11 Ekim 2006 Çarşamba Günü Haberleri

11 Ekim 2006 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Tüketiciler Birliği: Gazozlarda Alkol Var İstanbul -Tüketiciler Birliği Başkanı Bülent Deniz, Tübitak'a Yaptırdığı Analizler Sonucunda Piyasada Satılan Bazı Gazozların İçerisinde Alkol Bulund..
İstanbul'un Bazı Semtlerinde 14-17 Ekim Tarihleri Arası Elektrik Kesintisi Yaşanacak İstanbul - Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.ş.'den Yapılan Yazılı Açıklamada, Bakırköy ve Beyoğlu İşletme Müdür..
Ankara'da Uyuşturucu Satıcı ve Kullanıcılarına Operasyon / 41 Kişi Gözaltında Ankara - Ankara'da Uyuşturucu Satıcı ve Kullanıcılarına Yönelik Düzenlenen "Bağlar Operasyonu"nda 41 Kişi Gözalt..
İtalyan Vekiller Uyuşturucu Kullanmış İtalya'da Sevilen Bir Siyasal ve Toplumsal Hiciv Programı; Ülkede Parlamenterler Arasındaki Yaygın Uyuşturucu Kullanımını Ortaya Çıkardı.
Ekmek Zammına İptal Davası Tüketiciyi Koruma Derneği (TÜKODER), Ankara Halk Ekmeğe Yapılan Yüzde 34"lük Zammın İptali ve Zam Kararına İhtiyati Tedbir Konulması İstemiyle Ankara Bölge İdare Ma..
İzmir: Aliağabelediyespor, Altınordu Maçına Kilitlendi - Türkiye 3. Futbol Ligi 3.grup Takımlarından Aliağa Belediyespor, Altınordu ile Pazar Günü Kendi Sahasında Oynayacağı Maçın Hazırlıklar..
Acayip Ürünler Satılıyor Bu Yıl İkincisi Düzenlenen İlginç Ürünler Yarışması'na Borcuyla Satışına Sunulan Kredi Kartı, Öksüren Kül Tablası, Notebook Soğutucu, Sakız Çiğneyicisi Gibi Ürünler K..
Ralston Dışişleri Bakanlığında ABD'nin Terörle Mücadele Özel Temsilcisi Emekli Orgeneral Joseph W. Ralston, Ankara Temaslarına Çerçevesinde Dışişleri Bakanlığına Geldi.
CHP'den Bir Heyet Paris'e Gitti CHP Genel Başkan Yardımcısı Onur Öymen, Fransa Ulusal Meclisindeki Sözde Ermeni Soykırımını İnkar Etmeyi Suç Sayan Yasa Teklifinin Fransa Anayasasına, Avrupa ..
Mimar ve Mühendisler, Büyükşehir Belediyesini Protesto Etti İstanbul Büyükşehir Belediyesinde, Görev Alanları Dışında Çalıştırıldıklarını İleri Süren Bir Grup Mimar ve Mühendis Belediyeyi Pr..
Voleybol: Erkekler Birinci Ligi -Galatasaray: 1 - Ziraat Bankası: 3 Voleybol Erkekler Birinci Ligi (B) Grubu'nda Galatasaray, Ziraat Bankası'na 3-1 Yenildi.
Roma: Fransız Futbolcu, Tecavüz İddiasıyla Tutuklandı Fransız Futbolcu Garra Dembele, Roma'daki Bir Barda Amerikalı Bir Öğrenciye Tecavüz Ettiği İddiasıyla, İtalyan Polisi Tarafından Tutuklan..
Okul Bahçesinde Tüfekle Havaya Ateş Ettiği İddiası... Bursa'nın Merkez Nilüfer İlçesinde Bir Kişi, İlköğretim Okulu Bahçesinde Tüfekle Havaya Ateş Ettiği İddiasıyla Gözaltına Alındı.
Ankara: Türkiye Yunanistan'a Saldırılarla İlgili Nota Verdi Türkiye, Atina'da Türk Büyükelçilik Mensuplarının Araçlarına Yönelik Yapılan Saldırılardan Dolayı Yunanistan'a Nota Verdi.
Ankara: Fransa'da "Ermeni Soykırımını İnkar Yasası Tasarısı"nın Oylanmasına Tepkiler Ülkü Ocakları Ankara Şubesi Fransa'da Hazırlanan ve Ermeni Soykırımını İnkar Edenlerin Cezalandırılmasını ..
Ankara: Fransa'da "Ermeni Soykırımını İnkar Yasası Tasarısı"nın Oylanmasına Tepkiler Türkiye Emekli Subaylar Derneği Başkanı Emekli Tümgeneral Rıza Küçükoğlu, Fransa'nın Hazırladığı ve Ermeni..
Ankara: Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi'nde Davul Gerginliği Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi'nde Öğrencilerle Okul Yönetimi Arasında Davul Krizi Yaşandı.
Galatasaray, Ankaragücü ile Yapacağı Maçın Hazırlıklarını Sürdürdü Galatasaray, Ankaragücü Maçının Hazırlıklarını, Bugün Sabah Saatlerinde Yaptığı Antrenmanla Sürdürdü.
Metz: Fransa'da Tren Kazası Fransa'nın Kuzey Doğusunda Bir Yolcu ve Bir Yük Treni Çarpıştı. Acil Kurtarma Ekipleri, Kazada En Az 10 Kişinin Öldüğünü Belirtti.
Bağdat: Irak Parlamentosu Özerk Bölgeler Yasasını Onayladı Irak Parlamentosu Bugün 18 Eyaletin Kendi Aralarında Birleşerek Daha Büyük Federal Bölgeler Kurmalarının Yolunu Açan Referandumlar Y..
Lefkoşa: 33 Yıl Sonra Gelen Annelik Sevinci Nüfus Kaydına Göre 64 Yaşında Gözüken 53'lük Memnune Tiryaki'nin Bu Yaşta Anne Olması Herkesi Şaşırtırken Tiryaki'nin Doktoru Halil İbrahim Tekin, ..
CHP Heyeti Paris'e Gitti / Öymen: Tasarı, Fransa için İtibar Kırıcı Bir Durum İstanbul - Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Onur Öymen, Sözde Ermeni Soykırımının İnkarını S..
Ankara: Chırac, Sezer'in Mektubuna Cevap Vermedi Fransız Parlamentosu'nda Sözde Ermeni Soykırımı İnkarını Suç Sayan Yasa Tasarısının Görüşülmesine 24 Saatten Az Bir Süre Kalırken, Tüm Girişim..
Ankara: Masak TBMM'de TBMM Genel Kurulu'nda, Mali Suçları Araştırma Kurumu'nun (Masak) Teşkilat ve Görevleriyle Suç Gelirlerinin Aklanmasının Önlenmesine İlişkin Kanun Tasarısı Görüşülüyor. T..
İstanbul: Erdoğan-maliki Görüşmesinin Gündemi Terörle Mücadele Olacak Irak Başbakanı Nuri El Maliki, 15-16 Ekim Günlerinde Ankara'ya Resmi Ziyaret Gerçekleştirecek.
Kocaelispor Kulübü Başkanı Ekşi: -"istanbul A.ş Maçından 3 Puan Bekliyoruz" Türk Telekom Lig A'da Mücadele Eden Kocaelispor Kulübü'nün Başkanı Mustafa Ekşi, Deplasmanda Hafta Sonu Oynayacakla..
İstanbul: İstanbul'da Elektrik Kesintisi Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.ş.'den Yapılan Yazılı Açıklamada, Bakırköy ve Beyoğlu İşletme Müdürlüklerinde Yapılacak Bakım-onarım Çalışmaları Nedeniyle..
Ankara: TRT Genel Müdürlüğü İçin Adaylar Belirlendi Radyo Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), TRT Genel Müdürlüğü İçin Üç İsmi Belirledi.
Sur'da Balık Keyfi Farkı Sur Balık ve Deniz Mahsülleri Restaurantı, Deniz Ürünlerinde Kaliteli ve Farklı Lezzetler Sunuyor. İftar İçin Özel Hazırlık Yapan Sur Balık, Cankurtaran'da..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10