9 Aralık 2006 Cumartesi Günü Haberleri

9 Aralık 2006 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Okullarda Cinsel Eğitim Verilsin Önerisi Çetkoder, Cinsellik Konusunda Okullarda Müfredata Dayalı ve Disiplin İçerisinde Eğitim Verilmesini İstedi.
Tüzmen: Yunanistan'la Ticaret Hacmi 2010'da 5 Milyar Dolara Çıkar Rodos - Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen, Türkiye ile Yunanistan Arasındaki Ticaret Hacminin 2010 Yılına Kadar 5 Milyar Dolar Sevi..
ATO Başkanı Aygün: Ülkeyi Soyanların Hiçbirli İçerde Değil Ankara - Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Sinan Aygün, Türkiye'de Yolsuzluk Yapıp da Ceza Almış Birisine Rastlamanın Mümkün Olmadı..
Güler: Çıkar Grupları 80 Milyar Dolarlık Enerji Pastasından Pay Almak İstiyor İstanbul - Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Hilmi Güler, Enerjinin Çok Karmaşık Bir Konu Olduğunu Söyleyerek, Tür..
Bakan Coşkun: Kobi Borsalarıyla İlgili Bütün Mevzuat Hazır İstanbul - Sanayi ve Ticaret Bakanı Ali Coşkun, "Kobi Borsalarıyla İlgili Bütün Mevzuat Hazır. Kobi Borsalarının Kurulmasını Bekliyo..
İkinci Bebek Ertelendi Milli Basketbolcu İbrahim Kutluay, Eşi Demet Kutluay ile İkinci Bebek Projesini Ertelediklerini Belirtti.
Tahir Kıran, Fenerbahçe'den İhraç Edildi Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Tahir Kıran, Onun Başkanını Hedef Alan Ağır İthamları ve Kulübü Kamuoyu Önünde Küçük Düşürücü Eylemde Bulunduğ..
Çaykur Rizespor: 3 - Sakaryaspor: 1 Turkcell Süper Lig'in 17. Haftasında, Çaykur Rizespor, Sahasında Konuk Ettiği Sakaryaspor'u 3-1 Mağlup Etti. Bu Sonuçla Karadeniz Ekibi, 4 Hafta Sonra 3 Pu..
Samsun: "Kazakistan İzlenimleri" Konferansı Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (Omü) Fen ve Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü Araştırma Görevlisi Serkan Şen, Türkiye'nin Dış Tü..
Çanakkale: Yoğun Sis Arabalı Vapur Seferlerini Etkiledi Çanakkale'de Akşam Saatlerinde Etkili Olan Yoğun Sis Sebebiyle Çanakkale-eceabat Arasındaki Arabalı Vapur Seferleri İptal Edildi.
Erdoğan, Putin ve Zapatero ile Görüştü Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ve İspanya Başbakanı Jose Luis Rodriguez Zapatero ile Telefonda Görüştü.
Orhan Pamuk: "Politik Ayrıntılar Hakkında Konuşmak İstemiyorum" Orhan Pamuk, Nobel Ödüllü Bir Yazar Olarak Artık Politik Konularda Açıklama Yapmak İstemediğini Söyledi.
Litvinenko'nun Hamburg'daki Evinde de Polonyum İzine Rastlandı Eski Rus Ajanı Aleksander Litvinenko'nun Ölümüyle İlgili Soruşturmanın Boyutları Büyüyor. Litvinenko ile Son Görüşen Kişilerden ..
Ahmedinejad Filistin Başbakanı Haniye ile Görüştü Resmi Bir Ziyaret İçin Tahran'da Bulunan Filistin Başbakanı İsmail Haniye, İran Cumhurbaşkanı Mahmut Ahmedinejad ile Bir Araya Geldi. Görüşme..
Erzincan: Erzincan Belediye-iş'te Yeni Yönetim Türk-iş'e Bağlı Belediye-iş Sendikası'nın Erzincan Şubesi'nin 8'inci Olağan Genel Kurulu Bugün Yapıldı.
Erzurum: Erzurum'da Süs Havuzu Buz Pateni Pisti Oldu Erzurum'da Şehrin Ortasındaki Süs Havuzu, Buz Pateni Pistine Dönüştürüldü. Dondurucu Soğukta Gerçekleştirilen Buz Pateni Gösterisini Vatan..
Van: Türkiye Yol-iş Sendikası Van 2 No'lu Şube Başkanlığına Sağlam Seçildi Türkiye Yol-iş Sendikası Van 2 No'lu Şube Başkanlığı'na Mevlüt Sağlam Seçildi.
Ağrı: Ağrı'da Sanayi İşletmeleri Devlet Planlama Teşkilatı'nın (Dpt) Yaptığı 'İllerde Öne Çıkan Sanayi Sektörleri' Konulu Araştırmasında Ağrı'nın Sanayisinin Yok Denecek Kadar Az Olduğu Ortay..
İstanbul: "AK Parti İstanbul'a Hesap Veriyor" Toplantıları Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Hilmi Güler, Avrupa Birliği'nin Enerji Konusunda Türkiye'ye Muhtaç Olduğunu Belirterek, "4 Senedir ..
Ankara: DYP Çayyolu Temsilciliği Açıldı Doğru Yol Partisi (DYP) Genel Başkanı Mehmet Ağar, Hükümetin Bazı Limanların ve Havaalanlarının Rumlar'a Açılması Konusunda Genelkurmay Başkanı ve Cumh..
Darüşşafaka: 82 - Alpella: 54 Beko Basketbol Ligi'nde Darüşşafaka, Alpella'yı 82-54 Yendi.
Beykoz: 47 - Fenerbahçe Ülker: 87 Beko Basketbol Ligi'nde Fenerbahçe Ülker, Beykoz'u 87-47 Yendi.
Lefkoşa: KKTC Cumhurbaşkanı Talat Adaya Döndü Hollanda Dışişleri Bakanı Bernard Bot'un Daveti Üzerine Lahey'e, Ardından da Avrupa Komisyonu'nun Genişlemeden Sorumlu Komiseri Olli Rehn ile Gör..
Lefkoşa: Rum Lider Papadopulos Çin'den Döndü Güney Kıbrıs Rum Kesimi Başkanı Tasos Papadopulos, "Türkiye'nin Avrupa Birliği'ne (AB) Yönelik Yükümlülükleri Kıbrıs Sorunundan Bağımsızdır. Kıbrı..
İstanbul: Avrupa'da Türk Kadını Türk Kadını, Bugün Avrupa'ya Yerleşik Bir Türk Toplumunun Oluşmasında Büyük Rol Oynuyor.
Lefkoşa: TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, KKTC'de Kıbrıs Türk Ticaret Odası'nın 44'üncü Genel Kuruluna Katılmak Üzere Bugün KKTC'ye Gelen Türkiye Odalar Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisa..
Bu Sözler Çok Konuşulur Şebnem Scheaffer'ın Annesi Lale Scheaffer, Lale Hanım da Magazin Dünyasındaki Yerini Sağlamlaştırıyor!
Sanal Savaş Başladı 46 Bin YTL Tazminat İsteyen Playboy'a Mersinli Bir Türk Rest Çekti.
Trabzon' da Olimpiyat Sevinci Trabzon - Dha) Gençlik Spor Genel Müdürü Mehmet Atalay, 2011 Yılında Yapılacak Olan Gençlik Olimpiyatları' Nı Trabzon' A Aldıkları İçin Çok Mutlu Olduklarını Sö..
Çorum: Ödp, Çorum'da 16 Kişiyle İl Kongresini Yaptı Iha0527e68-yrl/09-ara-05c2-5bc6 - Ödp, Çorum'da 16 Kişiyle İl Kongresini Yaptı ( Fotoğralı) Erol Süer Çorum (İha)- Özgürlük ve Dayanış..
Almanya'da Dans Yarışmasında Türk Kızı Finalde Alman Özel Televizyon Kanalı Sat.1 Tarafından Düzenlenen 'You Can Dance' Adlı Dans Yarışmasında Türk Kızı Yasemin Çelikkan Finale Kaldı.
Nasa, Discovery'yi Bu Gece Fırlatmayı Deneyecek Nasa, Perşembe Günü Kötü Hava Koşullarından Ötürü Fırlatma İşlemini Ertelediği Discovery Uzay Mekiğini Bu Akşam 20.47'de (Tsi Pazar 03.47), Uz..
Ankara: Öv-der'den Eylem Tüm Öğrenci Velileri Dayanışma Derneği (Öv-der), Üniversitelerin Kısır Politik Tartışma Alanları ve Kadrolaşma Yarışı Yeri Olmaktan Çıkarılıp, Bilim Üreten Saygın Kur..
Marilyn Monroe'nun Görülmemiş Fotoğrafları Marilyn Monroe"nun Şimdiye Dek Görülmeyen Fotoğrafları Yayınlandı. Şu An 94 Yaşındaki Eve Arnold Adlı Foto Muhabirinin Hollywood Yıldızıyla 10 Yıllı..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10