13 Ekim 2006 Cuma Günü Haberleri

13 Ekim 2006 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Kuzey ve İç Bölgelerde Etkili Sağanak Yağış Bekleniyor Yurdun Kuzey ve İç Bölgelerinde Etkili Sağanak Yağış Bekleniyor.
Alpogan: "Kasım-aralık Ayında AB ile Beklediğimiz 'Tren Kazası' Dün Olmuştur" Milli Güvenlik Kurulu (Mgk) Yiğit Alpogan, "Kasım-aralık Ayında AB ile Beklediğimiz Tren Kazası Dün Olmuştur. Bun..
Fransız Meclisinde Kabul Edilen Teklif.... -mü Senatosu, Yasa Teklifini Kınadı Marmara Üniversitesi (mü) Senatosu, Fransız Meclisinin Sözde Ermeni Soykırımını İnkar Edenlere Hapis ve Para Cez..
Konya: Sü'den Öğrencilere Araştırma ve Eğitim Konulu Konferans - Selçuk Üniversitesi (Sü) Teknik Eğitim Fakültesi ve Konya Ticaret Odası (Kto) Tarafından Öğrencilere Araştırma ve Eğitim Konul..
Samsun: Fransa'da, "Ermeni Soykırımını İnkar Yasası Tasarısı'nın" Kabul Edilmesine Tepkiler - Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Fevzi Apaydın, Oda Olarak Fransa'yı Esef ve Ş..
İstanbul: Galatasaray'ın 101. Kuruluş Yıldönümü Galatasaray Spor Kulübü'nün 101. Kuruluş Yıldönümü Etkinlikleri, Sarı-kırmızılı Kulübün Kurucusu Ali Sami Yen'in Kabri Başında Anılmasıyla Başl..
Madonna'yı Geride Bıraktı Podyumlarda Fırtına Gibi Esen ve Sansasyonel Yaşantısıyla Basında Sıkça Yer Alan Kate Moss, Dünyanın En Etkileyici Ünlüsü Seçildi
'Gerçek Ama Acı' 'Kokain Kullanan Mankenler Var' İtirafı Manken Seda Ertan'ın Şansını Açtı. Haftalık Dergisine İlginç Açıklamalar Yapan Seda Ertan , 'Medyatik Olduğumdan Beri Daha Çok İş Gelm..
İçişleri Bakanları Antalya'da Biraraya Gelecek Güneydoğu Avrupa İçişleri Bakanları Gayriresmi Toplantısı'nın İkincisi Antalya'da Yapılacak. Başta Terör Olmak Üzere Suçun Önlenmesine İlişkin G..
Meteoroloji Yağış İçin Uyardı Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden Yapılan Açıklamada, Yurt Genelinde Yağışların Aralıklarla Devam Edeceği Belirtilerek, Yağışla Beraber Poyrazın da Etkili Olacağı..
Başkentte Elektrik Kesintisi Trafoda Bakım, Onarım Çalışması Nedeniyle 16-17 Ekim'de Ankara'nın Bazı Yerlerinde Elektrik Kesintisi Uygulanacak.
Kayseri: Fransa'da "Ermeni Soykırımını İnkar Yasası Tasarısı"nın Kabul Edilmesine Tepkiler - Fransa'nın Kabul Ettiği Ermeni Soykırımını İnkarını Suç Sayan Yasaya Türk Kadınlar Birliği Kayseri..
Tekvando Milli Takımı Fransa'daki Turnuvaya Katılmıyor Tekvando Federasyonunun, 23-26 Kasım Tarihleri Arasında Paris"de Yapılacak Olan ""uluslararası Olimpik Test Turnuvası"na"" Fransa"yı Pro..
Ankara: Anavatan Partili Sarıbaş'tan Fransa'ya Karşı Tepki Anavatan Partisi Grup Başkanvekili Süleyman Sarıbaş, TBMM Başkanlığı'na Başvurarak, Makam Aracı Olarak Kendisine Tahsis Edilen Frans..
Ankara: Bu Kitap Çok Konuşulacak Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), Eğitime İlişkin Olarak Yazılı Basında Çıkan ve Bu Haberlerle İlgili Tekziplerin (Yalanlama) Yer Aldığı Haberleri, "Küçük Puntolu..
İstanbul: Başbakan Erdoğan İstanbul'da Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Eşi Emine Erdoğan'la Birlikte Ankara'dan İstanbul'a Geldi.
Viyana: Orhan Pamuk'un Nobel Ödülü'nü Alması Avusturya Basında Yazar Orhan Pamuk'un, Fransız Meclisindeki Sözde Ermeni Soykırımının İnkarını Suç Sayan Yasa Tasarısının Onaylanmasıyla Aynı Gün..
Milli Basketbolcü Hidayet Türkoğlu'ndan Yalanlama: Sağlığım Yerinde İstanbul - Hakkında, Teşhisi Konulamayan Bir Hastalığa Yakalandığı Yönünde İddialar Çıkan Milli Basketbolcü Hidayet Türkoğl..
Trafik Kazalarında Son Bir Haftada 91 Kişi Hayatını Kaybetti Ankara - Emniyet Genel Müdürlüğü Sözcüsü İsmail Çalışkan, Bir Hafta İçerisinde 79 Ölümlü Trafik Kazasında 91 Kişinin Hayatını Kay..
Hukuk Genel Kurulu'ndan Çeaş Kararı Yargıtay Hukuk Genel Kurulu, Yargıtay 14.hukuk Dairesi'nin Çeaş'ın Malvarlıklarına El Konulmamasını Sağlayan Kararına Direnen Yerel Mahkeme Kararını Bozdu.
Şişli'deki Dolandırıcılık İddiası... -4 Kişi İşlemlerinin Ardından Adliyeye Sevk Edildi Şişli'de, Bir Şirketin Kadın Ortağının İmzasını Taklit Edip Şirket Çeklerini Başka Kişilere Kırdırarak ..
Isparta: Isparta'da Elektrik Kesintisi - Akdeniz Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Isparta İl Müdürlüğü'nce Sav Kök - Çukur Köy Enh' da Yaptırılan Elektrik Dağıtım Tesisine Enerji Verme Çalışma..
Samsun: Samsun'da Yerel Yönetimler - Samsun'un Kavak İlçe Belediye Başkanı Bahri Kesici, Düzenlendiği Bilgilendirme Toplantısında Vatandaşlara Çalışmalarını Anlattı.
Mersin: Mersin'de Yerel Yönetimler - Mersin'in Alt Birim Akdeniz Belediyesi Zabıta Müdürlüğü'nün, Kent Merkezinde Bulunan Gıda Üretimi ve Satışı Yapan İşletmeleri Denetleyerek, Kurallara Uyma..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10