11 Ekim 2006 Çarşamba Günü Haberleri

11 Ekim 2006 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Ankara: Ankara'da Yerel Yönetimler Atatürk Tarafından Örnek Nahiye Olarak Kurulan ve Son 2 Yılda Ankara'nın En Hızlı Yapılaşmasını Gerçekleştiren Etimesgut'ta, 2006-2007 Eğitim-öğretim Yılı İ..
Söz, Eğleneceksiniz! Genç Şarkıcı Zeynep Mansur, Şarkılarını Antalyalılar İçin Söyleyecek..28 Ekim'de Antalya'da Sahne Alacak Olan Zeynep Mansur, Antalyalılar'a Unutulmaz Bir Program Hazırlad..
Alışveriş İtalya'dan! Bayram'da Giyeceği Kıyafetleri Eçmek İçin İtalya'ya Giden Nadide Sultan 5 Valizle Türkiye'ye Döndü. Nadide Sultan, Üç Günlük Bayram Tatili Boyunca Çeşme, Marmaris ve Bod..
Ankara: Esenboğa Havalimanı Erdoğan Tarafından Açılacak Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Esenboğa Havalimanı Yeni İç ve Dış Hatlar Terminal Binası'nın Açılışını Yapacak.
Eskişehir: Bıçaklanarak Öldürülen Hemşireye Gözyaşı Gümüşhane'de Görev Yaptığı Sağlık Ocağında Bıçaklanarak Öldürülen Hemşire, Memleketi Eskişehir'de Gözyaşları Arasında Toprağa Verildi.
Balıkesir: Yunanistan'dan Aldığı Sahte Vizeyle Türkiye'ye Girerken Yakalandı Balıkesir'in Ayvalık İlçesi'nde, Yunanistan'dan Aldığı Sahte Vizeyle Türkiye'ye Giriş Yapmak İsteyen Bir Kişi Göza..
İstanbul: Eski Bakan'ın Kızı Evi Yıkılınca Sinir Krizleri Geçirdi Anadolu Hisarı'nda, Amcazade Hüseyinpaşa Vakfı'na Ait Arazi Üzerindeki, Aralarında İmar ve İskan Eski Bakanı Muhittin Güven'i..
Sabancı"dan Fransa"ya Ermeni Tepkisi Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Güler Sabancı, Fransa"da Sözde Ermeni Soykırımıyla İlgili Yasa Teklifinin Fransa Meclisinde Kabul Edilse Bile Hüküm..
"Türkiye"de AB Aleyhtarlığı Artabilir" Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Ali Babacan, Fransa"daki Gelişmelerin Kendilerinin de Moralini Bozduğunu İfade Ederken, ""fransa"nın Tutumu, Türkiye"de A..
Ankara: Asam'ın "Strateji Öngörü: 2023" Toplantısı (2) Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Hilmi Güler, 2020'ye Kadar 128 Milyar Dolar Enerji Yatırımı İhtiyacı Olduğunu ve Bunun 105 Milyon Dolar..
Esenboğa Terminali Hizmete Açılıyor Tav Havalimanları Holding'in Yapımını Gerçekleştirdiği Ankara Esenboğa Havalimanı İç ve Dış Hatlar Terminali, 13 Ekim Cuma Günü Düzenlenecek Törenle Hizmet..
Fransa"da Tren Kazası: 9 Ölü Fransa"da Bugün Meydana Gelen Tren Kazasında En Az 9 Kişi Hayatını Kaybetti. İtfaiye Yetkililerinden Alınan Bilgiye Göre, Kuzeydoğuda Lüksemburg Sınırı Yakınların..
Bağdat: PKK'nın Siyasi Uzantısı, İsim Değiştirerek 'Faaliyete Devam' Dedi Ankara'nın Artan Baskısı ve Bağdat Yönetiminin Çabalarıyla Irak'taki Faaliyetleri Durdurulan Terör Örgütü PKK'nın Siy..
Londra: Yumurtayı Susuz Haşlamak Artık Mümkün İngiliz Bir Mucit, Yumurtayı Susuz Haşlayan Alet İcat Etti.
"Fransız Soykırımı" Tasarısı Alt Komisyonda TBMM Adalet Komisyonu, ""ermeni Soykırım Yalanlarının Cezalandırılması"" ile Fransa"nın, Cezayir"de Soykırım İşlediğinin İnkarını Suç Sayan Yasa Te..
Fulya Projesi"nin İnşaat Ruhsatı Alındı Beşiktaş Kulübü, BJK Fulya Süleyman Seba Projesi"nin İnşaat Ruhsatının Alındığı Açıklandı. Beşiktaş Kulübü"nün Resmi İnternet Sitesinden Yapılan Açıkla..
Balıkesir: Dursunbeyli Ülkücüler İftarda Buluştu - Balıkesir'in Dursunbey İlçesi'nde, Ülkücüler İftar Yemeğinde Bir Araya Geldi.
Balıkesir: Btioyo'dan Doğaya Yeşil Katkısı - Balıkesir Üniversitesi Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu (Btioyo), Ülke Ekonomisine ve Gün Geçtikçe Daha Fazla İhtiyaç Duyulan Ormanla..
RTÜK, TRT Genel Müdürlüğü İçin Adaylarını Belirledi Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), TRT Genel Müdürlüğü İçin 3 Adayı Belirledi.
Voleybol: Erkekler Birinci Ligi -Arçelik: 3 - Beşiktaş: 1 Voleybol Erkekler Birinci Ligi'nde Arçelik, Beşiktaş'ı 3-1 Yendi.
Malatya: Ziraat Mühendisleri Odası'ndan Açıklama Ziraat Mühendisleri Odası Malatya İl Temsilcisi Fevzi Çiçek, Oda Binasında Düzenlediği Basın Toplantısında, Danıştay'ın Ustaların Sorumlu Yöne..
Dilovası Araştırma Komisyonu... -Komisyon, Raporunu Bu Ay İçinde TBMM Başkanlığına Sunacak Dilovası'ndaki Sanayi Atıklarının Çevre ve İnsan Sağlığı Üzerindeki Olumsuz Etkilerinin Araştırılmas..
Eylülün Getiri Şampiyonu, Yüzde 1.83'le Borsa Ankara - 2006 Eylül Ayında Bir Önceki Aya Göre En Yüksek Reel Getiri Üfe'ye Göre Yüzde 1,83 ile Borsa Endeksi'nde Gerçekleşti. Yıllık Olarak Değe..
Hazine, 2017 Vadeli Euro Tahvilde Miktarı 500 Milyon Euro Artırdı Ankara - Hazine'nin Dün İhracın Artırılması için Yetki Verdiği 2017 Vadeli Euro Cinsi Tahvilde 500 Milyon Euro Satış Gerçekle..
Ibm Türk'te Atama / Ülke Teknoloji Lideri Pozisyonuna Suat Kızıltaş Atandı İstanbul - Ibm Türk Yönetiminin, Yeni Oluşturduğu Ülke Teknoloji Lideri Pozisyonuna, İştiraklerinden Seri Ltd'nin G..
Toplam 12 Kişi ve Firmaya İhale Yasağı Ankara - İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü ile Sağlık Bakanlığı, 4734 Sayılı Kamu, 4735 Sayılı Kamu İhale Sözleşmeleri ile 2886 Sayılı Devlet İ..
İzmir: Fransa'da, "Ermeni Soykırımı Yasası Tasarısı"nın Oylanmasına Tepkiler - Dokuz Eylül Üniversitesi (Deü) Senatosu ve İzmir Tabip Odası Yönetim Kurulu, Yaptıkları Yazılı Açıklamalarla Fra..
Barcelo'da Hedef, Türkiye'de 3 Yıl İçinde 5 Otel İstanbul - İspanyol Otel Zinciri Barcelo Grubu, Türkiye'deki Yatırımlarını Genişletmeyi ve 3 Yıl İçinde 5 Otel Açmayı Planlıyor. Grup, Antalya..
Doğrudan Yabancı Yatırımlar, Cari Açığın Yüzde 54.1'ini Finanse Ediyor Ankara - Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdüllatif Şener, Doğrudan Yabancı Yatırımların 12.129 Milyon Dolar Tutar..
Uluslararası Finansal Yönetim Enstitüsü Derneği Kuruldu İstanbul - Türkiye'deki Finans Profesyonellerini Ortak Bir Platformda Toplayacak Olan Uluslararası Finansal Yönetim Enstitüsü Derneği (..
TMO Gm Yıldız: Tüccar, Hiçbir Şekilde Verdiğimiz Fiyatın Altında Çeltik Ürünü Alamaz Edirne - Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) Genel Müdür Yardımcısı Şükrü Yıldız, TMO Olarak Çeltik Alımlarını S..
Adana: Öğrencilere Kırtasiye Yardımı - Adana'nın Kürkçüler Beldesi İlköğretim Okulu Öğrencilerine Deniz Feneri Derneği Kırtasiye Yardımında Bulundu.
Paris: Halilhodzic'e Büyük Şok Trabzonspor'un Eski Teknik Direktörlerinden Vahid Halilhodzic'e Fransız Mahkemesinden Şok Edici Bir Karar Çıktı.
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10