hedefler Çerçevesinde, 2007 Yılında Faiz Dışı Fazla Hedefi 5 Yıldır Olduğu Gib..
Hakkari'de Mayın Patladı: 2 Şehit Hakkari'de Terör Örgütü PKK Üyelerince Önceden Araziye Döşenen Mayına Basan 2 Asker Şehit Oldu, 1 Asker de Yaralandı.
Wrc'de Kemer ve Silyon Etapları Tamamlandı Dünya Ralli Şampiyonası"nın (Wrc) 13. Ayağı Olan 4. Türkiye Rallisi"nde, Kemer 1 ve Silyon 1 Etapları Tamamlandı. Antalya"nın Kemer İlçesinde Düzenl..
Kilis: Kilis Sydv, Ramazan Ayında 4 Bin 511 Kişiye Yardım Yaptı Kilis'te, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (Sydv) Tarafından Ramazan Ayında 4 Bin 511 Yoksula Yardımda Bulunulduğu Bildiri..
Çukurca'da Bir Teğmen ve Er Şehit Oldu Hakkari"nin Çukurca İlçesinde Mayına Basan Bir Teğmen ve Bir Er Şehit Oldu, Bir Er Yaralandı. ...
İstanbul: Vali Güler'den Patrik Mesrop Iı'nin Özel Koruma İstemesiyle İlgi Açıklama İstanbul Valisi Muammer Güler, Türkiye Ermenileri Patriği Mesrob Iı'nin Valilikten Özel Koruma İstemesiyle ..
Cumhuriyet Bayramı Provaları Nedeniyle İstanbul'da Bazı Yollar Trafiğe Kapatılacak İstanbul - İstanbul'da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Provaları Nedeniyle Fatih ve Üsküdar'da Bazı Yol Güzergahl..
Bakan Aksu'dan Bayramda Alınacak Trafik Önlemlerine Yönelik Genelge Ankara - İçişleri Bakanı Abdülkadir Aksu, "Ramazan Bayramı'nda Alınacak Trafik Önlemleri" ile İlgili Olarak 81 İl Valiliğin..
Ünlü Bestekar Selahattin İçli Vefat Etti İstanbul - "Zeytin Gözlüm", "Gül Açılsın Dudağında Gülüver", "Hüzün Zaman Zaman Deli Dalgalarla Gelir", "Ayrılık Var Çıkan Falda" Gibi Türk Sanat Müzi..
Türk F-16'ları Dün 3 Kez Yunan Uçaklarınca Taciz Edildi Ankara - Ege Denizi'nin Uluslararası Hava Sahasında Planlı Eğitim Uçuşu Yapan Türk F-16'ları Dün 3 Kez Yunan Uçaklarınca Taciz Edildi. ..
Dolar Değer Kazandı, Altın Arttı Uluslararası Piyasalarda Geçen Hafta, ABD Doları, Önemli Para Birimleri Karşısında Değer Kazanırken, Altın Fiyatları Yükseldi. Tokyo Borsası Resmi Tatil Neden..
Faiz Dışı Fazla Hedefi Yüzde 6.5 Hükümet Yetkililerinin Üzerinde Çalışmaya Devam Ettiği 2007 Bütçesindeki Makro Hedefler Çerçevesinde, 2007 Yılında Faiz Dışı Fazla Hedefi 5 Yıldır Olduğu Gibi..
DSP'den Baykal'a "Erken Seçim" Tepkisi DSP Genel Saymanı Hasan Suna, CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'ın 4 Dakikada Erken Seçime "Hayır" Dediğini Belirtirken, "Baykal, Meclis'te Başbakan Erdoğa..
Japonlara Türkiye'de Yatırım Çağrısı Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen, Japonlara ""gelin Türkiye"de Yatırım Yapın"" Çağrısında Bulunurken, İki Ülke Arasında Yatırım ve Ticaret Alanlarını Belirleme..
Oyder'in "Yetkili Satıcı Memnuniyeti ve Karlılığı" Araştırma Sonuçları 3 Kasım'da Açıklanacak İstanbul - Otomotiv Yetkili Satıcıları Derneği (Oyder) Otomotiv Sektöründe Yetkili Satıcıların Me..
Pancar Üreticilerine Avans Müjdesi Ankara - Pancar Üreticilerine Üçüncü Nakdi Söküm Avansı Ödemesinin, Bayram Öncesi Yapılacağı Bildirildi. sanayi ve Ticaret Bakanlığı'na Bağlı Türkiye Şeker ..
Lc Waikiki: Fransız Değiliz Ankara - Giyim Firması Lc Waikiki Bazı Gazetelere Tam Sayfa Olarak Verdiği İlanlarda, Fransız Markası Olmadığını, Bir Türk Markası Olduğunu Duyurdu. bazı E-Forum v..
Fiskobirlik Hakkında 14 İnceleme, 5 Suç Duyurusu Raporu Hazırlandı Ankara - Fiskobirlik Hakkında, 2000'den Bu Yana 14 İnceleme Raporu, 5 Suç Duyurusu Raporu Hazırlandığı Bildirildi. sanayi v..
Tokat: Tokat'ta Yerel Yönetimler - Turhal Belediye Başkanı Ali Gözen, "Sanayi Esnafının Eksikliklerini Biliyoruz, Bu Anlamda Belediye Olarak Elimizden Gelen Her Türlü Hizmeti Verme Gayreti İç..
Konya: Konya Emniyeti Trafik Denetimlerini Hızlandırdı - Konya Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü Tarafından Okul Servis Araçları, Kamyonlar ve Çekiciler Üzerinde Yapılan Denet..
Orhan Pamuk'tan Fransa'ya Eleştiri: Özgürlükçü Fransa'ya Bu Yakışmadı Ankara - Nobel Ödüllü Yazar Orhan Pamuk, Fransa'da Kabul Edilen Ermeni Tasarısını Değerlendirdi. Pamuk, 'Soykırım'ı İnka..
Ağar: Pamuk'un Ödül Alması Keşke Bayram Gibi Kutlanabilseydi İstanbul - Doğru Yol Partisi Genel Başkanı Mehmet Ağar, Orhan Pamuk'un Nobel Ödülü Alması Hakkında, "Türkiye'de Keşke Bayram Gibi ..
Batman: Milletvekili Demirkıran'dan Sabancı'ya Davet Türk Sanayi ve İşadamları Derneği Başkanı Ömer Sabancı'nın, AK Parti Batman Milletvekili Afif Demirkıran'ın Daveti Üzerine Batman'a Gelece..
Çanakkale: Çanakkale Boğazı, Dev Yüzer Vincin Geçişi Sebebiyle Deniz Trafiğine Kapatıldı Çanakkale Boğazı, Akçakoca'da Doğalgaz Arayacak Olan Dev Yüzer Vincin Geçişi Sebebiyle Tek Taraflı Ola..
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10