12 Ekim 2006 Perşembe Günü Haberleri

12 Ekim 2006 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Doktor ve Hemşireler, Köprülü Kavşak Yapımını Protesto Etti Haydarpaşa Numune Hastanesinde Çalışan Bir Grup Doktor ve Hemşire, Hastane Bahçesine Yapılmak İstenen Köprülü Kavşak Projesini Bas..
Çağla da Yetenek Sınırsız Çağla Şikel, Yaratıcılığını Şapka ve Pantolon Askılarına Yansıttı. Şikel'in Hazırladığı Özel Tasarımlar, Geçtiğimiz Günlerde Nişantaşı'nda Satışa Sunuldu.
'Siz de Yaptırın' Dedi Hollywood Yıldızlarından Scarlett Johansson, Aıds'ten Korunmak İçin Yılda İki Kez Hıv Testi Yaptırdığını Açıkladı ve Meslektaşlarına 'Siz de Test Yaptırın' Çağrısında B..
Uzmanlar Tartışıyor Diyetisyen Dilara Koçak ve Sanat Tarihçisi Sanem Demirhan Şişman ve Yuvarlak Hatlı Kadınlardan Günümüzün Sıfır Beden Kadınlarına Geçiş Sürecinde Yaşananlar ve Bu Yaşananla..
Mersin: Meü Arkeoloji Topluluğu, Kayacı Vadisi'ne Yürüyüş Düzenliyor Mersin Üniversitesi (Meü) Arkeoloji Topluluğu'nun (Mart), Kayacı Vadisi'nde İncelemelerde Bulunacağı Bildirildi.
Bakan Eker: Gazozdaki Alkol, Bildiğimiz Alkol Değil Ankara - Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehmet Mehdi Eker, İçinde Alkol Bulunan Bir Gazoza Ruhsat Verilmesinin Söz Konusu Olmayacağını Belirter..
Türk Aşçılarına Rusya'dan "Altın Madalya" İstanbul - İstanbul Ticaret Odası'nın (İTO) Sponsorluk Desteğiyle Moskova Kremlin Cup?ta Yarışan Türkiye Aşçılar Takımı İstanbul?a Döndü. Türkiye Aşç..
Ankara: Genelkurmay, Gerçek Belgelerle Ermeni Olayına Işık Tutuyor Genelkurmay Atase Başkanlığı, Bire Bir Arşiv Belgelerine Dayanarak 1914-1918 Dönemine Ait Ermeni Faaliyetlerini Gün Işığına ..
Mersin: İş Vaadiyle Dolandırıcılık Yapan Şahıs Tutuklandı Mersin'in Tarsus İlçesi'nde, İş Vaadiyle Vatandaşları Dolandırdığı İddia Edilen 1 Kişi Tutuklandı.
Ankara: Lübnan'a Asker Gönderme Protestosu Türkiye'nin Lübnan'a Asker Göndermesi, Kesk, Disk, Başta Olmak Üzere Bazı Sivil Toplum Örgütleriyle Ödp, Emep Gibi Bazı Siyası Partilerinin Katılımı..
Ralston"a Bizi Oyalama Uyarısı Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül, ABD"nin Terörle Mücadele Özel Temsilcisi Emekli Orgeneral Joseph W. Ralston"ı "Görüşmeler Oyalama Egzersiz..
Dışişleri"nden Sert Tepki Iüüdışişleri Bakanlığı, Fransız Meclisinde Sözde Ermeni Soykırımıyla İlgili Yasa Teklifinin Kabul Edilmesiyle, Türkiye-Fransa İlişkilerinin Ağır Darbe Aldığını Bildi..
Bütçe Eylülde 1.9 Milyar YTL Açık Verdi Merkezi Yönetim Bütçesi Eylülde 1 Milyar 858 Milyon YTL Açık Verirken, İlk Dokuz Aylık Bütçe Açığı İse Önceki Aylarda Verilen Bütçe Fazlası Yüzünden 1 ..
Turkcell Süper Ligi'nin 9. Haftasında Görev Yapacak Hakemler Açıklandı İstanbul, (Dha) - Turkcell Süper Ligi'nin 9. Haftasında Görev Yapacak Hakemler Belli Oldu.
Pamuk, Para Ödülü ve Madalya Alacak Nobel Edebiyat Ödülü Bu Yıl Orhan Pamuk'a Verildi.orhan Pamuk, 1,4 Milyon Dolar Para Ödülü ile Altın Madalya Alacak.
Link Bilgisayar'ın Personel Sayısı 11 Kişi Arttı İstanbul - Link Bilgisayar Sistemleri Yazılımı ve Donanımı San. ve Tic. A.ş'de İstihdam Eden Personel Sayısı 11 Kişi Arttı. şirketin Borsaya Y..
Adana: Adana'da Servisçi Esnafına Ceza Tartışması Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Aesob) Başkanı Kazım Barışık, Adana Büyükşehir Belediyesi Ulaştırma Koordinasyon Merkezi'nce, Aes..
Tüzüner: "Gurur Duyuyoruz" Türkiye Yayıncılar Birliği Başkanı Çetin Tüzüner, "Edebiyat Alanında Dünyanın En Önemli Ödüllerinden Biri Olan Nobel Ödülünün Bir Türk Yazara Verilmesinden Gurur D..
Sezer'den Vetoya Vurgulu Gerekçe Sezer, Yasanın Çıkarılmasına Gerekçe Gösterilen Özel Okullardaki Kontenjan Boşluğunun Doldurulacağı Yönündeki Dayanağa Tarikat ve Cemaat Okullarını İma Ederek..
Nagy: "Yasalaşma Diyaloğa Zarar Verecek" AB Komisyonu, Fransa Meclisinde Kabul Edilen Sözde Ermeni Soykırımını Reddetmenin Suç Sayılmasını Öngören Yasa Teklifinin Yasalaşmasının Diyalog ve K..
Cenevre: 2012 Olimpiyatları'nın Ortadoğu'daki Yayın Hakları Asbu'nun Oldu 2012 Londra Olimpiyatları'nın Ortadoğu'daki Televizyon ve İnternet Yayın Hakları Arap Ülkeleri Yayın Birliği'nin (Asb..
Ttnet Hizmetleri Crea Satış Noktalarında İstanbul - Türk Telekom'un İnternet Hizmetleri Sunan Kuruluşu Ttnet Türkiye Çapında Hizmet Ağını Yaygınlaştırmaya Devam Ediyor. Ttnet'in Çözüm Ortakla..
Türkiye ve Hindistan'dan Gelen Mücevher Talebi, Altın Fiyatlarını Yükseltti Londra - Türkiye ve Hindistan'da Mücevhere Artan Talep, Uluslararası Piyasalarda Altın Fiyatlarını Yükseltti. londr..
Deva'da Yeni Yapılanma İstanbul - Deva Holding A.ş, Yeni Yapılanma Kapsamında Deva Holding A.s. Üretim Koordinatörlüğü Kadrosu Oluşturdu ve Bu Göreve Uygur Tamur'u Atadı. şirketin Borsaya Gö..
Çorlu: Türkiye 3. Futbol Ligi Çorluspor Kulübü Başkanı Ali Çimen, Teknik Direktör Erdal İşkar ile Paf Takım Antrenörü Ömer Belgin'in Sözleşmelerine Tazminat Hükmü Konularak Kulübün Zarara Uğr..
Müsiad: Fransa'nın Asıl Amacı, AB Yolunu Türkiye'ye Kapatmak İstanbul - Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (Müsiad) Başkanı Dr. Ömer Bolat, Fransa Parlamentosu'nda Çıkarılan Sözde Ermen..
Ankara: Fransa'da "Ermeni Soykırımını İnkar Yasası Tasarısı"nın Kabul Edilmesine Tepkiler Büyük Birlik Partisi (Bbp) Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu, Eiffel Kulesi'nin Önünde, "Ermeniler'in T..
Ankara: Tarım Bakanı Eker, Gazozdaki Alkol İddialarını Değerlendirdi Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehmet Mehdi Eker, İçinde Alkol Bulunan Bir Gazoza Ruhsat Verilmesinin Söz Konusu Olmayacağını B..
Sakarya: Sakarya Nehri'nde Balık Ölümleri Sakarya Nehri'nde Sudaki Kirlenme Yüzünden Milyonlarca Balık Su Yüzüne Çıkarken, Balıkçılar Can Çekişen Balıkları Hayata Döndürmeye Çalıştı.
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10