9 Aralık 2006 Cumartesi Günü Haberleri

9 Aralık 2006 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Diyarbakır' da Patlama: 1 Asker Şehit Oldu, 11 Asker Yaralandı Diyarbakır"ın Lice İlçesi Kırsalında Yola Döşenen Mayının Askeri Aracın Geçişi Sırasında Patlaması Sonucu Bir Asker Şehit Oldu..
Çankaya'da Spora Büyük İlgi Çankaya Belediyesi Tarafından Açılan 4 Spor Merkezinden Yararlanan Vatandaşların Sayısı 2 Bin 500'ü Aştı.
Sincan Kavşağı Tamam Gibi Büyükşehir Belediyesi Tarafından Yapımı Devam Eden Sincan-fatih Köprülü Kavşağı'nda, Ayaş-ankara Bölümünün Hizmete Girmesiyle, Ana Arterler Trafiğe Açılmış Oldu.
Büyükşehir'den Engellilere Destek Ankara Büyükşehir Belediyesi, Kentin Çeşitli Bölgelerindeki Okullarında Bulunan 23 Engelli Okulunda, 2 Bin 600 Öğrenciye Ücretsiz Her Gün Öğle Yemeği Verilme..
İslamabad: Pakistan, Nükleer Başlık Taşıma Kapasiteli Füze Denemesi Yaptı Pakistan, Bugün, Nükleer Başlık Taşıma Kapasitesine Sahip Kısa Menzilli Balistik Bir Füze Denemesi Yaptı.
'Zor Günler Geçirdik' Aşkın Nur Yengi ile Haluk Bilginer, Bebekleri Nazlı'yı Medya Mensuplarına Tanıttı.
Değişken Faiz Oranı 6 Aydan Uzun Vadeli Mevduatlarda Uygulanacak Bankalar, Değişken Faiz Oranlarını 6 Aydan Uzun Vadeli Mevduatlar İçin Uygulayacaklar.
'Cumhurbaşkanı Bilgilendirilmedi' Cumhurbaşkanlığı Basın Merkezi, Türkiye'nin Bir Deniz ve Hava Limanının Kıbrıs Rum Yönetiminin Kullanımına Açılmasıyla İlgili Avrupa Birliği'ne (AB) Önerisi..
Ankara: Günday'dan Plaka Basım ve Dağıtım Yetkisinin Ellerinden Alınmak İstenmesine Tepki TESK ve Tşof Genel Başkanı Derviş Günday, Palaka Basım ve Dağıtım Yetkisinin Ellerinden Alınmak İsten..
Ankara: Cumhurbaşkanlığı'ndan Açıklama: Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt'ın Ardından Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer de, Türkiye'nin Kıbrıs ile İlgili Avrupa Birliği (AB)'ne Sun..
Gümrük Cezaları Artırıldı Gümrük Yasası ve Yönetmeliklerine Göre Uygulanan Cezalar Yeniden Değerleme Oranı Olan Yüzde 7.8 Oranında Artırıldı. Gümrük Yasası ve Buna Bağlı Olarak Çıkarılan Tüzü..
Aleviler'de "Ajan" Polemiği Mahkemelik Oluyor Cem Vakfı Başkanı İzzettin Doğan'ın, Alevi Bektaşi Federasyonu Eski Başkanı Atilla Erden'i Diyanet İşleri Başkanlığı'nın Aleviler'i Karıştırmak İ..
Cumhubaşkanlığı: "Sezer Limanlarkonusunda Bilgilendirilmedi" Cumhurbaşkanlığı, Türkiye'nin Bir Deniz ve Hava Limanının Kıbrıs Rum Yönetimi'nin Kullanımına Açılması ile İlgili Olarak Avrupa B..
Selzedelere Çay ve Şeker Yardımı /karar Rg'de Ankara - Sel Afeti Nedeniyle Zarar Gören İllerdeki Çiftçilere Çay ve Şeker Yardımı Yapılacak. bakanlar Kurulunun Konuya İlişkin Kararı, Resmi Ga..
Kapanan Şirket Sayısı İlk 11 Ayda Yüzde 23 Arttı/ Açılan Şirket Sayısındaki Artış Yüzde 11 Ankara - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin (TOBB) Ticaret Sicili Verilerine Göre, Bu Yılın 11 A..
Sokak Ortasında Cinayet Antalya"da İki Gün Önce Cezaevinden Tahliye Edilen Kişi, Sokakta Av Tüfeğiyle Vurularak Öldürüldü. Hırsızlık Suçundan Antalya E Tipi Kapalı ve Yarı Açık Cezaevi"nde Tu..
Zararlı Site Denetimi! Ankara Emniyet Müdürlüğü"ne Bağlı Ekipler, Çocukların Zararlı Sitelere Ulaşımını Engelleyen Filtre Sistemini Kullanmayan 13 İnternet Kafe Hakkında İşlem Yaptı. Ankara E..
Cinsel İstek Duymayan Kadınlar Var Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Pskiyatri Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Ercan Abay, Kadınlarda Cinsel İsteksizlik ve Orgazm Olamama ya da Org..
Dünyayı Kurtaran Adam Kostümü Satılık İzleyiciyle Buluşmaya Hazırlanan ""dünyayı Kurtaran Adamın Oğlu"" Filminin Kostüm ve Aksesuarları, Açık Artırmada Satışa Sunulacak. İnternet Üzerinde Ger..
Ahmedinejad: "İkinci Santrifüj Zinciri de Bir Aydır Çalışıyor" İran Cumhurbaşkanı Mahmud Ahmedinejad, Uranyum Zenginleştirme Faaliyetlerinde 164 Santrifüjden Oluşan İkinci Zincirin Geçen Ayd..
Meclisin Şair Garsonu Mecliste Çay Ocağında Garsonluk Yapan Necati Aslan"ın Yazdığı 375 Şiir, 3 Kitap Halinde Yayınlandı. TBMM"de 18 Yıldır Çay Ocağında Garson Olarak Görev Yapan Aslan"ın Şii..
Finlandiya Sunulacak Taslakta Önerilen Fasılları Belirtmeyecek Finlandiya Dönem Başkanlığının, AB Dışişleri Bakanlarının, Pazartesi Günü Brüksel'de Yapacakları Konsey Toplantısında Sunacağı ..
Irak'ta ABD Aleyhtarı Gösteri Irak'ın Kuzeyindeki Selahaddin Kentinde, Öldürülen 19 Sivil İçin Bu Sabah Yapılan Cenaze Töreni, ABD Aleyhtarı Gösteriye Dönüştü.
Sivas: Sdt, 'İkincibölüm' Adlı Oyunla Seyircisiyle Buluşacak Sivas Devlet Tiyatrosu (Sdt), 2006-2007 Sezonunun İlk Oyunu Olan 'İkinci Bölüm'le 14 Aralık'ta Seyircisinin Önüne Çıkacak.
Bursa: Nilüfer İlçesi Kurban Bayramı'na Hazır Bursa'nın Merkez Nilüfer İlçesi'nde Kurban Bayramı'na Yönelik Hazırlıklar Tamamlandı.
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10