13 Ekim 2006 Cuma Günü Haberleri

13 Ekim 2006 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Fransa Tarihe Kara Bir Leke Çaldı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Fransa Parlamentosunun Sözde Ermeni Soykırımını İnkarı Suç Sayan Yasa Tasarının Kabul Etmesiyle Fransa Tarihine ve Demokrasisi..
Ttb Başkanı Gürsoy: Yabancı Doktor Suudi Yatırımcıya Yarayacak Ttb Merkez Konseyi Başkanı Prof. Dr. Gençay Gürsoy, TBMM Sağlık Komisyonu'nda Kabul Edilen ve Yabancı Doktorların Türkiye'de Çal..
Peçeli Öğretmen İşten Çıkarıldı İngiltere"de Aishah Azmi Adlı 24 Yaşındaki Müslüman, İngilizce Öğretmeni, Ders Sırasında Peçeyi Çıkartmayı Reddettiği için Görevinden Alındı. West Yorkshire"de..
Ege Endüstri'nin İrtibat Numaraları Değişti İstanbul - Ege Endüstri ve Ticaret A.ş'nin Telefon ve Fax Numaraları Değişti. şirketin Borsaya Gönderdiği Açıklamada Şöyle Denildi: "Şirketimizin T..
Hazine, Önümüzdeki Hafta 5 Yıl Vadeli Tahvil İhalesine Çıkıyor Ankara - Hazine, Önümüzdeki Hafta, 5 Yıl Vadeli Sabit Kuponlu Tahvil İhalesi Düzenleyecek. Hazine, 17 Ekim Salı Günü YTL Cinsind..
THY, İcra Komitesi Oluşturdu İstanbul - Türk Hava Yolları A.o, Candan Karlıtekin Başkanlığında İcra Komitesi Kurulmasını Kararlaştırdı. thy'den Borsaya Gönderilen Açıklamaya Şöyle Denildi: "..
Lugano: Eleştirilere Cevabımı Zamanla Vereceğim Fenerbahçeli Futbolculardan Diego Alfredo Lugano Moreno ile Mehmet Yozgatlı, Bugün Sarı-Lacivertli Taraftarlarla Biraraya Geldi. Küçükyalı Fene..
PTT, Döviz Pozisyonlu Posta Çeki İşlemlerine Başladı Ankara - Sadece YTL Cinsinden Sürdürülmekte Olan Posta Çeki İşlemleri, Artık Dolar ve Euro Üzerinden Otomasyona Açık PTT Merkezleri'nden ..
Goldman Sachs'tan Yatırımcılara 'Türk Bonoları Alın' Tavsiyesi Londra - Yatırım Bankası ve Danışmanlık Şirketi Goldman Sachs Group Inc., Müşterilerine Gönderdiği Notta, Enflasyonu Kontrol Alt..
İş Girişim, Beyaz Filo A.ş.nin Yüzde 15.7 Hissesine 4 Milyon Dolar Ödedi İstanbul - İş Girişim, Beyaz Filo A.ş.nin Yüzde 15.7 Hissesine 4 Milyon Dolar Ödedi. iş Girişim Sermayesi Yatırım Ort..
Polat: İnadına 72 Bin Kişi Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Adnan Polat, Avrupa Şampiyonlar Ligi"ndeki Bordeaux Karılaşmasında Büyük Sorun Yaşadıkları Atatürk Olimpiyat Stadı"nda, 18 Ekim..
20 Ekim'de Açılıyor İstanbul'un En Popüler Mekanlarından Olmaya Aday Garbo Lounge, 20 Ekim 2006 Cuma Akşamı Emir Çerman ve Ec Band'ın Performansıyla Kapılarını Açıyor.
Londra: Irak'taki İngiliz Askerleri İngiltere Genelkurmay Başkanı General Richard Dannatt, İngiliz Askerlerin "Görev Tamamlana Kadar" Irak'ta Kalmaya Devam Edeceğini Söyledi.
Anne Babasının Adı Yazılı Harun Kolçak, Uzun Bir Aranın Ardından Yeni Albümüyle Müzik Dünyasına Döndü. Şu Sıralar Yeni Klip Çalışması Üzerinde Çalışan Sanatçıyı Görenler İse Ellerindeki Japon..
Lyon: Fransa'da Patlama: Bir Bina Çöktü Fransa'nın Doğusundaki Lyon Şehrinde Meydana Gelen Patlamanın Ardından Bir Binanın Çöktüğü Bildirildi.
Eva Oldukça Gergin Seksi Oyuncu Eva Longoria, Sevgilisi Tony Parker'dan Ayrıldığından Beri Kendini Toparlayamadı. Ünlü Oyuncu Bu Ayrılıktan Oldukça Etkilenmişe Benziyor.
İstanbul'da Elektrik Kesintisi... Sarıyer'in Bazı Semtlerinde, 17 Ekim'de, 8 Saat Süreyle Elektrik Kesintisi Uygulanacak.
İtalya'dan Sezen Cumhur Önal'a Nişan İtalya, Şarkı Sözü Yazarı ve Radyo Televizyon Programcısı Sezen Cumhur Önal'a "Ordine Della Stella Della Solidarieta" Nişanı ve "Cavalier" Unvanı Verdi.
İstanbul Ticaret Borsası... -Yumurtanın Adedi 0,17 YTL'den Satıldı İstanbul Ticaret Borsasında Yumurtanın Adedi 0,17 YTL'den Satıldı.
Londra: West Ham Unıted'lı Ferdınand Tutuklandı West Ham United'ın Defans Oyuncusu Anton Ferdinand, Bir Gece Kulübü Çıkışında Çevresindekilere Saldırdığı Gerekçesiyle Tutuklandı.
İstanbul: Türkiye Basketbol Ligi Türkiye Basketbol Ligi Takımlarından Galatasaray Cafe Crown'un Tecrübeli Oyuncusu Tolga Tekinalp, Çok Kaliteli Bir Kadroya Sahip Olduklarını Belirterek, "Bu S..
Tsyd'nin Eski Başkanlarından Attila Gökçe'nin Annesi Öldü Türkiye Spor Yazarları Derneği'nin (Tsyd) Eski Başkanlarından Attila Gökçe'nin Annesi Öldü.
İstanbul: Hidayet'ten Yalanlama Geldi Hakkında, Teşhisi Konulamayan Bir Hastalığa Yakalandığı Yönünde İddialar Çıkan Milli Basketbolcü Hidayet Türkoğlu'ndan İddialara Yalanlama Geldi.
İstanbul: Beşiktaş Kulübü'nden Açıklama Beşiktaş Kulübü, Futbolcuların Transfer Taksitlerini Alamadıkları ve Teknik Direktör Jean Tigana'nın Oyuncuların Bu Yöndeki Taleplerini Yönetim Kurulun..
İngiltere'nin En İyi Şarkı Sözü Yazarı Cat Stevens Adıyla 1970'lerde Üne Kavuşan ve Müslüman Olduktan Sonra Yusuf İslam Adını Alan İngiliz Şarkıcı, İngiltere'de Bu Yıl da Yılın En İyi Şarkı S..
İstanbul: Fenerbahçeli Futbolcular Lugano ve Mehmet Yozgatlı, Taraftarlarla Buluştu Fenerbahçeli Futbolcular Diego Lugano ile Mehmet Yozgatlı, Fenerium Etkinlikleri Kapsamında Küçükyalı Fener..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10