12 Ekim 2006 Perşembe Günü Haberleri

12 Ekim 2006 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Koray, Kleberson ve Bobo, Gençlerbirliği Maçında Yok Beşiktaş, Pazar Günü Sahasında Gençlerbirliği ile Yapacağı Maçın Hazırlıklarını Sürdürdü. Sakatlıkları Bulunun Koray, Kleberson ve Bobo'nu..
-UEFA Kupası Belgeseli Satışa Çıkıyor Galatasaray'ın 17 Mayıs 2000'de Kazandığı UEFA Kupası'nın "17 Mayıs-Bir Şampiyonluğun Hikayesi" Adıyla Çekilen Belgeseli, Cumartesi Satışa Sunulacak. Yön..
Poudade: "Tasarı Henüz Yasalaşmış Değil" Fransa'nın Ankara Büyükelçisi Paul Poudade, Fransız Meclisinde Sözde Ermeni Soykırımıyla İlgili Yasa Teklifinin Kabul Edilmesiyle, İkili İlişkilerde ..
Tügiad Fransız Mallarını Satmayacak Türkiye Genç İşadamları Derneği (Tügiad) Ankara Şubesi Başkanı Sefa Çol, Fransız Ürünlerine Karşı Üyelerinin ve Tüketicilerin, Boykotu Etkin Biçimde Kulla..
Almanya: "Pamuk, Türkiye ile Avrupa Arasında Köprü İnşa Etti" Almanya Dışişleri Bakanı Frank-walter Steinmeier, 2006 Nobel Edebiyat Ödülünün Orhan Pamuk'a Verilmesini Memnuniyetle Karşıladığ..
Pfdk'dan Kayseri Erciyesspor Başkanı Çetinkaya'ya Ceza Futbol Federasyonu Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu, Bugün Toplandı.
Altılı Ganyan, 5.912,78 YTL İkramiye Verdi İstanbul'da Bugün Koşulan At Yarışları Sonucunda Altılı Ganyan, 5.912,78 YTL İkramiye Verdi.
Kesin Bir Tarih Yok Aliye Dizisinde Sinan Karakteri ile Dikkat Çeken Halit Ergenç,"bir An Evvel Aile Kurmayı ve Çocuk Sahibi Olmayı Çok İstiyorum" Diyor
At Yarışları -Altılı Ganyan, 5.912,78 YTL İkramiye Verdi İstanbul'da Bugün Koşulan At Yarışları Sonucunda Altılı Ganyan, 5.912,78 YTL İkramiye Verdi.
Ümraniye'de Kaza: 2 Ağır Yaralı Tem Otoyolu'nun Ümraniye Bölümündeki Trafik Kazasında, Emniyet Şeridinde Park Halindeki Bir Kamyona Arkadan Çarpan Kamyonette Bulunan 2 Kişi Ağır Yaralandı.
Denizlispor'da Şok Üstüne Şok Denizlispor'un Son Günlerde Başı Dertten Kurtulmuyor. Eski Başkan Yardımcısı Yasin Cinkaya'nın, Alacakları Karşılığında Kendisine Verilen Kulüp Çeklerinin Karşıl..
Paris'te Ermeni Gösterisi Fransa'nın Başkenti Paris'te Yaşayan Bir Grup Ermeni, Fransa Ulusal Meclisi'nde Sözde Soykırımın İnkarını Suç Sayan Yasa Tasarısı Görüşüldüğü Sırada Meclis Binası Ya..
Bakanlık: Bazı Göl ve Akarsulardaki Balık Ölümlerinin Nedeni Çevre Kirliliği ve Fabrikalar Ankara- Çevre ve Orman Bakanlığı Tarafından Yapılan Açıklamada, Son Günlerde Bazı Akarsu ve Göllerde..
Ankara: Yabancı Doktor Yasa Tasarısı Komisyonda Kabul Edildi TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu'nda Sağlık Hizmetleri Temel Kanunu, Sağlık Personelinin Tazminat ve Çalışma E..
Türksat ile TMSF Arasındaki Sorun Hizmet Alanlara Yansıdı / Bazı İllerde Kablo Tv Yayını Yapılamıyor Ankara - Türksat Uydu Haberleşme Kablo Tv ve İşletme A.ş, Bazı Bölgelerdeki Kablo Tv Yayın..
TESK'ten Esnafa "Fransız Mallarını" Vitrinlerden İndirin Çağrısı Ankara - TESK Genel Başkanı Günday, "Dün İsviçre, Bugün Fransa, Yarın Diğerleri 70 Milyonluk Türkiye'yi Yönetenler, Bir Avuç ..
Bağ-Kur Emeklileri de Maaşlarını Bayram Öncesi Alacak Ankara - Bağ-Kur'dan Aylık Alan Sigortalı ve Hak Sahipleri de Emekli Aylıklarını, Ramazan Bayramı'ndan Önce Alacak. çalışma ve Sos..
Ankara: Fransa'da "Ermeni Soykırımını İnkar Yasası Tasarısı"nın Kabul Edilmesine Tepkiler Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Fransa Meclisi'nde Ermeni Soy..
'Ödüller Alacağız' Ünlü Oyuncular Nurgül Yeşilçay ile İşe Cem Özer, Geçen Yıl Birlikte Oynadıkları 'Sen Olmasaydın' Adlı Tiyatro Oyunundan Sonra Ortak Bir Projeye Daha İmza Atıyor.
Bağdat: Irak'ta, Direnişçiler Okul ve Kamu Binalarına Baskı Uyguluyor Irak'ta Direnişi Her Geçen Gün Artıran İsyancılar, Diyala'da Başta Okul ve Postane Olmak Üzere Kentteki Kamu Binalarını Z..
Yeni Gözde Cheryl Cole İngiltere Milli Futbol Takımı Kaptanlığını Davod Beckham'ın Bırakmasının Ardından Vıctorıa Beckham da Popülerliğini Yitirdi.
Erivan: Fransa'da "Ermeni Soykırımını İnkar Yasası Tasarısı"nın Kabul Edilmesine Tepkiler Ermenistan Dışişleri Bakanı Vartan Oksanyan, Fransız Parlamentosu'nun Ermeni Soykırımını Suç Sayan Ya..
Samsun: Samsun'da Kısa Kısa - Samsun'da "Okula Gidiyorum" Diyerek Evinden Ayrılan Bir Çocuk Kayıplara Karıştı.
Pfdk'dan Kayseri Erciyesspor'a Ceza Yağmuru Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (Pfdk), Kayseri Erciyesspor Başkanı Ahmet Çetinkaya ve 6 Yöneticiye 20'şer Gün Hak Mahrumiyeti Cezası ile 5'er B..
İstanbul: Başkan Topbaş Kabul Ederse Fransız Sokağı'na Cezayir Anıtı Dikilecek İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi'nde Grubu Bulunan Tüm Partiler, Fransa Parlamentosu'nun Ermeni Soykırımı Ya..
Zonguldak: Fransa'da Sözde "Ermeni Soykırımını İnkar Yasası Tasarısı"nın Kabul Edilmesine Tepkiler Fransa Parlamentosu'nun Sözde Ermeni Soykırımını İnkar Yasa Tasarısını Kabul Etmesine Tepkil..
Bakü: Fransa Meclisi'nde Sözde "Ermeni Soykırımını İnkar Yasası"nın Kabul Edilmesi Azerbaycan Devlet Başkanlığı Dış İlişkiler Danışmanı Nevruz Mamedov, Sözde Ermeni Soykırımını Reddetmeyi Suç..
TMSF-türksat Uzlaştı Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) ile Türksat Uydu Haberleşme Kablo Tv ve İşletme A.ş. Arasında Uzlaşma Sağlandığı Öğrenildi.
Kumuçakos: "Geçmiş Geleceğe Engel Olmamalı" Yunanistan Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Yorgo Kumuçakos, Fransa Meclisinin Sözde Ermeni Soykırımını Reddetmenin Suç Sayılmasını Öngören Yasa Teklif..
Ak Partili Sıvacıoğlu Hakkında Takipsizlik Kararı Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, TBMM Şemdinli Olayları Araştırma Komisyonu Başkanı AK Parti Kastamonu Milletvekili Musa Sıvacıoğlu Hakkında,..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10